لیست قیمت پمپ کف کش راد

معرفی شرکت راد پمپ و انواع پمپ های کف کش آن

پمپ کفکش راد پمپ از نامهای معروف صنعت کشور میباشد. این گروه صنعتی با به کار گیری نیروهای متخصص و کارآمد و اتکا به دانش فنی روز، با هدف حضور در عرصه بین المللی کلیه تلاش خود را برای ارائه محصولات منحصر به فرد به مصرف کنندگان ارائه کرده است. اين شركت پیوسته در تلاش است با استفاده از پیشرفته ترین ماشين آلات و تجهيزات صنعتی خود را با آخرين و جديدترين پیشرفتهای روز دنیا همراه نمايد تا مطابق نياز مشتريان بهترين محصولات را برای آن عزیزان فراهم نمايد.

از جمله محصولات گروه صنعتی راد پمپ می توان به پمپ کف کش، پمپ لجن کش، پمپ شناور اشاره نمود. گروه صنعتی راد پمپ با تولید انواع موتور پمپ کف کش و لجن کش توانسته است گام مهمی در صنعت پمپ و کف کش بردارد. پمپ کف­کش رادپمپ از میان انواع برندهای پمپ کف کش چینی، اروپایی و ایرانی می­تواند بهترین انتخاب باشد. همانطور که می­دانیم شرکت­های داخلی تولید پمپ تاکنون توانسته اند بهترین و باکیفیت ترین انواع پمپ کف کش قابل رقابت با بازار جهانی را تولید نمایند. به همین دلیل تقاضا برای خرید کفکش راد پمپ بسیار  بالا است.

یکی از برندهای مطرح مذکور پمپ کفکش رادپمپ می باشد. راد پمپ در بین پمپ­های کف کش بهترین مشخصات فنی را دارد. از ویژگی اصلی و مهم پمپ کف کش راد می توان به خدمات پس از فروش آن اشاره کرد. کفکش راد پمپ در دو نوع فلوتردار و بدون فلوتر در بازار عرضه میشود. پروانه کف کش راد پمپ از جنس استیل و دارای کیفیت فوق العاده، کاملاً بالانس و از لحاظ وزن، سبک و یکپارچه است. این ویژگی به راندمان کف­کش و عمر بلبرینگ­ها و همچنین مصرف انرژی کمتر کمک می­کند.

جنس شافت و پیچ از فولاد ضد زنگ. جدا بودن محفظه درزگیر مکانیکی از الکتروموتور و روغن بین این محفظه طول عمر بیشتر درزگیر را به همراه دارد. قطعات دیگر راد پمپ نیز از بهترین آلیازها ساخته شده­اند این موضوع راد پمپ را به بهترین گزینه از لحاظ کیفیت تبدیل کرده است.

کف کش راد پمپ، دارای مدل های مختلف از جنس چدن ، آلومینیوم ، استیل و پلیمری و دوجداره و تکفاز می­باشد.  این پمپ در سایزهای مختلف تولید میشود. سیم پیچ داخلی پمپ می تواند از جنس مس، آلومینیوم و یا ترکیب آن­ها باشد.. بهترین خدمات پس از فروش و بهترین مشخصات فنی از دیگر ویژگی­های راد پمپ است.

راد پمپ ۲ اینچ پرفروش و پر مصرف ترین پمپ کفکش رادپمپ است. کفکش راد پمپ در انواع مختلف کف کش برای مصارف مختلفی چون پمپ استخر کشاورزی و پرورش ماهی ، پمپ چاه و پمپ مزارع و باغات میتواند مفید باشد.

ویژگی­های طراحی:

همانطور که در سایر مقالات سایت نید صنعت نیز ذکر کردیم، در کفکش­های رادپمپ پروانه از جنس فولاد ضد زنگ بوده و ویژگی اصلی آن بالانس بودن و وزن نسبتا کم ان است. بوش­های ضد سایش طوری طراحی شده است که موجب طول عمر یاتاقان­ها و بهینه سازی مصرف انرژی گردیده است.

شافت و پیچ ها از فولاد ضد زنگ. محفظه درزگیر به طور کامل از محفظه موتور جدا شده و طراحی آن به گونه است که موجب تجمع روغن در این محفظه میگردد. این موضوع افزایش طول عمر درزگیرها را به دنبال دارد.

قطعات پمپ از آلیاژهای مخصوص ریخته­گری فشرده و توری مورد استفاده جهت جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی از جنس پلاستیک.

سایز درونی و بیرونی روتور و استاتور مطابق استانداردهای بین المللی و از ورق سیلیس دار مرغوب تهیه شده اند.

پمپ­های کفکش رادپمپ در مدل­های مختلف به عنوان مثال پمپ چاه پمپ استخر پروش ماهی پمپ مزارع و باغ کشاورزی وکاربردهای دیگر قابل استفاده اند.

پمپ­های راد پمپ دو جداره و تک فاز هستند و در دو حالات همراه فلوتر و بدون فلوتر به بازار عرضه شده اند. جنس پروانه و بدنه آنها از استیل بوده و قطر دهانه آن­ها ۲۵/۱ ، ۲ و ۳ اینچ است.

لیست پمپ­های کف کش ۲۵/۱ اینچ:

ASB 4/4     ؛   ASN 4/3     ؛    ASN 4/2    ؛   MF 416   ؛   ASB 4/8    ؛  ASB 4/7    ؛     ASB 4/6     ؛   ASB 4/5

لیست پمپ های کف کش ۲ اینچ راد پمپ:

ASP 6/1   ؛    AS 6/2     ؛     AS 6/3    ؛    AS 6/4     ؛    AS 6/5     ؛     AS 6/6

لیست پمپ های کف کش ۳ اینچ راد پمپ:

MF 915    ؛     MF 922    ؛    VS18  ۹/۲   ؛    VS18  ۹/۳    ؛    VS13  ۹/۵

کف کش راد پمپ تکفازمدل ASN 4/3

کف کش راد پمپ تکفازمدل ASN 4/3 با خروجی۲۵/۱ اینچ و حداکثر ارتفاع ۳۵ متر  با سه عدد پروانه استیل سبک وزن و کاملاً بالانس. ساخته شده از مواد ریخته گری. شافت از جنس استیل. دارای محفظه الکتروموتور و سیل مجزا. انباشت روغن در این محفظه طولانی شدن عمر درزگیر را به همراه دارد.

توری کف کش از جنس پلاستیک فشرده جهت جلوگیری از زنگ زدگی . روتور پمپ از ورق سیلیس دار با کیفیت بالا مطابق استانداردهای بین المللی. مورد استفاده جهت پمپاژ آب چاه عمیق ، مخزن آب، رودخانه، مزارع و باغ­ها، ساختمان سازی و استخر

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۰٫۷۵ کیلووات

– ولتاژ: ۲۲۰ ولت

 – جریان: ۴/۵ آمپر

– حداکثر دبی : ۱۲۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۳۵ متر

– وزن: ۵/۱۱ کیلوگرم

کف کش راد پمپ تک فاز مدل ASN 4/2

کف کش راد پمپ تکفاز دو جداره مدل ASN 4/2 با خروجی ۲۵/۱ اینچ و حداکثر ارتفاع ۲۵ متر و سه عدد پروانه استیل سبک وزن و کاملاً بالانس. ساخته شده از مواد ریخته گری. شافت از جنس استیل. دارای محفظه الکتروموتور و سیل مجزا. انباشت روغن در این محفظه طولانی شدن عمر درزگیر را به همراه دارد. توری کف کش از جنس پلاستیک فشرده جهت جلوگیری از زنگ زدگی . روتور پمپ از ورق سیلیس دار با کیفیت بالا مطابق استانداردهای بین المللی. جهت پمپاژ آب چاه، مخازن، و استخرها

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۰٫۷۵ کیلووات

– ولتاژ: ۲۲۰ ولت

 – جریان: ۶/۴ آمپر

– حداکثر دبی: ۱۲۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۲۵ متر

کف کش راد پمپ تکفاز فلوتردار مدل MF416

با خروجی ۲۵/۱اینچ و ارتفاع کاری ۱۶ متر جهت استخراج و پمپاژ آب جهت پمپاژ آب چاه ، مخازن و ساختمان سازی.

پروانه روباز دایکاست و بدنه با رنگ اپوکسی مخصوص. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.

قطر دهانه خروجی ۱ ¼ اینچ می باشد و این پمپ در شرایط مناسب )ولتاژ برق، غلظت آب( از ارتفاع ۲ تا ۱۱ متر قابل استفاده است و در آن از کابل مخصوصی که متراژ آن حدودًا ۱۴ متر است استفاده شده که بنا به درخواست، متراژ کابل قابل تغییر م یباشد. لازم به توضیح می باشد که این مدل تک فاز بوده و به صورت فلوتردار )اتوماتیک( نیز تولید می گردد.

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۱ کیلووات

– ولتاژ پمپ: ۲۲۰ ولت

– حداکثر دبی: ۱۹۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۱۶ متر

– وزن: ۱۱ کیلوگرم

کف کش راد پمپ مدل MF 915

پروانه روباز چدنی با آلیاژ مخصوص. شافت و پیچ از جنس فولاد ضد زنگ. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است. تولید شده در دو حالت تک فاز و سه فاز.

دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . و این در شرایط مناسب( ولتاژ و غلظت آب) از ارتفاع ۱ تا ۱۲ متری قابل استفاده است و در آن از کابل مخصوصی که متراژ آن حدوداً ۱۴ متر است استفاده شده است که بنا به درخواست متراژ کابل ، قابل تغییر می باشد.
موارد مورد استفاده : چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان، ساختمان سازی ، صنایع معادن و پروش ماهی و …

مشخصات فنی

حداکثر هد: ۱۵ متر

دبی:۵۵ متر

وزن: ۱۹ کیلو گرم

توان ۲/۲ کیلو وات

جریان :۳/۱۲ آمپر

کف کش راد پمپ مدل MF 922

پروانه این پمپ روبازو از جنس آلومینیوم با آلیاژ مخصوص ساخته شده است. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.

دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . در شرایط مناسب ( از لحاظ ولتاژ و غلظت آب(  هد ۵ تا ۲۰ متر در دو نوع تکفاز و سه فاز. متراژ کابل مخصوص حدودًا ۱۴ متر( بنا به درخواست، متراژ کابل قابل تغییراست). مناسب برای چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان سازی، صنایع معادن، پرورش ماهی و…

کف کش راد پمپ مدل VS18 9/5

در این پمپ از پنج پروانه فولادی استفاده شده است. از خصوصیات این نوع پروانه بالانس بودن آن است، همچنین از لحاظ وزنی نسبتاً سبک و یکنواخت است. وجود بوش های ضد سایش علاوه بر ویژگی­های پروانه باعث عمر بیشتر بلبرینگ و نیز صرفه جویی در مصرف انرژی می­شود. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد.

بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . در شرایط مناسب ( از لحاظ ولتاژ و غلظت آب(  هد ۱۰ تا ۳۹ متر در دو نوع تکفاز و سه فاز. متراژ کابل مخصوص حدودًا ۱۴ متر( بنا به درخواست، متراژ کابل قابل تغییراست). مناسب برای چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان سازی، صنایع معادن، پرورش ماهی و…

بررسی انواع پمپ کف کش راد نماینده رسمی رادپمپ

از دیرباز دغدغه بشر استخراج آب از منابع زیر سطحی به روی زمین بوده است. تا اینکه ارشمیدوس توانست وسیله مارپیچی را اختراع کند که آب را از سطح پایین دست به بالا دست انتقال دهد.  این وسیله پمپ ارشمیدوس نام گرفت. تا به امروز که انواع پمپ های آب توسط انسان ساخته شد. یکی از انواع مدل های پمپ که توانست به راحتی آب را از ارتفاع زیادی در زیر زمین به روی سطح بیاورد، پمپ کفکش نامیده شد.

جهت استخراج و پمپاژ آب در ارتفاع از پمپ آب کف کش استفاده می گردد. پمپ آب کف کش دارای مدل های مختلف از لحاظ متریال می باشد. پمپ کف کش می تواند از جنس چدن ، آلومینیوم ، استیل و حتی پلیمری باشد. سیم پیچ داخلی پمپ آب کف کش می تواند مسی ، آلومینیومی و ترکیبی از اینها باشد. حتی این پمپ کف کش می تواند از انواع برندهای پمپ کف کش چینی ، اروپایی و ایرانی انتخاب گردد.

خوشبختانه تولیدکنندگان داخلی پمپ کف کش توانسته اند بهترین و با کیفیت ترین انواع پمپ کف کش را تولید نمایند. یکی از این برندهای مطرح پمپ کفکش رادپمپ می باشد. کفکش رادپمپ در انواع سایزها تولید می گردد. خدمات پس از فروش راد پمپ جزء بهترین ها در گروه صنعتی راد پمپ می باشد. راد پمپ 2 اینچ پرمصرف ترین کالای کفکش رادپمپ می باشد. مشخصات فنی راد پمپ در بین پمپ های کف کش بهترین است.

کفکش راد پمپ در انواع مختلف کف کش برای مصارف مختلفی چون پمپ استخر کشاورزی و پرورش ماهی ، پمپ چاه و پمپ مزارع و باغات تولید گردیده است. از مشخصات پمپ کف کش راد می توان به بدنه استیل ، دوجداره و تکفاز بودن آن اشاره کرد. کفکش رادپمپ در دو نوع فلوتردار و بدون فلوتر موجود می باشد. پروانه کف کش راد پمپ از جنس استیل و دارای کیفیت فوق العاده از لحاظ وزن و یکپارچه گی می باشد.

 لیست قیمت کف کش راد پمپ:

مشخصات کف کش راد پمپ حداکثر ارتفاع حداکثر آبدهی

Lit/min

دهانه

اینچ

قیمت کف کش راد پمپ

بدون فلوتر

(ریال)

قیمت کف کش راد پمپ

فلوتر دار

(ریال)

قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 25 120 ¼ 1 19،950،000 21،610،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 35 120 ¼ 1 23،630،000 25،290،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 45 120 ¼ 1 26،220،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 55 120 ¼ 1 26،790،000 28،450،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 65 120 ¼ 1 29،270،000 30،930،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 90 120 ¼ 1 35،830،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 28 270 2 24،820،000 26،480،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 38 270 2 28،400،000 30،060،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 48 270 2 32،730،000
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 58 290 2
قیمت کف کش راد پمپ دوجداره پروانه استیل 68 290 2 35،430،000
قیمت کف کش راد دوجداره پروانه استیل 13 750 3 28،820،000
قیمت کف کش راد دوجداره پروانه استیل 22 550 3 33،320،000
قیمت کف کش راد دوجداره پروانه استیل 33 550 3 37،200،000
قیمت کف کش راد دوجداره پروانه استیل 44 430 3 39،500،000

قیمت پمپ کف کش راد تکفاز در جدول بالا ارائه گردید.  لیکن برای دریافت قیمت روز پمپ کف کش راد و کاتالوگ کف کش راد پمپ با ما تماس بگیرید.

این جدول شامل مدل های 2VS13 4/1 , 2ASN 4/3 , 2ASB 4/4 , 2ASB 4/5 , 2ASB 4/6 , 2ASB 4/8 می باشد.

کف کش های فوق دارای پروانه استیل بوده و پروانه ها کاملاً بالانس و دارای وزن کمی می باشد که به راندمان کف کش ایرانی و عمر بلبرینگ ها کمک می کند و همچنین مصرف انرژی نیز کمتر می گردد.همچنین شافت و پیچ نیز از جنس استنلس استیل بوده و محفظه سیل مکانیکی از الکتروموتور جدا بوده و روغن بین این محفظه باعث طول عمر بیشتر سیل می گردد.در تولید قطعات دیگر پمپ کف کش راد نیز از بهترین آلیازها استفاده گردیده و کفکش راد دارای بهترین کیفیت می باشد.

این جدول شامل مدل های 2VS18 6/1 , 2AS 6/2 , 2AS 6/3 , 2AS 6/4 , 2AS 6/5 , 2AS 6/6 می باشد.

لیست قیمت کفکش راد پمپ در بالا ارائه گردید، لیکن توجه داشته باشید که قیمت پمپ کفکش راد پمپ ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. پس بهتر است برای استعلام از موجودی و قیمت پمپ کفکش رادپمپ و قیمت روز پمپ کفکش راد با ما تماس بگیرید.

گروه صنعتی راد پمپ با تولید انواع موتور پمپ کف کش راد و لجن کش راد پمپ توانسته است گام مهمی در صنعت پمپ و کف کش بردارد. کف کش راد پمپ تکفاز فلوتردار مدل MF416 با خروجی 1/4 1 اینچ و با پروانه روباز دایکاست و بدنه با رنگ اپوکسی مخصوص می باشد . در این مدل پمپ کف کش راد به دلیل جدا بودن محفظه سیل از محفظه الکتروموتور و جمع شدن روغن در این محفظه باعث عمر بیشتر سیل مکانیکی  کف کش راد پمپ می گردد.

بدنه کف کش راد پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده ساخته شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می باشد. روتور موتور پمپ کف کش راد از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است. ارتفاع قابل استفاده برای استفاده کف کش راد پمپ مدل MF416 تا 11 متر می باشد.

مشخصات فنی کف کش راد پمپ مدل MF416 :

  توان پمپ کف کش راد: 1 کیلووات

  ولتاژ پمپ کف کش راد: 220 ولت

  حداکثر دبی کف کش راد پمپ: 16 متر

  حداکثر ارتفاع کف کش راد پمپ: 190 لیتر در دقیقه

  وزن کف کش راد پمپ : 11 کیلوگرم

برای دریافت کاتالوگ راد پمپ ، لیست قیمت کف کش راد و کاتالوگ کف کش راد پمپ با ما تماس بگیرید. کفکش راد پمپ طبق لیست نمایندگی کفکش راد به فروش می رسد. همچنین تعمیر کف کش راد پمپ نیز انجام می پذیرد. ابزار 724 به عنوان بزرگترین فروشگاه خرید اینترنتی کف کش راد پمپ اقدام به فروش کفکش راد پمپ طبق لیست نمایندگی فروش راد پمپ در تهران می نماید.