قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی با نمونه سوالات تضمینی

قبولی آیین نامه رانندگی ۱۰۰ درصد تضمینی

مشاهده عناوین اخبار کلیک جهت پنهان سازی

اگر می خواهید براحتی در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید کافیست از آموزش تصویری نحوه جواب دادن به سوالات آیین نامه استفاده کنید. قبولی آیین نامه رانندگی کار سخت و پیچیده ای نیست اگر با روشی درست و اصولی آیین نامه را یاد بگیرید. اگر به دنبال این سوال هستید که چگونه آیین نامه قبول شویم در این مطلب قصد داریم بهترین و ساده ترین روش قبولی آیین نامه رانندگی را به شما معرفی کنیم. با آموزش تصویری آیین نامه خیلی راحت می توانید در اولین آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوید. اگر از خواندن کتاب آیین نامه خسته شده اید و می خواهید بدانید که چگونه در آیین نامه قبول شویم در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین آموزش برای قبولی آیین نامه را به شما معرفی کنیم.

قبولی آیین نامه رانندگی

می توان گفت در حال حاضر بهترین روش یادگیری و قبولی آیین نامه رانندگی دیدن آموزش تصویری آیین نامه با مهمترین نمونه سوالات آیین نامه است. این آموزش شامل ۴ ساعت فیلم آموزشی است که کل کتاب آیین نامه را به همراه نمونه سوالات آیین نامه به صورت تصویری آموزش می دهد. در واقع دیدن این آموزش یعنی قبولی تضمینی آیین نامه رانندگی.

بهترین روش قبولی آیین نامه رانندگی

در واقع بهترین روش قبولی در آیین نامه رانندگی دیدن این آموزش است. آموزش تصویری آیین نامه یک آموزش کاملا اصولی و کاربردی می باشد که در ۴ ساعت کل کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی آموزش می دهد. به گونه ای که فقط با دیدن فیلم های آموزش آیین نامه براحتی می توانید کل کتاب را یاد بگیرید و در کمترین زمان به سوالات آزمون آیین نامه پاسخ بدهید. بهترین پاسخ به این سوال که چگونه آیین نامه قبول شویم فقط دیدن آموزش تصویری آیین نامه است.

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که چرا آیین نامه قبول نمیشم، بهترین پاسخ این است که آیین نامه را با روشی درست و اصولی یاد نگرفته اید. آموزش ها و نمونه سوالات متفرقه موجود در اینترنت را رها کنید و با روشی درست و اصولی آیین نامه را یاد بگیرید و براحتی در اولین امتحان آیین نامه قبول شوید.

فاصله شما با قبولی در آیین نامه رانندگی تنها دیدن فیلم های آموزش تصویری آیین نامه به همراه مهمترین نمونه سوالات آیین نامه است. با دیدن این آموزش سرعت یادگیری شما به شدت افزایش پیدا می کند و در کوتاه ترین زمان می توانید آیین نامه را یاد بگیرید و با خیالی راحت و مطمئن در آزمون آیین نامه شرکت کنید.

گلچینی از مهمترین سوالات آیین نامه

در دوره آموزش تصویری آیین نامه علاوه بر اینکه کل کتاب آیین نامه را بصورت تصویری یاد می گیرید همچنین مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه هم به شما آموزش داده می شود. باید این نکته را بدانید که قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی با خواندن نمونه سوالات متفرقه امکان پذیر نیست بلکه یا یادگیری تصویری آیین نامه و خواندن نمونه سوالات مهم و با کیفیت است که می توانید قبولی در آزمون آیین نامه را براحتی تجربه کنید.

قبولی در آیین نامه با آموزش تصویری آیین نامه

برای اینکه بتوانید قبولی در آیین نامه راننگی را براحتی تجربه کنید توصیه می کنیم از فیلم آموزش آیین نامه استفاده کنید. بهترین پاسخ برای این سوال که چگونه در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شویم استفاده از فیلم آموزش آیین نامه است. در حال حاضر بهترین و سریعترین روش یادگیری آیین نامه دیدن فیلم های این آموزش است.

یکبار برای همیشه در آزمون آیین نامه قبول شوید

اگر می خواهید قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی را یکبار برای همیشه تجربه کنید بهترین روش یادگیری و قبولی در آیین نامه برای شما دیدن فیلم های آموزش تصویری آیین نامه است. اگر بارها در آزمون آیین نامه مردود شده اید و یا علاقه ای به خواندن کتاب آیین نامه ندارید بهترین گزینه برای شما همین آموزش است.

چگونه در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شویم؟

روزانه هزاران نفر در گوگل سوالات مختلفی در مورد بهترین روش قبولی در امتحان آیین نامه جستجو می کنند اما خیلی از این افراد به پاسخ درست و قاطعی برای کسب بهترین نتیجه در آزمون نمی رسند: مهمترین و بیشترین سوالاتی که هر روز در گوگل سرچ می شوند موارد زیر است که ما پاسخی درست و قاطع برای آن داریم.

 1. چگونه در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شویم.
 2. روش قبولی در امتحان آیین نامه رانندگی.
 3. چگونه صد در صد در آزمون آیین نامه قبول شویم.
 4. بهترین روش قبولی امتحان آیین نامه چیست.
 5. چگونه در آیین نامه قبول شویم.
 6. چگونه در امتحان آیین نامه قبول شویم.
 7. چگونه ایین نامه را قبول شویم.
 8. چطوری آیین نامه قبول شویم.
 9. قبولی صد در صد در ازمون آیین نامه.
 10. چگونه آیین نامه قبول شویم.
 11. روش قبول شدن در ایین نامه.
 12. چگونه امتحان آیین نامه را قبول شویم.
 13. قبولی در آزمون آیین نامه.
 14. روش قبولی در آیین نامه رانندگی.
 15. قبولی تضمینی در آیین نامه.

اگر شما هم به دنبال بهترین پاسخ برای این گونه سوالات هستید باید بدانید که در حال حاضر بهترین روش قبولی تضمینی آیین نامه استفاده از دوره آموزش تصویری آیین نامه است. به طور قطع این دوره بهترین آموزش موجود در ایران می باشد که با دیدن آن براحتی می توانید آیین نامه را یاد بگیرید و در اولین آزمون آیین نامه قبولی را کسب کنید.

آیا خواندن نمونه سوالات برای قبولی کافیست؟

فریب افراد کلاه بردار را نخورید. شما به هیچ وجه نمی توانید با خواندن فقط نمونه سوالات در آزمون آیین نامه قبول شوید. تنها را قبولی در آزمون آیین نامه این است که مطالب کتاب را به خوبی یاد بگیرید. با مشاهده فیلم های آموزش تصویری آیین نامه خیلی سریعتر و راحت تر می توانید آیین نامه را یاد بگیرید.

مهمترین دلیل مردودی در آزمون آیین نامه

یکی دیگر از مهمترین دلایل مردودی در آزمون آیین نامه رانندگی این است که اکثر افراد تصور می کنند صرفا فقط با خواندن نمونه سوالات آیین نامه می توانند در امتحان آیین نامه قبول شوند. اگر شما هم فکر می کنید که فقط با خواندن تعدادی نمونه سوال می توانید در آزمون قبول شوید سخت در اشتباه هستید.

باید این نکته مهم را بدانید که تنها راه قبولی صد در صد آیین نامه رانندگی این است که آیین نامه را به طور کامل یاد بگیرید. البته خواندن نمونه سوال در یادگیری بهتر تاثیر زیادی دارد اما به تنهایی کافی نیست و بهترین کار این است که بعد از یادگیری کامل مطالب کتاب به مرور نمونه سوالات بپردازید.

کتاب آیین نامه را تصویری یاد بگیرید

در حال حاضر یکی از بهترین و موثرترین روش های یادگیری در دنیا، یادگیری تصویری و ویدیویی است. اگر کتاب آیین نامه را بصورت ویدیویی یاد بگیرید دیگر خیالتان راحت است که مطالب را فراموش نخواهید کرد و در آزمون آیین نامه قبولی ۱۰۰ درصد خواهید داشت.

یکی از معایب یادگیری به روش خواندن کتاب این است که مطالب به سختی وارد حافظه بلند مدت شما می شود. یعنی بسیاری از مطالب در حافظه کوتاه مدت شما ذخیره می شود و همین موضوع باعث می شود که خیلی زود بخش زیادی از مطالبی که خوانده اید را فراموش کنید. یکی از دلایل مردودی بیشتر افراد در امتحان آیین نامه رانندگی هم همین موضوع است.

اما یکی از مزایای آموزش ویدیویی این است که مطالب براحتی در حافظه بلند مدت شما ثبت می شود. با روش یادگیری تصویری و ویدیویی براحتی می توانید تمام علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و کل کتاب آیین نامه را در کمتر از دو روز یاد بگیرید و قبولی تضمینی در آیین نامه را تجربه کنید.

فرقی نمی کند میزان سواد شما چقدر است در هر صورت با دیدن چندبار فیلم های آموزش آیین نامه رانندگی براحتی می توانید کل مطالب کتاب را یاد بگیرید و براحتی به سوالات آزمون آیین نامه پاسخ صحیح بدهید.

چیکار کنم آیین نامه قبول بشم؟

چگونه آیین نامه قبول شویم ؟ شاید برای بسیاری از متقاضیان که در ابتدای راه برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 یا 2 هستند, و سردرگمی در خواندن سوالات آیین نامه را دارند این سوال برایشان پیش بیاید. چیکار کنم امتحان ایین نامه قبول بشم؟ روش قبول شدن در ایین نامه ؟ چجوری آیین نامه قبول بشم ؟ نحوه قبولی در ازمون ایین نامه؟ چگونه در آیین نامه قبول شویم ؟

پاسخ ما به این سوالات ؟

در این قسمت چند راهکار را به صورت خلاصه پیشنهاد می کنیم در هر صورت برای قبولی حتما باید یکی از این راهها را برای قبولی در آیین نامه رانندگی انتخاب کنید.

روش قبول شدن در ایین نامه

1- خواندن کتاب آیین نامه رانندگی

کتاب آیین نامه رانندگیخوب اگر از آن دسته از افرادی هستید که وقت و زمان کافی در اختیار دارید و می خواهید به صورت کامل و اصولی قوانین راهنمایی و رانندگی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم حتما برای قبولی از کتاب آیین نامه استفاده کنید.

تعداد صفحات کتاب آیین نامه رانندگی 220 صفحه می باشد که در 6 فصل تهیه شده است .

6 فصل کتاب آیین نامه به صورت خلاصه در فصل اول قوانین و مقرارات- فصل دوم رانندگی ایمن- فصل سوم سیستم قنی خودرو- فصل چهارم فرهنگ رانندگی- فصل پنجم امداد و نجات و  درآخر فصل ششم به آلودگی های ترافیکی توضیح داده شده است .

ما در سایت خود این نسخه جدید کتاب آیین نامه رانندگی را به صورت فایل pdf به صورت رایگان برای دانلود قرار دادیم شما می توانید در همینجا این کتاب را دانلود کرده و در گوشی خودتان استفاده کنید. (کتاب راهنمایی رانندگی)

2- گشت و گذار در سایت ها و تست زدن آزمون آیین نامه رانندگی

اما اگر وقت کافی دارید و نمی خواهید هیچ هزینه ای بابت خرید سوالات آیین نامه انجام دهید می توانید در سرج گوگل نمونه سوالات ایین نامه رانندگی را جستجو کرده تا حدودی قسمت های زیادی از این سوالات را به صورت رایگان می توانید مشاهده کنید همچنین می توانید در سایت ما در قسمت یادگیری ایین نامه رانندگی که مطالب رایگان در مورد سوالات و کارتکس ها است استفاده کنید.

3- خواندن سوالات آیین نامه رانندگی (عین سوالات آیین نامه رانندگی)

نکته آخر در مورد سوالات آیین نامه رانندگی می باشد که با یک سرچ در گوگل انواع این سوالات را می توانید ببینید که با قیمت های مختلف به فروش می رسد. اما به صورت کلی شما با تهیه این سوالات اگر در جای درست خریداری کنید می توانید با یک هزینه اندک در وقت و زمان خودتان صرفه جوی کنید.

3 نمونه از سوالات اصلی ایین نامه

1- در صورت ارامش نداشتن برای انجام کمک ‌های اولیه چه باید کرد؟

 • به مصدوم با مصدومان بگویید در حال حاضر آرامش ندارید و نمی ‌توانید کاری برای او انجام دهید.
 • هر چه سریعتر از محل حادثه دور شوید و صحنه را ترک کنید
 • باید سریعاً ارائه کمک ‌های اولیه را به اتمام رسانید.
 • برای حفظ آرامش چند نفس عمیق بکشید تا آرامش خود را بدست آورده و به شرایط محیط تسلط یابید.*

2- رانندگان با مشاهده چراغ چشمک ‌زن زرد در تقاطع چه عملی باید انجام دهند؟

 • با زدن بوق و با سرعت اولیه به حرکت خود ادامه دهند.
 • با احتیاط کامل و سرعت کم عبور نمایند.*
 • با همان سرعت عبور نماید.
 • ایست کامل و عبور

3- با مشاهده چراغ قرمز راهنمایی و در نبودن چراغ ایست برای توقف، در چند متری چراغ باید توقف کنیم؟

 • 3 متری
 • 5 متری *
 • 2 متری
 • 4 متری

در این 3 مورد ذکر شده سعی کردیم در حد توان حقیقت های پیش رو در مورد این سوال (چیکار کنم امتحان ایین نامه قبول بشم ؟ ) را به صورت خلاصه توضیح دهیم و انتخاب هرکدام از این نکات بستگی به انتخاب شما دارد. اگر نظر یا نکته ای هست که شما می توانید به این 3 مورد اضافه یا توصیه کنید؟ میتوانید در پایین همین بخش به اشتراک بگذارید.