مشخصات صندلی آزمایشگاهی Z130

صندلی آزمایشگاهی(تابوره) ویژگی های مختص به خود را دارد تا پرسنل و نیروی کاری که در آزمایشگاه ها مشغول به کار هستند خستگی زیادی را متحمل نشوند. اگر کار شما به صورت ثابت در بخشی از آزمایشگاه به انجام می رسد بدون تردی صندلی آزمایشگاهی که بر روی زمین فیکس می شود و حرکت نمی کند نیاز شما را در فرایند کاریتان مرتفع می کند . از سوی دیگر برخی از صندلی آزمایشگاهی به صورت چرخ دار تهیه می شوند تا روند دسترسی به وسایل روی میز برای شما پرسه سریع تری را به خود بگیرد و نیاز به بلند شدن مداوم شما نباشد.

نام شرکت مجموعه ناب ایران
موبایل 09194844670
ادرس تهران , بازار مبل نعمت آباد , خیابان جانباز ، پلاک ۲۱۰
ایمیل nab-iran@repino.ir

همچنین صندلی آزمایشگاهی به دو صورت پشتی دار و بدون پشتی در نظر گرفته شده است که افراد متخصص بر اساس نیاز خود از این دو محصول استفاده می کنند. مرغوبیت بسیار بالای متریال استفاده شده برای ساخت صندلی آزمایشگاهی سبب شده است که فعل و انفعلات شمیایی که در این فضا صورت می گیرد سبب فرسودگی سریع این وسایل نشود. از سوی دیگر با رعایت کردن اصول استاندارد و بهره گیری از متریال مخصوص صندلی آزمایشگاهی طراحی و ساخته می شود تا به سلامتی افرادی که در آزمایشگاه فعالیت می کنند آسیبی وارد نشود.

صندلی آزمایشگاهی با سبک های بسیار متفاوت تری به نسبت سایر صندلی های که در بازار مشاهده می کنید طراحی و ساخته می شوند و قیمت های بسیار متنوعی را این محصول به خود اختصاص داده است. شما به راحتی می توانید با استعلام گیری از محصولات ارائه شده در وب سایت ناب ایران؛ صندلی آزمایشگاهی ایده ال خود را انتخاب کنید و سپس آن را به ثبت برسانید. صندلی آزمایشگاهی را اگر با تعداد زیاد برای ارکان های دولتی، دانشگاه ها، آزمایشگاه های خصوصی و نیمه خصوصی نیاز دارید می توانید از طریق پل های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته شده است با ما ارتباط برقرار کنید و از قیمتی منصفانه در این راستا بهره بگیرید.

معرفی صندلی آزمایشگاهی Z130:

صندلی آزمایشگاهی Z130 یک صندلی آزمایشگاهی با طراحی ارگونومیک است که برای استفاده در محیط های آزمایشگاهی و تحقیقاتی طراحی شده است. این صندلی دارای ویژگی های متعددی است که آن را برای استفاده طولانی مدت و راحت مناسب می کند.

ویژگی های صندلی آزمایشگاهی Z130 عبارتند از:

  • فوم درجه یک
  • چرخ ژله ای
  • چرم پالرمو
  • جک تنظیم ارتفاع
  • ۲ سال گارانتی بی قید و شرط

از خستگی کمر جلوگیری می کند.ارتفاع قابل تنظیم صندلی آزمایشگاهی Z130 به کاربران امکان می دهد تا صندلی را متناسب با قد خود تنظیم کنند. پایه های قابل تنظیم صندلی آزمایشگاهی Z130 به کاربران امکان می دهد تا صندلی را در سطح مناسب برای کار قرار دهند. روکش قابل شستشو صندلی آزمایشگاهی Z130 تمیز کردن صندلی را آسان می کند. صندلی آزمایشگاهی Z130 در رنگ های مختلف موجود است و می توان آن را با روکش های مختلف سفارش داد. در کل، صندلی آزمایشگاهی Z130 یک گزینه عالی برای کاربرانی است که به دنبال صندلی آزمایشگاهی راحت و ارگونومیک هستند.

اهمیت صندلی‌های ارگونومی در آزمایشگاه‌ها

کار در آزمایشگاه‌ها اغلب وظایف پیچیده‌ای را شامل می‌شود که نیازمند تمرکز و دقت است. صندلی‌های تابوره ارگونومی به طور خاص برای تطابق با منحنی‌های طبیعی بدن طراحی شده‌اند تا کشش عضلات و مفاصل را کاهش دهند. این صندلی‌ها به بدن کاربر سازگاری می‌یابند و پشتیبانی بهینه را فراهم می‌کنند، اجازه می‌دهند که پژوهشگران حتی در طول جلسات کاری طولانی به قرارگیری مناسب خود ادامه دهند.

ویژگی‌های کلیدی صندلی‌های آزمایشگاهی ارگونومی

·         تنظیم ارتفاع و زاویه نشیمن

صندلی‌های آزمایشگاهی ارگونومی به طور معمول دارای ارتفاع قابل تنظیم و زاویه نشیمن هستند. این قابلیت‌های تطبیق‌پذیری اطمینان می‌یابند که پژوهشگران می‌توانند صندلی خود را با ارتفاع میز کار خود هماهنگ کنند و به طور راحت بدون زحمت گردن یا پشت کار کنند.

·         طراحی راحتی پشتی

پشتی راحت جزئی مهمی از صندلی‌های آزمایشگاهی است. منحنی طبیعی پشت پشتیبانی می‌شود و ریسک درد و ناراحتی پشت را کاهش می‌دهد. طراحی پشتی نیز در حفظ قرار گرفتن صحیح نقش ایفا می‌کند و راحتی را در طول آزمایش‌ها یا تجزیه و تحلیل‌های طولانی افزایش می‌دهد.

·         مواد تنفس‌پذیر و مقاوم

محیط‌های آزمایشگاهی به دلیل انجام آزمایش‌ها و تجهیزات مختلف ممکن است گرم و مرطوب شوند. صندلی‌های ارگونومی معمولاً از مواد تنفس‌پذیر استفاده می‌کنند که از ناراحتی ناشی از تعرق بیش از حد جلوگیری می‌کنند. به علاوه، این صندلی‌ها برای تحمل نیازهای محیط آزمایشگاهی طراحی شده‌اند و مقاومت را به مدت زمان طولانی تضمین می‌کنند.

·         کاهش کشیدگی و ناراحتی

نشستن ناراحت می‌تواند منجر به حواس‌پرتی و کاهش کارآیی شود. صندلی‌ آزمایشگاهی زیمنسی  ارگونومی حداقل ناراحتی را کاهش داده و به پژوهشگران اجازه می‌دهند که بدون مداوم تغییر موقعیت، به کار خود تمرکز کنند.

·         ترویج قرار گرفتن درست

حفظ قرار گرفتن درست برای بهره‌وری بلندمدت امری ضروری است. صندلی‌های آزمایشگاهی ارگونومی با ارائه پشتی مناسب ، کافی و تنظیم مناسب، خطر ایجاد مشکلات عضلانی‌اسکلتی را کاهش می‌دهند.

انتخاب صحیح صندلی آزمایشگاهی

·         ملاحظه نوع بدن کاربر

همه پژوهشگران نوع یکسانی از بدن ندارند، به همین دلیل انتخاب یک صندلی که به تفاوت‌های فردی پاسخگو باشد، مهم است. یک صندلی که به یک شخص مناسب باشد، به شخص دیگری همان سطح راحتی را نمی‌دهد.

·         ارزیابی گزینه‌های تنظیم

صندلی‌های آزمایشگاهی با ویژگی‌های تنظیم‌پذیر متفاوتی می‌آیند. پژوهشگران باید به صندلی‌هایی که دارای تنظیمات قابل تنظیم هستند و به ترجیحات منحصر به فردشان پاسخ می‌دهند، توجه کنند تا حداکثر راحتی را تضمین کنند.

·         مقاومت و مراقبت

میز‌های آزمایشگاهی باید مقاوم در برابر زمان باشند. انتخاب صندلی‌های ساخته‌شده از مواد با کیفیت بالا تضمین می‌کند که مدت زمان بیشتری را بدون نیاز به تعویض مکرر تحمل می‌کنند.

بهترین مواد اولیه برای صندلی آزمایشگاهی

از آنجایی که احتمالاً شما مدت زمان زیادی را قرار است روی صندلی آزمایشگاهی بنشینید، به‌شدت توصیه می‌کنیم به جنس روکش صندلی‌تان توجه کنید. این روکش، راحتی مضاعفی برای کمر و ستون فقرات شما به وجود می‌آورد و باور کنید تمام بدنتان از شما تشکر خواهد کرد. وقتی صحبت از روکش صندلی می‌شود، بهترین مواد اولیه‌ای که باید استفاده کنید، پارچه یا وینیل است. این که کدامشان بهتر است بستگی به محیط و شرایط کاری‌تان دارد.

  • اگر پارچه باشد، گزینه راحتی، بیشتر احساس می‌شود. از طرف دیگر تمیز کردن آن مشکل است. بنابراین، برای آزمایشگاه کمتر پیش می‌آید که از روکش پارچه‌ای استفاده کنید چرا که سر و کارتان با مایعات زیاد است.
  • وینیل بهترین گزینه است. به خصوص که سر و کارتان با مایعات هم زیاد است و می‌توانید آن را به خوبی تمیز کنید و از بابت جذب مایعات هم خیالتان راحت باشد چرا که چنین اتفاقی نمی‌افتد.

نتیجه‌گیری

صندلی‌های آزمایشگاهی شاید نخستین چیزی نباشند که به ذهن می‌رسد ولی تأثیر آن‌ها بر بهره‌وری کلی، سلامتی و راحتی پژوهشگران نباید دست کم گرفته شود. سرمایه‌گذاری در صندلی‌های آزمایشگاهی ارگونومی به معنای سرمایه‌گذاری در بهبود وضعیت آنهایی است که به پیشرفت علمی اختصاص دارند.

لازم به ذکر است مجموعه ناب ایران در 13 استان کشور  شامل شهر های تهران، کرج،اهواز، همدان، گیلان، استان مرکزی، آبادان، کردستان، اصفهان، سمنان، لرستان، کاشان و شیراز بیش از 30 نمایندگی جهت فروش محصولات و همچنین خدمات پس از فروش(گارانتی) دارد.

در لینک زیر آدرس دقیق نمایندگی ها موجود می باشد:

نمایندگی ها

شماره تماس: 09194844670

(تمرکز فروش بیشتر بر تهران باشد سپس نمایندگی های شهرستان ها)