چرا خرید چلنیوم طلایی

وقتی بحث قیمت تابلو چلنیوم طلایی پیش کشیده می‌شود، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابهاماتی که برای مشتریان ایجاد می‌گردد این است که دلیل این‌ همه تفاوت قیمت در بازار چیست؟ چلنیوم چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا یک متریال مقاوم در مقابل خوردگی، باران و برودت است؟ آیا می‌توان از آن در هر محیطی استفاده کرد؟ اگر شما هم برای تبلیغات هرچه بهتر و ایجاد جذابیت‌های بصری در کسب ‌و کار خود نیاز به یک المان مؤثر دارید، ما در درجه اول به شما استفاده از این تابلوها را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما چرا و چگونه؟

چرا تابلو طلایی؟

اگر دوست دارید که تابلوی چلنیوم شما درخشش زیادی داشته باشد و حس لوکس بودن را به مشتری و خدمات گیرنده القا کند، مدل‌های طلایی بهترین هستند. البته که به شما حق می‌دهیم نگران رنگ‌پریدگی و یا کاهش کیفیت و نوردهی آن باشید. در این مورد هم در ادامه فاکتورهای انتخابی را شرح خواهیم داد. اما شما می‌توانید تابلوها را بر حسب نیاز خود با فونت‌های متنوع، طرح‌ها و نمونه کاری که طراح در اختیار شما قرار می‌دهد انتخاب کنید. این می‌تواند گرد، لوزی، مربع و … باشد.

این تابلوها در نهایت چشم هر شخصی را به خود جذب می‌کنند و همیشه در روان‌شناسی فروش، یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسائل، حفظ پرستیژ کاری و استفاده از المان‌های جامع تبلیغاتی است. به طبع تابلو چلنیوم طلایی یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین‌ها است.

ویژگی‌های تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم به دلیل ویژگی‌های عالی و قابلیت‌های زیادی که دارد، در دنیا و ایران تبدیل به یکی از ترندهای تابلوسازی شده است. هم در مدل نوردار و هم بدون نور و ایستا قابل تهیه است. از آنجایی‌ که در مقابل اکسید و خوردگی مقاوم است، در هر محیطی حتی بیرون از ساختمان هم قابل ‌نصب خواهد بود.

 1. این تابلوها پس از گذشت مدتی تغییر شکل نمی‌دهند و با تمامی شرایط آب‌وهوایی حتی مرطوب و شرجی هم سازگار هستند.
 2. کیفیت ساخت این متریال فوق‌العاده بالا است و حس لوکس بودن و اعتماد را به مشتری شما القا می‌کند.
 3. در این تابلوها از نوارهای اسفنجی استفاده شده است، در نتیجه نه در اثر گرد و غبار و رطوبت و نه هیچ‌ چیز دیگری دچار آسیب نمی‌شوند.
 4. این تابلوها در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با تنوع فوق‌العاده عرضه می‌شوند و این یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها در مورد آن‌هاست.
 5. مصرف برق این تابلوها، در صورتی ‌که نوع نوردار آن را انتخاب کنید بسیار کم است؛ در آنها از کم‌مصرف‌ترین لامپ دنیا یعنی SMD استفاده می‌شود.
 6. روکش‌های مورداستفاده در حروف این تابلوها باعث می‌شود که حتی روی آنها خط‌ و خش هم به وجود نیامده و کیفیت خود را برای چند دهه حفظ کند.

چک‌لیست انتخاب و خرید تابلو چلنیوم طلایی

برای ساخت تابلوهای چلنیوم از ترکیبات رنگی مختلفی استفاده می‌شود و یکی از محبوب‌ترین آنها، طلایی است. بهتر خود را نشان می‌دهد و با تمامی کسب‌ و کارها، شرکت‌ها و… سازگار است. حتی می‌توانید از این تابلو، درون فروشگاه خود استفاده کنید؛ اما نکته مهم این است که حتماً در بحث خرید و استعلام قیمت تابلو چلنیوم طلایی، به این موضوعات دقت کنید.

 • هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست! کاهش قیمت نهایی محصول موجب افت کیفیت و کاهش حاشیه سود طراح می‌شود.
 • تابلو طلایی در مدل‌های دوبل طلایی، چلنیوم پولکی طلایی و ساده عرضه می‌شود که نوع ساده، ارزان‌ترین سری است.
 • نحوه استفاده از SMDها درون این تابلوها اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه حتماً تابلو را در شرایط نور کم‌ و زیاد تست کنید تا مطمئن شوید بهترین کیفیت را دارد.
 • کاربرد تابلو طلایی چلنیوم نامحدود است، می‌توان از آن در سالن‌ها، کارگاه‌ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، دفاتر و… استفاده کرد.
 • عوامل زیادی روی قیمت تابلو چلنیوم طلایی تأثیر دارد؛ متراژ محیط، وسایل و متریال مورداستفاده برای ساخت تابلو، ارتفاع تابلو، رول مورد استفاده در تابلو چلنیوم و… از جمله مهم‌ترین‌هاست.

برخی فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند حاشیه سود بالاتری داشته باشند، پس دلیل گران بودن این است. برخی دیگر نیز کیفیت کار را کمتر و سرهم‌بندی را ضعیف می‌کنند، در نتیجه دلیل وجود تابلو چلنیوم طلایی ارزان نیز همین است.

راهنمای خرید تابلو چلنیوم طلایی در بازار ایران

در حال حاضر شرکت‌های زیادی چه در شهر محل زندگی شما و چه در پایتخت، در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم طلایی فعالیت می‌کنند که در اینترنت با اسم تابلو سازی در تهران می باشند. البته که همه آنها قابل‌اعتماد نبوده و برخی در همان فاکتورهای اولیه، یعنی تعیین قیمت، دلیل تفاوت خود را نمایان می‌سازند.

اما به ‌طورکلی پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از فروشنده فاکتور کتبی و تضمین اصالت و گارانتی و صدالبته، خدمات پس از فروش هم دریافت کرده و به این موضوع توجه داشته باشید که قرار نیست سال‌ها چلنیوم را عوض کنید یا هزینه‌ای بابت ترمیم آن پرداخت کنید. در حال حاضر مجموعه تابلو ستاره یکی از معتبرترین‌ها در زمینه طراحی و ساخت تابلو چلنیوم طلایی است. اجزای مورداستفاده در این تابلو استاندارد و مورد تأیید بوده و عملیات ساخت و طراحی، پس از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

منبع : ای بی سی مگ