ساخت سوله صنعتی

سوله های صنعتی مورد استفاده برای مقاصد تولیدی در شرایط حرارتی پایین:
خدمات تولید و رنگ آمیزی صنایع بزرگ (محل های ساختمانی)، عناصر فولادی

  • دسته بندی محصولات غذایی
  • کارواش
  • تفکیک زباله

سرمایه های صنعتی نیازی به پی های دائمی ندارند و از نظر کارکردی قادر به برآوردن تمامی نیازهای کارگاه های صنعتی هستند. پیشنهاد ما شامل سوله های سیار است که برای نصب روی ریل (محل ساخت و ساز) طراحی شده اند. ساخت سوله صنعتی بر روی سازه های نوآورانه ساخته شده از آلومینیوم آنودایز نصب شده اند که استحکام، ایمنی (بار برف 150-300 کیلوگرم بر متر مربع) ، مونتاژ آسان و کاربرد همه کاره را تضمین می کند.
مونتاژ سریع (1-2 روزه) و استحکام (حداقل 10 سال) سوله های فلزی به شکل چادر را به یک سرمایه گذاری جذاب از نظر مالی تبدیل می کند .

هزینه های سوله صنعتی به صورت چادری تقریباً 25 درصد هزینه های کارگاه صنعتی سنتی را شامل می شود.

سوله  صنعتی – سقف بادی

یک سالن تولید جدید می تواند بار مالی قابل توجهی را برای سرمایه گذار در حال گسترش تجارت تولید خود نشان دهد و در عین حال، عموم مردم چنین ساختاری را با یک چادر – یک سالن چادر مرتبط نمی دانند.

سوله های فلزی یا به عبارتی ساختمان ها می توانند جایگزین سالن های صنعتی گران قیمتی شوند که به روش سنتی ساخته شده اند.

این راه حل ها “درخت” یا فاسد شدنی نیستند. در واقع یک سالن چادر می تواند سازه ای چند ساله  (36 ماه گارانتی و حداقل 10 سال محاسبه و عمر مفید واقعی)  با حجم زیاد (10000 متر مربع  و بیشتر) مجهز به کلیه سیستم ها و تجهیزات لازم در تولید باشد. و تنها سقفی که با برزنت پوشیده شده است آن را با سوله  مرتبط می کند که از الزامات قانون ساختمانی ناشی می شود.

برای سرمایه گذار انتخاب یک سوله صنعتی مهم است که بتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی یک سالن تولید کاملاً کاربردی را به دست آورد که کسری از قیمت یک تالار سنتی هزینه دارد.

این یک سالن سیار خواهد بود و به راحتی قابل گسترش است. نصب و برچیدن یک سالن بزرگ سوله به طور کلی یک تا چند روز طول می کشد، که در مورد کارهای فصلی، به عنوان مثال کارهای جاده ای که با پیشرفت کار نیاز به سفر دارند، به شما این امکان را می دهد که محافظت بسیار کاربردی از سایت در برابر آب و هوای بد داشته باشید. .

صنعت کشتی سازی نمونه کاملی از استفاده از سوله به عنوان تاسیسات صنعتی است

از جمله مشتریان می توان به کارخانه های کشتی سازی قایق بادبانی اشاره کرد که در طول سال از سوله های صنعتی به عنوان سالن تولید و انبار استفاده می کنند. اینها سوله هایی هستند که دیوارهای آنها از ورق ذوزنقه ای یا ساندویچ پانل با لایه عایق حرارتی ساخته شده است. سیستم های سقف پمپ برای عایق حرارتی اضافی در گسترده ترین گزینه ها استفاده می شود. مانند سالن‌های تولید سنتی، سالن‌ها مجهز به سیستم‌های روشنایی، تهویه، گرمایش/تهویه مطبوع، درها، دروازه‌ها و اسکله‌های بارگیری کامیون هستند.

اگر فعالیت تولیدی بتواند در شرایط حرارتی کمتر راحت انجام شود،  سوله های صنعتی با برزنت کافی خواهد بود.

یک مثال جالب، سوله های سبک وزنی است که در کارخانه‌های کشتی‌سازی بزرگ استفاده می‌شود – سازه های فولادی که روی ریل قرار می‌گیرند. این محلول کاملا از فرآیند جوشکاری، لاک زدن یا سندبلاست سازه های فلزی بزرگ محافظت می کند.

در پروژه های راه آهن یا جاده، یک سوله صنعتی که تماماً از فولاد ساخته شده است می تواند محل سرمایه گذاری را با هزینه کمتر ایمن کند و در نتیجه راحتی و کارایی کار را افزایش دهد.

سوله  صنعتی به عنوان سالن تولید با جرثقیل سقفی عمل می کند

شرکت ما به طور مداوم در حال توسعه ساخت و ساز خیمه شب بازی است، بنابراین امکانات جدیدی را به مشتریان خود ارائه می دهد. به عنوان مثال، یک خیمه شب بازی چند فصلی را می توان در یک جرثقیل سقفی ادغام کرد. به این ترتیب یک خیمه عایق برای تولید کننده محصولات بتنی پیش ساخته ایجاد شد. مشتری تصمیم به سرمایه گذاری در یک سالن تولیدی عایق کاری صنعتی با دیوارهای ساندویچی و سقف PVC با پوشش داخلی ضد تراکم گرفت.

در آشیانه صنعتی 25x100x4.5 متر جرثقیل سقفی با حداکثر ظرفیت بالابری 5 تن نصب شد که در تمام طول سالن تولید کار می کرد. از جمله برای بلند کردن صفحات بتنی سنگین که در سالن تولید می شود استفاده می شود. عملکرد خیمه شب بازی با پنجره هایی در ساندویچ پانل تکمیل می شود و دسترسی به نور طبیعی را فراهم می کند. تصمیم مشتری تحت تأثیر عملکرد قابل مقایسه با اتاق های ساخته شده با استفاده از فناوری سنتی، هزینه های بسیار جذاب و زمان برگشت سریع بود. سوله به گونه ای طراحی شده است که در برابر بارهای باد و برف محلی مقاومت کند.

چرا باید سوله صنعتی بسازیم ؟

  • جایگزین مقرون به صرفه برای انبارهای معمولی
  • تحرک، مونتاژ و جداسازی سریع (1 تا 2 روز)
  • استحکام – حداقل 10 سال
  • مقاومت در برابر شرایط شدید جوی – باد، برف، تگرگ، باران
  • راه حل های اتخاذ شده برای نیازهای فردی (درب ورودی، پنجره ها و درها، پوشش پانل چند لایه، سقف بادی)