کرایه ماشین سواری بین شهری

تاکسی بین شهری، سواری بین شهری، درخواست ماشین با خدمات رایگان

آيا درخواست ماشين دربستی بين شهري داريد ؟ ارائه تاکسي بين شهري ،سواري دربستي بين شهري با ارائه خدمات ويژه براي تمام مسافران عزيز که قصد عزيمت به اقصا نقاط کشور را دارند. پس اگر به دنبال يک آژانس بين شهري يا اجاره سواری بين شهری ميگرديد با ما همراه باشيد. همانطور که ميدانيد با توجه به پيشرفت ارتباطات بر آن شديم تا در کمترين زمان و با بهترين امکاناتي که سواري دربستي بين شهري براي شما عزيزان ميتوانند فراهم کنند امکان ثبت درخواست ماشين براي شما عزيزان را ميسر کنيم .

تاکسی دربستی، ماشین دربستی، سواری دربستی

تاکسي بين شهري با ارائه خدمات نوين براي شما عزيزان آماده خدمت رساني مي باشد. خدمات ما شامل موارد زير مي باشد :

 • ارائه ماشين هاي سواري بين شهري مدل ۹۳ به بالا
 • دارا بودن سيستم گرمايشي و سرمايشي
 • همراهي شما مسافرين توسط سواري بين شهري در طول سفر و حتي اقامت چند روزه
 • وجود رانندگان مجرب و فرهيخته که داراي اطلاعات کافي و جامع در مورد محل سياحتي که قصد عزيمت داريد.
 • دارا بودن راننده مسلط به زبان هاي انگليسي و عربي و…
 • دارا بودن راننده جوان، ميانسال و راننده بانوان که تمامي اين عزيزان داراي مجوز عدم سوپيشينه مي باشند.
 • امکان همراه بودن حيوان خانگي در ماشين
 • توقف در طول مسير و انجام امورات ضروري شما
 • گوش دادن به موسيقي دلخواهاتان و يا عدم استفاده از موسيقي
 • کمک رساني راننده در حمل چمدان و وسايل مسافرتي شما عزيزان

همچنين مسافران عزيزي که از ديگر کشورها براي زيارت به شهر مقدس قم مشرف ميشوند و بعد از زيارت قصد سياحت در شهرهاي ديگر کشور را دارند ميتوانند از تاکسي بين شهري ما استفاده کنند. خدمات ما شامل عزيزاني که در يکي از شهرهاي زير ساکن هستند نيز ميشود:(از اين مبدا ها به هرکجاي ايران )

 • تهران
 • قم
 • مهران
 • کاشان
 • اراک
 • محلات
 • اصفهان
 • تبریز
 • مرکزي
 • یزد
 • ارومیه
 • تمام شهرهای شمال کشور
 • بندرعباس و …

براي اطلاعات بيشتر در مورد قيمت مسيرها  و درخواست ماشين و رزور  کردن  سواري بين شهري با شماره زير تماس حاصل فرماييد.

سواری دربستی بین شهری و مزایای آن + قیمت رزرو تاکسی بین شهری

بسیاری افراد نیاز به یک خودرو جهت حمل و نقل دارند ولی نداشتن پول کافی مانع از داشتن آن می شود ولی این افراد در مواقعی که نیاز ملزم به یک خودرو دارند مثلا موقعی که برای مراسمی باید به شهر دیگری بروند می توانند با سواری دربستی بین شهری با در اختیار داشتن یک خودرو سواری به راحتی به سفر اقدام نمایند.

نحوه اجاره خودرو بین شهری

امروزه نیاز به خودرو در همه افراد دیده می شود چرا که خودرو بهترین وسیله برای یک خانواده است. اما متاسفانه در کشور عزیزمان ایران نیز شاهد بسیاری از مردم هستیم که خودرویی برای خود ندارند و جهت حمل و نقل از خودرو های سواری عمومی یا تاکسی استفاده می کنند. اگر میل به یک سفر آرام و به دور از سختی دارید ولی نداشتن خودرو شما را باز داشته است و مسافرت با اتوبوس یا قطار شما را خوشحال نمی کند باید بگویم که نا امید نشوید چرا که با سواری دربستی بین شهری می توانید یک سفر خوب را تجربه کنید.

شاید این سوال به ذهن شما برسد که آیا کسی تمایل به اجاره ماشین سواری خود به من هست یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله در هر شهری مراکزی در جهت اجاره سواری دربستی بین شهری فعالیت می کنند شما می توانید به یکی از این مراکز مراجعه کرده و میزان هزینه های لازم جهت سرویس دربستی سواری را جویا شده و اقدام به اجاره سواری کرده و لذت سفر را تجربه کنید.

مزایای اجاره خودرو بین شهری

برخی از افراد میل به تنوع دارند و داشتن خاطرات تکراری آنها را اذیت می کند یکی از خواسته های این افراد می تواند میل به سفر با خودرو های گوناگون و مختلف باشد ولی خرید و فروش خودرو باعث بار آوردن ضرر برای آنها می شود و از این مورد ناخشنود هستند ولی سواری دربستی بین شهری بهترین روش برای این افراد می باشد چون مراکز اجاره خودرو , اتومبیل های متنوعی را در اختیار شما قرار خواهند داد که برحسب انتخاب شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

رخی از افراد نیز هستند که مقدار پول کافی جهت خرید یک سواری شخصی ندارند, ولی بنا به دلایل خاصی نیاز به یک خودرو دارند این افراد نیز می توانند به این مراکز مراجعه کرده و با اجاره سواری دربستی بین شهری به خواسته خود برسند. امروزه اجاره خودرو سواری باعث سهولت در کارها گشته و باعث رضایت مردم از این کار شده است.

تعیین نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی برای سال 1401 در صحن شورای شهر

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی لوایح تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در صحن شورای شهر خبر داد. علیرضا نادعلی درباره  برگزاری چهل و هشتمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه یکم اسفند ۱۴۰۰ گفت: این جلسه با قرائت نطق پیش از دستور توسط مهدی پیرهادی آغاز خواهد شد. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در این جلسه همچنین لوایح تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی بررسی خواهند شد. نادعلی افزود: در ادامه نیز لایحه اصلاحیه مصوبه تعیین و اخذ خسارت حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران مورد بررسی قرار می گیرد.

وی همچنین از بررسی لایحه معرفی اعضای پیشنهادی جهت عضویت در هیأت عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و انتخاب یک نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران به عنوان ناظر جهت نظارت بر حسن انجام کار و وظایف و عملیات هیات عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خبر داد.سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران افزود: بررسی و انتخاب یک نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران به عنوان ناظر جهت عضویت در کمیته برنامه ریزی و راهبری توسعه ساختمان سبز و معماری پایدار در شهر تهران نیز در دستور جلسه آتی شورا قرار دارد. نادعلی در پایان گفت: بررسی چند پلاک ثبتی از حیث باغ یا غیر باغ بودن نیز در دستور کار اعضا قرار دارد.

راهنمای تاکسی سواری در 1401

اعضای شورای اسلامی شهر تهران درخصوص لایحه نرخ کرایه‌های تاکسی سال آینده، تبصره‌ای را با این شرط که افزایش کرایه در زمان پیک منوط به راه‌اندازی سامانه هوشمند باشد و شهرداری و سازمان تاکسیرانی در مدت ۶ ماه آن را طراحی کنند، تصویب کردند.

شورای شهر تهران تصمیم گرفت کرایه تاکسی ها در سال آینده به صورت کلی ۲۵ درصد بیشتر شود. مشکلات اقتصادی و محدودیت های کرونا هزینه های تاکسی داران را افزایش داده است و ابتلای برخی رانندگان به کرونا و رقابت تاکسی های اینترنتی درآمد آن ها را کاهش داده است. از سوی دیگر موضوع رد و بدل شدن پول کاغذی بین مسافران و رانندگان تاکسی هنوز محل مناقشه است و به همین منظور مدیریت شهری تلاش می کند تا در پایان تابستان سال آینده، تمامی تاکسی ها مجهز به سیستم الکترونیکی پرداخت شوند.

در جلسه دیروز شورای شهر، افزایش کرایه تاکسی ها با درنظر گرفتن جزئیاتی مانند ساعت کار و نوع خودرو تصویب شد. در ابتدای این بحث موضوع افزایش کرایه سال ۱۴۰۱ تا ۲۵ درصد مطرح شد، اما مسئله افزایش کرایه ها هنگام پیک ترافیک، تردد شبانه و تاکسی های ویژه هم از سوی اعضا بیان شد. پیشنهاد اولیه افزایش کرایه های اوج ترافیک تا ۳۰ درصد بود، اما افزوده شدن این قیمت به ۲۵ درصد افزایش کرایه عمومی هزینه زیادی را به مسافران تحمیل می کند.

به همین منظور اعضای شورای اسلامی شهر تهران درخصوص لایحه نرخ کرایه های تاکسی سال آینده، تبصره ای را با این شرط که افزایش کرایه در زمان پیک منوط به راه اندازی سامانه هوشمند باشد و شهرداری و سازمان تاکسیرانی در مدت ۶ ماه آن را طراحی کنند، تصویب کردند. معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری در این جلسه بیان کرد: «برخی تاکسی های اینترنتی در زمان ترافیک گاهی مواقع حتی تا ۱۸۰درصد افزایش قیمت دارند.

اگر ما به سمت ارائه خدمات منعطف نرویم، همه تاکسی ها در مواقع حساس به دلیل ناعادلانه بودن نرخ به دربستی تبدیل می شوند. هم اکنون رقابتی بین تاکسی های اینترنتی و تاکسیرانی وجود دارد و ما ناچار هستیم که به سمت هوشمندسازی و استفاده از سیستم های نوین حرکت کنیم.»

سیدمجتبی شفیعی با بیان اینکه در نیمه اول سال آینده سامانه الکترونیکی تاکسیرانی راه اندازی می شود، گفت: «البته در سال های گذشته، سیستم کیوآرکد در تاکسی ها تعبیه شده که مسافران می توانند کرایه شان را به صورت مشخص پرداخت کنند، اما باید سیستم هوشمندتر شود. دامنه تغییر قیمت در تاکسی های اینترنتی ۱۸۰ تا ۲۰۰درصد است، اما ما در این لایحه حداکثر ۳۰درصد مشخص می کنیم و این ۳۰درصد هم قطعی نیست بلکه متناسب با مدت زمان سفر و ترافیک مشخص می شود.»

رئیس کمیسیون حمل ونقل و عمران شورای شهر در ادامه، بررسی لایحه نرخ کرایه تاکسی پیشرفته را مطرح کرد و درباره آن گفت: «طی سال های اخیر خودرو های پیشرفته همچون تویوتا، فولکس و … توسط شرکت ها خریداری شده و از آنجایی که نگهداشت آن ها هزینه برتر است طبق سنوات گذشته نرخ کرایه آن ها نیز افزایش می یابد و تا سقف ۸۰درصد بسته به نوع خودرو نرخ کرایه توسط تاکسیرانی مشخص می شود.»

سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه کرایه نرخ این تاکسی ها الکترونیکی بوده و براساس برچسب سازمان تاکسیرانی به مسافر ارائه می شود، افزود: «سازمان تاکسیرانی نیز موظف است بر تاکسی های پیشرفته تر نظارت کند.» در بخش دیگر از مباحث مطرح شده در زمینه کرایه تاکسی ها، اعضای شورا میزان افزایش کرایه شبانه از ساعت ۲۲ تا ۶ صبح را مصوب کردند.

همچنین براساس تصمیم شورای شهر، سازمان تاکسیرانی مجاز است برای صدور و تمدید پروانه های تاکسیرانی از سال آینده براساس رتبه بندی شرکت های خصوصی تاکسیرانی مبالغی بگیرد. علاوه بر این، براساس جدول پیمایش، همه سرویس های مدرسه در سال تحصیلی۱۴۰۱-۱۴۰۲ افزایش کرایه خواهند داشت. اعضای شورای شهر تهران در ادامه این جلسه از شهرداری خواستند برای مسکن دار شدن رانندگان تاکسی با دولت مذاکره کند.

قیمت بلیت اتوبوس

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۲۰ سال است کرایه اتوبوس در شب با توجه به تعداد کم مسافر دوبرابر می شود و این کرایه از قبل دوبرابر بوده است. مهدی چمران در چهل ونهمین جلسه شورای شهر گفت: یکی از رسانه ها، خبری را به گونه ای منعکس کرد که ما کرایه اتوبوس را در شب دوبرابر کردیم؛ درحالی که این ارتباطی به شورای انقلابی و غیرانقلابی ندارد.

اعضای پارلمان شهری پایتخت در جلسه دیروز، افزایش نرخ بلیت اتوبوس های پاک نسبت به اتوبوس های معمولی را هم تصویب کردند. بر این اساس، مابه التفاوت قیمت کرایه این دو نوع اتوبوس را دولت و شهرداری، هرکدام با سهم ۵۰درصدی پرداخت می کنند. به گزارش همشهری، شهردار تهران از سرمایه گذاران برای خرید اتوبوس برقی دعوت کرده است.

توجه ویژه به مناطق کم برخوردار

روز گذشته، نشست خبری کمیسیون برنامه و بودجه در سالن شیبانی برگزار شد و محمد آخوندی، رئیس این کمیسیون، بودجه سال ۱۴۰۱ و سهم هر یک از معاونت ها و مناطق را تشریح کرد و با اشاره به ضرورت توجه به پروژه های توسعه محلی گفت: «پروژه های توسعه محلی در زندگی روزمره مردم نقش دارند و اجرای آن ها می تواند سبب رضایتمندی شود؛ بنابراین سال آینده برای ۱۵۰۰ پروژه توسعه محلی با توجه ویژه به مناطق کم برخوردار ۲۵۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.»