برترین های مسابقات فوتسال صنعت آب و برق کشور در مشهد مشخص شدند

به گزارش آوای البرز از خراسان، در این مسابقات که از ۲۱ الی ۲۸ دی ماه سال جاری به میزبانی شرکت و فاضلاب خراسان رضوی در شهر مشهد برگزار شد680 ورزشکار در قالب 49 تیم از 26 استان به رقابت پرداختند .

به گزارش روابط عمومی هیئت اجرایی مسابقات فوتسال، هیئت گیلان در فینال مسابقات با پیروزی 2بر 1 برابر تیم زنجان به پیروزی رسید و جام قهرمانی را دریافت کردو در دیدار رده‌بندی تیم هیئت استان فارس با نتیجه دو بر صفر تیم‌ توزیع برق مشهد را شکست داد سوم شد.

آقای گلی مسابقات هم با 19 گل به ” رضا نیک پور” از زنجان تعلق گرفت وکاپ اخلاق به تیم هیئت ورزش زنجان رسید.

مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی در مراسم اختتامیه و اهداء کاپ به تیم های برتر از میزبانی ورزشکاران صنعت آب و برق توسط این شرکت به عنوان یک افتخار نام برد و این دوره از مسابقات را به لحاظ کمی و کیفی در سطح بالا توصیف کرد.

“حسین امامی” با تقدیر از دست اندرکاران وزارت نیرو که میربانی مسابقات را به آبفا خراسان رضوی واگذار کردند اظهار داشت: همکاران آبفا تلاش فراوان کردند که بازی ها به نحوی شایسته و در خور وزارت نیرو و ورزشکاران صنعت آب و برق برگزار شود.

وی همچنین از آمادگی آبفا استان برای میزبانی دیگر مسابقات ورزشی وزارت نیرو خبر داد و اظهار امیدواری کرد ورزشکاران و اعضای هیئت های ورزشی با خاطره خوش مشهد مقدس را به مقصد شهرهای خود ترک کنند.

رئیس انجمن فوتسال وزارت نیرو هم با اشاره به سطح بالای مسابقات فوتسال وزارت نیرو به میزبانی آبفا خراسان رضوی ، اعلام کرد: تعداد تیم های شرکت کننده در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال صنعت آب و برق در در این دوره نسبت به دوره قبل 145درصد افزایش داشته است که در نوع خود بی نظیر است.

به گفته”حسین نصرآبادی” در دوره قبل 19 تیم و در این دوره 49 تیم از صنعت آب و فاضلاب در برابر هم قرار گرفتند.

وی یکی از اهداف مهم وزارت نیرو اشاعه فرهنگ ورزش همگانی در میان کارکنان صنعت آب و برق اعلام کرد و افزود:مسابقات ورزشی وزارت نیرو برای تحقق و تعمیق این مهم پیگیری و برگزار می شود.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزرات نیرو نیز با اشاره به ضرورت تقویت مناسبات فردی و گروهی در مسابقات ورزشی به عنوان یک اصل اساسی و ارزشی، خط قرمز وزارت نیرو را اخلاق مداری در تمام ارکان واز جمله عرصه ورزش دانست.

“مالک حسین زاده” با اشاره به کسب رتبه توسط تیم ها تاکید کرد:قهرمان اصلی این مرز و بوم شهدا هستند که از جان خود برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گذشتند.

وی خاطر نشان کرد: همه ما مدیون پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی هستیم و احترام به این نماد برای همه واجب است.

وی سپس به برخی دستورالعمل های مربوط به برگزاری مسابقات ورزشی وزارت نیرو اشاره کرد و متذکر شد: از این پس تنها هر استان می تواند با یک تیم در مسابقات شرکت کند.

۴۶