لاک ژل مناسب برای پوست های سبزه

هماهنگی و مطابقت بین رنگ پوست و رنگ لاک ژل انتخابی باعث زیبایی بیشتر دیزاین ناخن ها می شود. رنگ لاک برای افراد با رنگ پوست های مختلف با یکدیگر متفاوت است. پس بهتر است برای زیباتر به نظر رسیدن دستان و ناخن ها در انتخاب رنگ لاک ژل دقت داشته باشید. با ما همراه باشید تا تمام رنگهای لاک ژل مناسب برای پوست سبزه را بدانید.

 

بهترین رنگ های لاک ژل برای پوست سبزه

پوست سبزه اکثرا دارای تناژ گرم با ته رنگ زرد یا بژ هستند. بنابراین بهترین رنگ لاک ژل برای پوست سبزه رنگ هایی است که دارای عمق و پر رنگ باشند. بهترین رنگ های لاک ژل برای پوست سبزه عبارتند از:

 1. قرمز

رنگ قرمز جز آن دسته از رنگ ها است که افراد با هر تن پوستی می توانند از رنگ لاک ژل قرمز برای ناخن های خود استفاده کنند. رنگ قرمز محبوب ترین و کلاسیک ترین رنگ لاک ژل به شمار می رود. اما توصیه سایت گلارا به افرادی که پوستی سبزه دارند انتخاب رنگ لاک ژل قرمز آتشین و تند است. رنگ قرمز تند بر روی ناخن کسانی که پوست سبزه دارند جلوه ای خاص و زیبا دارد.

 1. رنگ آبی

طیف های روشن رنگ لاک ژل آبی مانند آبی روشن یا اقیانوسی از منطبیق ترین رنگ های لاک به شمار می رود. اگر به مدل ساده لاک ژل ناخن علاقه ندارید؛ می توانید با تزئینات خاص، زیبا و متنوعی که در سایت فروشگاهی گلارا وجود دارد ناخن های خود را طراحی و دیزاین کنید. برای خرید لاک ژل آبی با تناژ رنگی متنوع و زیبا به سایت فروشگاهی گلارا مراجعه کنید.

 1. صورتی

محبوب ترین رنگ در بین خانم ها رنگ صورتی است. رنگ صورتی برای پوست های روشن و تیره هم مناسب است. اما طیف صورتی پاستلی بر روی ناخن کسانی که پوستی سبزه دارند بسیار جلوه زیبا و خاصی دارد. البته برای دیزاین و طراحی ناخن ها می توانید از دیگر رنگ های پاستلی لاک ژل مانند آبی استفاده کنید. برای خرید لاک ژل با انواع طیف رنگی پاستلی می توانید به سایت فروشگاهی گلارا مراجعه کنید.

 1. سفید

بیشتر کسانی که دارای پوست سبزه هستند از لاک ژل سفید هراس دارند. زیرا این تصور را دارند که لاک ژل سفید باعث می شود دست تیره تر به نظر برسد. اما این تصور کاملا اشتباه است، لاک ژل سفید دست را تیره نمی کند، بلکه باعث می شود پوست دست برنزه و زیبا به نظر برسد.

 1. نارنجی

رنگ نارنجی جز رنگ های گرم به شمار می رود. رنگ نارنجی می تواند انتخابی مطمئن برای کسانی باشد که پوست سبزه دارند. بهتر است بدانید رنگ نارنجی ممکن است برای کسانی که پوست روشن یا متوسط دارند مناسب نباشد. برای دیزاین و طراحی ناخن های نارنجی می توانید از لاک ژل هایی با رنگ های هم خانواده یا زرد استفاده کنید. رنگ های نارنجی طیف رنگی وسیعی دارند که برای خرید لاک ژل مناسب می توانید به سایت فروشگاهی گلارا مراجعه کنید.

 1. زرد

رنگ زرد جز گرم ترین رنگ هایی است که برای پوست سبزه مناسب است. از لاک ژل زرد برای دیزاین و طراحی ناخن ها در فصل تابستان و پاییز نیز بسیار مناسب است. برای جلوه زیبا تر این لاک می توانید از وسایل دیزاین و طراحی که در سایت فروشگاهی گلارا موجود است استفاده کنید.

 1. رنگ طلایی

رنگ لاک ژل طلایی برای کسانی که پوست سبزه دارند می تواند بهترین انتخاب باشد. رنگ لاک ژل طلایی برای طراحی و دیزاین بر روی هر رنگ لاک ژل ناخن زیبا می شود.

 1. بنفش

لاک ژل با رنگ بنفش درخشش و زیبایی خاصی را به رنگ پوست دست می بخشد. علاوه بر این بنفش رنگ پوست شما را روشن تر نشان می دهد. استفاده از لاک ژل های اکلیلی و پودر کروم بر روی رنگ بنفش باعث می شود ناخن ها جلوه ای خاص و زیبا پیدا کنند.

 1. مشکی

یکی دیگر از انواع رنگ لاک ژل برای پوست سبزه، لاک ژل مشکی است. رنگ مشکی از زیبا ترین و پر طرفدارترین لاک ژل در بین خانم ها است. این رنگ می تواند انتخابی مطمئن و زیبا برای کسانی که پوست سبزه دارند باشد.

 1. قهوه ای شکلاتی

یکی از بهترین رنگ ها که در خانواده رنگ های تیره و خنثی قرار می گیرد رنگ قهوه ای شکلاتی است. زیبایی این رنگ لاک ژل با ترکیب رنگ های روشن مانند آبی یا بژ دو چندان خواهد شد.

 1. خاکستری

رنگ خاکستری بسیار طیف گسترده ای دارد. اما رنگ خاکستری و نقره ای برای افرادی با پوست سبزه مناسب است. افرادی که پوست سبزه دارند نباید از تاپ مات بر روی رنگ لاک ژل خاکستری استفاده کنند. استفاده از لاک ژل نقره ای در ترکیب با لاک ژل خاکستری جلوه ای زیبا و جذاب ایجاد می کند.

 1. سبز

تناژهای مختلف رنگ سبز می تواند زیبایی فوق العاده ای به پوست سبزه شما بدهد و باعث شاداب به نظر رسیدن پوست می شود. رنگ نئونی سبز می تواند بسیار برای افرادی که پوست سبزه دارند مناسب و زیبا باشد.

 1. رنگ های نئونی

ممکن است تصور کنید لاک ژل های شبرنگ پوست دست را تیره تر نشان می دهند اما این تصوری اشتباه است. انتخاب درست رنگ لاک ژل نئون می تواند تاثیر مثبتی بر روی پوست شما بگذارد. لاک ژل های نئونی در کنار پوست سبزه جلوه بسیار زیبایی دارند و حتی باعث می شود پوست روشن تر ظاهر شود.

نکات مهم برای خرید لاک ژل

 • بستر سازی مناسب ناخن ها با استفاده از ابزار مانیکور و پدیکور می تواند به داشتن ناخن هایی زیبا و درخشان کمک کند.
 • اگر ناخن هایی شکننده و نازک دارید بهتر است قبل استفاده از لاک ژل مورد نظر کاشت ناخن انجام دهید. زیرا کاشت ناخن باعث بالاتر رفتن مقاومت و زیبایی ناخن ها می شود. (خرید ابزار کاشت ناخن)
 • کسانی که پوست سبزه دارند نباید از تاپ مات استفاده کنند.

جمع بندی

انتخاب رنگ لاک ژل یک موضوع سلیقه ای است اما دانستن تن رنگی پوست می تواند به شما در انتخاب و خرید لاک ژل کمک کند. برای تهیه و مشاهده انواع لاک ژل ناخن در رنگ و مدل های مختلف (https://glara.ir/varieties-of-high-quality-and-popular-nail-polishes/) میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید.