خرید تابلو فرش ماشینی جدید با کیفیت از فرشخونه

خرید تابلو فرش ماشینی جدید با کیفیت از فرشخونه: برای خرید تابلو فرش انتخاب فروشگاهی که بتوان به کیفیت محصولاتش اطمینان کرد چالش بزرگی است اما فرشخونه این چالش را با عرضه بهترین و زیباترین محصولات حل کرده است. تابلو فرش ماشینی فرشخونه هم طرح های جدید و به روزی دارد و هم با بهترین کیفیت تولید می شود. کافی است سری به وب سایت فروشگاه فرشخونه بزنید تا کیفیت و تنوع طرح ها را ملاحظه کنید.

خرید تابلو فرش ماشینی فرشخونه با بهترین کیفیت

بهترین نوع مواد اولیه برای فرش و تابلو فرش نمی تواند یکسان باشد چون هم استفاده متفاوتی دارند و هم شیوه های تولید متفاوت. درنتیجه بهترین نوع نخ برای تولید تابلو فرش بهینه ترین الیاف با توجه به كاربرد آن است.

به طور مثال در تابلو فرش ماشینی رنگ پذیری و شفاف بودن نخ مهم ترین ویژگی تابلو فرش است. نخ پلی استر هم کمی براق است و هم رنگ ها به خوبی روی آن می نشینند. از طرف دیگر به خاطر جنسی که دارند نیاز به هیت ست شدن برای جلوگیری از پرزدهی ندارند چون خود به خود پرز نمی دهند.

مهم ترین ویژگی نخ پلی استر قیمت مناسب آن است. معمولا خریداران تابلو فرش ماشینی را به عنوان شیئی تزئینی یا برای هدیه میخرند. پس ترجیح می دهند قیمت مناسبی داشته باشد. در نتیجه استفاده از الیاف گران قیمت اصلا برای مشتریان به صرفه نیست. به علاوه که باید برای نصب تابلو فرش قاب هم خریداری کنند.

پس انتخاب الیافی که هم دوام و زیبایی کافی داشته باشند و هم قیمت آن ها مناسب باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که تنها از مجموعه ای حرفه ای و باتجربه مثل فرشخونه برمی آید که طی سال ها فعالیت در زمینه تابلو فرش ماشینی بهینه ترین محصولات تابلو فرش ماشینی را عرضه می کند.

کیفیت و وضوح بی نظیر تابلو فرش

در گذشته تابلو فرش ماشینی را مثل فرش می بافند یعنی با نخ های رنگی که نهایت تعداد آن ها به بیش از ده عدد نمی رسید. در نتیجه کیفیت ظاهری آن ها چندان بالایی نبود و مشتریان هم رضایت کاملی از آن ها نداشتند. در نتیجه تولید کنندگان با توجه به خاصیت تزئینی تابلو فرش تصمیم گرفتند آن را به صورت چاپی و با رنگ های ثابت و بسیار باکیفیت تولید کنند. پس تعداد رنگ های مورد استفاده در تابلو فرش بسیار بیشتر شد به گونه ای که طیف های متنوع رنگ ها را هم در بر گرفت و ما اکنون شاهد تابلو فرش هایی بسیار زیبا با رنگ بندی های خیره کننده هستیم.

در حالی که در گذشته تابلو فرش با دستگاه های فرش ماشینی به صورت جفتی تولید می شد، اما این روزها بوم تابلو فرش سفید بافته می شود و سپس طرح با رنگ با کیفیت روی آن چاپ می شود.

کیفیت تابلو فرش های فعلی به حدی بالا است که ادعا می شود حتی با سفیدکننده هم رنگ آن پاک نمی شود و تا ده ها سال عمر می کنند. مهم ترین مزیت این تابلو فرش ها البته وضوح بسیار بالای آن ها است به طوری که در نگاه اول شاید آن را با عکس اشتباه بگیرید. به همین دلیل تبدیل عکس به تابلو فرش چهره جزو پر سفارش ترین طرح های تابلو فرش می باشد.

شاید جالب باشد بدانید که این روزها علاوه بر تابلو فرش چاپی، فرش چاپی هم تولید می شود و با بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها عرضه می شود و در دکوراسیون های مختلف داخلی منزل، هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع در بازار تابلو فرش ماشینی، به چاپی بودن تابلو فرش به هیچ عنوان به عنوان یک عیب نگاه نمی کنند.

خرید تابلو فرش ماشینی با ضمانت کیفیت از فرشخونه

فروشگاه فرشخونه کیفیت تابلو فرش ماشینی را تا 5 سال ضمانت می کند. همانطور که میدانید این مدت ضمانت برای یک کالا طولانی محسوب می شود و نشان از اطمینان فرشخونه از کیفیت بالای محصولات خود دارد اما نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که کالاها بسیار بیشتر از مدت زمان ضمانتشان عمر می کنند و این در مورد تابلو فرش ماشینی به ده ها سال می رسد.

شما می توانید تابلو فرش ماشینی موردنظرتان را با اطمینان از بهترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین تابلو فرش فرشخونه خریداری کنید.

منبع: تابلو فرش فرشخونه (https://farshkhooneh.com)