سفارش چاپ پرچم ساحلی در طهران پرچم

پرچم ساحلی چیست؟

پرچم نماد اقتدار و هویت یک مجموعه یا ملت است. پرچم ساحلی تبلیغاتی نوع دیگری از انواع پرچم بوده که جهت انجام تبلیغات متمایز و فاخر بهترین گزینه به شمار می رود. این محصول از متریال درجه یک همچون پارچه راشل، ساتن مات و براق، ژرسه و پلی استر ساخته می شود. این محصول کاربردهای بسیار دارد که شرکت های تجاری و برندهای معروف در این راستا اغلب از خدمات چاپ پرچم ساحلی برای تبلیغات منحصر به خود بهرمند می شوند. چاپ دیجیتال و سیلکِ پرچم ساحلی، بسیار با کیفیت و ماندگار است، به همین دلیل می توان در مدت زمان طولانی و طی سال ها از آن استفاده کرد.

تبلیغات ساحلی

 استفاده  از پرچم ساحلی برای تبلیغات ساحلی  در تمامی اماکن قابل استفاده است و هیچ خللی در کیفیت چاپ ایجاد نمی شود، زیرا جنس پارچه و نوع چاپ از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. پرچم استند ساحلی از نوع چاپ دیجیتال می باشد که به صورت تخصصی توسط اپراتورهای رسانه نقره ای و دستگاه های نوین روز دنیا انجام می شود.

 • قابلیت نصب در کنار جاده و خیابان
 • ورودی نمایشگاه و فروشگاه ها
 • استادیوم های ورزشی
 • پیست دوچرخه سواری و رالی
 • محل برگزاری کنفرانس های بین المللی
 • کنار ساحل دریا و هتل ها
 • مراکز خدماتی و درمانی
 • مؤسسه های فرهنگی و هنری
 • تفرجگاه ها و اماکن تفریحی
 • قابل نصب در اماکن پر ازدحام

اهمیت چاپ پرچم ساحلی در تبلیغات

هیچ کسب و کاری بدون تبلیغات نمی تواند دوام آورد و یا پیشرفت کند. یکی از ابزارهایی که بتوان با آن به صورت حرفه ای محصول را به همگان نمایش داد چاپ پرچم ساحلی تبلیغاتی طهران پرچم است. خدمات چاپ پرچم ساحلی پرسود و همراه با بازدهی بالا می باشد. تنوع در شکل، اندازه و طرح، نصب آسان و سریع این محصول اهمیت چاپ استند ساحلی را دو چندان میکند.انعطاف پذیری سازه کمک می کند به راحتی آن را نصب و یا جمع کنید. قابل استفاده در مکان های بیرون و سرباز و قابل شستشو می باشد. به اهتزاز درآمدن تبلیغ محصول یا برند به گونه ای با شکوه و فاخر یکی از روش های مدرن تبلیغات است که بسیاری از مشاغل از آن بهره می برند.

بررسی پرچم ساحلی و انواع آن

پرچم ساحلی بادبانی

در تولید پرچم ساحلی بادبانی یا قطره و هر طرح دیگری استفاده از پارچه مناسب پرچم از مواردیست که  هم در قیمت گذاری بیشترین تاثیر را دارد  و هم  در تبلیغات و دیده شدن. جنس پارچه پرچمهای ساحلی بادبانی اغلب از ساتن ، جیر ، مخمل یا پارچه سوپر است که  در انتخاب مرغوبترین آن باید بسته به نوع کاربرد پرچم باید از تولید کننده استعلام بگیرید. پرچم ساحلی از دیگر محصولات تبلیغاتی است که در تولید انها موارد زیادی مانند نوع چاپ با کیفیت بالا ابعاد ، رنگ ، نوع پارچه نوع میله پرچم مورد اهمیت واقع خواهد شد چرا که از پرچم ساحلی در کنار دریا و در منطقه مرطوب ساحلی استفاده می شود.

این پرچم ها از نظر دوخت و برش آنها در دوطرح قطره ای و بادبانی و نوع ساده ای دیگر با نام مستطیلی تولید می شوند که هر یک می تواند کاربرد سلیقه ای برای سفارش دهنده داشته باشد از نوع قطره ای بیشتر در پیست های اسکی  و همایش های تبلیغاتی کاربرد دارند و طرح بادبانی در انواع مسابقات ورزش های که در ساحل برگزار می شوند مانند فوتبال ساحلی ، موج سواری ، والیبال ساحلی ، استفاده می شوند که کاربرد تمامی آنها جنبه تبلیغاتی و تزئینی دارند .

کلیه سفارشات چاپ پرچم ساحلی در طرح های پرچم بادبانی و قطره ای و طرح های نوین رایج بازار مانند پرچم های ساحلی سامورایی را با بهترین قیمت از طهران پرچم بخواهید .جنس پرچم و کیفیت چاپ پرچم بادبانی بسیار بالاست، نمونه کارهای پرچم بادبانی را به همراه توضیحات در ادامه ملاحظه کنید.

پرچم ساحلی قطره ای

طرح های پرچم قطره ای در محیط های نمایشگاهی و پر تردد کمی کلاس کاری بالاتری نسبت به پرچم بادبانی دارد . با اینکه طرح بادبانی همچنان پر مصرف تر است اما شاید پرچم ساحلی قطره ای بتواند در آینده رقابت بسیار نزدیکی از نظر آمار چاپ با طرح بادبانی داشته باشد . در کل دو دسته پرچم از نوع ساحلی تولید و چاپ میشود که شامل بادبانی و قطره ایست.

البته طرح های بیشتری همچون سامورایی، انتخاباتی، هلالی، کمانی و….  مطرح شده اند اما همچنان این دو طرح ساحلی کاربران بیشتری دارند  و محبوبترند  و فاصله خود را با دیگر طرح های این پرچم حفظ کرده اند. کلیه ابعاد و طرح های دلخواه سفارش پرچم قطره ای را به طهران پرچم بسپارید که ما تولید کننده اصلی پرچم در تهران هستیم و تخصص  و رزرومه کاری مفیدی در این زمینه داریم

خرید پرچم ساحلی

اگر برای تبلیغات محصولات و خدمات خود می‌خواهید پرچم ساحلی با کیفیت بخرید، پیشنهاد می‌کنیم که خرید پرچم های ساحلی را با خیال آسوده از طهران پرچم که مجموعه‌ ای با سابقه در تولید، چاپ، طراحی و فروش پرچم است، تهیه کنید.

ساخت پرچم ساحلی

استفاده از متریال مناسب ، برش با دقت در ابعاد استاندارد ، ابداع طرح های متنوع پرچم ساحلی   و تحویل به موقع سفارش تنها میتواند دستاورد تولید کننده اصلی پرچم باشد . بله ما یک واسط یا شرکت تبلیغاتی نیستیم. ما تولید کننده اصلی پرچم ساحلی، پرچم های رومیزی و تشریفات و…. طرح های پرچم روز و حتی ابر پرچم ها و پرچم های تیکه دوزی هستم  و بدون شک همکاری با ما کلی از نظر قیمتی به صرفه می باشد.

انواع پرچم ساحلی

رایج ترین پرچم های ساحلی دو دسته اند که عبارتند از:

 • پرچم بادبانی
 • پرچم قطره ای ساحلی

طرح های بیشتر پرچم ساحلی

در مدلهای پرچم بادبانی و قطره ای طرح های مختلفی از ساحلی تولید میشوند که اگر بخواهیم به چند نمونه تولید شده توسط طهران پرچم اشاره کنیم موارد زیر عنوان میشود  :

 • پرچم هلالی ساحلی
 • پرچم کمانی ساحلی
 • پرچم های انتخاباتی ساحلی ( بزرگترین سطح چاپ در این نوع پرچم های ساحلی در نظر گرفته میشود )
 • پرچم نمایشگاهی ساحلی

چاپ پرچم با طرح دلخواه شما در طهران پرچم

مجموعه طهران پرچم مفتخر است که با تکیه بر بیش از 10 تجربه؛ با بکارگیری ماشین آلات نوین روز در عرصه طراحی و تولید پرچم و پایه پرچم در حال فعالیت است. این مجموعه چاپ پرچم همواره به دنبال ایجاد تنوع در چاپ و تولید مدل پرچم های جدید و پایه های جدید بوده و تاکنون توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

برای داشتن هویت سازمانی علاوه بر انجام کارهایی چون تبلیغات محیطی، مجموعه نشان ها و یا مجموعه شعارها و اقداماتی که باعث ماندگار شدن شما در ذهن مخاطبتان می شود، میتوان از پرچم نیز استفاده نمود. چرا که پرچم ها می توانند تاثیرگذارترین عامل شکل گرفتن یک سازمان و هویت بخشیدن به آن باشند. که ملل ها، سازمانها و ساختارهای دارای هویت اعم از قومیتها، ایالت ها و کشورها هویت ملی خود را از طریق روش هایی مثل چاپ عکس و یا نماد و لوگوی مشخص بر روی یک پرچم به جهانیان نشان میدهند که همین امر موجب حضور مداوم و چشمگیر آن در همه جا میشود.

انواع چاپ پرچم

طهران پرچم تولیدکننده انواع پرچم ساحلی، پرچم تشریفات، پرچم رومیزی و اهتزاز در تهران است. چاپ پرچم سااحلی توسط دستگاه دیجیتال انجام می شود از همین رو کیفیت رنگی و ماندگاری بیشتری دارد. برای خرید یا استعلام قیمت انواع پرچم تبلیغاتی؛ با طهران پرچم تماس بگیرید. هر نوعی از پرچم به چند مدل مختلف با توجه به شکل ظاهری، نوع پایه و پارچه تقسیم می شوند.

دسته بندی انواع پرچم ساحلی

همانطور که در ابتدای مطلب عنوان شد، پرچم ساحلی دارای انواع مختلفی است که متناسب با شکل ظاهری آن دسته بندی می‌شوند.

 • پرچم ساحلی بادبانی
 • پرچم ساحلی قطره ای
 • پرچم بادبانی مدل F

پایه های استفاده شده در محصولات طهران پرچم معمولا گرانولی هستند و ایستایی و مقاومت بالایی در برابر باد شدید دارند.

پرچم ساحلی را احتمالا در جلوی درب مغازه ها و فروشگاه ها دیده اید، یا در ورودی نمایشگاه های بزرگ و کنار غرفه شرکت ها معمولا دیده می شود. اغاب به پرچم ساحلی، پرچم بادبانی هم می گویند و به خاطر شکل ظاهری منحصربفردی که دارد توجه مردم را بیشتر جلب میکند و کاربرد فراوانی در تبلیغات محیطی دارد.

چاپ پرچم تشریفات

به دلیل آنکه یک پرچم ایستاده است، در بیشتر مکان ها قابل استفاده می باشد. به طور معمول پرچم تشریفات را در مکان هایی چون: سالن کنفرانس، هتل ها، اتاق مدیریت، لابی، اتاق انتظار و… قرار می دهند که بیشتر در معرض دید افراد باشد. شرکت ها و سازمان ها معمولا 2 پرچم پرچم تشریفاتی سفارش می دهند: پرچم ایستاده ایران و لوگوی شرکت یا برند مورد نظرشان.

انواع پرچم تشریفات

 • پرچم ایستاده اسپرت
 • پرچم تشریفات ریشه دار
 • پرچم لمینت تشریفاتی

چاپ انواع پرچم ایستاده تشریفات در طهران پرچم

برای خرید پرچم تشریفات و استعلام قیمت چاپ پرچم و پایه پرچم ایستاده؛ با ما مجموعه تولیدی طهران پرچم tehranparcham.com بگیرید.

چاپ پرچم رومیزی

کاربرد این نوع پرچم بر روی میز مدیریت و میز کارمندان است. البته در ورودی هتل ها و یا غرفه های نمایشگاهی برای تبلیغات برند خود از آن بر روی کانتر استفاده می کنند. سایز معمول پرچم های رومیزی ۲۰ در ۳۰ سانتیمتر است.

سفارش خرید پرچم رومیزی

کافیست برای سفارش پرچم رومیزی برند خودتان با طهرام پرچم tehranparcham.com تماس بگیرید. تفاوتی ندارد که کسب و کار بزرگ و یا کوچکی دارید، چاپ یک پرچم زیبا، خوش فرم و متناسب می تواند بهترین و کارآمد ترین روش برای نمایش نام برند و لوگو مورد نظرتان باشد.

چاپ پرچم اهتزاز

 برای تبلیغات شهری در فضای باز استفاده می شود. قاعدتا شما پرچم هایی با طرح پرچم آن کشور، نماد شهرداری یا لوگو شرکتی خاص را به صورت عمودی یا افقی بر روی پل ها و یا میادین دیده اید. مکان های دیگری چون: سر در مدارس، مراکز دولتی، سفارت خانه ها و مساجد نیز از این مدل پرچم استفاده می کنند.

طهران پرچم با بیش از ۱۰ سال تجربه در بازار تهران، تولیدکننده انواع پرچم های اداری، تبلیغاتی و مذهبی است. این مجموعه انواع پرچم اهتزاز، تشریفاتی، رومیزی و ساحلی را با استفاده از ماشین آلات نوین و تکنولوژی روز تولید و ارائه می‌کند و همیشه در تلاش است تا باکیفیت ترین محصولات را به مشتریان خود ارئه دهد.