توضیح نحوه استفاده از پست ملک برای صاحبان املاک

خرید، رهن یا اجاره خانه دغدغه‌ای است که هر فرد و هر خانواده با آن مواجه می‌شود. پست ملک وب سایتی برای گرفتن مشاوره آنلاین از مشاوران املاک و پیدا کردن خانه مناسب و مورد نظرتان است که در فرایند خرید یا اجاره خانه تحولی بزرگ ایجاد کرده است. در ادامه این‌ مقاله بیشتر درباره این‌ وب سایت توضیح خواهیم داد.

داشتن خانه مهم‌ترین نیاز هر فرد است، اما تهیه آن کار چندان راحتی نیست. در صورتی که به فکر خرید یک خانه باشید مجبور خواهید شد که پس انداز زیادی را به این امر اختصاص دهید.

پیدا کردن یک خانه ایده آل و مطابق نظر و سلیقه تمام اعضای خانواده کار راحتی نیست. مخصوصا زمانی که قرار باشد خانه مورد نظر با بودجه موجود فراهم شود. برای ایجاد سهولت در فرایند پیدا کردن و خرید یا اجاره خانه، این سایت پیشنهاد بسیار خوبی برای شما است.

سامانه فایلینگ املاک پست ملک چه ویژگی‌هایی دارد؟

سامانه فایلینگ املاک پست ملک به گونه‌ای طراحی شده است که هم برای متقاضیان و هم برای مشاوران و مدیران آژانس‌های املاک قابل استفاده است. مهم نیست جزو کدام یک از کاربران این‌سامانه باشید، تمامی امکانات این سایت برای استفاده کنندگان به صورت رایگان قابل استفاده هستند.

با فیلترینگ پیشرفته سایت پست ملک قادر خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به جست و جوی عبارت مورد نظر خود بپردازید. خانه مورد نیاز خود را پیدا کنید. علاوه بر آن امکان جست و جوی املاک از روی نقشه نیز در این‌سامانه وجود دارد.

از مزایای دیگر پست ملک می‌توان به دسته بندی شدن مشاوران املاک در آن اشاره کرد. این سایت در دو حالت مشاوره و عمومی قابل استفاده است. به این‌صورت که بعد از تایید و ثبت فایل املاک توسط مشاور، امکان عمومی شدن آن و نمایش برای عموم متقاضیان وجود خواهد داشت. مهم‌ترین ویژگی این است که با استفاده از آن می‌توانید با صرفه جویی در انرژی و زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن پیشنهادات روز موجود در یک شهر یا منطقه را در سایت مشاهده کنید.

با استفاده از فیلترینگ پیشرفته سایت قادر خواهید بود خانه مورد نظر خود را با ویژگی‌هایی که برایتان در اولویت است، پیدا کنید. برای مثال می‌توانید تنها خانه‌هایی که تعداد خواب مورد نیازتان را دارد را جست و جو کنید.

نحوه استفاده از پست ملک برای صاحبان املاک

علاوه بر مشاوران املاک، صاحبان ملک نیز می‌توانند اطلاعات خانه‌ای که می‌خواهند به فروش برسانند یا اجاره دهند را به راحتی در سایت ثبت کنند. برای انجام این‌کار باید اطلاعات کامل و دقیق از ملک خود را در وب‌سایت بارگزاری نموده و ثبت کنید.

این‌اطلاعات شامل متراژ خانه، تعداد اتاق‌ها، تعداد بالکن، پارکینگ و واحدها می‌شود. علاوه بر آن اطلاعات دیگری از جمله قیمت کل خانه و قیمت به ازای هر متر مربع، سال ساخت و … نیز به همراه چند عکس واضح در سامانه قرار می‌گیرد. پس از آن باید موقعیت مکانی خانه را در نقشه پست ملک مشخص کنید و اطلاعات تکمیلی را به آن اضافه کنید.

خرید از پست ملک
خرید از پست ملک

پیدا کردن خانه مورد نظر در پست ملک

حال که با ویژگی‌های منحصر به فرد سامانه فایلینگ املاک پست ملک آشنا شدید، حتما به خوبی می‌دانید که چرا این سایت به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای مخصوص املاک شناخته شده است. فیلترهای مخصوص سرچ این ‌امکان را برایتان فراهم کرده است که جست و جوی خانه را با مشخص کردن نوع و ویژگی‌های آن محدود کنید. با این کار یک قدم به آنچه دنبالش می‌گردید نزدیک‌تر شوید.

مزیت بزرگ سایت این است که می‌توان از آن در هر کجا و هر زمان با استفاده از هر دستگاهی و به صورت کاملا رایگان و سریع استفاده نمود.

جمع بندی

در این‌مقاله شما را با یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سامانه‌های املاک یعنی سامانه فایلینگ املاک پست ملک آشنا کردیم. برای استفاده از این‌سامانه کافی است به آدرس postmelk.ir مراجعه کرده و املاک ایده آل خود را پیدا کنید.