تفاوت سولاردام و ماکروفر

تفاوت نحوه‌ی پخت غذا در سولاردام و ماکروفر

  • در سولاردام برنامه ‌های پخت متنوعی وجود دارد. در سولاردام می‌شود غذا را گریل و کباب کرد، می‌شود غذا یا کیک پخت، می‌شود غذای ترد و برشته درست کرد، می‌شود سبزیجات پخت، و …
  • در سولاردام علاوه بر امواج مایکروویو از پخت کانوکشن و گرمایش توسط المنت‌های نوری استفاده می‌شود. تعداد المنت‌های حرارتی در سولاردام بیشتر است و همین موضوع به پخت بهتر غذا کمک می‌کند و خشک و بی‌مزه شدن غذا جلوگیری می‌شود. در سولاردام مزه ‌ی غذا مانند روش‌های پخت سنتی حفظ می‌شود. درواقع در کف سولاردام از مگاهیترهای سرامیکی و هالوژنی و در بالای آن از هیترهای زغالی استفاده شده تا علاوه بر المنت‌های نوری بتوان از گرمایش سراسری برای پخت هرچه بهتر غذا بهره برد. این ویژگی به پخت شما در سولاردام سرعت زیادی می‌بخشد.
  • امواج مایکروویو در سولاردام از بالای دستگاه وارد غذا می‌شوند، در حالی‌که در ماکروفرهای معمولی امواج از کناره ‌های دستگاه وارد غذا می‌شوند.

تفاوت در طراحی سولاردام و ماکروفر

  • در طراحی سولاردام ظاهر مدرن‌تری ارائه شده است.
  • اندازه ‌ی سولاردام عموماْ بزرگ‌تر از ماکروفر و ماکروویو است.
  • درب سولاردام معمولاْ از بالا باز می‌شود.
  • فضای داخلی سولاردام مدور و گرد است و همین ویژگی یکی از مزیت ‌های سولاردام است. فضای گرد سولاردام نه تنها در پخت یکنواخت غذا موثر است، بلکه چون اکثر ظروف ته گرد هستند، جای‌گیری ظرف در سولاردام بهتر است. به علاوه این فضای گرد تمیزکاری داخل آن را بسیار آسان‌تر می‌کند و در نتیجه از آسیب‌های احتمالی که به علت کثیفی ماکروفر رخ می‌دهد برای سولاردام جلوگیری می‌شود. چسبیدن خرده‌های غذا و مایعات خشک ‌شده رو و زیر سینی ماکروفر یا سولاردام می‌تواند به ایجاد ایراداتی مثل نچرخیدن سینی، شکستن کوپلر و موتورگردان و یا حتی آسیب به قطعات دیگر منجر شود.

مجموعه‌ی الو ماکروویو با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه ‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه ‌ی تعمیر ماکروفر و  نمایندگی تعمیر سولاردام در تهران است.

دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است. برای مشاوره ‌ی رایگان با تکنسین ‌های الو ماکروویو نمایندگی تعمیرات سولاردام در تهران می‌توانید با شماره‌ی 09195444489 تماس بگیرید.

 در مجموعه ‌ی الو ماکروویو تکنسین ‌ها از قطعات اصلی استفاده می‌کنند و قطعات اصلی شامل ضمانت هستند.

درصورت خراب شدن سولاردام به کجا مراجعه کنیم؟

  • درصورتی که سولاردام شما با ایراداتی مثل گرم نکردن غذا، جرقه زدن، صدای غیرعادی، نچرخیدن سینی، کار نکردن دکمه ‌ها و ایراد دیگری از کار افتاده، توصیه می‌شود دستگاه را از برق بکشید و به هیچ عنوان با آن کار نکنید.
  • سولاردام هم مانند ماکروفر به علت تولید ولتاژ بالا بسیار خطرناک است و نباید درصورت عدم آشنایی با تعمیرات فنی اقدام به تعمیر خودسرانه کرد. اگر سولاردام شما به هر علتی نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دارد بهتر است با نمایندگی ‌های مجاز برند سولاردام خود تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات سولاردام الو ماکروویو

منبع: تکنونامه