چگونه در gta5 لباس پلیس بگیریم؟

ترفندهای طلایی گرفتن لباس پلیس در gta5

همانطور که در GTA Sanandress، به پلیس تماس بگیرید. کد برای لباس پلیس نیروی انتظامی برای GTA San Andreas. کار با آب و هوا و زمان بخش چهارم بازی معروف برای مدت زمان طولانی منتشر شد. اما هنوز هم با گیمرها محبوب می شود. بعضی تصمیم می گیرند که گذشته را به یاد داشته باشند و تمام قسمت های “GTA” را منتقل کنند، دیگران پس از سری پنجم فرقه می خواهند از موارد قبلی امتحان کنند. یک راه دیگر، بازیکنان به دنبال پاسخ به سوالات ناشی از بازی هستند. همانطور که در “GTA: San Andreas” تبدیل به یک پلیس، نه بسیاری می دانم. ما سعی خواهیم کرد آن را بیرون کنیم.

در GTA، انواع مختلفی از آژانس های اجرای قانون وجود دارد که صلح ذهن را در بر می گیرند و به نفع ساکنان کار می کنند. علاوه بر پلیس، SWAT، FBI و ارتش وجود دارد. هر کدام از آنها نقش خود را انجام می دهند، اما با هم در موارد خاص ارتباط برقرار می کنند. پلیس مسئول اطمینان از این است که هنوز در خیابان های شهر آرام است. آنها گشت زنی را در شهرها و روستاها حمل می کنند. علاوه بر این، آنها به 4 واحد مربوط به مناطق مختلف تقسیم می شوند.

کشف مفید

هر شهر، مدیریت آن را مدیریت می کند که بازیکن می تواند دریافت کند. بعضی ها به سادگی بی فایده خواهند بود، دیگران، برعکس، به گرفتن مصنوعات شیب دار کمک خواهند کرد. به عنوان مثال، سلاح مانند تفنگ 9 میلیمتر یا تفنگ ساچمهای یا یک باتوم و زره گلوله ای. همچنین در اینجا موارد ذخیره شده و خنده دار هستند. اگر تصمیم به اعلام این را دارید، بهتر است به آرامی رفتار کنید، در غیر این صورت شما می توانید در آشفتگی یا کشته شوید.

علاوه بر سلاح، شما می توانید خود و حمل و نقل را اختصاص دهید. اگر پلیس به شما آمد، در نظر بگیرید که می توانید هر جا که هستید هستید. در ماشین آلات شما می توانید سلاح و کارتریج را پیدا کنید. همچنین بازیکن می تواند یک هلیکوپتر یا موتور سیکلت را انتخاب کند.

بدون مدرک و تقلب

هر گیمر نقش خود را انتخاب می کند. شما می توانید “GTA” را به عنوان یک قهرمان مثبت منتقل کنید، و شما می توانید “رعد و برق” San Andreas و متخلف ترین وحشتناک تبدیل شوید. اگر هنوز هم برای خودتان “راه خوب” را انتخاب کنید، پس برای یک ماموریت “پلیس” آماده شد.

جالب توجه است، گذر کاملا بحث برانگیز است، زیرا به منظور تبدیل شدن به یک پلیس، شما باید قانون را نقض کنید. بنابراین شما می توانید به آرامی سوار شهر، به دنبال خائنانی و مبارزه با آنها. اما به منظور پایان دادن به پایان به “GTA: San Andreas”، شما باید یک فرم دریافت کنید.

باربارا استرنوارت باید برای شما “عشق به کل زندگی شما” باشد. او دبیر کلانتر در یکی از شهرها است و بنابراین در حال حاضر به مهمات دسترسی دارد. به سرعت به داشتن داشتن دختر، شما باید چند لحظه را بدانید. اولا، او مرد بسیار چاق را دوست دارد، دوم، دوست دارد به آرامی یک ماشین را در جاده های روستایی سوار کند، ثالث، لذت بردن از دیسکو ها.

خانه های باربارا در ساعت 4 صبح تا 6 صبح قرار دارند. شام در یک کافه دوست دارد، نه چندان دور از خانه اش. پاداش از روابط با او شما را در ابتدا متوجه خواهید شد. اول، اگر پولیسم شما را دستگیر کند، او را با سلاح خود انتخاب نمی کند. علاوه بر این، شما فرصتی برای رانندگی در جیپ خدمات خود خواهید داشت، و این، آن را در حال حاضر در مورد راه حل مسئله، همانطور که در “GTA: San Andreas” تبدیل به یک پلیس است. و در آخرین شما یک فرم دریافت خواهید کرد.

هنگامی که شما دارای مهمات و سلاح هستید، ما به دنبال یک شهر همکار یواک هستیم. گاهی اوقات گشت زنی از دست دادن هوشیاری می شود و می توانند به راحتی کشته شوند. به هر حال، اگر شما مشت های پولیسم را ضرب و شتم، شما تنها یک داستان از جستجو را دریافت خواهید کرد، اگر شما ساقه، و سپس دو. حالا شما می توانید باتون را انتخاب کنید – و به جلو، ماموریت را انجام دهید.

برای خرید لباس پلیس راهنمایی و رانندگی با ما در تماس باشید.

بعدا چی؟

عبور شما را به مشکلات نمی کند. شما اکنون می دانید که چگونه تبدیل به یک افسر پلیس در “GTA: San Andreas”، آن را فقط برای تمیز کردن خائنانی در شهرستان است. اگر صلح آمیز نباشید، هیچ کس حتی شما را مشکوک نخواهد داشت.

برای تصویب مأموریت، شما باید از 12 سطح غلبه کنید. هر کدام از آنها جنایتکاران را می کشند، در اولین مرحله، در دومین، در سوم، سه و سه و غیره. پاساژ را می توان به دلایل مختلف شکست خورد: اگر شما دستگیر شده اید یا می میرید. همچنین، اگر شما از ماشین خارج شدید، اما برای یک دقیقه وقت نداشتید که به بازگشت یا نشستن در دیگری نشوید، و اگر زمان به انجام وظایف انجام شود.

همانطور که در “GTA: San Andreas” تبدیل به یک پلیس، شما در حال حاضر می دانید. این اتفاق خواهد افتاد اگر شما 78 خائن را کشتید. به طور متوسط، شما یک ساعت و نیم ساعت برای آن خواهید داشت، هرچند که همه چیز بستگی دارد به چه شیوه ای که تصمیم می گیرید بازی کنید و چقدر خوب با سلاح کار می کنید. به هر حال، برای عبور از این ماموریت شما 150 واحد را به زره بدن دریافت خواهید کرد.

کدهای و مد ها

معمولا مبتدیان سعی می کنند تقلب را پیدا کنند. در مورد سوال، در “GTA: San Andreas” چگونه برای تبدیل شدن به یک پلیس، کد یا مد به پاسخ کمک نمی کند. این توسعه دهندگان ارائه نمی دهند. بنابراین، به دنبال چیزی در اینترنت کاملا ناامن است. احتمالا، بسیار ساده تر خواهد بود که به سادگی به سایت های پلیس خیس شود، به پیچ و تاب و غارت.

اگر می خواهید ریسک کنید، می توانید MODS های کاربر “GTA: San Andreas” را جستجو کنید. داشتن یک پلیس با آنها ساده تر خواهد بود، اگر چه همیشه برای کامپیوتر شما امن نیست. آنها شما را به پلیس احساس می کنند، امور را ایجاد می کنند و ماموریت ها را انجام می دهند. به هر حال، برخی از مد ها ایجاد می شوند تا پس از شروع بازی در فروشگاه ها، آن چیزهایی که یافت نشد، آنجا یافت نشد.

پس از نصب، سازندگان توصیه نمی کنند فایل ها را در پوشه های خود در راه خود تغییر دهند، بنابراین باید دستورالعمل ها را به دقت بخوانید تا همه چیز به درستی شروع شود. با نصب موفق Niko با سهولت، به شکل پلیس و کلاه، و شما می توانید یک بازی جذاب از پلیس قهرمان لذت ببرید.

خوب، در نهایت، تصمیم گرفتم به این جنبه مهم بازی توجه کنم، در واقع این صفحه را اختصاص داده ام. برای شروع، من می گویم که سازمان های اجرای قانون به چند بخش تقسیم می شوند، یعنی:

هر بخش با یکدیگر تعامل دارد و در ضبط جنایتکار (صندلی وجود دارد) به عنوان اشتیاق درخشان است، یعنی، این بستگی به سطح خطر (یا ستاره ها) دارد. اما در مورد این بعد. حالا من به شما بیشتر در مورد هر یک از این ادارات می گویم.

پلیس (پلیس)

پلیس (یا پلیس، پلیس، زباله، تماس با شما می خواهید) انجام وظیفه دائمی در خیابان های شهرها و روستاهای سان آندرس.

SAPDتقسیم به 4 بخش:

 1. LSPD – پلیس لس سانتوس (پلیس لس سانتوس)
 2. SFPD – اداره پلیس San Fierro (پلیس San Fierro)
 3. LVPD – اداره پلیس LVPD – پلیس Las Velatura)
 4. پلیس روستایی

هر شهر (و در برخی از روستاها) دارای دفتر پلیس خود است. در برخی از آنها شما می توانید بروید، و پیدا کردن برخی از اشیاء مفید برای خودتان، یعنی :

 • – زره بدن
 • – پلیس Dubyka
 • – 9 میلیمتر تپانچه
 • – Drobook
 • – کیرمصنوعی (!)

فقط با سلاح خود را سرزنش نکنید و تعداد کافی از نسخه های خود را بر روی شما به دام انداخته اید) همچنین دارای وسایل نقلیه مختلف در خدمت هستند – آنها نه تنها بر روی زمین، بلکه بر روی آب نیز دریافت خواهند کرد. هر بخش دارای copcars خود است. در LSPD و SFPD آنها یکسان هستند، تنها متن در درب ها متفاوت است (LSPD / SFPD)، اما LVPD دارای چندین طراحی دیگر و LVPD در دو طرف است. در Kopkara، تفنگ ساچمه ای با کارتریج پنجم وجود دارد، از آن استفاده کنید. پلیس روستایی در خدمت یک SUV است. کپی موتور سیکلت HPV-1000 اغلب در شهرها رانندگی می کند. آنها همچنین هلیکوپترها و قایق ها دارند.

حمل و نقل پلیس:

 1. Copkars (4 نوع)
 2. موتور سیکلت HPV-1000
 3. پلیس هلیکوپتر Maverick

سلاح های پلیس:

 1. Dubinka
 2. پیستول 9mm
 3. Drobovik
 4. ماشین اسلحه در هلیکوپتر و قایق

لوس سانتوس Copovozka

san fierro

las venturas.

پلیس روستایی

عمق Kopsky

موتورسیکلت Kopovsky

امنیت ساحل

هلیکوپتر با یک چراغ قوه

s.w.a.t (نیروهای ویژه)

نیروهای ویژه زمانی وارد نبرد می شوند زمانی که پلیس دیگر قادر به نگهداری صندلی نیست و نیاز به کمک دارد. آنها بهتر مسلح و آماده هستند. بر خلاف پلیس، آنها زره بدن را حمل می کنند و آنها را سخت تر می کنند. آنها همچنین می دانند که چگونه بر روی طناب از هلیکوپتر فرود می آیند، در نتیجه وارد شدن به نبرد پخت بلافاصله. در کامیون SWAT یک زره بدن وجود دارد! (فسی مانند یک تفنگ ساچمه ای در Copkar و بازیابی HP در آمبولانس)

نیروهای ویژه حمل و نقل:

 1. کامیون s.w.a.t.
 2. مخزن با یک متر آب (تنها در آخرین ماموریت وجود دارد!)
 3. هلیکوپتر

اسلحه ویژه:

 1. مقالات فله
 2. سونوگرافی میکرو

ویژه کامیون

نیروهای ویژه مخزن (تنها در آخرین ماموریت)

خرید انواع لباس پلیس بچه گانه از فروشگاه میلی جون.

FBI (FBI)

در تئوری، FBI نباید در مبارزه شرکت کند، اما به دلایلی آنها به چالش ها می روند. آنها در خدمت SMG هستند، و هنگامی که FBROVES خارج از رحم خود را در نزدیکی جنایتکار بیرون می آیند، آنها به سرعت آن را به یک غربال تبدیل می کنند (حتی چنین جزئی قوی به عنوان مستقر !!!) بنابراین، اگر الاغ شما علاقه مند به آن است FBI، من به شما توصیه نمی کنم که متوقف شود، اما به خصوص وسیله نقلیه خود را ترک کنید …

حمل و نقل FBI:1.FBI Rancher (جیپ)کامیون 2.FBI (کامیون، باید در یکی از مأموریت هایی که به بازی وارد نشوند استفاده می شود. در حال حاضر در سرورهای SA استفاده می شود: MP و MTA) اسلحه FBI:

1. SMG

کامیون FBI (نه در بازی)

ارتش، گارد ملی (ارتش، گارد ملی)

هنگامی که خیلی بد است، ارتش به جنگ می آید. این هر دو بر روی زمین و در هوا عمل می کند! اگر از پلیس در حداکثر سطح جستجو توسط هلیکوپتر تغذیه می کنید … به طور کلی، این نیست از آنجایی که هیدرایندگان در هوا پرواز می کنند، و آنها راکتی را با خود تنظیم می کنند که کاملا مشکل ساز هستند. و بر روی زمین، کامیون های پر از جنگجویان و … تانک ها! خوشبختانه، آنها برای شما شلیک نمی کنند، هدف آنها فقط برای خرد کردن شما است)، اما اگر شما بدون انتقال بدون حمل و نقل، تانک بلند نخواهد شد). psipup و صبر کنید … تا زمانی که یک نوار HP را تمام کنید. جنگجویان خود را با M4 مسلح کردند – بهتر است که آنها را از کامیون خارج کنید.

حمل و نقل ارتش:

 1. سربازخانه کامیون
 2. مخزن راینو
 3. جنگنده هیدرا
 4. هلیکوپتر مبارزه با شکارچی (هنگام استفاده از آن استفاده نمی شود)
 5. جیپ پاتریوت (هنگام ضبط نشسته استفاده نمی شود)
 6. هلیکوپتر Cargobob Cargobob (هنگام ضبط استفاده نمی شود)

ارتش جنگ افزار:

 1. M42. موشک با راهنمایی حرارتی

کامیون ارتش

هیدرا اجازه می دهد موشک

ستاره جستجو

اگر شما می ترسید سیارات را استخدام کنید و نمی دانید که چه چیزی برای آن خواهید بود – پس شما اینجا هستید.

1 ستاره – پلیس های گاه به گاه پس از شما تعقیب می شوند، که نزدیک شما خواهد بود. اگر شما مسلح هستید، آنها شلیک می کنند، اگر نه، سپس بتون ها را ضرب و شتم. یک ستاره بسیار آسان است برای تنظیم مجدد، فقط بدون افتادن از طریق سپاه در چشم.

2 ستاره – Copcars و COP-Motorcycles در حال حاضر هدف شما را هدف قرار می دهند. پلیس به هر حال شلیک خواهد کرد. پلیس را در آب فعال می کند

3 ستاره – یک هلیکوپتر پلیس در هوا ظاهر می شود. او شما را از تفنگ ماشین شلیک می کند و نورپردازی را خیره می کند (در شب). پلیس های بیشتری در خیابان ها وجود دارد، برخی از پلیس ها از Kopkar یک تفنگ ساچمه ای دریافت می کنند.

4 ستاره – SWAT در ون ظاهر می شود، همچنین سوات بر روی طناب از هلیکوپتر فرود می آید. هیدرا نادر در هوا است.

5 ستاره – FBI وارد نبرد می شود. Copcars تقریبا ناپدید می شوند، اما در خیابان ها پلیس های زیادی وجود دارد. 5 ستاره را می توان تنها پس از باز کردن شهر دوم به دست آورد

6 ستاره – گارد ملی با مخازن و کامیون ها در عرصه بیرون می آید. هیدرا بیشتر در هوا ظاهر می شود. شمع پلیس در خیابان ها اجرا می شود. 6 ستاره را می توان پس از باز شدن شهر 3 به دست آورد.

5 راه برای بازنشانی سطح جستجو وجود دارد:

چند ستاره را در مکان های مخفی انتخاب کنید

تماس بگیرید در repaint و تغییر رنگ دستگاه به صورت رایگان / برای 100 دلار

تغییر مدل مو / لباس (برای کلاه اسپایار “در کنار” به جای “بالا” تفاوت در حال حاضر به اندازه کافی)

ترتیب Asnab یا Aezakmi کد

چه مدت کدهای GTA San Andreas را در لباس پلیس؟ آیا می دانستید که شما می توانید یک فرم پلیس بدون کدهای پیدا کنید در حالی که همیشه در کمد لباس شما خواهد بود؟

من می خواهم به دو راه برای پیدا کردن بدون کد پلیس در Gta San Andreas بگویید.

چگونه لباس های پلیس را در GTA San Andreas بدون کدهای دریافت کنید؟

راه اول این است که شما باید به El Queberados (روستا در صحرا) بروید. یک دختر ایستاده در نزدیکی ایستگاه پلیس وجود دارد. بیا و با او آشنا شوید. من می خواهم هشدار بدهم، دختر بچه های عضلانی و هاردی را دوست دارد.

پس از قدمت، ما با او ملاقات می کنیم و پیشرفت روابط را تا 100٪ افزایش می دهیم. پس از آن، او به شما فرم یک پلیس را می دهد که در گنجه در دسترس خواهد بود.

چگونه لباس های پلیس را با کمک کد در GTA San Andreas دریافت کنید؟

به همین ترتیب هیچ کد در لباس در GTA San Andreas نیست. شبکه دارای مدرک است که فرصتی را برای پلیس کار می کند. فقط همانطور که ما در حال حاضر در بازی استاندارد به یاد داشته باشید فرصت برای کار در پلیس. نام مد -.

ویژگی اصلاح این است که در شهر دوم (San Fierro)، در نزدیکی ایستگاه پلیس، نزدیک به مانع، نشانگر قرمز وجود دارد. برای این نشانگر تبدیل شوید و شما پلیس دارید.

پلیس شدن در بازی GTA V با مود LSPDFR

آیا پلیس شدن در GTA V امکانپذیر است؟ پاسخ: در بازی GTA V شما نمی‌توانید نقش پلیس را اجرا کرده و ماموریت های پلیسی انجام دهید، اما با نصب افزونه ی LSPDFR، این قابلیت برای شما ممکن می‌شود. چگونه؟ با ایساتیس همراه باشید تا نحوه ی پلیس شدن در بازی GTA V را به شما آموزش دهیم.

اگر از هواداران بازی های کامپیوتری باشید، مطمئنا نام سری بازی های GTA یا همان Grand Theft Auto را شنیده اید. در این بازی، می‌توانید بدون محدودیدت در سطح شهر های مختلف کشور آمریکا به گشت و گذار پرداخته، ماشین بدزدید، از انواع سلاح استفاده کنید و هر کاری که بتوانید فکرش را بکنید! چندی میگذرد که سری آخر بازی جی تی ای، با نام GTA V یا همان جی تی ای پنج، توسط شرکت راک استار وارد بازار شده است.

اما یکی از محدودیت هایی که در این نسخه از بازی برای کاربر به وجود آمده، عدم امکان پلیس بودن در این بازی است. در بازی GTA V شما به هیچ وجه نمی‌توانید نقش یک پلیس را بر عهده گرفته و به اجرای قانون در شهر بپردازید! هرچند که در بخش developer بازی GTA V، می‌توانید لباس پلیس پوشیده و با دزدیدن یک خودروی پلیس، شبیه پلیس ها شوید، اما نه از نیروی کمکی خبری خواهد بود و نه ماموریت های پلیسی! حتی در صورت تیر اندازی، پلیس ها به دنبال شما افتاده و به مقابله با شما می‌پردازند!

در این صفحه، افزونه ای برای بازی GTA V به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با نصب آن، تبدیل به یک پلیس واقعی شده و به مقابله با خلفکاران بپردازید. در خواست نیروی کمکی داده و از طرف پلیس شهر لس سانتوس، حمایت شوید!

LSPDFR نام یک مود یا افزونه برای بازی GTA V است که نصب آن، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به خدمت پلیس درآمده و با پلیس های بازی جی تی ای وی، همکار شوید، به گشت و گذار در خیابان ها پرداخته، پلاک خودرو ها و نام افراد را استعلام گرفته، ماموریت های پلیس را انجام داده و هر کاری که یک پلیس در دنیای واقعی انجام می‌دهد را انجام دهید.

توجه داشته باشید که بدون نصب مود و افزونه ی LSPDFR به هیچ وجه نمی‌توانید پلیس شوید و هیچ راهی برای این قابلیت در بازی وجود ندارد.

متاسفانه، با وجود شرایط موجود ارزی در کشور عزیزمان و نبود کارت های بانکی بین المللی، خرید نسخه ی اصلی این بازی در ایران امکان پذیر نبوده و اکثر هوادارن بازی های کامپیوتری، از نسخه ی کرک شده و غیر قانونی بازی ها و برنامه ها استفاده می‌کنند! مود LSPDFR برای بازی اصلی جی تی ای ساخته شده و در بازی های کرک شده، به راحتی اجرا نمی‌شود!

در صورتی که از نسخه ی اصلی و اورجینال بازی استفاده می‌کنید، کار شما راحت تر خواهد بود!

توجه داشته باشید که به دلیل غیرقانونی بودن بازی GTA V در ایران، لینک دانلود این بازی در این صفحه قرار داده نخواهد شد و فقط روش اجرای مود LSPDFR و پلیس شدن در بازی GTA V به شما آموزش داده خواهد شد. (این روش، بر روی نسخه ی کرک شده ی فیتگرل بازی GTA V تست شده است!)

پلیس شدن در بازی GTA V

اولین گام برای تبدیل شدن به پلیس در بازی جی تی ای وی، نصب خود بازی جی تی ای وی است! پییشنهاد ایساتیس، نسخه ی فیت گرل (کم حجم شده و کرک شده) بازی GTA V است. چرا که این آموزش بر روی این نسخه تست شده است.

نرم افزار های مورد نیاز برای پلیس شدن در بازی GTA V:

 1. بازی GTA V (ترجیحا نسخه ی فیت‌گرل کم حجم و کرک شده)
 2. افزونه ی LSPDFR
 3. افزونه ی RAGEpluginHOOK نسخه ی 0.57
 4. فایل های SmartStreamEMU

تمامی نرم افزار های فوق، به همراه فایل آموزش نصب، در قالب یک فایل فشرده در انتهای مطلب اضافه شد

پس از نصب بازی GTA V، برای پلیس شدن، نیاز به نصب افزونه ی LSPDFR دارید. برای دانلود LSPDFR کافیست این عبارت را در گوگل جستجو کرده و وارد سایت LCPDFR شوید تا به آخرین نسخه از این افزونه دست پیدا کنید. پس از دانلود LSPDFR، باید برنامه را در آدرسی که بازی را نصب کرده اید، نصب کنید. برای مثال، ما بازی را در این آدرس نصب کرده ایم: D:/Games/Grand Theft Auto V
افزونه ی LSPDFR را میتوانید از طریق لینک  دانلود نمایید.