چطور از تور کیش لحظه آخری مطلع شویم؟

اگر چمدانتان بسته است و ظرف مدت امروز و فردا آماده سفر به جزیره زیبای کیش هستید، منتظر پیام تورهای لحظه آخری کیش باشید! تور لحظه آخری کیش یعنی درست بازه زمانی که ظرفیت هواپیما و یا هتل تا لحظه آخر تکمیل نشده باشد و باید با پائین ‌ترین نرخ ممکن به فروش برسد تا ظرفیت آن ‌ها تکمیل شود به شما علاقه مندان ارائه می شود. اما توجه داشتهب اشید که این حالت تنها در زمان‌ های خلوت و کم ترافیک سال مثل فصل تابستان اتفاق می افتد؛ چرا که در زمان ‌های پر ترافیک و تعطیلات رسمی و آخر هفته ‌ها مسافر تور کیش بیش از هر زمان دیگریست.

حالا موضوع بعدی اینکه بیشترین تور لحظه آخری و ارزان کیش در چه زمانی از سال ارائه می شوند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که برای داشتن تورهای دقیقه نودی کیش در بازه زمانی های بعد از تعطیلات نوروز، روزهای اول هفته (البته اگر تعطیلات نباشد) و اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور (به دلیل گرمای بیش از حد جزیره کیش و شروع امتحانات) می بایستی اقدام به خرید نمایید.

ارائه این تورها به این صورت است که برگزار کننده های تورهای مسافرتی این مقصد بر این عقیده اند که به فروش رفتن یک تور با نرخ پائین‌ تر بهتر از خالی ماندن و سوخت شدن آن است. به این صورت شرکت‌ های هواپیمایی و هتل‌ ها و همینطور چارتر کننده‌ ها برای جلوگیری از ضرر مالی بیشتر، تنها راه را در فروش تور‌های لحظه آخری کیش می دانند.

معمولا در تور کیش لحظه آخری، مسافر می ‌تواند حدود 20 تا 50 درصد، تور کیش خود را ارزان ‌تر از نرخ واقعی خریداری کند و اینکه توجه داشته باشید که همانطور که از اسم آن پیداست در آخرین لحظات شروع سفر این شرایط پیش می آید. اگر آماده سفرهای لحظه آخری هستید شما این امکان را دارید که  به روز‌ترین تور کیش لحظه آخری و ارزان را در قسمت تور داخل وبسایت آژانس مسافرتی نامی گشت پیدا کنید و با کانتر مربوطه تماس بگیرید و تجربه یک سفر رویایی را به خودتان هدیه کنید.

همچنین با توجه به اینکه جزیره زیبای کیش برای مسافرا خود محدودیت زمانی تفریحی ندارد همه ساعت پروازی های تور کیش معمولا طرفداران خود را دارد! یعنی اگر شما به دلیل محدودیت فقط در ساعت 17 می توانید به کیش سفر کنید، می توانید بلافاصله بعد از رسیدن از تفریحات شبانه، مثل کشتی ‌های تفریحی یا جنگ های شبانه و از دیگر جاذبه های جزیره استفاده کنید. معمولا پرواز‌های کیش از ساعت 6 صبح تا پرواز‌های ساعت 14 یا 17 با ظرفیت تکمیل پرواز دارند؛ پس نمی‌ توانیم بگوییم که چه ساعت مشخصی برای تورهای لحظه آخری کیش بسته می شود و تنها این موضوع بستگی به ظرفیت خالی پروازها دارد.

در ادامه مژده به همراهان تور لحظه آخری کیش، با توجه به اینکه ارائه دهنده‌ های تور کیش لحظه آخر آژانس‌ های مسافرتی چارتر کننده در مسیر تهران – کیش هستند شما به هر نحوی که بخواهید می ‌توانید سفرتان رو به دلخواه و سلیقه خود برنامه ‌ریزی کنید و هم می ‌توانید از پکیج تورهای کیش که در صفحه تور کیش نامی گشت ایرانیان تور مورد نظرتان را رزرو نمایید. در ادامه مهم است بدانید که مجموعه مسافرتی نامی گشت همیشه سعی کرده است ارزانترین پکیج تور کیش را (البته با بالاترین کیفیت ممکن) ارائه بدهند و همین امر موجب شده تا شما همیشه ارزانترین تور کیش را در سایت این آژانس مسافرتی پیدا کنید و البته خیالتان هم از بابت قیمت تور کیش راحت باشد، چون قیمت‌ های تور کیش نامی گشت طبق چیزی که ارائه شده در هر ساعتی از روز قابل خرید هستند.

در آخر شاید از خودتان بپرسید که چطور از تورهای لحظه آخری کیش مطلع شویم؟ خوب اصولا یکی از بهترین روش‌ های فروش و تبلیغات تور کیش در بین آژانس ‌های هواپیمایی تورهای لحظه آخری و ارزان کیش است. معمولا تورهای لحظه آخری از طریق پیامک یا رسانه ‌های فضای مجازی به مردم اطلاع رسانی می شود، چرا که به دلیل محدودیت زمانی، اطلاع رسانی تور لحظه آخری کیش از طریق روزنامه، تراکت، بنر و… امکان پذیر نیست. البته اگر جزو مسافر ثابت، یا جزو باشگاه مشترکین آژانس نامی گشت باشید، شانس این را دارید که جزو اولین نفراتی باشید که از نرخ تورهای لحظه آخری کیش باخبر می شوید.

 

منبع : نامی گشت