قیمت راهبند بازویی V2

راهبند اتوماتیک متشکل از یک میله و ورقه می باشد که در آخر آن یک وزنه وصل گردیده و به مدل افقی در مقابل خودرو ها در مسیر قرار می دهند سیستم راهبند اتوماتیک، جهت کنترل عبور و مرور ماشین ها در پارکینگ ها و کنترل دقیق تری را بر آنها را فراهم می سازد. در پارکینگ های عمومی جهت رفت و آمد های ورود و خروج خودروها و محاسبه هزینه ها توسط راهبند اتوماتیک انجام می گیرد و همینطور میتواند ورود و خروج کارکنان را زیر نظر داشته باشد و به ثبت برسانید. راهبندهای اتوماتیک ارائه شده دارای دوربین می باشند که این امکان را فراهم می سازند تا بتوانید با تطبیق پلاک خودروها در هنگام ورود و خروج را بهتر مدیریت نمائید و از طریق این ویژگی راهبند اتوماتیک باعث جلوگیری از سرقت و سواستفاده می شوند.

اگر به دنبال یک راهبند خودرویی خوب و قابل اعتماد هستید قطعا راهبند بتا را مد نظر داشته باشید.راهبندبتا B-400 یکی از پر فروشترین محصولات راه بند در ایران است که از جهت تردد، می تواند اعتماد کاملی روی این محصول داشت. این راهبند از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان بوم را از ۴ متر تا ۶ متر افزایش داد.

اگر بخواهیم چند نکته را به عنوان راهنمای خرید راهبند اتوماتیک عنوان کنیم در اولین فرصت باید اظهار کنیم که یکی از مهترین مزیت های راهبند ایجاد یک سیستم بسیار معمولی و ارزان قیمت امنیتی میباشد. همه راه بندهای پارک خودروی ما از موتور، گیربکس و سیستم درایو معکوس با کیفیت استفاده میکنند که توسط بسیاری کپی شده اما نتوانسته از ما پیشی بگیرد.

تیم طراحی ما میتواند با شما همکاری کند تا محصولی کاملا سفارشی و و متناسب با نیازهای شما تولید کند. همه راه بندهای دستی و اتوماتیک پارکینگ ما در رنگ های مختلف با گزینه های جانبی متعدد به دلخواه شما موجود است.

این نوع از راهبندهای اتوماتیک که دارای ضریب امنیت فوق العاده بالایی هستند، در ورودی مکانهای نظامی، امنیتی و مراکز حساس سیاسی مورد استفاده قرار میگیرند و نقش موثری در جلوگیری از ورود خودروهای مشکوک، ناخواسته و یا حتی بمب گذاری شده دارند. همچنین راهبندهای الکترونیکی امروزی اکثراً دارای یک دوربین مدار بسته هستند که دائماً در حال ثبت و ضبط فیلم خودروها و سرنشینان داخل آن­هاست که در حال انتظار برای باز شدن راه هستند.

شرکت بارینکو در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای جوش پلی اتیلن شامل بات فیوژن، الکتروفیوژن و اکسترودر دستی فعالیت می نماید. سرقت و امور عمرانی شهری مورد استفاده قرار میگیرند.راهبند از دو جهت تقسیم می شوند .یکی از جهت نوع کارکرد راهبند به صورت راهبند افقی و راهبند عمودی و دیگری از جهت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند.

دستگاه گیت زمینی ( ضد انتحاری)گیت زمینی بهسازه (تولید کننده) راهبند فوق جهت جلوگیری از تردد و صدمه زدن به اتومبیلهای … بولارد بتنی راهبندبولارد بتنی راهبند مسلح و عیار بتن استاندارد تولید و پخش انواع محصولات … تجهیزات ایمنی – استوپر پارکینگ – قیمت استوپر – کار استاپمحافظ ستون پارکینگ ها از جنس تمام لاستیک بوده که دارای مقاومت خمشی بالا٬ مقاوم … این نوع از راه بند ها شامل صفحات فولادی با قطر بالا و در مواردی همراه با نیزه هایی در ابتدا می باشد که در صورت پیشروری خودرو مانع از حرکت آن شود.

راهبند زنجیری ارکا قابلیت نصب به دو طرف را دارد و میتواند با سرعت یسیار بالایی کاکرد داشته باشد. مقاوم در برابر تغییرات جوی از منفی ۱۰ تا مثبت ۵۵ درجه سانتی گراد این امکان را فراهم کرده تا در تمامی شرایط اقلیمی این راهبند BFT کارایی داشته باشد. دوام و کیفیت بالا و همچنین عملکرد کم نقص و بی اشکال از ویژگی های راهبند برقی لایف مدل سوپرا است.

این شرکت، با توجه به تجربیات به دست آمده در این زمینه، پیشنهاد های به روز، قابل اعتماد و مفیدی ارائه می نماید. تابه اندازه موردنیاز تنظیم شود وهمچنین باداشتن چشمی های هوشمند درصورت ورود مانعی درمسیر خود متوقف میشود. راهبند BFT MOOVI در تیرکهای ۳ و ۵ متری ساخته شده که مناسب مکانهایی با همین مقدار عرض می باشد .

بولارد ها اغلب استوانه هایی هستند که داخل زمین قرار می گیرند و با خارج شدن از سطح زمین مسیر رفت و آمد خودروها را مسدود می نمایند. این دوربین به صورت پیوسته در حال ثبت فیلم و تصاویر افرادی است که در انتظار باز شدن مسیر هستند و مزیت آن ثبت پلاک تمامی خودرو ها است. ها سازه هایی فلزی هستند که به دلیل مسائل امنیتی در مکان هایی مثل بیمارستان ها ، ارگان های دولتی ، دانشگاه ها و سایر اماکن حتی مجتمع های مسکونی که تحت نظارت نگهبان هستند نصب شده و به وسیله یک ریموت مهار میشوند.

فروشگاه الکتروبرتر فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های حفاظتی ، امنیتی و نظارتی ساختمان با حذف واسطه میان مشتری و تولیدکننده با بهترین قیمت‌ها به مصرف‌کنندگان عزیز ارائه می‌دهد. راهبند مانع را تشخیص داده و میله بالا میرود تا خودرو مورد نظر و آن جسم از آن عبور کند . این مشکل اغلب زمانی رخ می‌دهد که فنر تعادل یا هواگیری راهبند تنظیم نشده باشد .

دسته محصولات

ولتاژ ورودی موتور راهبند220 ولت میباشد و توانایی یا قابلیت نصب برق اضطراری را دارد تا در زمان قطع شدن برق نیز بتواند به کار خود ادامه دهد. راهبند بتا تنها قابل کنترل توسط اپراتور است و افرادی که قصد عبور دارند نمی‌توانند به صورت دستی راهبند را باز کنند و از قوانین تخطی نمایند. قیمت راهبند پارکینگ یکی از مناسب‌ترین قیمت‌ها در بین راهبندهای مشابه است.

محدودیت های مسیر عبوری

راهبند زومر دارای بدنه ای از جنس استیل و بومی به طول 6 متر می باشد.این محصول با یک کیفیت ثابت به سراسر جهان صادر میشود پس مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی میباشد. اندازه بدنه راهبند اتوماتیک زومر ASB-6010 بدون بوم 250×350×1080 میلی متر و وزن بدنه حدودا 60 کیلوگرم است.

همچنین این راهبند در دمای 20- تا 60+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل می کند. راهبند led دار بارزانته 2018 با برق ۲۲۰ ولت AC کار میکند و دارای توان مصرفی ۹۰ وات است که میتواند بوم ۶ متری LED را با سرعت ۶ ثانیه تا زاویه حداکثر ۹۰ درجه باز کند. از این طریق می تواند محدوده عبوری قابل توجهی را با عرض زیاد پوشش بدهد.

راهبند ستونی یا بولارد به دلیل امنیت و اطمینان بالا برای مراکز مهمی چون سفارت کشورهای خارجی و ساختمان‌های سیاسی دیگر مناسب می‌باشد ساختار این راهبند به گونه‌ای است که برای پارکینگ‌های پرتردد مناسب نیست. در هنگام نصب این راهبندها توجه داشته باشید که محل راهبند نزدیک به باغچه یا جوی آب نباشد، محل قرارگیری برق فشار قوی نباشد، مرکز کنترل راهبند با بدنه اصلی آن حداقل 2 متر فاصله داشته باشد.

ابعاد و اندازه فنرهای تعادلی با توجه به ابعاد و وزن راهبند انتخاب می شود. در صورتی که راهبند فنر تعادلی نداشته باشد هدایت راهبند با مشکل مواجه خواهد شد. معمولا راهبندهایی که دارای استانداردهای لازم نیستند و طراحی نامناسبی دارند این قسمت پس از مدتی کارایی واقعی خود را از دست می دهد و عملکرد راهبند را با مشکل مواجه می کند.

انواع برند تولید کننده راهبند

همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده می کنید، احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجع به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهرهایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی های بین راهی مواجه شده ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند می شود و اجازه تردد ما را می دهد.

با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک در می توانید به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت کد دهی کنید. برای مناطقی که قطع برق زیاد است از جکهای پارکینگ ۲۴ ولت که قابلیت نصب باتری بکاپ دارند استفاده کنید که شامل دو عدد باتری ۱۲ ولت می باشند که بهتر است هر کدام ۷ امپر باشد. راهبندهای الکترومکانیک تردد کمتر و قیمت پایین تری نسبت به راهبندهای الکتروهیدرولیک دارند.

نمایندگی برندهای ایرانی و خارجی آیفون‌های تصویری ، جک‌های پارکینگی ، راهبندها ،‌ قفل‌های برقی و دوربین‌های مداربسته فروش بدون واسطه‌ای را برای مشتری ایجاد نموده است. تعمیر راهبند و عیب یابی آن مربوط به متخصصین حرفه ای است هر فرد بی تجربه نمی تواند به راحتی تعمیر راهبند برقی را انجام دهد.

این تعمیرات نیاز به استفاده از دستگاه های دقیق عیب یابی و آموزش های قبلی دارد اما می توانید در مواقع اضطراری کارهایی مانند خلاص کردن راهبند یا خاموش کردن موتور را انجام دهید برای یادگیری این کارها می توانید از مقالات و فیلم های آموزشی این زمینه استفاده کنید. در این بخش به برخی از اشکالات رایج درزمینه راهبند اتوماتیک پارکینگ اشاره‌ شده و راه‌ حل ممکن برای عیب‌ یابی و تعمیر راهبند اتوماتیک پارکینگ آنها بیان‌ شده است.

به این صورت که موتور های 220 ولت برای تردد کم و موتور 24 ولت جهت تردد بسیار بالا می باشد. در نوع هیدرولیکی ابتدا موتور روشن می شود و پمپ روغن به حرکت در می آید و از این رو، روغن با فشار بالا از مخزن تخلیه می شود و وارد سیلندر هیدرولیک می شود. پیستون ها با ورود و خروج روغن در سیلندر هیدرولیک به سمت بالا و پایین حرکت می کنند.

نحوه کار راهبند اتوماتیک در این مورد بر دو نوع راهبند افقی و عمودی تقسیم میشود. راه بند های اتوماتیک اساس کارشان بنا بر سیستم های الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد.در ادامه به کاربردهای آن نیز پرداخته ایم و در آخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی این محصولات وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته بندی به 2 صورت دستی و اتوماتیک می باشد.

با پرداخت قیمت راهبند بازویی، راهنمای نصب راهبند بتا برای شما ارسال می‌شود تا بتوانید با رعایت اصول موردنیاز به نصب و راه‌اندازی راهبند پارکینگ اقدام نمایید. در بین انواع راهبند برقی این راهبند مجهز به چراغ‌های ال ای دی در روی بازو به منظور دیده شدن آن در شب می‌باشد.

راهبند تبریز سیستمی است که با هدف کنترل تردد در ورودی و خروجی محل هایی با امنیت بالا از قبیل ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های تجاری و خدماتی , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها ، امور عمرانی شهری و مناطق نظامی مورد استفاده قرار میگیرند. منظور از استفاده ی راهبند محدود کردن و کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه به یک منطقه مشخص می باشد. راهبندها از نظر ساختار نیرویه محرکه به دو نوع الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک طبقه بندی می شوند.

سیستم محرک یا موتور راهبند مهمترین قسمت در یک راهبند است که معرف کیفیت عملکرد یک راهبند است ،در یک راهبند خوب،موتور و گیربکس به صورت تخصصی برای ان راهبند طراحی شده است. برد کنترل راهبند برای نصب کلید دستی معمولا دارای کانکتور com ،open، close ،stop میباشند.

در حالت عادی که کلید دستی نصب نشده باید کانکتور com و stop توسط تکه سیمی کوتاه به هم جامپر باشند.در غیر این صورت راهبند حرکت نخواهد کرد. اگر میخواهید از کلید دستی سه حالته برای بالا و پایین و استاپ کردن راهبند استفاده کنید باید از هر کلید یک سیم را با هم مشترک کرده و به قسمت com برد کنترل راهبند ببندید. این مدل راهبند ها با بکارگیری از سیستم الکتروموتوری (شانه دنده ای) با قابلیت بازدارندگی متوسط، زمان باز شدن مسیر در این نوع راهبند با حساب عرض معبر متفاوت است.

بیمه نامه بدنه کیلومتری، عادلانه ترین بیمه نامه خودرو است

بنابراین، اگر قصد دارید برخی از موانع بوم را در سراسر مکان های مهم نصب کنید، می توانید این پست را بخوانید و بدون هیچ شکی تمام دلایل این کار را بیابید. Boom Barrier را با شفت های اندازه های مختلف با تکیه بر اندازه دهانه ای که می خواهید کنترل کنید، عرضه می کند. این امر به ویژه زمانی ارزشمند است که سازمان‌ها وسایل نقلیه بزرگ‌تر از حد معمول داشته باشند، برای مثال، مناطق معدنی و تقاطع‌های راه‌آهن.

تا شدن روی خود کمتر از ۶ ثانیه زمان می برد .راهبندهای تاشو دارای استانداردهای حفاظتی بوده و از خصوصیات مهم بوم راهبند تاشو محسوب می شود. در حال حاضر مدار راه بند ها طوری طراحی شده است که از طریق آن می توانید ، آنان را مجهز به نواع کنترل تردد هوشمند درب پارکینگ سازید ، به عنوان مثال سیستم های تک خوان پلاک ها و غیره از این نوع هستند .

اگر ورودی شما مکانی مسقف می باشد، استفاده از راهبندهای تاشو بهترین ایده برایتان است. در بسیاری از مجتمع های اداری، تجاری و پارکینگ های طبقاتی که با مشکل ارتفاع سقف روبرو هستیم، عملاً امکان بالا رفتن اهرم راهبند وجود ندارد و به همین خاطر از راهبندهای تاشو استفاده می شود.

شرکت های سازنده این نوع راهبند ساختاری را ایجاد کرده اند که براساس آن، اهرم راهبند تا می شود و کنار ستون آن قرار می گیرد. راهبند بارزانته با بوم تاشو 90 و 180 درجه مناسب برای کنترل مسیرهای مسقف با ارتفاع کم دارای درجه حفاظتی IP44 مکانیزم عملکرد الکترومکانیکی کارکرد آرام و بی صدا کارکرد در بازه دمایی منفی 20 درجه تا مثبت 55 گارانتی یک…

راهبند بی اف تی مدل مووی بر خلاف بیشتر راهبندهای الکترومکانیکی که ترددی محدود دارند، نه تنها ترددی نامحدود را ارائه می دهد، بلکه با استفاده از فنر بالانس، تعادلی بر روی بازو ایجاد می کند و باعث عملکرد بدون تنش بازو می شود. قدرت موتور این راهبند 90W و گشتاور چرخش موتور آن 2800 دور در دقیقه است.

راهبند آکاردئونی ترافیکی در مقایسه با راهبند الکترونیکی نیاز به بالا و پایین رفتن ندارد و برای محل‌هایی که سقف پارکینگ ارتفاع کوتاهی دارد مناسب است. راهبند های آکاردئونی مانند راهبند های بازویی در مقابل باد دچار پیچش نشده و دچار پیچش نمی‌شوند به همین جهت از طول عمر بالایی برخوردارند.

خرید محافظ ستون معرفی شده به دلیل ارزانتر بودن، انتخاب مناسبی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به خودرو در پارکینگ است. شبرنگ‌های نصب شده روی محافظ ستون در شب به خوبی ستون را قابل تشخیص می‌کند.

راهبند پارکینگ ستونی یا بولارد

این امر محصول را کاملاً برتر و متفاوت از سایر راهبند موجود در بازار می کند. 5 بیتی LED Beta Barrier از ولتاژ برق 220 ولت استفاده می کند و مصرف برق آن 90 وات است ، زمانی باز یا بسته شدن راهبند مدل B400 با حداکثر زاویه باز 90 درجه وجود دارد.

از آنجا که این مانع الکترومکانیکی است ، توانایی باز و بسته شدن در طول روز و بدون محدودیت را دارد و راهبند پارکینگ اتوماتیک بتا را برای ترافیک بیشتر در محیط های تجاری ، اداری و مسکونی مناسب می کند. راهبند پارکینگ بتا بدون نیاز به سرویس و نگهداری بدون وقفه است و می تواند تا 500 بار در روز باز و بسته شود.

همچنین برای ثبت زمان ورود و خروج و همچنین کنترل مجاز یا غیر مجاز بودن تردد از یک سامانه نرم افزاری با کمک سنسورها و دوربین نظارتی استفاده میشود. تردد خودرو ها در مکان هایی ویژه مانند پارکینگ های عمومی و سازمانی یکی از موارد امنیتی و حفاظتی به حساب می آید. ابتدایی ترین انواع راهبند می تواند یک میله و حتی یک زنجیر باشد که توسط نگهبان پارکینگ کنترل می شود.

بر اساس همین ایده محصولاتی جدید که به موتور و گیربکس مجهز بودند وارد بازار شدند که می توانند توسط نگهبان و همین طور به صورت کار با کلید یا ریموت کنترل شوند. حرکت راهبند ها به دو طریق الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی انجام می گردد. انواع الکتروهیدرولیکی از سیستم هیدرولیکی وابسته به روغن و هوا بهره می گیرد و سرعت عملکرد بالاتری دارند.

کارت شناسایی و تگ که جهت تردد وسایل نقلیه به آن ها اختصاص داده می شود و همچنین امکان محدودیت تردد نیز می توان مشخص کرد. همچنین وقتی این راه بندها متوقف می‌شوند و در موقعیت بالا قرار می‌گیرند، درآمد حاصل از آن نیز متوقف می‌شود و وقتی در موقعیت پایین قرار دارند مانع عبور و مرور خودروها و دسترسی به پارکینگ می‌شوند. گاهی اوقات ممکن است روزها و هفته‌ ها در انتظار تعمیر راهبند مورد نظر باشید.

یعنی نیروی مورد نیاز بالا بردن و نیروی مورد نیازِ جلوگیری از سقوط بوم راهبند به هنگام پایین آمدن نیز توسط دو بازو تامین میشود. گاهی اوقات این مشکل در راهبندها وجود دارد که ممکن است به صورت نیمه، باز شودکه بسیار خطرناک است و سریعا باید تعمیر شود، زیرا در هنگام عبور ماشینها از آن این احتمال وجود داردکه با آنها برخوردکنند و صدمات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

برای راهبند ها زمان خاصی مشخص نشده است و این امکان وجود دارد که به طور ناگهانی بسته شوند. در این صورت ایراد از فنر راهبند می باشد که توسط یک تعمیرکار کاربلد باید تعمیر شود، کسانی که در تعمیر راهبند برقی حرفه ای ندارند می توانند بیش­تر آسیب و صدمه وارد کنند که جبران ناپذیر خواهد بود. راهبندها نیاز به یک تعمیرکار متخصص وحرفه ای دارند کهآتی دُربا توجه به سابقه زیاد در این زمینه ، که در صورت خرابی می تواند مشکلات را عیب یابی کند تا از هزینه های اضافی و خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کند.

پیچیدگی کاربری و راه اندازی در محصولات موجود مارا بر این داشت مجموعه ای جدید با تکیه بر تجربه و دانش همکاران خود در زمینه کنترل تردد و امنیت پدید آوریم تا تحولی نوین در ارائه محصولات کاربردی منطبق با درخواست شما مشتریان عزیز تولید نماییم . استفاده از جک های پارکینگی برای ساخت راهبند پارکینگی یکی از رایج ترین شیوه های ساخت راهبند می باشد.

اگر در انتخاب نوع راهبند تبریز خریداری شده برای پروژه مورد نظر میزان تردد مورد توجه قرار نگیرد بعد از گذشت زمان کوتاهی عملکرد راهبند به علت استفاده بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفته و از قدرت نیروی محرکه آن کم کم کاسته و مستعمل میگردد . موتور راهبندها از نظر ولتاژ تغذیه به دو رده 220 ولت متناوب و 24 ولت مستقیم طبقه بندی می شوند.

دو دسته بندی کلی و اصلی در مورد راهبند ها وجود دارد و مبنای این دسته بندی نوع حرکت آنها میباشد . در گروه اتوماتیک بالا و پایین شدن بوم یا بازو توسط موتور اکلتریکی و بصورت اتوماتیک انجام میشود ولی در نوع مکانیکی که البته در سالهای اخیر میزان استفاده از آنها به طرز زیادی کاهش پیدا کرده است نیروی مکانیکی است که باعث بالا و پایین شدن بوم میشود.

هنگامی که راه بند وزن خودرو را تشخیص می‌دهد راهبند بلند شده و امکان دسترسی به همه وسایل نقلیه را فراهم می‌کند. برای بسیاری از افراد، راهبند پارک خودرو اغلب مهم‌ترین چیزی است که هنگام کنترل دسترسی در یک ساختمان، بررسی می‌کنند.