شماره تلفن وام فوری با سفته و بدون نیاز به ضامن

دریافت وام یک روزه با سفته

بانک مرکزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ بانک‌ها را موظف کرده است که از انواع وثایق جهت ضمانت وام و وام فوری با سفته استفاده نمایند. سفته، سیم کارت، سند ملکی، فیش حقوقی و… از انواع موارد ضمانت وام‌های بانکی در کشور می‌باشند. متاسفانه بانک‌ها هنوز ابلاغیه بانک مرکزی را اجرا نمی‌کنند اما به زودی وام یک روزه با سفته توسط بانک‌ها پرداخت می‌شود. در حال حاضر این وام توسط موسسات خصوصی در شهرهای مختلف پرداخت می‌شود. اگر مراحل دریافت وام فوری را نمی‌دانید به شما پیشنهاد می‌کنم حتما مقالات ما را مطالعه کنید.

کدام بانک با سفته وام می‌دهد؟

در حال حاضر بانک‌های آینده، رسالت، صادرات ایران، دی و صنعت و معدن وام با سفته پرداخت می‌کنند. که در ادامه در مورد وام با سند ملکی ۱۴۰۱ صحبت می‌کنیم.

وام فوری بانک رسالت با سفته

جهت دریافت وام سفته بانک رسالت باید ابتدا وارد بانک رسالت شوید. سپس پس از ثبت نام و استعلام رتبه اعتباری می‌توانید درخواست وام بدون ضامن یا همان وام با سفته نمایید. توجه کنید دو ویژگی جهت دریافت وام فوری با سفته بانک رسالت مهم می‌باشد:

  1. رتبه اعتباری خوب
  2. میانگین حساب خوب

شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت با سفته را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید:

مبلغ وام ۱۰۰ میلیون تومان
مدت بازپرداخت ۳۶ ماه
سود وام ۲ الی ۴ درصد

اگر شرایط سپرده‌گذاری در بانک رسالت ندارید می‌توانید وام فوری ۱۰ میلیون تومانی و یا وام فوری ۲۰ میلیون تومانی بانک رسالت را دریافت نمایید. وام فوری بانک رسالت جهت خرید کالا بوده و می‌توانید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک، کالا خریداری نمایید. در حال حاضر دریافت وام بدون ضامن با امکان پذیر است که ما در مورد سفته الکترونیک و روش‌های صدور آن صحبت کرده‌ایم.

وام فوری بانک آینده با سفته

بانک آینده نیز وام فوری با سفته پرداخت می‌کند. اما این وام سود بالایی دارد اما شما می‌توانید یک روزه وام با سفته دریافت نمایید. وام با سفته بانک آینده جهت خرید کالا بوده و با استفاده از رتبه اعتباری پرداخت می‌شود. جهت دریافت وام فوری بانک آینده باید به سایت لندو مراجعه کنید و جهت دریافت وام با ضمانت سفته درخواست دهید. شرایط دریافت وام فوری و با ضمانت سفته بانک آینده را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان
سود وام حدود ۲۱ درصد
مدت بازپرداخت ۱۲ ماه

روش دریافت وام فوری با سفته در تهران

جهت دریافت با سفته در تهران و یا وام فوری در کرج همان‌طور که در ابتدای مقاله گفته شد باید به یکی از ۴ بانک رسالت، آینده، صادرات و یا صنعت و معدن مراجعه کنید. اگر کارمند دولت هستید و یا در یک شرکت خصوصی بزرگ کار می‌کنید دریافت وام بدون ضامن یا همان وام با سفته از بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید آسان‌ترین راه دریافت وام با سفته می‌باشد.

دریافت وام با سفته در دیوار

حتما آگهی‌های زیادی در مورد دریافت وام فوری با سفته در دیوار دیده‌اید توجه کنید قبل از اعتماد به این آگهی‌ها در مورد صحت آن تحقیق کنید. اگر به دنبال اطلاعات وام بانک‌های مختلف هستید ما به شما نصب برنامه ساد۲۴ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اپلیکیشن ساد۲۴ یک برنامه خوب در زمینه امور مالی و چک صیاد می‌باشد که اطلاعات بینظیر زیادی در مورد طرح‌های وام بانک ملی، ملی، صادرات، تجارت، کشاورزی و… در اختیار شما قرار می‌دهد. با نصب رایگان برنامه ساد۲۴ از از طریق لینک‌های زیر به آسانی می‌توانید وام بگیرید و امور مالی خود را مدیریت کنید.

 وام بگیریم یا نه؟

از چند سال پیش تا به امروز، خیلی از افراد فکر میکنن وقتی میخوان خریدی انجام بدن به بانک میرن و درخواست وام میدن و از پول اون وام نیازشون رو رفع میکنن. وام گرفتن دغدغه خیلی از افراد شده. ولی به این نکته باید توجه کنن که گرفتن هر نوع وامی مثل وام مسکن و… اگر فکر اقتصادی مناسبی نداشته باشین شما رو با مشکلات جدی رو به رو میکنه. تو این مقاله میخوام به این سوال جواب بدم: وام بگیریم یا نه؟ و در مورد باید ها و نبایدهای گرفتن وام صحبت کنم. پس توصیه میکنم این مقاله رو به هیچ عنوان از دست ندین و تا آخر این مقاله رو مطالعه کنین و نظراتتون رو زیر همین مطلب برامون بنویسین.

وام چیه؟

وام یه نوع قرضه که تو اون فرد یا موسسه یا بانک مقداری پول نقد رو در ازای سود ثابت و مشخص به وام گیرنده میده. انواع متفاوتی وام وجود داره که سود و تایم پرداخت اون ها با هم تفاوت داره؛ هرچند که یه قالب کلی معمول برای وام ها وجود داره. حالا چجوری؟ تو سیستم گرفتن وام معمولا فرد یا بانک که وام میده یه تضمین مثل چک، فیش حقوق، سند خونه یا زمین یا موارد دیگه، مبلغی به عنوان قرض به وام گیرنده میده.

تو سیستم وام ضمانت هایی که شما به عنوان وام گیرنده میدین تضمینی برای بازپرداخت وام هست و در صورتی که برای پرداخت قسط‌ها موردی پیش بیاد، بانک میتونه از ضمانت ها برای برداشت اصل و سود پول استفاده کنه. قوانین وام بانکی تو ایران معمولا خیلی راحت نیست و ضوابط مشخصی داره و اگر از ضمانت ها اطمینان نداشته باشن، به شما وام پرداخت نمیشه.

بودجه وام از کجا تامین میشه؟

بودجه وام‌های مختلف، از بخش های مختلفی تامین میشه. تو حالت کلی و بعضی موارد این نقدینگی از طرف مردم هست که تو بانک ها قرار دارن. علاوه بر این بودجه دولتی، سودهای بانک‌ها و موسسات، سودهای وام‌های دیگه، سپرده‌گذاری بلندمدت افراد و روش های دیگه که به کسب درآمد بانک‌ها کمک میکنه جز منابع تامین بودجه وام هست.

علاوه بر این کارهای روتین که بخشی از منابع تامین پول هست، اکثر بانک‌ها تو پروژه‌های عمرانی و روش‌های دیگه سرمایه‌گذاری حضور دارن و سود حاصل از اون هم به چرخه کاری بانک منتقل میشه. در کل روش‌های تامین بودجه بانک‌ها متفاوته و حتی یکی از روش‌های کسب درآمد و سود برای بانک، خود وام هست.

انواع وام در ایران

انواع وام تو ایران متفاوته که بعضی از اون‌ها رو باید از یک سری بانک‌های خاص بگیرین و بعضی دیگه به صورت عمومی تو اکثر بانک‌ها دریافت میشه. انواع وام شامل:

  •     وام ازدواج
  •     وام مسکن
  •     وام کالا
  •     وام خودرو
  •     وام خودرو فرسوده
  •     وام جعاله تعمیر مسکن
  •     وام خرید ماشین‌آلات و تجهیزات

 حالا میخوام باهاتون در مورد اهرم وام صحبت کنم. اهرم انواع زیادی داره و یکی از اون ها وام هست. موقع گرفتن وام باید از خودت این سوال رو بپرسی که آیا من کنترلی روی این وام دارم یا نه. طبق اون به این سوال که وام بگیریم یا نه  جواب بده. موقع استفاده از اهرم باید یاد بگیری اهرم مناسبی رو انتخاب کنی و از طرفی سراغ اهرم‌های بزرگتر بری.

باید بدونی که اهرم ریسک‌پذیر نیست. مثل زمانی که آدم‌ها بخش زیادی از پولشون رو تو بورس گذاشتن و فکر میکردن وام رو میگیرن و تو بورس میذارن و بورس هاشون سود میکنه و اینجوری وام رو هم تسویه میکنن. ولی چون کنترلی روی این روش های سرمایه ندارین وام گرفتن برای این کارها مثل خودکشیه. چرا؟ چون انگار تو ماشینی نشستی که فرمون نداره و وام گرفتن مثل گاز دادن به این ماشینه. اگه جاده و مسیرمون صاف باشه و بتونین تا آخر مسیر همینجوری برین خب قطعا سود زیادی به دست میارین. اما اگه حتی یه دونه پیچ تو جاده باشه این سرعت بالا و اتومبیل بدون فرمون شما رو به ته دره میبره و باعث کشته شدن شما میشه. چون فرمونی ندارین که شرایط رو کنترل کنه.

برای این کارها وام بگیریم یا نه؟ برای چه کارهایی وام بگیریم؟

قطعا جایی که روش کنترل دارین. جایی که دقیقا میدونی قراره با اون پول چیکار کنی. چه مزایایی داره و چقدر سوددهی داره براتون. اگه وامی بگیری و ببری تو کسب و کارت جایی هست که روش کنترل داری و اگر هرجای کار به مشکل بخوری خیلی راحت تر میتونی مشکل رو حل کنی. ولی تو بورس روی هیچی کنترل نداری. چون یه سری قواعد از قبل تعیین شدست که مسیر رو مشخص کرده و تو به عنوان یه جزء بدون تاثیرگذاری توی این جریان هستی.

مهم ترین عاملی که به این سوال جواب میده اینه که آیا این وام قراره برای سرمایه‌گذاری استفاده بشه یا صرف هزینه روزمره و یا حتی نداشتن هیچ برنامه ای برای وام دریافت شده.

باور اشتباه در مورد وام

خیلی از مردم به وام به عنوان هدیه بانک نگاه میکنن و اصلاً حواسشون نیست که بانک در مقابل وامی که میده بهره اون رو دریافت میکنه. چرا این اتفاق میوفته؟ چون مردم وقتی به پولی احتیاج دارن فقط مبلغ زیاد پولی که یک‌دفعه دریافت میکنن رو می‌بینن و به بهره‌ای که باید در طول زمان پرداخت کنن توجهی ندارن. به همین دلیل هست که وام بانکی اغلب بین مردم معمولی طرفدار داره.

وام چیز بدی نیست

حتی بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های دنیا از وام استفاده میکنن. چون اون ها برای تأمین مالی به پول بزرگی احتیاج دارن و این پول رو میتونن از بانک‌ها دریافت کنن. این مورد فرقی نداره چه کسب ‌و کارهای کوچک و چه شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی گزینه وام گرفتن یکی از گزینه‌های روی میز مدیران هست. اما این مورد مهمه که بتونین وام رو تو مرحله دریافت، خرج کردن و پس دادن مدیریت کنین.

باید حواستون باشه که وام با درصدهای بالاتر رو به اسم وام با بهره کم به شما ندن. و اینکه چه میزان سود و بهره‌ای برای وام مناسبه به عوامل زیادی بستگی داره. یکی از این عوامل توجه به شرایط بازار هست. چرا؟ چون وام هم مثل یک کالائه که قیمت اون تو بازار و بر مبنای عرضه و تقاضا مشخص میشه. از طرف دیگه اینکه قراره با این وام چیکار کنین خیلی مهمه که نسبت به اون تعیین کنین که آیا وام بگیریم یا نه؟ پس از وام نترسین؛ اما قبل از گرفتن وام با یه کارشناس مالی مشورت کنین.

چه زمانی باید وام بگیریم؟

بهترین زمان برای گرفتن وام وقتیه که بخواین اون پول رو تو کاری سرمایه‌گذاری کنین. در واقع اون پول تبدیل به سرمایه شما بشه و بتونین باهاش کسب و کاری راه بندازین و یا کسب و کارتون رو رونق بدین و ازش سود دریافت کنین. فردی رو در نظر بگیرین که طرح کسب و کار مناسبی داره و بوم مدل کسب و کار و نقشه راه رو ترسیم کرده و تمام چالش‌ها و مشکلات احتمالی اطلاع داره. و از طرفی میدونه از انجام این کار هر ماه سود مشخصی به دست میاره. و با این وام پول اولیه برای شروع کار رو هم به دست میاره. تو این شرایط گرفتن وام برای راه‌اندازی این کسب و کار میتونه کار درست و منطقی‌ باشه.