نرده استیل چیست و تا چه اندازه ایمن دارد؟

یکی از مهمترین المان‌های افزایش ایمنی بالکن و پله‌ها که امروزه کاربرد زیادی هم دارد، نرده استیل می‌باشد. اگر به دنبال افزایش امنیت محل زندگی یا محل کار خود هستید، با آریس نرده همراه باشید تا به شما برای خرید نرده استیل باکیفیت و مطمئن کمک کنیم. دلیل اصلی طراحی این نرده‌ها، محافظت می‌باشد و از آنجا که استیل نسبت به دیگر نرده‌های موجود در بازار، از استحکام بیشتری نیز برخوردار است، پیشنهاد می‌کنیم خرید نرده استیل را برای افزایش ایمنی بالکن یا راه پله‌ها، اولویت خود قرار دهید. البته، افزایش ضریب ایمنی سازه‌های مسکونی و غیرمسکونی، نیازمند توجه به نکات مهمی در نصب نرده و سپردن این کار به تیمی کاربلد است.

نرده استیل چه کاربردی دارد؟

نرده‌ استیل حفاظ‌هایی هستند که به دلیل جنس فلزی خود، استحکام فوق العاده بالایی دارند و به منظور تامین امنیت فضا و محوطه اطراف منزل، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. با خرید نرده استیل از آریس نرده، می‌توانید مطمئن باشید که نرده‌های خریداری شده به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خط و خش نمی‌شوند. به علاوه، استحکام بالا، ظاهر زیبا، بدون نیاز به رنگ کردن، عدم تغییر شکل در طول زمان و سطح صاف و برق برای تمیز کردن راحت تر، از دیگر مزایای این نرده‌ها، در کنار افزایش ایمنی سازه‌های مسکونی و غیرمسکونی هستند.

از نرده استیل ما در مکان های مختلفی می‌توانید استفاده کنید که پرکاربردترین آنها، نرده تراس، بالکن و نرده راه پله می‌باشد. تیم آریس نرده با نصب دقیق نرده‌ها در مکان مورد نظر شما، این اطمینان را می‌دهند که مشکلی از بابت امنیت و کیفیت آنها نخواهید داشت.

نرده تراس

این مدل از نرده‌ها برای افزایش ایمنی تراس استفاده می‌شوند. به علاوه، به افزایش زیبایی اطراف تراس و ساختمان نیز کمک می‌کنند. بنابراین، اگر به دنبال افزایش امنیت تراس خود و جلوگیری از حوادث احتمالی همچون سقوط و پرت شدن هستید و می‌خواهید نمای بهتری به ساختمان خود ببخشید، خرد نرده استیل را توصیه می‌کنیم.

نرده راه پله

در هر سازه‌ای، پله‌ها به منظور برقراری ارتباط بین طبقات و بخش‌های مختلف با ارتفاع متفاوت به کار می‌روند. زمانی که ارتفاع دو طبقه خیلی زیاد می‌شود، برای افزایش امنیت راه پله‌ها و جلوگیری از سقوط ناگهانی، بهتر است از نرده استیل استفاده کنید. نرده استیل راه پله در افزایش ایمنی بسیار موثرند و کمک زیادی به کاهش احتمال سقوط افراد مسن و کودکان می‌کنند.

به دلیل خطرات ناشی از عدم استفاده از نرده‌‌های راه ‌پله، مقررات نظام مهندسی ساختمان، استفاده از این نوع نرده‌ها را اجباری کرده است. به طور کلی می‌توان گفت وقتی هزینه‌های نصب و راه‌ اندازی نرده‌های راه ‌پله را با هزینه‌های جانی و روانی آن‌ها مقایسه کنید، به این نکته پی می‌برید که هزینه نصب این نوع نرده‌ها بسیار کم است. در میان انواع نرده‌های راه ‌پله، نرده استیل از بهترین انتخاب‌ها است؛ زیرا هم دوام و استحکام بالایی دارد و هم زیبایی منحصر به فردی به فضا می‌بخشد.

نرده استیل بالکن

بالکن از بخش‌های مهم هر سازه به شمار می‌رود که معمولا در ارتفاعات بالای هر ساختمان قرار می‌گیرند. همانطور که به اهمیت استفاده از نرده استیل برای تراس اشاره کردیم، خرید نرده بالکن نیز به منظور افزایش ایمنی اهمیت زیادی دارد؛ اما چرا نرده استیل را پیشنهاد می‌کنیم؟ با توجه به اینکه بالکن‌ها بیرون از فضای خانه قرار دارند و همواره در معرض شرایط مختلف آب و هوایی هستند، استیل بهترین فلزی است که در این شرایط، مقاومت و استحکام خود را حفظ خواهد کرد. بنابراین، انواع نرده‌های آریس نرده از جمله حفاظ استیل نه تنها زنگ نخواهند زد، بلکه تغییر رنگ نمی‌دهند و در مقابل رطوبت مقاومند.

نکات مهم برای افزایش ایمنی با نصب نرده استیل

افزایش امنیت با استفاده از نرده‌ها، تنها به جنس و کیفیت این سازه‌ها بستگی ندارد، بلکه تیمی که مراحل نصب نرده استیل بالکن یا راه پله را برای شما انجام می‌دهند، باید مهارت‌های لازم را داشته باشند. از جمله نکاتی که در نصب نرده بالکن و راه پله باید مورد توجه قرار بگیرند، عبارتند از:

 • در صورتی که شیب و اندازه کف پله‌ها یکسان نبود، با استفاده از شمشه و نشانه‌ گذاری، اختلاف اندازه‌های میان پله‌ها را هماهنگ کنید.
 • برای محکم کردن میل ترانس‌ها در سنگ پله‌ها، از چسب سنگ استفاده کنید.
 • نصب نرده استیل نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد؛ بنابراین بهتر است این کار را به افراد تازه وارد در این زمینه سپرد نکنید.
 • اطمینان حاصل کنید که پایه‌ها و نرده‌ها در جاهای مناسب و محکم نصب شده باشند، زیرا لق بودن نرده ممکن است به کاربران آسیب جدی وارد کند.
 • نصب نرده استیل پنجره مشابه نصب نرده راه ‌پله است، با این تفاوت که نیازی به هماهنگ کردن اندازه میله‌ها و پایه‌ها نیست.
 • هنگام استفاده از استیل، به کیفیت آن توجه کنید، زیرا استیل‌های با کیفیت دارای عمر طولانی‌تری هستند و در برابر رطوبت مقاومت بیشتری دارند.

قیمت نصب نرده استیل برای راه پله

عوامل متعددی می‌توانند بر قیمت نصب نرده استیل راه ‌پله تاثیر بگذارند. از جمله این عوامل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدل نرده: نوع و طرح نرده استیل می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.
 • جنس استیل: استفاده از استیل با محتوای بیشتر نیکل می‌تواند قیمت را افزایش دهد؛ به عنوان مثال، استیل ۳۰۴ به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و شرایط آب و هوایی مختلف، قیمت بالاتری دارد.
 • محل نصب: هزینه حمل و نقل نیز بسته به محل نصب ممکن است متغیر باشد.
 • متراژ کار: مقدار مورد نیاز از نرده استیل بر اساس ابعاد و متراژ پروژه ممکن است قیمت خرید و نصب را تحت تاثیر قرار دهد.
 • هزینه نصاب: هزینه نصب نیز به عنوان یک عامل مهم ممکن است در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد.

بنابراین، افزایش کیفیت استیل، به ویژه افزایش میزان نیکل در ترکیبات آن، می‌تواند باعث افزایش قیمت و بهبود ویژگی‌های ماندگاری و عمر مفید نرده استیل شود. ما در آریس نرده با تولید و عرضه بهترین نرده‌ها و حفاظ‌های استیل، این اطمینان را به شما می‌دهیم که مشکلی از بابت جنس محصولات پیدا نخواهید کرد.

کلام پایانی

تخصص ما در آریس نرده، تولید و نصب نرده استیل و نرده کابلی می‌باشد. امروزه، از نرده‌های استیل در انواع راه پله‌ها، سازه‌های تجاری، مسکونی و ساختمان‌های اداری استفاده می‌شود که علاوه بر تضمین امنیت، زیبایی خاصی هم به نمای ساختمان ها یا فضای داخلی سازه‌ها می‌بخشد. اگر به دنبال کیفیت، طراحی‌های زیبا و مدرن و ایمنی بالا هستید، خرید نرده استیل از آریس نرده را با مناسب‌ترین قیمت‌ها، از دست ندهید.