قیمت پنجره دوجداره به چه عواملی بستگی داره؟

 بیشترین عامل تاثیرگذار در انتخاب نوع درب و پنجره UPVCچیست؟

قیمت پنجره دوجداره را بر چه اساسی محاسبه می شود؟ آیا قیمت مترمربع پنجره دوجداره، قیمت قابل قبولی ست؟ جدا از عامل کیفیت، بیشترین عامل تاثیرگذار در انتخاب نوع درب و پنجره UPVC، قیمت پنجره دوجداره می باشد.

قیمت این محصول بر روی برنامه ریزی میزان هزینه ما و مقایسه شرکت ها با یکدیگر نقش اصلی دارد.
در مطالب زیر نحوه محاسبه قیمت انواع پنجره دوجداره UPVC بیان می شود.

قیمت مترمربع پنجره دوجداره در حالت استاندارد

حالت استاندارد اکثر پنجره ها در ابعاد 140 سانتی متر عرض و 160 سانتی متر ارتقاع می باشد. با نشان دادن این ابعاد پنجره دوجداره می خواهیم نشان دهیم که چرا قیمت مترمربع پنجره دوجداره UPVC عاملی برای مقایسه قیمت و یا در نظر گرفتن بودجه ای برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc و یا استفاده از این محصول در پروژه های نوساز نمی باشد. شکل های متقاوت پنجره استاندارد:

مقایسه پنجره دوجداره استاندارد با اشکال متفاوت
upvc پنجره ابعاد (متر) شیشه دوجداره (مترمربع) یراق آلات (دست) پروفیل مصرفی (متر) ضریب قیمت
1 1.4*1.6 1.97 0 6.02 x
2 1.4*1.6 1.69 1 11.93 1.75X
3 1.4*1.6 1.48 2 16.33 2.35x
4 1.4*1.6 1.67 1 12.27 1.85x

با توجه به جدول مقایسه ای بالا مشاهده می کنید، در حالیکه مترمربع هر 4 پنجره یکسان (2.24مترمربع) می باشد اما ضریب قیمت هر پنجره با شکل متقاوت با پنجره UPVC دیگر متفاوت است. در شکل شماره 3 با افزایش یک عدد بازشو، پروفیل مصرفی (پروفیل بازشو ) و یراق آلات نیز افزایش می یابد.

از جمله مواردی که بر روی شکل پنجره تاثیر می گذارد می توان شکل پنجره های قدیمی فعلی (در تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره)، طراحی نمای ساختمان، استانداردی ابعاد لنگه ها را می توان نام برد. برای انتخاب بهترین حالت ممکن، شما می توانید با کارشناس فنی و فروش شرکت درب و پنجره دوجداره مشورت کنید. پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC از راه های زیر استفاده کنید.

در جدول بالا اطلاعات متریال مصرفی پنجره دوجداره را مشاهده می کنیم. حال با استفاده از لیست قیمت ساخت پنجره دوجداره می توانیم قیمت و یا قیمت پنجره ویستابست را بدست آوریم. لیست قیمت زیر شامل قیمت پروفیل upvc، قیمت یراق آلات تک حالته، دوحالته، یراق کشویی، قیمت پنجره فولکس واگنی و غیره می باشد.

Beautifully made white wood framed windows with leaded glass panels, surrounded by a light grey wall. The view through the window is over an apple orchard under a cloudy blue sky. This is a composite of two images.

این لیست قیمت بطور تقریبی برای ساخت بهترین پنجره دوجداره در کنار قیمت مناسب پنجره این محصول است. با توجه به جدول لیست قیمت پنجره دوجداره زیر،  قیمت هر 4 شکل بالا را محاسبه می کنیم.

قیمت پنجره های دو جداره ویستابست را نمی توان دقیقاً مشخص کرد زیرا پنجره های دو جداره در انواع و اندازه های مختلف موجود هستند. با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بتوانند شما را در مورد قیمت پنجره های دو جداره ویستابست مطلع کنند.

 به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله اندازه پنجره هایی که انتخاب می کنید ، تعداد پنجره ها ، سبک پنجره ها و مواد استفاده شده برای قاب ها.

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

قیمت پنجره های دو جداره ویستابست را نمی توان دقیقاً مشخص کرد زیرا پنجره های دو جداره در انواع و اندازه های مختلف موجود هستند. با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بتوانند شما را در مورد قیمت پنجره های دو جداره ویستابست مطلع کنند.

بهترین قیمت برای پنجره های دو جداره ویستابست

بهترین قیمت برای پنجره دو جداره ویستابست به سه عامل اصلی بستگی دارد: بودجه ، ترجیحات شخصی و ساختمانی که در آن زندگی می کنید. خرید پنجره دو جداره برای خانه های قدیمی دشوارتر است زیرا صاحبان خانه می خواهند سبک پنجره را حفظ کنند و هر شیشه دو جداره ای که برای خانه خود می خرند باید با همان سبک حفظ شود. ساختمانهای جدید دارای انعطاف پذیری و آزمایش بیشتری هستند. اخیراً ، به دلیل افزایش امنیت و جریان هوا ، روند در بین صاحبان خانه افزایش یافته است.

انواع قیمت پنجره های دو جداره ویستابست

 نسبت به پنجره های معمولی کمی گران ترند ، زیرا این پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر دارای مزایای خاصی هستند ، به عنوان مثال از اتلاف انرژی و گرما جلوگیری می کند ، بهترین گزینه برای حفظ امنیت هستند از مزایای پنجره های دو جداره ویستابست عایق صدا بودن قبل از تصمیم به نصب آن ، مطمئن باشید که با خرید پنجره های دو جداره ویستابست در طولانی مدت صرفه جویی می کنید.

قیمت پنجره های دو جداره ویستابست در هر متر مربع متفاوت است. قیمت پنجره دو جداره بسته به مکان ، هزینه نصب و تعداد پنجره های نصب شده شما متفاوت است. اگرچه به نظر می رسد این قیمت گران است ، اما مزایای آن بسیار بیشتر از معایب آن است. این به این دلیل است که در طولانی مدت باید بیشتر از پنجره ها در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

قیمت پنجره دو جداره در تهران

پنجره های دو جداره ویستابست به دلیل جذابیت ، عملکرد و انعطاف پذیری محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. آنها یک انتخاب عالی برای صاحبان خانه هایی هستند که می خواهند بیشترین تهویه را در روزهای گرم داشته باشند و همچنین به دلیل استاندارد های تولید بالا که در هنگام تولید استفاده می شود ، تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارند. قیمت پنجره های دو جداره ویستابست در تهران برای گونه های مختلف متفاوت است. دقیقاً از قیمت پنجره های دو جداره ویستابست ، شما باید در فروشگاه های معتبر تحقیقات لازم را در زمینه اینترنت انجام دهید تا از خرید خود مطمئن باشید ، می توانید به شرکت PVC PVC Karma Vienna PVC اعتماد داشته باشید تا بهترین خرید را داشته باشد.

قیمت پنجره های دو جداره ویستابست را مقایسه کنید

مقایسه قیمت پنجره های دو جداره ویستابست بهترین راه برای شروع کار است. به این ترتیب می توانید شرکت های دو جداره را مقایسه کنید. با این وجود می خواهید از انتخاب شرکت خود راضی باشید ، پس از کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت پنجره های دو جداره ویستابست ، پس از سنجش مزایا و معایب هر محصول ، می توانید در مورد پنجره های جدید خود تصمیم بگیرید و انتخاب و خرید کنید. خوش بگذره.

مقایسه پنجره های دو جداره با پنجره های تک جداره

به طور کلی ، پنجره های دو جداره نسبت به پنجره های تک جداره از نظر مصرف انرژی بیشتر هستند و همچنین از ویژگی های عایق صوتی بهتری برخوردار هستند. قیمت پنجره های دو جداره ویستابست به دلیل هزینه های بیشتر مواد و تولید از پنجره های تک جداره بالاتر است و قابل مقایسه با دارایی است ، به این معنی که هزینه های نصب برای نصب وجود دارد. پنجره های دو جداره نیز باعث می شود کمی نور در ملک کم شود. اگر آماده سرمایه گذاری در فضای داخلی خود با دو جداره هستید ، باید اطلاعات زیادی را بدانید تا مطمئن شوید نصب در نهایت برای شما مناسب است.

مزایای پنجره های دو جداره

مزیت اصلی پنجره دو جداره این است که گرمای بیشتری در خانه خود نگه دارید ، خانه شما امنیت بیشتری خواهد داشت و وقتی زمان فروش ملک شما فرا می رسد ، یافتن خریدار برای خانه ای با پنجره های جدید بسیار آسان تر از پنجره های قدیمی است. در بیشتر موارد ، این سالها و سالها دوام خواهد داشت و اکثر تولیدکنندگان در حال حاضر حداقل ده سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهند. عمده ترین مشکلاتی که در تاسیسات دو جداره ایجاد می شود ، آب بندی بین شیشه ، درز ، تراشه ها ، ترک ها و باد است.

پنجره های دو جداره ویستابست در شرایط آب و هوایی موثر هستند زیرا انتقال گرما از یک طرف به طرف دیگر را متوقف می کنند. این بدان معناست که در زمستان گرما را از داخل خانه متوقف می کند و در هوای گرم میزان گرما را از بیرون به داخل ساختمان محدود می کند. این هدف دو منظوره است و مزایای آن را می توان در طول سال احساس کرد ، چه بخواهید اتاق خنک باشد یا گرم.

نصب پنجره های دو جداره توسط متخصص

همچنین هنگام نصب پنجره دو جداره خطر ایمنی قابل توجهی وجود دارد. نصب پنجره دو جداره نیاز به یک متخصص با دانش و مهارت کافی دارد. دارایی شما تا پایان کار آسیب پذیر خواهد بود. مانند تمام پروژه های بزرگ خانه بهتر است که یک متخصص نیز داشته باشید در نصب پنجره دو جداره برای خود کمک بگیرید. در صورت نیاز و سوال در مورد قیمت بهترین پنجره دو جداره ، با ما همراه باشید.

پنجره های دو جداره چگونه کار می کنند؟

پنجره های دو جداره باید با استفاده از دو قطعه شیشه با فاصله هوا حداقل 12 میلی متر جدا شوند. این شکاف مهر و موم شده و مانند شکاف بین شیشه و داخل آن عمل می کند. شکاف هوا با گاز پر می شود ، که باعث افزایش عایق بین قطعات شیشه می شود. پنجره های دو جداره بسیار کارآمد هستند و در مقایسه با پنجره های تک جداره از بین رفتن گرما را کاهش می دهند و یا تا 30 درصد افزایش می دهند.

پنجره تک جداره با کمک شیشه ساخته می شود. این بدان معنی است که تنها چیزی که بین خانه و دمای خارج وجود دارد شیشه است که عایق بندی کافی ندارد. پنجره تک جداره در تابستان و زمستان بسیار کارآمد نیست. پنجره های دو جداره از دو شیشه ساخته شده اند که شکاف هوا بین آنها وجود دارد و باعث ایجاد یک پارتیشن عایق بندی شده می شود. شیشه دو جداره از شیشه یا شیشه دودی ساخته می شود ، اما شبیه شیشه با شیشه منفرد است.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره

اندازه پنجره های شما در  تأثیرگذار است. پنجره های کوچک از پنجره های بزرگتر ارزان ترند. با این حال ، برخی از شرکت ها حداقل قیمت سفارش را دارند. اگر چندین پنجره برای تعویض دارید ، انجام یک باره هزینه آن بیشتر است. اگر پنجره های شما روی زمین نباشند ، قیمت شیشه دوجداره شامل تنظیم داربست است. این می تواند قیمت فردی پنجره دو جداره را تحت تأثیر قرار دهد.

سایر نقاط پنجره های دو جداره

بسیاری از تامین کنندگان ضمانت نامه را ارائه می دهند. طول این می تواند متفاوت باشد ، بنابراین بهتر است در مورد پیشنهاد خود تضمین بخواهید.یکی از مزایای پنجره های دو جداره این است که نگهداری کمی دارند. در طول عمر پنجره ها ، وظایف نگهداری باید حداقل باشد. معمولاً تمیز کردن منظم باید به اندازه کافی باشد تا ظاهر آنها در شرایط مطلوب و مناسب باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت بهترین پنجره های دو جداره با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. انجام دادن.

چه بودجه‌ای برای خرید پنجره در نظر بگیریم؟

به طور حتم برای خرید هر چیزی، مبلغی را برای آن در نظر می‌گیرید. اما برای خرید پنجره دوجداره، چه مبلغی و بر چه اساسی را باید به آن اختصاص دهید؟ یا ترمال بریک، چقدر هزینه برای شما خواهد داشت؟

از دیدگاه خریداران اولین مسئله، تعداد و متراژ پنجره مورد نیاز است. مدل پنجره هم تاثیر زیادی در بودجه شما دارد. اما موارد دیگری وجود دارد که معمولا نادیده گرفته می‌شوند، یا بطور کلی کیفیت پنجره را تشکیل می‌دهند؛ مانند:

مواد مورد استفاده در پروفیل پنجره، یراق‌آلات مورد استفاده، نوع شیشه و حتی رنگ پروفیل.

بنابر این پیش از اینکه برای بودجه خود محدوده‌ای را در نظر بگیرید، بهتر است با این عوامل آشنا شوید.

نکات مهمی که در قیمت پنجره موثرند

تعداد و متراژ پنجره

تعداد و متراژ پنجره با هم رابطه مستقیم دارند. ابعاد پنجره‌ها غالبا 140 سانتی متر در 140 سانتی متر هستند. اما اگر ابعاد پنجره‌ی مورد نیازتان، متفاوت است، باید به درستی اندازه گیری شود. البته همین اندازه‌گیری هم در هزینه نهایی تاثیر جزئی دارد.

ممکن است ساختمانی تعداد زیادی پنجره با متراژ متوسط داشته باشد؛ یا یک ساختمان تعداد پنجره کم اما با ابعاد بزرگ داشته باشد. به همین دلیل هم تعداد و هم ابعاد پنجره، بر روی متراژ و قیمت نهایی تاثیر گذار است.

مدل پنجره

همانطور که می‌دانید، در بازار مدل این پنجره ها بسیار متنوع هستند. هر چه مدل یک پنجره، ساده‌تر باشد قیمت آن به پایینتر قیمت نزدیکتر می‌شود. اما هر چه مدل آن پیچیده‌تر باشد، مسلماً قیمت آن بیشتر می‌شود. بعنوان مثال قیمت پنجره‌هایی که به دوحالت باز می‌شوند با قیمت پنجره‌های تک حالته متفاوت است. همینطور در یک مدل مشابه، قیمت پنجره‌های ثابت از قیمت پنجره‌ی دوجداره تک حالته کمتر است.

جنس پروفیل (فریم) پنجره

پروفیل پنجره دوجداره یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های تشکیل‌دهنده پنجره‌ها است. همین یک قسمت از پنجره، جزئیات زیادی دارد که بر کیفیت و قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است

جنس و میزان پروفیل به کار برده شده یکی از اصلی ترین بخش‌های تاثیر گذار بر قیمت در و پنجره‌های دوجداره است . پروفیل‌های upvc یکی از پرطرفدارترین پروفیل‌ها در ساخت این پنجره‌ها هستند. با توجه به مزایای این پروفیل استفاده از آنها به صرفه و منطقی تر است.روشن است که هرچه در و پنجره شما بزرگتر باشد، پروفیل بیشتری مصرف خواهد شد.  و در نهایت هزینه تمام شده برای پنجره بیشتر خواهد بود.

  برای شناخت پروفیل‌های با کیفیت باید به توانایی آنها در مقاومت در برابر آلودگی‌ها، تابش نور خورشید و رطوبت توجه کنید. محصولاتی که بیشترین طول عمر را دارند و تا سال‌ها نیاز به تعویض ندارد، برای شما به صرفه تر خواهند بود. گاهی قیمت این محصولات نسبت به قیمت محصولات کم کیفیت تر بیشتر است.اما با توجه به طول عمر آنها این قیمت مقرون به صرفه خواهد بود.

 به علاوه میزان کیفیت و خلوص مواد اولیه به کار رفته در پروفیل از دیگر عواملی است که باعث تغییر قیمت آن می‌شود.  پروفیل‌های یو پی وی سی طول عمر زیادی دارند و در صورت نگهداری درست تا سال‌ها کارایی خود را حفظ می‌کنند. این پروفیل‌ها در مقابل آتش سوزی نیز از خود مقاومت نشان می‌دهد.

 در ادامه به بررسی جزئی تر این قسمت‌ها می‌پردازیم:

ظاهر و سری پروفیل

پروفیل پنجره دوجداره به لحاظ ظاهری در دو نوع ساده و دکوراتیو، دسته‌بندی می‌شوند. عاملی با نام عرض و سری هم وجود دارد که بر این اساس هم، پنجره‌های UPVC دارای 3 نوع مختلف هستند:

  • سری 60 (عرض 60 میلی‌متر)
  • سری 70
  • سری 80

تعداد حفره یا چمبر

در ساخت پروفیل پنجره، میان دیواره‌های UPVC حفره‌ها و فضاهای داخلی ایجاد می‌شود. اگر یک برش از مقطع پروفیل بزنیم(همانند تصویر زیر)، این حفره‌ها قابل رویت هستند. تعداد چمبرها در پنجره‌های UPVC از 3 تا 7 حفره می‌تواند وجود داشته باشد. تعدد حفره‌ها بستگی به برند پروفیل و نحوه ساخت آن دارد.

نوع کاربرد پروفیل

پروفیل‌های پنجره، 4 کاربرد متفاوت دارند، از جمله:

  • مخصوص فریم: پروفیل‌هایی که بعنوان چارچوب در پنجره‌ها استفاده می‌شود. این نوع پروفیل در دو نوع دو طرف کشویی و مونوریل یک طرف کشویی تقسیم می‌شوند.
  • پروفیل ساش یا لنگه: این نوع، در بازشوی پنجره‌هایی که دارای لنگه ای باز شونده هستند استفاده می‌شود. این بازشوها در دو نوع داخل بازشو و بیرون بازشو وجود دارند.
  • پروفیل مولیون: این نوع ستونی افقی یا عمودی است که در داخل چارچوب استفاده می‌شوند. این نوع پروفیل به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می‌شوند.
  • پروفیل جانبی: این نوع طیف گسترده‌ای را در بر می‌گیرد. از جمله زوار شیشه‌های دوجداره و سه‌جداره، پروفیل 90 درجه، کنکتورها و اتصال‌دهنده‌ها، پنل‌های UPVC، ارتفاع دهنده‌ها و ..