عمل زیبایی واژن در تهران با دکتر ویدا یوسفیان

برای انجام عمل زیبایی واژن در تهران با دکتر ویدا یوسفیان، اطلاعاتی در مورد سابقه و مهارت ایشان در اختیار شما قرار داده ایم تا با خیال راحت تری تصمیم خود را قطعی کنید. دکتر ویدا یوسفیان، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد اختصاصی می باشند. عضو جامعه پزشکان، دارای گواهینامه بین المللی سونوگرافی و مدرس کلیه جراحی های زیبایی زنان به متخصصین هستند. بیشتر از 15 سال تجربه انجام عمل های زیبایی زنان را دارند و در این مدت بیش از 1500 جراحی زیبایی ناحیه تناسلی از جمله واژینوپلاستی، لابیاپلاستی، پرینورافی و تزریق چربی و ژل به واژن در کارنامه پزشکی خود دارند.

جراحی زیبایی واژن توسط جراح مجرب

هنگام اقدام به انجام جراحی زیبایی واژن، مشورت با یک جراح مجرب و ماهر ضروری است. زمان بهبودی برای چنین روش ‌هایی می ‌تواند متفاوت باشد و بهبودی کامل معمولاً حدود شش تا هشت هفته طول می‌ کشد.

در طول دوره بهبودی اولیه، که طی دو هفته اول طول می‌ کشد، توصیه می ‌شود که بیماران مرخصی از کار بگیرند تا بر بهبودی تمرکز کنند.

روند بهبودی ممکن است شامل احساس ناراحتی، تورم و درد باشد و پیروی از دستورالعمل‌ های ارائه شده توسط جراح برای اطمینان از بهبودی مؤثر بسیار مهم است.

علاوه بر این، توصیه می ‌شود برای مراقبت‌ های بعد از عمل نیز برنامه ‌ریزی کنید و برای چند روز اول پس از ترخیص از بیمارستان، یک همراه شبانه‌ روزی داشته باشید تا به کارهایی مانند بلند کردن، شستشوی لباس، تمیز کردن و تهیه غذا کمک کند.

در نهایت، در حالی که روند بهبودی ممکن است چالش برانگیز باشد، مشاوره با یک جراح مجرب و پیروی از دستورالعمل‌ های مراقبت‌ های بعد از عمل می ‌تواند منجر به بهبودی سریع ‌تر شود.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی واژن

پس از انجام جراحی زیبایی واژن، پیروی از دستورالعمل ‌های مراقبت پس از عمل برای بهبودی هر چه سریع تر و به حداقل رساندن ناراحتی و کاهش خطر عوارض بسیار مهم است.

در ادامه اقدامات رایج برای مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی واژن آمده است:

اقدامات بهداشتی

 • ناحیه جراحی را تمیز و خشک نگه دارید.
 • قبل و بعد از لمس ناحیه تناسلی دست ها را با آب و صابون بشویید.
 • ناحیه تناسلی و رکتوم را به آرامی پس از دفع ادرار یا اجابت مزاج بشویید.
 • بعد از استفاده از سرویس بهداشتی، ناحیه را از جلو به عقب پاک کنید.
 • 6 هفته اول بعد از جراحی به جای حمام طولانی، فقط دوش بگیرید.

محدودیت های فعالیت

 • حداقل تا شش هفته پس از جراحی از انجام فعالیت های سنگین، بلند کردن اجسام سنگین، تمرینات شدید و ورزش خودداری کنید.
 • در دوره نقاهت اولیه از انجام فعالیت جنسی و شنا خودداری کنید.

توصیه های غذایی

 • از یک رژیم غذایی سبک و کم چرب استفاده کنید.
 • از غذاهایی مانند آناناس، پاپایا و غذاهای غنی از پروبیوتیک برای کاهش تورم و بهبودی استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از احتباس آب از نمک، شکر، الکل، کافئین، کربوهیدرات های تصفیه شده و غذاهای پر سدیم خودداری کنید.
 • حداقل 8 لیوان آب در روز بنوشید تا هیدراته بمانید تا بهبودی بهینه پیدا کنید.

مدیریت کاهش درد و ناراحتی

 • برای به حداقل رساندن تورم و ناراحتی از بسته های سرد استفاده کنید.
 • از خیساندن ناحیه جراحی به مدت طولانی در آب خودداری کنید.

با توجه به توصیه های ارائه شده در دستورالعمل های مراقبت های بعد از عمل، دفعات دوش واژینال را کاهش دهید.

عوارض عمل زیبایی واژن در تهران

مراقب علائم احتمالی عوارض مانند خونریزی، عفونت، عدم دفع ادرار، درد و تغییر در حس باشید.

اگر علائمی مانند درد شدید شکم، خونریزی واژینال، درد قفسه سینه، تب، سرفه، حالت تهوع یا استفراغ، سبکی سر، تغییر در بینایی، عدم دفع ادرار، مشکل در تنفس یا تورم در ناحیه جراحی را تجربه کردید، ضروری است که به سرعت به پزشک مراجعه کنید. .

با رعایت تمام مراقبت های پس از عمل، افراد می‌ توانند از روند بهبودی خود اطمینان حاصل کرده و به نتیجه موفقیت ‌آمیز پس از جراحی زیبایی واژن کمک کنند.

مزایای عمل زیبایی واژن در تهران با دکتر ویدا یوسفیان

از مزیت های مهم عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی توسط دکتر ویدا یوسفیان، اطمینان و آرامش خاطر از انجام عمل و نتیجه پس از عمل می باشد.

انجام عمل به منظور زیباسازی ناحیه تناسلی است و رسیدن به نتیجه دلخواه پس از تحمل سختی های مربوط به جراحی، حق مسلم بیمار در صورت انتخاب پزشک مناسب است.

هنگام در نظر گرفتن جراحی زیبایی واژن، بسیار مهم است که به دنبال بهترین پزشک برای این عمل باشید. بهترین پزشک برای جراحی زیبایی واژن را می توان در کلینیک ها و مطب های با رتبه برتر و سابقه کار و تجربه یافت.

پزشکانی که در جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان تخصص دارند، با تجربه گسترده در روش هایی مانند لابیاپلاستی و واژینوپلاستی، می توانند نتایج با کیفیت و با کاهش احتمال عوارض ارائه دهند.

علاوه بر این، انتخاب یک جراح متخصص دارای گواهی بورد برای جراحی زیبایی اندام تناسلی بسیار مهم است.

جراحی زیبایی واژن چیست؟

جراحی زیبایی واژن به جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان اطلاق می شود که به طور فزاینده ای مورد توجه زنانی است که به ظاهر واژن خود اهمیت می دهند.

این نوع جراحی شامل روش هایی مانند لابیاپلاستی برای لابیا مینور است که متداول ترین عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان است.

علاوه بر لابیاپلاستی، تعداد زیادی از بیماران به دنبال مداخلات جراحی برای کشیدگی یا هیپرتروفی کلیتورال هستند که در دسته جراحی زیبایی واژن قرار می گیرد.

به طور خاص، کلیتوروپکسی Batalha یک تکنیک کم تهاجمی برای کاهش طول کلیتور است که شامل قطع یا کاهش حجم نیست. هدف این روش رفع نگرانی‌ های مربوط به هیپرتروفی یا کشیدگی کلیتورال و بهبود ظاهر و عملکرد کلی واژن است.

چه کسانی عمل زیبایی واژن انجام می دهند؟

خانم ها به دلایل مختلف از جمله ناراحتی جسمی، ناراحتی روانی و نگرانی های زیبایی به دنبال جراحی زیبایی واژن هستند. برخی از دلایل رایج عبارتند از:

لابیاپلاستی برای ناراحتی فیزیکی

بعضی از خانم ها ممکن است لابیاپلاستی را برای کاهش ناراحتی فیزیکی ناشی از بزرگ شدن یا نامتقارن بودن لابیا مینورها انجام دهند.

این مشکلات می تواند باعث ناراحتی در حین فعالیت هایی مانند ورزش، مقاربت جنسی یا پوشیدن لباس های تنگ شود.

تأثیر روانی

بسیاری از زنان به دنبال جراحی زیبایی واژن برای تغییر ظاهر اندام تناسلی خود هستند تا به زیبایی ظاهری مورد نظر خود دست یابند. این نگرانی ها می تواند تحت تأثیر استانداردهای زیبایی اجتماعی، ترجیحات شخصی یا نگرانی در مورد ظاهر واژن باشد.

برخی از زنان به دلیل نارضایتی از ظاهر اندام تناسلی خود، دچار پریشانی روانی یا اعتماد به نفس پایین می شوند. این احساس ممکن است تصویر بدن، اعتماد به نفس و سلامت جنسی آن ها را تحت تأثیر قرار دهد و باعث شود که جراحی زیبایی واژن را به عنوان راهی برای رفع این نگرانی ها در نظر بگیرند.

بازسازی ظاهری پس از زایمان یا ضربه

بعضی از خانم ها ممکن است به دنبال تغییرات مربوط به زایمان یا تجربیات آسیب زا که ظاهر دستگاه تناسلی آن ها را تغییر داده است، جراحی زیبایی واژن را برای اهداف بازسازی در نظر بگیرند؛ که شامل ترمیم لابیا یا تنگ کردن واژن به دلیل تغییرات ناشی از زایمان باشد.

بهبود عملکرد

در برخی موارد، جراحی زیبایی واژن برای بهبود عملکرد جنسی یا راحتی انجام می شود. برای افزایش رضایت جنسی یا رفع نگرانی های عملکردی می توان روش هایی مانند تنگ کردن واژن یا کاهش هود کلیتورال انجام داد.

توجه به این نکته ضروری است که دلایل هر زن برای مراجعه به جراحی زیبایی واژن شخصی است و ممکن است ترکیبی از عوامل فیزیکی، عاطفی و روانی باشد.

مشاوره با جراح و متخصص زنان مجرب و با سابقه، برای رسیدگی به نگرانی های فردی و تصمیم گیری آگاهانه در مورد جراحی زیبایی واژن بسیار مهم است.

منبع:

https://www.darmankade.com/blog/ads/labiaplasty-vida-yousefian/