خرید شماره مجازی روسیه از ارزانسل با قیمت شگفت انگیز

خرید شماره مجازی روسیه برای وریفای تلگرام

خرید شماره مجازی روسیه برای برخورداری از خدماتی مانند ارسال پیام، برقراری تماس و وریفای در سرویس‌های مختلف انجام می‌‌شود. بنابراین شماره مجازی تقریباً کاربردی مانند شماره‌های واقعی دارد با این تفاوت که برای استفاده از آن نیازی به امکانات سخت‌افزاری یا سیم‌کارت نخواهید داشت. در واقع شماره مجازی شماره‌ای است که در بستر اینترنت فعال می‌‌شود و شما را از خرید سیم‌کارت بی‌نیاز می‌کند. به این‌‌صورت امکان خرید شماره مجازی کشورهای مختلف مانند روسیه فراهم می‌‌شود که شماره مجازی هر کشور امکانات نسبتاً متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ویژگی‌های شماره مجازی روسیه

شماره مجازی روسیه با پیش‌‌شماره کشور روسیه یعنی 7+ ارائه می‌‌شود و کارکردی شبیه به شماره‌های واقعی این کشور دارد. همانطورکه می‌‌دانید در ایران امکان استفاده از شماره کشورهای خارجی وجود ندارد؛ برای مثال شما نمی‌توانید در سفر به روسیه شماره محلی این کشور را خریداری کرده و سپس از آن در ایران استفاده کنید. همچنین برای تماس با روسیه یا دیگر کشورهای جهان مجبور به پرداخت هزینه سنگین رومینگ خواهید شد! اما با خرید شماره مجازی روسیه این محدودیت‌ها رفع می‌‌شود و می‌توانید از این شماره برای تماس ارزان‌قیمت با سرتاسر جهان استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های شماره مجازی روسیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به سیم‌کارت
  • وریفای در سرویس‌ها و اپلیکیشن ها با شماره شماره روسیه
  • عدم نیاز به ارائه اطلاعات هویتی برای خرید شماره مجازی روسیه
  • امکان ارسال پیام و برقراری تماس با سراسر جهان
  • و…

خرید شماره مجازی روسیه به چه منظور انجام می‌‌شود؟

هر شخص می‌تواند بنا به دلایل متفاوتی برای خرید شماره مجازی روسیه اقدام کند. اما به‌طورمعمول یکی از دلایل زیر باعث استفاده از شماره مجازی روسیه توسط کاربران ایرانی می‌‌شود:

مسافرت به کشور روسیه

برای مسافرت به کشور روسیه می‌توانید شماره محلی یا شماره مجازی این کشور را تهیه کنید که هریک دارای ویژگی‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. شماره محلی تنها در کشور روسیه قابل استفاده بوده و دارای تاریخ انقضا مشخصی می‌باشد. همچنین برای خرید این شماره ابتدا باید وارد خاک روسیه شوید. اما شماره مجازی در ایران، روسیه و دیگر نقاط جهان قابل استفاده است و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه رومینگ وجود ندارد.

مهم‌تر از آن! شما می‌توانید شماره مجازی روسیه را در هر ساعت از شبانه‌روز و پیش از مسافرت به روسیه تهیه کرده و در حین سفر نگران این مسئله نباشید. همچنین هزینه خرید شماره مجازی روسیه بسیار ارزان‌تر از شماره محلی این کشور است. از شماره مجازی روسیه می‌توانید برای وریفای در سرویس‌ها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مانند تلگرام، واتساپ، اسکایپ، توییتر و جیمیل و … استفاده کنید.

وریفای در سرویس‌های اینترنتی

بسیاری از کاربران نگران نقض حریم خصوصی‌شان با ساخت اکانت در شبکه‌های اجتماعی یا دیگر سرویس‌های اینترنتی هستند. اما واقعیت این است که جز سایت‌های فروشگاهی در دیگر سرویس‌های اینترنتی نیازی به ورود اطلاعات شخصی‌تان نخواهید داشت. بنابراین بهتر است به جای استفاده از شماره شخصی‌تان که تمامی اطلاعات هویتی شما را دربردارد از شماره‌های مجازی استفاده کنید. در حین خرید شماره مجازی روسیه نیازی به ارائه کارت ملی و ثبت اطلاعات هویتی شما وجود ندارد. به این ترتیب اگر از شماره مجازی برای وریفای اکانت‌های مختلف استفاده کنید، سودجویان نمی‌توانند اطلاعات شما را مورد سرقت قرار دهند.

افزایش اعتبار کسب‌وکار

برای افزایش اعتبار کسب‌وکار خود می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. برای مثال تصور کنید پیش‌شماره 7+ روی گوشی موبایل مشتریانتان نمایش داده شود. به این‌‌صورت مشتریان شما می‌توانند با اعتماد بیشتری برای استفاده از محصولات یا خدماتتان تصمیم بگیرند.

مزایا و معایب خرید شماره مجازی روسیه

کشور روسیه در ارائه شماره مجازی گوی سبقت را از رقبا ربوده و در حال حاضر بیشترین تعداد شماره مجازی را به خود اختصاص داده است. با این وجود خرید شماره مجازی روسیه با مزایا و معایبی همراه است که در ادامه به بررسی آن‌‌ها خواهیم پرداخت:

قیمت ارزان

شماره مجازی روسیه با قیمت ارزان‌تری نسبت به دیگر کشورهای ارائه‌دهنده به فروش می‌رسد. بنابراین با انتخاب شماره مجازی این کشور می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

تنوع بالا

شماره مجازی روسیه دارای تنوع بسیار زیادی است و شما می‌توانید این شماره را برای وریفای در اکثر سرویس‌های اینترنتی مورد استفاده قرار دهید.

کیفیت عالی

با خرید شماره مجازی روسیه می‌‌توانید ارتباطی باکیفیت را تجربه کرده و به راحتی در تمامی سرویس ها وریفای کنید.

وریفای تمامی سرویس ها

در ارزانسل شماره مجازی‌ برای ۷۵ سرویس مختلف از ۱۶۰ کشور دنیا عرضه می‌شود. وریفای در تمامی سرویس‌ها امکان پذیر است. اگر سرویس مورد نظر خود را در لیست سرویس‌ها پیدا نکردید از دیگر سرویس‌ها استفاده کنید.

تحریم به توان دو!

بسیاری از کاربران ایرانی از شماره مجازی برای دور زدن تحریم‌های مجازی استفاده می‌کنند. اما جنگ روسیه و اوکراین باعث شده تا این کشور در صدر کشورهای تحت تحریم جهان قرار بگیرد. بنابراین ممکن است نتوانید از شماره مجازی روسیه برای دور زدن تحریم‌های اینترنتی استفاده کنید. در این موارد توصیه می‌کنیم کشوری را انتخاب کنید که در لیست کشورهای تحت تحریم جهان قرار نداشته باشد.

معرفی انواع شماره مجازی روسیه

پیش از خرید شماره مجازی روسیه بهتر است با انواع آن آشنا شوید. در واقع شماره‌های مجازی به دو دسته عادی و اجاره‌ای‌ تقسیم می‌شوند چراکه امکانات هر دسته با دیگری متفاوت است. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و امکانات شماره مجازی عادی و اجاره‌ای می‌پردازیم:

شماره مجازی عادی روسیه

دفعات دریافت کد ورود: در شماره عادی روسیه کد ورود تنها یک‌بار ارسال می‌‌شود. بنابراین از این شماره تنها برای وریفای در یک سرویس می‌توانید استفاده کنید. برای مثال اگر از این شماره برای ساخت حساب کاربری در توئیتر استفاده کنید، امکان استفاده مجدد برای ساخت حساب کاربری در اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

تاریخ انقضا: شماره مجازی عادی تاریخ انقضا ندارد اما اگر از حساب کاربری خود خارج شوید امکان ورود مجدد وجود نخواهد داشت.

قیمت: قیمت شماره مجازی عادی روسیه بسیار ارزان و به‌صرفه است. بنابراین تمامی اقشار جامعه به‌راحتی می‌توانند چند شماره مجازی روسیه را خریداری کرده و اکانت‌های متعددی را در سرویس‌های مورد نظرشان ایجاد کنند.

امنیت: شماره عادی، شماره‌ای اختصاصی است و پس از شما به شخص دیگری واگذار نمی‌شود. بنابراین می‌توانید از امنیت این شماره اطمینان داشته باشید.

سرویس‌های قابل وریفای: با خرید شماره مجازی روسیه برای هرکدام از سرویس‌ها می توانید فقط در آن سرویس وریفای کنید.

شماره مجازی اجاره‌ای روسیه

دفعات دریافت کد ورود: در شماره اجاره‌ای محدودیتی برای دریافت کد ورود وجود ندارد؛ بنابراین می‌توانید با استفاده از این شماره اکانت‌های متعددی را در سرویس‌های مورد نظر خود ایجاد کنید.

تاریخ انقضا: شماره مجازی اجاره‌ای تا مدت‌زمان مشخصی در دسترس شما خواهد بود و پس‌ازآن از دسترس خارج می‌شود. البته در برخی اپراتورها امکان تمدید شماره وجود دارد؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش حتماً قوانین، نکات و شرایط اپراتور مورد نظر را بررسی کنید.

قیمت: قیمت خرید شماره مجازی روسیه با توجه به امکانات و مدت اجاره آن کاملاً به‌‌صرفه است. البته توجه داشته باشید که قیمت هر شماره اجاره‌ای با توجه به مدت اجاره، کشور و سرور ارائه‌دهنده تعیین می‌‌شود. همچنین قیمت اجاره کامل با اجاره برای یک سرویس مشخص متفاوت است.

امنیت: شماره اجاره‌ای دارای امنیت بسیار بالایی است و احتمال هک آن وجود ندارد. در واقع این شماره پس از تاریخ انقضا ممکن است توسط شخص دیگری اجاره شود.

سرویس‌های قابل وریفای: با خرید شماره اجاره‌ای کامل می‌توانید در بسیاری از سرویس‌های اینترنتی مانند وبمانی، آمازون، بایننس، تلگرام، اینستاگرام و… وریفای کنید. شماره‌های اجاره‌ای که مخصوص یک سرویس هستند فقط کد وریفای ان سرویس را دریافت می‌کنند.

خدمات ارزانسل پس از خرید شماره مجازی روسیه

پس از خرید شماره مجازی روسیه احتمال ایجاد مشکلاتی مانند عدم دریافت کد ورود وجود دارد. باتوجه به اینکه اپراتورهای اصلی شماره‌های مجازی در خارج از کشور واقع شده‌اند، ارزانسل نمی‌تواند مشکل ایجاد شده را برطرف کند! اما رضایت شما مهم‌ترین هدف تیم ارزانسل است بنابراین می‌توانید از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید. برخی از مهم‌ترین خدماتی که ارزانسل برای مشتریان گران‌قدر خود در نظر گرفته شامل موارد زیر می‌‌شوند:

امکان تعویض شماره

در شماره‌های عادی کد وریفای بین 10 الی 20 دقیقه ارسال می‌‌شود. اگر در این بازه زمانی کدی برایتان ارسال نشد می‌‌توانید شماره را تعویض کرده و شماره جدیدی را امتحان کنید. اما در رابطه با شماره‌های اجاره‌ای بهتر است قوانین هر اپراتور را به صورت جداگانه مطالعه کنید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر امکان تعویض شماره، امکان عودت وجه نیز برای کاربران گرامی وب‌سایت ارزانسل فراهم شده است. بنابراین اگر موفق به دریافت کد ورود نشدید می‌توانید برای دریافت وجه پرداختی اقدام کنید. در این موارد مبلغ پرداختی پس از طی فرایند اداری عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین

در صورتی‌که در حین استفاده یا خرید شماره مجازی روسیه دچار مشکل شدید می‌توانید به قسمت پشتیبانی آنلاین در پنل ارزانسل مراجعه کرده و مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. به این ترتیب کارشناسان ما در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کرده و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند.(ارتباط با پشتیبانی)

سخن نهایی

شماره مجازی اختراع جدیدی است که دریچه‌های تازه‌ای را در جهان بدون مرز اینترنت به روی شما می‌گشاید. از این شماره می‌توانید برای برخورداری از امکانت بی‌‌شماری استفاده کنید که در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره کردیم. در انتها ذکر این نکته ضروری است که امکان خرید شماره مجازی بسیاری از کشورهای جهان از طریق پنل ارزانسل فراهم است. بنابراین اگر پیش‌شماره و کشور ارائه‌دهنده شماره مجازی برایتان اهمیت چندانی ندارد می‌توانید کشور دیگری را انتخاب کرده و سپس خرید خود را نهایی کنید.

کشور پیشنهادی ما آمریکا است چراکه شماره مجازی آمریکا از اعتبار و امنیت بسیار زیادی برخوردار بوده و دارای امکانات بیشتری نسبت به شماره مجازی دیگر کشورها می‌باشد. برای خرید شماره مجازی آمریکا وارد سایت ارزانسل شده و در صفحه اصلی «شماره دائمی» را انتخاب کنید.

به نقل از: ارزانسل