بهترین دوره فتوشاپ را چطور پیدا کنم؟ معرفی 5 دوره برتر فتوشاپ

اگر از آن دسته از افراد هستید که به دنبال یادگیری فتوشاپ به صورت غیر حضوری هستید احتمالا دنبال پاسخ این پرسش هستید که بهترین دوره فتوشاپ کدام است؟ چون با  سزچ کوچ در اینترنت به انواع وا اقسام دوره‌ها مواجه می‌شوید که انتخاب بهترین دوره را پیچیده و دشوار می‌کند مخصوصا که بعضی از این دوره‌ها هزینه بر هستند. در این مطلب سعی شد تا برای دست‌ یابی به پاسخ این سوال، پر مخاطب‌ترین دوره‌های موجود به زبان فارسی بررسی شد تا پاسخ سوال بهترین دوره فتوشاپ به بهترین نحو پیدا شود.

دوره فتوشاپ دانشجویار

اولین دوره که بررسی آن پرداخته ایم، دوره آموزش فتوشاپ (رایگان) با ۳ پروژه عملی بدون پیشنیاز دانشجویار است. نکته ابتدایی برای این دوره این است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فقط کافی است تا در این سایت عضو شده و در دوره شرکت نمایید. تمامی قسمت‌های این دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مدت زمان این دوره 13 ساعت بوده که در طی 20 جلسه برای شما ارائه خواهد شد.

نکته حائز اهمیت درباره‌ی این دوره پروزه محور بودن آن است که به این معنا که در طول آموزش پروژه‌های برای شما تعریف می‌شود که با انجام دادن آن علاوه بر تمرین کردن و افزایش مهارت، نمونه کار هم برای خود تهیه جمع آوری خواهید کرد. این دوره از پشتیبانی توسط مدرس برخوردار است به این صورت که چناچه شما سوال یا اشکالی داشته باشید به صورت مستقیم می‌توانید با مدرس درس ارتباط گرفته و پاسخ خود را دریافت نمایید.

چناچه در انتهای دوره شما تمامی پروژه‌ها به صورت کامل ارائه دهید با تایید مدرس به شما مدرک دو زبانه اعطا خواهد شد.

دوره فتوشاپ توسینسو صفر تا صد

این دوره دارای یک بخش رایگان است که به آشنایی با فتوشاپ پرداخته و حدود 20 درصد آموزش را شامل می‌شود و مابقی آموزش که قسمت اصلی آن است قیمتی 995 هزارتومانی دارد و سر فصل آموزشی را کامل می‌نماید. مدت زمان این دوره در کل 1254 دقیقه بوده و در 98 قسمت برای شما ارائه خواهد شد. شما با مشاهده بخش رایگان می‌توانید بررسی نمایید که این دوره ارزش خرید به قیمت ذکر شده را دارد یا خیر.

ویژگی خوب این دوره داشتن تمرین در خلال آموزش است. همچنین استاد همچنان از این دوره پشتیبانی می‌کند. پس از اتمام دوره شما می‌توانید از سایت مدرک خود را دریافت نمایید.

دوره آموزش فتوشاپ لرن فایلز

این دوره بخش رایگان ندارد و صرفا بخشی از 8 قسمت متفاوت به عنوان نمونه در معرض دید عموم قرار داده شده است. علاوه بر آن شما با مراجعه به این سایت دو ویدیو از استاد مشاهده خواهید نمود که به معرفی دوره و آنچه برای شما تهیه شده است می‌پردازد.

مدت زمان این دوره 318 دقیقه بوده و هزینه‌ی کامل آن 790 هزارتومان می‌باشد. در ذیل صفحه آموزش این دوره در بخش نظرات شما می‌توانید با مطرح کردن سوال خودت، با استاد درس ارتباط بگیرید. نکته‌ی دیگر که باید به آ ناشاره نمود این است که این دوره فاقد گواهینامه می‌باشد.

این دوره بنا بر ادعا سایت به صورت تخصصی به آموزش فتوشاپ پرداخته اما با بررسی این دوره و سر فصل‌های آن می‌توان دریافت مطلب خاص و خارج از چهارچوب سایر آموزش ارائه نداده‌است.

دوره فتوشاپ مقدماتی آموزشگاه آریا تهران

این موسسه دوره حضوری خود را به صورت آنلاین هم برای مخاطبان عرضه می‌کند. با مراجعه به صفحه این آموزش شما ابتدا با مشخصاتی از دوره آشنا می‌شوید و سپس مدرسین این دوره‌ در چند ویدیو کوتاه توضیحاتی پیرامون دوره‌ و شیوه تدریس و سر فصل‌های مورد بحث خود ارائه می‌دهند.

هزینه این دوره به صورت عمومی 999 هزار تومان بوده و مدت زمان دوره 445 روز می‌باشد. دسترسی شما به استاد صرفا در مدت دوره و زمان‌های مشخص شده می‌باشد. برای انتخاب زمان دوره‌ هم باید مطابق برنامه ریزی این موسسه یکی از سه حالت موجود را انتخاب نمایید. در خلال این دوره به شما تمرین ارائه خواهد شد که جز معدود وضعیت‌های این دوره می‌باشد.

لازم به ذکر است این موسسه هر ماه یک بار، سمنیاری رایگان تحت عنوان “آموزش مقدماتی فتوشاپ” ارائه می‌کند که دسترسی یه ویدیو این دوره به صورت مادام ممکن است.

دوره مقدماتی فتوشاپ مکتب خونه

این سایت دوره ای 25 ساعته در 6 فصل را تحت عنوان فتوشاپ مقدماتی آماده و ارائه کرده است. شما با مراجعه به این سایت ابتدا با مشخصات دوره و یک ویدیو کوتاه معرفی دوره توسط استاد دوره مواجه خواهید شد. نکته مهم درباره این دوره آن است که شما سه سطح دسترسی به این دوره خواهید داشت که هر کدام هزینه‌های خاص خود را دارد که در زیر آن را مشاهده می‌نمایید.

بهترین دوره فتوشاپ کدام است؟

انتخاب بهترین دوره فتوشاپ بسته به نیازها و ترجیحات شماست. در این راستا، مهم است که ابتدا بررسی کنید که چه اهدافی را در یادگیری فتوشاپ دارید. آیا میخواهید تخصص حرفه‌ای در طراحی گرافیک و ویرایش تصاویر پیدا کنید؟ یا شاید برای استفاده شخصی و ایجاد آثار هنری به فتوشاپ علاقه‌مندید؟ یکی از بهترین دوره های آموزشی در این زمینه، دوره آموزش فتوشاپ دانشجویار است که قبلا معرفی شد. این دوره شما را به صورت کاملاً مفهومی و قدم به قدم با نرم‌افزار فتوشاپ آشنا می‌کند. برای شرکت در این دوره، هیچ پیشنیازی لازم نیست و شما می‌توانید با دیدن این آموزش، وارد دنیای پر از هیجان فتوشاپ شوید.