خرید نوره زرنیخ دار طلایی اصل (پودر موبر سنتی)

پودر موبر چیست؟

پودر موبر چیست و چرا خرید نوره زرنیخ دار طلایی اصل اهمیت دارد؟ نوره زرنیخ دار ترکیب زرنیخ و آهک است زرنیخ یک ششم آهک هست. آهک شش کیلو باشد زرنیخ که همان آرسنیک است باید یک کیلو باشد. با هم مخلوط باید شود که نوره درست می‌شود و باید خیلی خوب مخلوط بشود. سه نوع زرنیخ وجود دارد:

زرنیخ سبز که کیلویی حدودا هفت هزار تومان است ، یک نوع آن که گران است و چیزی در حدود بیست و پنج یا سی هزار تومان است. نوع طلایی که از همه بهتر است ولی خیلی کم پیدا می‌شود. نوع زرنیخ طلایی که الان موجود داریم خیلی جسنش خالص و عالی می باشد که باعث خوارش یا جوش نمیشود. اگر طبق دستور استفاده, استفاده شود نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت.

زرنیخ سوخته و سبز هم خوب است و جواب می‌دهد ولی اگر بتوانید زرنیخ زرد تهیه کنید خیلی بهتر است که نه اذیت می‌کند و نه سوزش دارد و زود هم عمل می‌کند.

تهیه نوره با زرنیخ سبز

اگر بعد از تهیه نوره با زرنیخ سبز، اگر خوب اثر نکرد یک مقدار اندازه‌ی زرنیخ را زیاد تر کنید زیرا زرنیخ سبز، سوخته شده‌ی زرنیخ زرد است به همین علت شاید تاثیر کمتر داشته باشد. البته الان فروش زرنیخ ممنوع شده است زیرا در تهیه‌ی مواد انفجاری هم کاربرد دارد. زرنیخ قرمز هم می‌گویند وجود دارد ولی ما  ندیده ام. آهک باید آب دیده باشد، آهک ها مختلف است، بعضی از آهک ها خاک دارد و بعضی ها تمیز است، بهترین آهک، آهک مشهد است که خیلی سفید و براق و تمیز است.

بعضی ها آهک را در کوره می‌گذارند که به آن آهک پخته می‌گویند که خیلی نرم است. این خیلی خوب است. آهک پخته هیچ زبری ندارد ولی البته آهک زبر هم کار خودش را انجام می‌دهد و هیچ مشکلی ندارد. زرنیخ سوخته سبز رنگی است ولی اصل زرنیخ زرد رنگ است و کاری روی آن انجام می‌شود و ماده ای از آن گرفته می‌شود که به حالت سبز در می‌آید ولی در زدودن مو مشکلی ندارد و در ساخت بمب هم اثر ندارد.

اين نوره اي که داراي خواص بسياري است نظير ضدعفوني کنندگي و تخليه کننده سموم از بدن،تقويت کننده و سلامت بخش به غدد لنفاوي بدن ؛ترکيبي است اززرنيخ يعني سولفيد ارسنيک و اهک . و علت سوزش و گرم بودن آن هم به دليل اثر گذاري خوب است زيرا محرق است. بله اگر شخص غفلت کند و يا طريقه استفاده از آن را نداند و به همين دليل بسوزد، مقصر خود شخص است و ربطي به خرابي و يا کشندگي نوره ندارد.

اينکه شخصي ناداني کند و با نوره خودکشي کند نيز دليل بر بد بودن نوره سنتي نيست. بلکه فرد جاهل خود مقصراست. گياهان ديگري نيز هستند که در طب سنتي براي دفع سموم توصيه شده اند. براي مثال گل بابونه، برگ هلو،مرزنجوش. درمورد گياه مرزنجوش بايد اين حاشيه را وارد کرد که اگر اين گياه زياد از حد استفاده شود، موجب انسداد مجاري مغزي و بزرگي سر مي شود. لذا بايد زير نظر دکتراي طب سنتي استفاده شود.

براي مثال اگر کودکي دچار بيماري هيدروسوفالي است. يعني سرش به صورت ژنتيکي و وراثتي بزرگ باشد که در اين صورت پزشکي طبيعي دستور به سقط جنين مي دهد. علت اين بيماري ممکن است مسدود شدن مجاري مغزي و عدم تخليه ترشحات مغز باشد.

خواص نوره سنتی

اين انسداد احتمالا به دليل عمواملي ژنتيکي، رسوب موادي در مجاري، کيست، تومور و يا آبسه علت اين انسداد ايجاد شده است. درهرصورت تشخيص آن با دکترمتخصص مغز و اعصاب است که بعد از ام آرآي و يا تصويربرداري پت (که يک نوع تصويربرداري اتمي است )مي توان علت را تشخيص داد. ولي ما در برخي موارد اصلا اجازه سقط نمي دهيم بلکه تجويز مي کنيم که مادر در تمام 9 ماه بارداري اش بايد يک قاشق چاي خوري استقدوس را در يک استکان آبجوش دم کرده و همراه يک قاشق مرباخوري عسل استقدوس مصرف نمايد که در اين صورت تجمع مايع مغزي جنين او کاهش ميابد.

حالا اگر مرزنجوش بيش از اندازه مصرف شود، سر روز به روز بزرگ تر مي شود که تحقيقات علمي از جمله تحقيقات جهاد دانشگاهي، اين مساله را تاکيد مي کند. در هرصورت اين مطالب را با اين هدف مطرح کردم که بايد توجه داشت، گاهي اوقات مطالب بيان شده نياز به حاشيه زدن دارن و نبايد هر مطلبي را به صورت کلي ومطلق طرح کرد بلکه حتي احاديث هم مقيد هستند نه اينکه هرچيزي را زياد و هميشه استفاده کند.

البته هم افراط آن بد است و هم تفريط. داروي مرزنجوش براي کسي که مغزش خشک ورطوبتش کم است مفيد مي باشد. براي اين بحث مي توان اين مثال را زد. مايع آمينيوم و يا مشيمه که جنين در آن شناور است، کم بود مايع و يا زياد شدن مايع براي بچه ضرر دارد. در مورد مايع مغزي هم همينگونه است.

هر کسي در پشت پرده مننژ مغزش مقداري مايع دارد و لي اين مايع نبايد کمتر ويا بيشتر شود زيرا اگراين مايع به دليل بسته شدن مجاري مغز و يا ترشح بيش از اندازه ،بيشتر شود، در اين صورت فشار مغز افزايش ميابد. در چشم هم همينطور است. اگر مجراي زجاجيه در چشم به دليل تصادف و يا به هر دليل ديگر بسته شود و مايع اضافي نتواند تخليه شود، در اين صورت فشار چشم که حداکثر12 است به 16 و 18 افزايش پيدا کرده و هرلحظه ممکن است شخص کور شود. به همين دليل بايد به متخصص چشم رجوع کرد تا مجراي زجاجيه را باز کند. ذکر اين حاشيه براي مطلب کتاب لازم بود.

نوره طبیعی طلایی و زرنیخ دار از کجا بخریم؟

نوره طبیعی طلایی و زرنیخ دار به دلیل داشتن آهک گوگرد زرنیخ به رنگ نخودی مایل به زرد محصولی مناسب برای از بین بردن موهای زاید می باشد. این نوره به صورت پودر در بسته بندی های مختلف در عطاری های معتبر و فروشگاه های مجازی عرضه می شود.

تفاوت کیفیت و رنگ نوره اصل و غیراصل

نوره اصل تفاوت هایی با نوره غیر اصل و نا مرغوب دارد که در هنگام خرید آن باید به این مشخصات توجه کنید، زیرا نوره غیر اصل نمی تواند خاصیت نوره طبیعی را برای بدن شما داشته باشد.

 • اولین مشخصه نوره اصل زرنیخ دار رنگ آن می باشد. رنگ نوره اصل باید به رنگ نخودی یا استخوانی مایل به زرد باشد و این نشان دهنده وجود زرنیخ در این پود است. اگر رنگ نوره به رنگ سفید بود از خرید آن اجتناب کنید زیرا اصل و با کیفیت نمی باشد.
 • دومین نشانه اصل بودن پودر نوره این می باشد که بعد از ترکیب پودر با آب به رنگ سبز در می آید و به مرورزمان تیره تر می شود. این تغییر رنگ نشان دهنده و جود زرنیخ زرد درون پودر می باشد که اصل و با کیفیت است.

چرا باید از نوره اصل و زرنیخ دار استفاده کنیم ؟

نوره اصل و زرنیخ دار با موبرهای معمولی که در بازار و داروخانه ها موجود است فرق بسیار زیادی داره ، نوره زرنیخ دار خواص بسیار زیادی داره چون حاوی ارسنیک است اما موبرهای معمولی فاقد ارسنیک هستن و خاصیت درمانی ندارند. پس درنتیجه اگر به دنبال سلامتی خود هستید و یا به دنبال درمان بیماری با استفاده از خرید نوره اصل هستید بهتره از نوره خضرا استفاده کنید

خواص نوره خضرا :

استفاده از نوره به حدی برای سلامتی مفید و موثره که بهش میگن یک شیمی درمانی طبیعی، نوره زرنیخ دار خواص بسیار زیادی داره که در ادامه مهم ترین خواص نوره میتوانید بخوانید

 • درمان انواع کیست و عفونت
 • درمان انواع تومور و سرطان
 • درمان رماتیسم و پروستات
 • درمان لک های پوستی
 • دفع سودا و بلغ
 • درمان سستی مفاصل
 • درمان لاغری
 • تقویت قوای جنسی
 • درمان بوی بد واژن