8 نرم افزار برتر تحریم شکن در سال 2023 – سرور خود را پیکربندی کنید

پروکسی‌ها برای کسب‌وکارها و محققان بسیار مهم هستند، زیرا به محافظت از حریم خصوصی آدرس IP آنها کمک می‌کنند و از آنها در برابر محدودیت‌های مبتنی بر IP محافظت می‌کنند که اقداماتی مانند خراش دادن وب، دسترسی به محتوای هدف‌گذاری شده جغرافیایی، دور زدن محدودیت‌های درخواست و موارد دیگر را محدود می‌کند. همانند فیلترشکن پولی که خیلی از افراد برای امنیت از ان استفاده می کنند، پروکسی جایگزین بهترین برای امنیت است.

همانطور که در حال حاضر صنعت پروکسی وجود دارد، مصرف کنندگان محصولات پروکسی ممکن است حتی نیازی به نصب نرم افزار پروکسی در غیر از استفاده از پروکسی نداشته باشند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک آدرس پروکسی، پورت، نام کاربری و رمز عبور است و باید بتوانند از مزیت یک سرور پروکسی استفاده کنند.

با این حال، این تنها در صورتی صادق است که آنها فقط نیاز به استفاده از ویژگی استاندارد پروکسی داشته باشند. برای برخی از ویژگی های پیشرفته پروکسی، سهولت استفاده، یا زمانی که می خواهید سرور پروکسی خود را ایجاد کنید، باید از نرم افزار پروکسی استفاده کنید. در این مقاله تعدادی از بهترین نرم افزارهای پروکسی موجود در بازار را برای شما معرفی می کنیم. خیلی از افراد بجای استفاده از فیلترشکن ، می توانند از پروکسی برای اینکه سایت های محدود شده را دور ببینند، استفاده می کنند.

  1. Bright Data Proxy Manager – بهترین نرم افزار مدیریت پروکسی

Bright Data Proxy Manager بدون شک یکی از بهترین مدیران پروکسی در بازار در حال حاضر است. توسط Bright Data، یک سرویس پروکسی پیشرو ارائه می شود. با این سرویس می توانید تمامی پراکسی های خود را در یک مکان مدیریت کنید. در حالی که این برنامه به خوبی با سرویس Bright Data ادغام می شود، فقط برای پراکسی های Bright Data در نظر گرفته نشده است، می توانید پراکسی های خارجی را نیز اضافه کنید و آنها به پورت هایی در مدیریت پراکسی تبدیل می شوند.

این Bright Data Proxy Manager یک نرم‌افزار متن باز است که برای ساختن اسکراپی وب به شما ساخته شده است. با پشتیبانی از مسیریابی مبتنی بر قانون ارائه می‌شود که درخواست‌های مختلف را از طریق انواع مختلفی از عوامل (مرکز داده، مسکونی، تلفن همراه)، بسته به قانون سفارشی در تلاش برای کمک به شما در صرفه‌جویی در هزینه ارسال می‌کند.

  1. Proxifier – بهترین نرم افزار پروکسی برای ویندوز و مک

Proxifier محبوب ترین پروکسی در حال حاضر است. که آن را بهتر است این نرم افزار به عنوان نرم افزار پروکسی توصیف شود که تمام ترافیک وب را از یک رایانه از طریق یک سرور پروکسی مجبور می کند. به‌طور سنتی، سرورهای پراکسی در سطح برنامه‌ای کار می‌کنند که در آن ناحیه راه‌اندازی پروکسی در برنامه‌های پشتیبانی‌شده ارائه می‌شود.

بسیاری از برنامه‌ها از سرورهای پروکسی پشتیبانی نمی‌کنند و حتی تنظیمات پیش‌فرض پروکسی را نادیده می‌گیرند و آدرس IP شما را فاش می‌کنند. با کمک Proxifier، تمام ترافیک وب شما از طریق یک سرور پروکسی هدایت می شود. این نرم افزار یک سیستم VPN مانند ایجاد می کند که در آن تمام ترافیک وب از طریق سرور VPN هدایت می شود.

  1. Apify SDK – نرم افزار مدیریت عامل برای اتوماسیون

پلتفرم اتوماسیون وب Apify ایجاد شد. در این پلتفرم، ربات‌ها و اسکراپرهای وب از قبل ساخته شده‌ای دریافت می‌کنید که می‌توانید به عنوان برنامه‌نویس NodeJS یا Python در کد خود ادغام کنید. این امر اتوماسیون وب را برای شما آسان تر می کند. زیرا مجبور نیستید چرخ را دوباره اختراع کنید.

Apify یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) خریداری کرده است که از پیکربندی و مدیریت پروکسی و پروکسی Apify پشتیبانی می کند. جدا از SDK، کتابخانه Apify از پروکسی ها پشتیبانی می کند. این سرویس پروکسی های داخلی خود را ارائه می دهد.

  1. سرویس گیرنده پروکسی 911 s5 (خاموش) – بهترین نرم افزار مشتری پروکسی Socks5

911 S5 Proxy Client یکی از نرم افزارهای پراکسی محبوب در بازار است. با این حال، به این دلیل محبوب است که برای مدت طولانی در بازار بوده است نه به این دلیل که تعداد زیادی از کاربران پروکسی از آن استفاده می کنند. زیرا فقط مشتریان سرویس پروکسی 911 S5 می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

برای دسترسی به آن باید هزینه پروکسی آنها را پرداخت کنید. اگر مشتری نیستید و نمی خواهید یکی از آنها باشید، می توانید به دنبال گزینه دیگری نیز باشید. برای کسانی که به این دسترسی دارند، این یک سرویس گیرنده پراکسی قدرتمند است که می توانید از آن بهره ببرید و بدون آن، کاربران پروکسی 911 Socks5 به سادگی نمی توانند.

  1. 3Proxy – بهترین برای راه اندازی یک سرور پراکسی کوچک

اگر نمی دانید عامل ها چگونه کار می کنند، ممکن است فکر کنید این چیزی است که نمی توانید به راحتی آن را تکرار کنید. در حالی که این ممکن است در برخی موارد درست باشد، به خصوص اگر شما یک مهندس شبکه و برنامه نویس با تجربه نباشید، همیشه درست نیست. این به این دلیل است که قبلاً نرم افزار سرور پروکسی ساخته شده در بازار وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

3Proxy یکی از این برنامه هاست. این یک نرم افزار پروکسی کوچک است که سبک وزن، آسان برای استفاده و در عین حال کاربردی طراحی شده است. از پروتکل های رایج اینترنتی، از جمله HTTP(S)، SOCKS، POP3، FTP و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. این نرم افزار پروکسی قیمتی ندارد – می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

  1. Squid – بهترین برنامه برای راه اندازی یک سرور پراکسی

شما نیازی به توسعه یک سرور پروکسی از ابتدا با کمک Squid ندارید. این نرم افزار سرور پروکسی یکی از نرم افزارهای پرکاربرد ارائه دهندگان خدمات پروکسی می باشد. این مبتنی بر لینوکس است و اگر نمی خواهید از پروکسی های ارائه شده توسط سرویس های پراکسی موجود در بازار استفاده کنید، می توانید از آن برای راه اندازی پراکسی های سفارشی استفاده کنید.

Squid بهتر است به عنوان یک برنامه سرور کش پروکسی وب با امکانات کامل دیده شود که خدمات پروکسی و کش را برای HTTP، FTP و دیگر پروتکل های شبکه محبوب ارائه می دهد. Squid می‌تواند کش و پروکسی درخواست‌های لایه سوکت‌های امن (SSL)، ذخیره‌سازی جستجوهای سرور نام دامنه (DNS) و اجرای ذخیره‌سازی شفاف را پیاده‌سازی کند.

Squid یک راه حل عالی برای نیازهای پروکسی و کش است. این یک نرم افزار پروکسی قابل اعتماد است که دارای مکانیزم کنترل دانه ای با پشتیبانی از نظارت بر پارامترهای حیاتی است. Squid Proxy Server برای استفاده در مقیاس کوچک و همچنین در سطح سازمانی در نظر گرفته شده است.

  1. Proxycap – بهترین جایگزین Proxifier

ProxyCap یکی دیگر از نرم افزارهای پروکسی است که باید به آن اشاره کرد. با این حال، در انجمن مشتریان پروکسی قرار دارد و مسلماً بهترین جایگزین برای ProxyCap است. این نرم افزار پروکسی ارتباطات شبکه کامپیوتر شما را از طریق نرم افزار پروکسی هدایت می کند.

همانند Proxifier، سرورهای پروکسی شما را به سیستم‌هایی شبیه VPN تبدیل می‌کند که در آن پروکسی‌ها در سطح سیستم اجرا می‌شوند تا در سطح برنامه‌ای که برای آن ایجاد شده‌اند. برخی از ویژگی های اصلی ProxyCap شامل توانایی ایجاد یک پراکسی HTTP خالص، پشتیبانی از تونل سازی SSH و زنجیره پروکسی و بسیاری موارد دیگر است.

  1. GSA Proxy Scraper – بهترین نرم افزار رایگان پروکسی اسکراپر

یکی دیگر از نرم افزارهای پروکسی که قابل ذکر است GSA Proxy Scraper است. این نرم افزار پروکسی برای کمک به شما در کشف و استخراج پراکسی های رایگان که می توانید در کارهای روزانه خود در اینترنت استفاده کنید، توسعه یافته است. پروکسی هایی که از استفاده از این نرم افزار دریافت می کنید، پروکسی های باز هستند که باید با افراد زیادی به اشتراک بگذارید.

آنها معمولاً غیرقابل اعتماد هستند، و به همین دلیل، ما آنها را فقط به کسانی توصیه می کنیم که در نحوه استفاده از پروکسی های رایگان با تجربه هستند زیرا ممکن است در خطر امنیت و حریم خصوصی قرار بگیرند. آنها همچنین می توانند پروژه شما را نابود کنند.

GSA Proxy Scraper از هزاران منبع تولید شده از موتورهای جستجو استفاده می کند تا مطمئن شود که تا حد امکان پراکسی های مفید را در اختیار شما قرار می دهد. از تست پراکسی پشتیبانی می‌کند، بنابراین فقط پراکسی‌هایی که تست شما را قبول می‌کنند صادر می‌شوند. از یک فیلتر انعطاف پذیر پشتیبانی می کند که می توانید از آن برای فیلتر کردن پراکسی های ناخواسته استفاده کنید.