سوالات کنکور ۱۴۰۰ انسانی با جواب

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۰

همانطور که می دانید، اصلی ترین رقابت در  بر سر رشته های حقوق و روانشناسی می باشد. افرادی که سرجلسه آزمون حضور داشتند، بی صبرانه در انتظار انتشار و دانلود کتاب سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی بسر می برند تا به محض انتشار این سوالات اقدام به بررسی پاسخ های خود نموده و پس از محاسبه درصد هر درس و استفاده از نرم افزارهای مجازی تخمین رتبه و انتخاب رشته، شانس قبولی خود را در رشته های مورد علاقه خود بسنجند.

با سنگین شدن رقابت در کنکور انسانی، تفاوت رتبه قبولی داوطلبان بسیار ناچیز است، بنابراین افرادی که تمایل به شرکت در کنکور انسانی سال آینده را دارند، معمولا پس از اتمام مراحل  برای آشنایی با سوالات این آزمون تحلیل وضعیت خود اقدام به دریافت و حل سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۰ می کنند.

دفترچه سوالات کنکور انسانی، شامل یک دفترچه عمومی و یک اختصاصی می باشد که دفترچه عمومی از سوالات ادبیات، عربی، دینی و زبان و دفترچه اختصاصی از سوالات ریاضی، اقتصاد، علوم اجتماعی، ادبیات تخصصی، عربی تخصصی، تاریخ و جغرافیا، فلسفه و منطق و روانشناسی تشکیل شده است.

تمامی داوطلبانی که تمایل به دریافت دفترچه سوالات  دارند، چند ساعت بعد از اتمام این آزمون می توانند به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و دفترچه های عمومی و اختصاصی کنکور انسانی را همراه با دانلود کتاب درسی تستی و تشریحی دانلود کنند.

دفترچه سوالات  ساعت 14 روز پنجشنبه دهم تیر ماه بر روی سایت سنجش قرار گرفت. پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری دهکده لینکز باشید تا به راحتی بتوانید دفترچه ها را دانلود کرده و از تحلیل کنکور انسانی 1400 مطلع گردید.

سوالات کنکور انسانی 1400 نظام جدید و نظام قدیم شامل سوالات عمومی و اختصاصی رشته انسانی بوده که سرانجام در حوزه های مختلف برای علاقه مندان این رشته برگزار شد. کنکور انسانی 1400 با یکسری سوال برای نظام جدید و نظام قدیم برگزار شد تا بدین صورت داوطلبان تلاش یکساله خود را در قالب یک آزمون سراسری چند ساعته بسنجند.

به همین دلیل این مطلب را اختصاصا به دفترچه سوالات کنکور انسانی 1400 اختصاص خواهیم داد. زمان برگزاری کنکور انسانی در روز پنجشنبه 10 تیر می باشد و دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۰ داخل کشور ، ساعاتی پس از برگزاری از طریق سازمان سنجش منتشر می شود. زمان انتشار کلید پاسخنامه کنکور انسانی 1400 هنوز کاملا مشخص نشده است ولی با توجه به سال های گذشته پیش بینی می شود سه روز بعد از برگزاری کنکور انسانی ،کلید پاسخنامه سوالات داخل کشور منتشر می شود.

دفترچه سوالات کنکور انسانی 1400، داخل کشور منتشر شد.

دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 1400، به داوطلبان حاضر سر جلسه این آزمون کمک می کند تا با بررسی کلید اولیه سوالات با پاسخ های خود، از حدود درصدهایشان مطلع گردند . برای دانلود ، مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می گردد.

اعتراض به سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۰

هر سال همزمان با انتشار کلید اولیه سوالات کنکور انسانی، سازمان سنجش لینک اعتراض به جواب اولیه این آزمون را فعال می کند تا آن دسته از متقاضیان حاضر سر جلسه آزمون پس از بررسی پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی، در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در این پاسخنامه منتشر شده توسط سازمان سنجش، از طریق  آن را گزارش دهند.

برای آشنایی با نحوه ثبت اعتراض به پاسخنامه کنکور انسانی ۱۴۰۰، مطالعه سایر مقاله های مرتبط پیشنهاد می شود.

مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۰

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 1400، این فرصت را در اختیار داوطلبان شرکت کننده در این آزمون قرار می دهد تا پس از تحلیل و مقایسه جواب خود با کلید اولیه سوالات و استفاده از نرم افزارهای محاسبه درصد و تخمین رتبه کنکور سراسری محدوده رتبه خود را بر اساس آزمون سال گذشته با کمترین درصد خطا محاسبه نمایند.

همچنین داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزارهای موجود جهت تخمین رتبه و  اعم از (نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری،  و قبولی براساس رتبه) با توجه به رتبه محاسبه کرده خویش از رشته محل های قبولی خود آگاه شوند. این نرم افزارها بهترین راهنمای داوطلبان کنکور انسانی برای داشتن  ای درست و اصولی با کمترین درصد خطا محسوب می شوند.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی دهکده لینکز با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی دهکده لینکز، پاسخگوی سوالات شما در خصوص جزئیات کارنامه اولیه کنکور سراسری 1400 و مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد هستند. پل ارتباطی شما با کارشناسان مجرب این مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سیستم مشاوره تلفنی دهکده لینکز می باشد.

همچنین موسسه تحصیلی تلفنی دهکده لینکز تمامی نرم افزارهای موجود برای تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور سراسری را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان کنکور انسانی قرار داده تا داوطلبان بتوانند با آگاهی کامل این مرحله از کنکور سراسری را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند.

آخرین اخبار مرتبط با دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۰

دفترچه سوالات کنکور انسانی 1400، داخل کشور هم اکنون از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر شد.

دفترچه سوالات کنکور انسانی داخل کشور در ساعت 14 روز پنجشنبه 10 تیر ماه و سوالات آزمون انسانی خارج از کشور ساعت 14 روز یکشنبه 13 تیر ماه از طریق سایت سنجش منتشر می گردد.

اهمیت کنکور در آینده دانش آموزان

بیش از ده ها سال است که والدین به موفقیت فرزندان خود فکر می کنند و مدام در فکر افزایش موفقیت آن ها هستند البته که در ایران موفقیت در یک چیز خلاصه می شود آن هم موفقیت در کنکور است. بنابراین بدون موفقیت در کنکور نمی ‌توان در جوامع امروزی راحت زندگی کرد. زیرا همان طور که می دانید موفقیت اصلی در کشور ایران در گرو داشتن رتبه خوب از رشته فوق العاده عالی در کنکور می باشد.

البته که موفقیت در آزمون سراسری کنکور هم ساده نیست و به تلاش و کوشش شبانه روزی نیاز دارد. امروز نیز مشاور کده  در خدمت شما عزیزان هستیم تا در مورد اهمیت کنکور سراسری در آینده دانش آموزان صحبت نماییم. پس اگر شما عزیزان نیز می خواهید از این موضوع مطلع شوید از شما دعوت می ‌کنیم که تا در پایان این مطلب با کنکور مشاور همراه باشید.

چرا موفقیت در کنکور اینقدر اهمیت دارد؟

آینده هر دانش ‌آموزی در گرو دستان او است. بنابراین بدون در نظر گرفتن کنکور راه دیگری برای موفقیت در آینده باقی نمی ماند. در حقیقت موفقیت در کنکور سراسری پلی است که دانش آموز را به سوی آینده روشن هدایت می کند. بنابراین طبیعی است که از اطرافیان خود نصیحت هایی در مورد درس خواندن شنیده باشید. اما همان طور که می دانید کنکور سراسری هر سال یک بار و در رشته های مختلفی برگزار می شود که به شرح زیر است:

  • کنکور سراسری رشته ریاضی و فیزیک
  • کنکور سراسری رشته علوم تجربی
  • کنکور سراسری رشته علوم انسانی
  • کنکور سراسری رشته هنر و زبان های خارجه
  • کنکور سراسری رشته های فنی و حرفه ای

شرکت در هر یک از رشته های کنکور سراسری اختیاری است که هر کدام شامل تعداد زیادی سوال تستی می ‌باشد که داوطلبان برای موفقیت باید بتوانند تعداد پاسخ های صحیح را بالا ببرند.

آیا آینده دانش آموزان وابسته به موفقیت در کنکور است؟

اگر دانش آموزی بتواند در رشته ریاضی و فیزیک آزمون سراسری کنکور شرکت کند و رتبه و تراز خیلی خوبی کسب نماید، پس از آن می ‌تواند در دانشگاه های معتبر سراسر کشور به خواندن انواع رشته های مهندسی از جمله مهندسی راه و شهر سازی و مهندسی عمران و کامپیوتر و حتی هوافضا و نفت و گاز و یا تربیت معلم ریاضی مشغول به تحصیل شود در این صورت قطعاً می ‌تواند آینده شغلی خود را تضمین کند و با خیال راحت به زندگی خود ادامه دهد زیرا می داند که در آینده شغلی با درآمد خوب خواهد داشت.

البته که شرکت در کنکور سراسری رشته های هنر و فنی و حرفه ای نیز می ‌تواند جایگاه و شغلی مناسب را در آینده تضمین نماید. در ادامه در مورد رشته ‌های دیگر خواهیم گفت.

تضمین آینده شغلی با موفقیت در آزمون سراسری کنکور

زمانی که می گویند اهمیت کنکور در آینده شغلی دانش آموزان بسیار زیاد است منظور در واقع این است که یک دانش آموز با شرکت در آزمون سراسری کنکور در رشته علوم تجربی میتواند رتبه بسیار عالی کسب نموده در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در معتبر ترین و بهترین دانشگاه ‌های کشور مشغول به تحصیل شود پس از آن راه اندازی یک مطب می ‌تواند شغلی مطابق هنجار های جامعه و نسبتاً درآمد بالا داشته باشد.

هر چند که به دست آوردن موفقیت در رشته علوم انسانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به دست آوردن رتبه خوب در آزمون سراسری این رشته می تواند سبب پیشرفت و به دست آوردن شغل بسیار خوبی در جامعه شود شغل هایی نظیر وکالت و قاضی و معلم و غیره که هر کدام دارای درآمد نسبتاً خوبی هستند و آینده شغلی دانش آموزان را تضمین می‌ کنند.

سوالات متداول

1- ✔️ دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی ۱۴۰۰ از طریق چه سایتی قابل دریافت می باشد ؟

✔️ این دفترچه از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود که لینک دانلود آن به محض انتشار ، در متن مقاله قرار داده می شود.

2- ✔️ برای دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 1400 داشتن چه اطلاعاتی الزامی است ؟

✔️ برای دریافت این دفترچه اطلاعاتی نیاز نیست البته با لینک قرار داده شده در متن مقاله نیز می توانید دفترچه سوالات کنکور انسانی را دانلود کنید.

3- ✔️ برای دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی ۱۴۰۰ می بایست بطور همزمان اقدام کرد ؟

✔️ خیر ، همانطور که در متن مقاله بطور کامل توضیح داده شده است، دفترچه سوالات انسانی معمولا چند ساعتی بعد از اتمام آین آزمون و پاسخنامه آن پس از اتمام زمان برگزاری تمام آزمون ها منتشر می شود .

منبع: www.free-ebooks.net