بهترین قیمت انواع موتور برق بی صدا | ژاپنی | کره ای

معرفی چند موتور برق سبک بی صدا

موتور برق های سبک، وزن کم و قابل حمل بودن از ویژگی های اصلی آن هاست. در ادامه به معرفی چندین برند موتور برق سبک بنزینی که در صدر لیست فروش موتور برق بی صدا ارزان قرار دارند می پردازیم: هواسدان، دنیز، ای تی کیو، رونیکس، راتو، تی اس جی، لانسین، آگرو، جیانگ دانگ، سنسی، سنترال پاور.

·         موتور برق هواسدان H2750iS-A سایلنت

یکی از موتور برق هایی که دارای صدای بسیار کمی بوده و شما به راحتی می توانید برای گردش و مسافرت ها از آن استفاده کنید، موتور برق هواسدان 2750 بوده که دارای توان 2.2 کیلووات است. این موتور برق به گونه ای طراحی شده است که دارای قابلیت تثبیت کننده جریان برق بوده و به همین دلیل لوازم شما هنگام استفاده از این موتور برق دچار آسیب نمی شوند. علاوه بر این موارد این موتور برق سبک که دارای وزن 18 کیلوگرم است دارای مصرف پایین و توان بالا، استفاده آسان، سوخت بنزینی و…می باشد.

·         موتور برق هواسدان  اینورترH4500i-1

موتور برق هواسدان 4500i-1، یکی دیگر از موتور برق های قوی و سبک که از سوخت بنزین استفاده می کند، موتور  برق  اینورتر 4500 هواسدان دارای توان  4 کیلووات است. موتور برق اینورتر هواسدان 4500، به صورت تک فاز، تک سیلندر و چهار زمانه تولید شده است و سیستم راه اندازی آن به صورت هندلی می باشد.

·         موتور برق اینورتر هواسدان H4500i-1

وزن موتور برق H4500i-1 هواسدان اینورتر حدود 26 کیلوگرم بوده که وزن سبکی محسوب می شود و شما به راحتی می توانید آن را حمل کنید. از دیگر قابلیت های این موتور برق سبک، می توان به نمایشگر دیجیتالی، سنسور سطح روغن، سنسور حرارتی ژنراتور و…اشاره کرد.

·         موتور برق سایلنت رونیکس 1200 وات مدل RH-4791

اگر شما دنبال یک موتور برق سایلنت با وزن کم هستید که برای مواردی مثل: روشنایی سیستم، تلفن، لوازم آشپزخانه از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما  موتور برق بیصدا رونیکس 1200 است. شما می توانید این موتور برق چهار زمانه را به صورت هندلی روشن کرده و تا حدود 4.4 ساعت از آن استفاده کنید.

·         موتور برق کیفی راتو 2 کیلو وات بنزینی مدل RATO R2000i

 موتور برق راتو کیفی R2000i، جزء دسته موتور برق های کیفی و قابل حمل است که در وزن 22 کیلوگرم تولید شده است که شما می‌توانید برای کمپین های گردشگری و روشنایی کولر، یخچال  از آن استفاده کنید. موتور برق بنزینی بی صدا راتو2000 وات، دارای میزان صدای 65 دسی بل، تک سیلندر، تک فاز، سیستم راه اندازی هندلی، ساعت کار 4 الی 6 ساعت می باشد.

·         موتور برق بنزینی 1 کیلو وات تی اس جی مدل TSJ 1500

 موتور برق  تی اس جی  مدل TSJ 1500، جزء دسته موتور برق هایی است که دارای سیستم تثبیت ولتاژ AVR بوده و به همین دلیل از نوسان در جریان برق جلوگیری می‌ کند. جنس بدنه موتور برق تی اس جی بنزینی 1500 آلومینیوم و جنس سیم پیچ آن مس می باشد و از دیگر ویژگی‌های این موتور برق می توان به سنسور سطح روغن، تک سیلندر، چهار زمانه، سیستم راه اندازی هندلی، دو عدد خروجی  اشاره کرد.

·         موتور برق کیفی لانسین 1.8 کیلو وات مدل LC 2000 i

این موتور برق بنزینی با توان 1.8 کیلو وات گزینه بسیار مناسبی برای مصارف خانگی و مسافرت ها می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جزو دسته موتور برق های قابل حمل است. میزان صدای تولید شده این دستگاه حدود 52 دسی بل و وزن آن نیز حدود 21 کیلوگرم است که باعث شده این موتور برق، بی صدا و سبک باشد. برای راه اندازی این موتور برق تک فاز شما می توانید به صورت دستی یا همان هندلی آن را روشن و برای سوخت این دستگاه هم باید از بنزین استفاده نمایید.

·         موتور برق بنزینی اگرو ۱٫۳ کیلو وات مدل AG1500-B

اگر دنبال یک موتور برق با توان و وزن پایین جهت  استفاده در تجهیزات کشاورزی و صنعتی هستید، پیشنهاد ما به شما موتور برق آگرو مدل AG1500-B است که، دارای توان 1.3 کیلو وات است، می باشد. موتور برق آگرو 1500، دارای قابلیت های مثل: تثبیت کننده ولتاژ، نمایشگر میزان سوخت، تنظیم کننده دور موتور، سیستم هوا خنک می باشد‌.

·         موتور برق بی صدا سنسی مدل sc2000i

اگر شما جزء دسته افرادی هستید که اهل گردش و تفریح می باشید و دنبال یک موتور برق کم صدا و سبک می گردید، قطعا موتور برق سنسی مدل  sc2000i با وزن 22 کیلوگرم گزینه مناسبی برای شما است. این موتور برق در کنار بدنه باکیفیت و مستحکم، دارای دو عدد خروجی، موتور تک سیلندر چهار زمانه، استارت هندلی، تک فاز، بنزینی و…می باشد.

·         موتور برق جیانگ دانگ JD2800N

موتور برق جیانگ دانگ مدل  JD2800N، با متریال بسیار با کیفیتی ساخته شده که توان آن که یک گزینه بسیار مهم می باشد، حدود 1 کیلو وات است. ویژگی مهم موتور برق جیانگ دانگ JD2800N، میزان صدای 65 دسی بل و وزن 28 کیلوگرمی آن بوده که باعث می شود هم صدای کمی داشته باشد و هم حمل آن راحت باشد. این موتور برق تک سیلندر چهار زمانه به صورت هندلی راه اندازی شده و دارای سیستم تثبیت کننده ولتاژ، سنسور سطح روغن و تنظیم کننده دور موتور می باشد.

·         موتور برق سنترال پاور CP3000

یکی دیگر از موتور برق های سبک قوی،  موتور برق سنترال پاور 3000، با توان 1.5 کیلو وات است که از قابلیت های سنسور سطح روغن و تثبیت کننده ولتاژ پشتیبانی میکند. برای ساخت بدنه موتور برق CP3000 سنترال پاور بنزینی از آلومینیوم و برای سیم پیچ آن از مس استفاده شده است. این موتور برق به صورت هندلی، تک فاز، تک سیلندر و چهارزمانه طراحی و تولید شده است.

خرید موتور برق کوچک بی صدا

اکثرا، موتور برق های سایلنت کوچک ، به دلیل وزن سبک قابل حمل می باشند و صدای بسیار کمی دارند و معمولا قیمت مناسبی دارند. موتور برق پرتابل، موتور برق کوچک با وزن و حجم کم و قابلیت حمل به مکان های مختلف است. به موتور برق قابل حمل، موتور برق کیفی می گویند. مانند:موتور برق بی صدا لانسین 2000، موتوربرق بی صدا سنسی 2000.

قیمت موتور برق بی صدا سایلنت

قیمت موتور برق بی صدا خانگی به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله عواملی که بر روی قیمت موتور برق اینورتر بی صدا تاثیرگذار هستند، از قدرت و ساختار گرفته تا برند و فناوری‌های نوین، هر یک نقشی در تعیین قیمت نهایی دستگاه دارند. از این عوامل تاثیر گذار در قیمت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. قدرت بر اساس توان: قدرت موتور بر اساس وات اندازه گیری می‌شود و هر چه توان دستگاه بالاتر باشد، قیمت موتور برق بی صدا نیز بیبشتر می‌شود.
  2. ساختار و نوع موتور: نوع موتور (DC یا AC) و ساختار آن (برشی یا بی‌سر) نیز بر قیمت موتور برق بی صدا خانگی تأثیر می‌گذارد. مثلاً موتورهای برشی بیشترین استفاده را در کاربردهای خاص دارند و قیمت آن‌ها ممکن است بالاتر باشد.
  3. کاربرد دستگاه: موتور برق بی صدا برای مصارف مختلفی از جمله گردشگری، کشاورزی، صنعتی و خانگی استفاده می‌شود، هر کاربرد نیازهای خاص خود را دارد که ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.
  4. کیفیت ساخت و برند: برند و کیفیت ساخت تاثیر مهمی در قیمت موتور برق بی صدا دارد. دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت‌های معتبر با مشخصات فنی بهتر، قیمت بالاتری دارند. در این مورد می‌توانید مقاله بهترین موتور برق در ایران را مطالعه نمائید.
  5. مشخصات فنی: ویژگی‌های فنی دستگاه مانند سرعت، ولتاژ، جریان، ویژگی‌های حفاظتی و … نیز بر قیمت موتور برق بی صدا خانگی تأثیر می‌گذارد. دستگاه های با ویژگی‌های کمتر معمولاً ارزان تر هستند.
  6. جنس دستگاه: استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در ساختار دستگاه بر روی قیمت آن تاثیر گذار است.
  7. فناوری‌های جدید: دستگاه‌هایی که با فناوری‌های جدید مانند انرژی‌های تجدیدپذیر یا سیستم‌های کنترل هوشمند تجهیز شده باشند، قیمت بالاتری دارند.
  8. میزان سر و صدا: هر چه میزان سر و صدای موتور برق های بی صدا کمتر باشد محبوب تر هستند و این ویژگی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت موتور برق بی صدا خانگی است.
  9. نوع سوخت: نوع سوخت دستگاه نیز از عوامل تعیین کننده قیمت آن می‌باشد. برای مثال قیمت موتور برق بنزینی بی صدا با قیمت موتور برق گازسوز بی صدا متفاوت است.