لباس کار از کجا بخریم؟

اگر برای خرید لباس کار ، نیاز به بافتن و خرید از تولید کننده مستقیم هستید  ، اگر می خواهید لباس کار خود را به صورت کاملا سفارشی طراحی و تولید کنید، تولید مجموعه تان را به یک تیم کاملا مجرب وحرفه ای بسپارید ، دانستن نکاتی مهم در این خصوص بسیار حائز اهمیت می باشد. ما در این مطلب نکات مهمی درخصوص تولیدی لباس کار و نحوی خرید عمده خواهیم پرداخت.

شرایط یک تولیدی لباس کار خوب

اگر بخواهیم به صورت کاملا تخصصی در حیطه تولید لباس کار مقاله ارائه دهیم ، بایستی از نزدیک با انواع کسب و کار های صنعتی ، آزمایشگاهی، اداری،….  آشنا باشیم ، در این مطلب مصاحبه ای داریم با یک تولید کننده لباس کار موفق در اصفهان که به پشتوانه تجربه ای بیست ساله اقدام به گسترش و راه اندازی تولیدی لباس کار با کیفیت و فروشگاه لباس کار خود انجام داده است.  مصاحبه ی ما با جناب آقای محمدی ، مدیر عامل شرکت ایمن تجهیز پدیدار نقش جهان، تولید کننده لباس کار صنعتی با برند ایمن صنعت ایران، اول سوال ما از او این بود که :

تعریف شما از یک لباس کار خوب چیست؟ برای خرید لباس کار حرفه ای به کجا مراجعه کنیم؟

لباس کار با کیفیت خصوصیات زیادی دارد که به صورت کلی به آنها اشاره می کنم

1-لباس کار را عموما برای دو فصل سرد و گرم استفاده می کنند که بایستی به انتخاب صحیح آن اشاره کرد.

2-کیفیت پارچه از نکات بسیار مهم می باشد.

3- دوخت به صورت صنعتی (3 دوخت ) انجام شود.

4-مناسب با نوع فعالیت و حرفه طراحی شود.

5-رنگبندی آن متناسب کار و حرفه پرسنل باشد.

6-رنگ لباس کار بایستی متناسب با رنگ آن سازمان و یا مکمل آن باشد.

7-متناسب با سایز پرسنل انتخاب شود.

8-دوخت یکنواخت و با کیفیت داشته باشد.

این نکاتی بود که در زمان سفارش یا خرید البسه کار بایستی مورد توجه قرار گرفته شود.

عمدتا تولیدی ها، کار فرما ها و کارخانجات انبوه پس از مدت زمانی که از لباس های آماده استفاده کردند، به این نتیجه خواهند رسید که بایستی لباس تخصصی مرتبط با برند و نشان خود را تولید کنند، به خاطر همین موضوع برای دوخت یک لباس کار صنعتی با کیفیت ، به دنبال تولیدکنندگان می گردند که البته این کار  در طولانی مدت هم از نظر اینکه لباس کاری که دقیقا مطابق سلیقه و میل خودشان است و هم از نظر مالی کاملا به صرفه است سفارش خواهند و لباس شان به صورت سفارش دوزی انجام و سفارش خود را مطابق با نظرشان تحویل میگیرند ، ایمن صنعت ایران (ایمن تجهیز پدیدار نقش جهان) در زمینه تولید سفارشی، خدمات خاصی به مشتریان خود ارائه میدهیم ؛

برای مثال:

راهنمایی کامل و تخصصی در انتخاب نوع پارچه ی مناسب

شما عزیزان برای ثبت سفارش با مراجعه به دفتر فروش با انتخاب کالیته پارچه چه از لحاظ میزان پنبه و چه رنگنبدی مشاوره تخصصی خواهید داشت و همکاران ما در بخش فروش توضیحات کاملی با توجه به نوع حرفه ، محیط شما و دیگر نکات مهم در هنگام ثبت سفارش ارائه خواهد داد که نتیجه آن سفارشی کامل شیک و با کیفیت خواهد شد.

شتسشوی پارچه قبل از دوخت

در برخی مواقع ، پارچه های استفاده شده در لباس، قبل از برش شست و شو و خشک می شود ، علت این کار این است که اگر پارچه آبرفت داشته باشد قبل از برش و دوخت این موضوع روی دهد که این موضوع روی پارچه های با گرماژ بالا و درصد پنبه زیاد تر از اهمیت ویژه ایی برخودار می باشد.

استفاده از نخ و خرج کار با کیفیت بالا

استفاده از نخ و خرج کار با کیفیت در تولیدی لباس کار یکی نکات اساسی است که نادیده گرفتن این موضوع از کیفیت کار میکاهد ، در صورت استفاذه از نخ و خرج کار بی کیفیت عمر مفید مصحول را می کاهد و در نهایت لباس بی کیفیتی ارائه خواهد شد.

دوخت با کیفیت

مورد مهم دیگر دوخت لباس کار هست که بایستی کاملا دقیق و با استفاده از چرخ های خیاطی صنعتی خاصی انجام بشود که بتواند پارچه های عمدتا ضخیم لباس کار را در کنار هم برای مدت زمان زیادی نگه داشته، لباس کار عمدتا تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت و در صورت بی کیفیت بودن خرج کار و پارچه ، یا دوخت آن به سرعت فرسوده و پاره خواهد شد.

ایمن صنعت ایران به عنوان یکی از  بزرگ ترین تولید کنندگان لباس کار با سابقه نزدیک به دو دهه ، فراز و نشیب های زیادی در حیطه تولید لباس کار صنعتی ، تولید لباس رستورانی ،تولید لباس فرم اداری و داشته است.

شروع و راه اندازی یک کارگاه تولیدی لباس کار، کار مشکلی نیست اما نکته اینجاست که سعی شود مطمئن ترین و بهترین خدمات در زمینه سفارشی دوزی ارائه گردد تا بتوان علاوه بر مشتریان وفا دار مشتریان جدید ترغیب به همکاری کردند.

فروشگاه اینترنتی ایمن صنعت ایران با پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت مستمر در حیطه تولید لباس کار و تامین تجهیزات حفاظت فردی ، توانسته نامی درخشان در این عرصه داشته باشد.