مشخصات جارو رباتیک روبوراک Roborock Q7+ Plus

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus

جاروبرقی های روباتیک دستگاهی کوچک و مستقل است که برای تمیز کردن فرش، کاشی و کف چوبی سخت به منظور تمیز کردن هرگونه کثیفی و زباله به طور طراحی شده است. جارو رباتیک شیائومی بسیار کوچک ‌تر از جاروبرقی ‌های مرسوم هستند و در کل مدل‌ های مختلف از نظر ظاهری شباهت زیادی به یکدیگر دارند. تفاوت اصلی نسخه های رباتیک توانایی آن ها برای به حداقل رساندن میزان کاری است که صاحبان خانه باید انجام دهند. بیشتر این جاروبرقی ‌ها از قابلیت برنامه‌ریزی برای انجام کارهای موردنظر پشتیبانی می‌کنند و همچنین می توانید آن ‌ها را به صورت دستی از طرف اپلیکیشن کنترل کنید. بخش زیادی از کاربران معمولا ترجیح می‌دهند این جاروبرقی ‌ها در اوقاتی که در خانه نیستند، کار خود را انجام دهند.

معرفی جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus

شرکت روباتیک Roborock شیائومی، جاروبرقی رباتی +Q7 Max خود را با ناوبری LIDAR و یک داک تخلیه خودکار عرضه کرده است. ربات جاروبرقی جدید همچنین دارای قدرت مکش 4200 Pa است و می ‌تواند به طور موثر فضاهای اتاق بزرگ تر را تا 300 متر مربع تمیز کند. Q7 Max Plus دارای یک ویژگی محدود در مقایسه با S7 MaxV معرفی شده قبلی است که می‌تواند مخزن آب خود را پر کند. Roborock Q7 Max Plus طیف وسیعی از فن‌ آوری‌ های موثر وکیوم روبات را ترکیب می‌کند که نسل به نسل در جاروبرقی Roborock اثبات شده است. این کارآیی سهولت استفاده باورنکردنی، و راحتی مطلق Dock Pure را به صورت خودکار را شامل می شود.

جارو رباتیک Roborock Q7 Max Plus یکی از بهترین مدل‌ های جارو رباتیک موجود در بازار است که اگرچه قیمت بالاتری نسبت به مدل ‌های میان ‌رده دارد، اما از کیفیت فوق‌ العاده بالایی در نظافت محیط برخوردار است.

ویژگی های جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus

ویژگی های ظاهری، طراحی و ابعاد:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus در ابعاد 353 x 350 x 96.5 میلی متر و وزنی در حدود 3.8 کیلوگرم عرضه شده است. جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus از نظر طراحی شاید شبیه به سایر جاروهای رباتیک باشد، اما تفاوت ‌های کوچکی نیز دارد. مثلا هنگامی که درب روی مخزن روبات را باز می‌کنید، مخزن آب ترکیبی و سطل زباله را خواهید دید. در بسیاری از جاروهای رباتیک مخزن آب مستقیما در بالای پد شستشو قرار دارد. Q7 Max Plus از این جهت متفاوت بوده که مخزن آب از پد تمیز کردن جدا است.

نوع غلتک برس این جارو رباتیک لاستیکی است و پرز ندارد که باعث می شود تمیز کردن و نگهداری آن را آسان ‌تر کند. عملکرد برس لاستیکی در جمع‌ آوری موهای حیوان خانگی به مراتب بهتر خواهد بود. علاوه بر این یک برس کناری هم وجود دارد که به کشیدن خاک به سمت برس اصلی کمک می‌کند.

روتین های سفارشی:

اگر تایم زیادی را در آشپزخانه سپری می کنید و عادت دارید برای تمیز کردن فضای آشپزخانه از قدرت و مکش بالای جاروبرقی استفاده کنید، ما به شما توصیه می کنیم که یک روتین همیشگی و قدرت یکسان برای آن تنظیم کنید. همچنین می‌توانید به ربات خود در هر روتینی که مد نظر دارید (مانند اتاق خواب، اتاق کار، حیاط خلوت و …)، برنامه ‌های زمانی مختلف اضافه کنید.

سیستم ناوبری پیشرفته:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus دارای سیستم ناوبری PreciSense LiDAR است که به آن امکان می ‌دهد نقشه دقیقی از خانه شما ایجاد کند. فایده نقشه این است که جارو رباتیک می‌تواند با هدف در اتاق حرکت کند، لبه ‌ها و سپس مرکز اتاق را در یک الگوی S تمیز کند، به در و دیوار یا مبلمان برخورد نکند و مهم ‌تر از همه، صدای خاصی هم ایجاد نکند. سیستم ناوبری LIDAR همچنین به کاربر اجازه می ‌دهد تا نقشه ‌های سه بعدی را از طریق اپلیکیشن موبایل شیائومی هوم مشاهده و ویرایش کند.

قدرت مکش قوی:

با جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus خاک های پنهان شده در فرش را بیرون آورید و زباله های پنهان شده در شکاف های کف پوش را با حداکثر قدرت مکش 4200Pa* از بین ببرید. در واقع جارو برقی + Q7 Max به خوبی می ‌تواند از پس محیط ‌های متنوعی چون کف‌ های چوبی سخت، فرش بزرگ و حمام با کاشی ‌های مرمری بر آید.

دارای ویژگی Auto-Empty Dock Pure:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus دارای ویژگی Auto-Empty Dock Pure است. بدین معنی که هر زمان ربات برای شارژ مجدد به جایگاه خود برمی‌گردد، مخزن زباله خود را درون داک خالی می‌کند. داک تخلیه خودکار شامل یک کیسه گرد و غبار است که فقط به طور میانگین هر دو ماه یک بار باید آن را تعویض کنید.

دارای ویژگی Carpet Boost:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus هنگام حرکت روی سطوحی چون فرش‌ و موکت ویژگی Carpet Boost فعال شده که قدرت مکش را بالاتر می ‌برد و فرش را عاری از هرگونه کثیفی یا زباله می‌کند.

سطل زباله و مخزن آب بسیار بزرگ:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus می تواند 2.5 لیتر کثیفی را در خود نگه دارد و سطل زباله می‌ تواند تا 7 هفته بدون تخلیه بماند. این جارو دارای مخزن آب 350 میلی لیتری و سطل 470 میلی لیتری می ‌باشد. Q7 Max Plus تا 0.3 کیلوگرم فشار پاک کردن و 30 سطح آب را به اضافه قدرت مکش 4200 Pa ارائه می‌کند.

هفت هفته بدون نیاز به خالی کردن کیسه:

با Dock Pure بیشتر تمیز کنید و کمتر کیسه جاروبرقی را خالی کنید. در هر بار استفاده، این ربات به طور خودکار کیسه گرد و غبار 2.5 لیتری خود را، ، تا 7 هفته خالی می کند. وقتی کیسه جاروبرقی پر شد، می توانید آن را در عرض چند ثانیه تعویض کنید. کیسه گرد و غبار همچنین یک فیلتر هوای موثر است که برای فیلتر کردن 99.7 درصد گرده به کوچکی 0.3 میکرون* آزمایش شده است و به تمیزی هوای شما کمک خواهد کرد.

عمر باتری طولانی:

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Roborock Q7 Max Plus دارای باتری داخلی با ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعت است. به گفته سازنده، این جاروبرقی می تواند بدون هیچ مشکلی حدود 3 ساعت بین شارژ باتری کار کند. چنین نتیجه ای البته فقط در شرایط خاصی امکان پذیر است. با این حال، نشانه ‌های زیادی وجود دارد که نشان می ‌دهد 3 ساعت کارکرد در حالت بی‌صدا و در حین جاروبرقی سطوح سخت بدون فرش، با خاموش بودن عملکرد تمیز کردن، امکان‌ پذیر است. البته در صورت تمام ‌شدن شارژ نیز جارو رباتیک به صورت خودکار به سمت پایه شارژ رفته و پس از شارژ کامل خود به کار ادامه می ‌دهد.

قدرت مکش 4200 پاسکال

جارو رباتیک Roborock Q7 Max Plus به لطف قدرت مکش 4200 پاسکال خاک های پنهان شده در فرش و شکاف های کف را از بین می‌برد.

مخزن بزرگ 2.5 لیتر

جارو رباتیک روبوراک مجهز به مخزن گرد و غبار با ظرفیت 2.5 لیتر است و با هر بار جارو کردن زباله ها را بصورت خودکار در مخزن تخلیه می‌کند. وقتی کیسه پر شد، می توان آن را در عرض چند ثانیه تعویض کرد. کیسه گرد و غبار دارای یک فیلتر هوا است که  99.7 درصد از گرده‌ها به کوچکی 0.3 میکرون را فیلتر می‌کند و به تمیز کردن هوای شما کمک می‌کند.

جاروبرقی و ماپ همزمان

جاروبرقی و طی را به طور همزمان بکشید تا کثیفی های ریز را که جاروبرقی ممکن است به تنهایی نتواند از بین ببرد از بین ببرید. Q7 Max Plus مجهز به یک پمپ الکترونیکی با قابلیت 30 شدت جریان آب است تا بتوانید تمیز کردن را مطابق با انواع کف تنظیم کنید.

سطل زباله و مخزن آب ترکیبی

ترکیب سطل زباله و مخزن آب در یک واحد ظرفیت هر دو را افزایش می دهد. همچنین تخلیه سطل و پر کردن مجدد مخزن آب را  آسان تر می کند.

عمر باتری

جارو رباتیک Q7 Max Plus با یک باتری بزرگ لیتیوم یونی با ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعت مجهز شده است، می تواند تا 3 ساعت بدون توقف با یک بار شارژ جارو کند.

نقشه برداری سه بعدی

نقشه محیط را بصورت سه بعدی به شما نمایش میدهد تا درک واضح تری از محیط داشته باشید. می‌توانید مبلمان و دیگر اشیا موجود در محیط را به نقشه اضافه کنید.

تنظیمات سفارشی

می‌توانید سفارش نظافت اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید تا مستقیم به سراغ محیط مشخص شده برود و دیگر فضاها را تمیز نکند. همچنین می توانید قدرت مکش و حجم آب را بر اساس نوع کف تنظیم کنید و برنامه های تمیزکاری سفارشی را تنظیم کنید.

برنامه تمیز کردن

شما می توانید با برنامه ریزی پیشرفته برنامه های تمیزکاری سفارشی ایجاد کنید. زمان روز، قدرت مکش و اتاق های مورد نیاز خود را انتخاب کنید و به طور خودکار در زمان مشخص شده فضا را جارو می‌کند.

نقشه برداری چند سطحی

بسیاری از خانه ها دارای اختلاف ارتفاع در سطوح مختلف هستند. سیستم های نقشه برداری چند سطحی به طور خودکار سطوح مختلف خانه شما را تشخیص می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ربات را زمین بگذارید. بدون داک اضافی، بدون نیاز به شناسایی سطح در برنامه شما. تا چهار سطح پشتیبانی می شود.

مناطق ممنوعه و دیوارهای نامرئی

مناطق ممنوعه را تعریف کنید که ربات نتواند برود، هر سطح در خانه شما می تواند مناطق ممنوعه و دیوارهای نامرئی داشته باشد.

فرمان صوتی

کنترل ربات خود را در دست بگیرید، پاکسازی‌ها را شروع کنید، آن را به اتاق‌های خاص بفرستید، و موارد دیگر فقط با قدرت صدایتان. آمازون الکسا، گوگل هوم و دستیار صوتی سیری اپل پشتیبانی می شوند.

حذف زباله های مقاوم

یک برس تمام لاستیکی با ماندگاری قوی فرش ها را به هم می زند تا کثیفی بیشتری را آزاد کند، گرد و غبار را کاهش می‌دهد و به شدت در برابر گره خوردن مو مقاومت می کند.

قفل کودک

بچه های کنجکاو و حیوانات خانگی دست و پا چلفتی ممکن است به طور تصادفی با فشار دادن یک دکمه شروع به تمیز کردن کنند. از این اتفاق با قفل کودک جلوگیری کنید.

سنسور های مختلف

مطمئن باشید که جارو رباتیک Q7 Max Plus شما می تواند با خیال راحت در خانه شما بچرخد. مجموعه سنسورها از جمله سنسورهای مانع، شتاب سنج، ضربه گیر و غیره است. از سقوط از پله ها، گیر افتادن یا برخورد به دیوارهای شما جلوگیری می کند.

قیمت و خرید جارو رباتیک Roborock

جارو رباتیک روبوراک Q7 Max Plus یکی با داشتن ویژگی های پیشرفته و قدرت مکش بالا از بهترین جارو رباتیک های بازار است. شما می‌توانید این جارو رباتیک از فروشگاه اینترنتی می تک شاپ سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.