5 نمایندگی تعمیرات تلویزین برتر در غرب تهران 1403

مراکز زیادی برای تعمیر تلویزیون وجود دارد، از جمله:

 • کارگاه های تعمیرات مستقل: این کارگاه ها معمولاً توسط افراد یا خانواده ها اداره می شوند و ممکن است در تعمیر انواع تلویزیون تخصص داشته باشند یا فقط یک یا دو برند.
 • نمایندگی های مجاز: این نمایندگی ها توسط سازنده تلویزیون اداره می شوند و فقط تعمیرات را انجام می دهند. روی آن برند تلویزیون کار کنید.
 • فروشگاه های بزرگ: برخی از فروشگاه های بزرگ، خدمات تعمیر تلویزیون را ارائه می دهند.

هنگام انتخاب مرکز تعمیر تلویزیون، مهم است که موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • قیمت: قیمت تعمیر تلویزیون می تواند بسته به نوع تعمیرات مورد نیاز، برند تلویزیون و مرکز تعمیرات متفاوت باشد.
 • شهرت: قبل از انتخاب مرکز تعمیرات، بررسی کنید که آیا شهرت خوبی دارد یا خیر. می توانید نظرات آنلاین را بخوانید یا از دوستان و خانواده خود توصیه بخواهید.
 • گارانتی: بسیاری از مراکز تعمیرات گارانتی قطعات و کار خود را ارائه می دهند.

همچنین مهم است که قبل از بردن تلویزیون به مرکز تعمیرات، اقداماتی را انجام دهید. شما باید:

 • مدل و شماره سریال تلویزیون خود را پیدا کنید.
 • مشکل تلویزیون را مشخص کنید.
 • تمام کابل ها و لوازم جانبی تلویزیون را جمع آوری کنید.

هنگامی که این اطلاعات را داشته باشید، می توانید با مراکز تعمیرات تماس بگیرید و برآورد قیمت بگیرید. همچنین می توانید از آنها بپرسید که آیا خدمات وانت و تحویل را ارائه می دهند یا خیر.

پس از انتخاب مرکز تعمیرات، باید تلویزیون خود را به مرکز ببرید. در بیشتر موارد، باید تلویزیون را به مرکز ببرید، اما برخی از مراکز خدمات وانت و تحویل را ارائه می دهند.

هنگامی که تلویزیون شما در مرکز تعمیرات است، تکنسین مشکل را تشخیص داده و تعمیرات لازم را انجام می دهد. پس از اتمام تعمیرات، مرکز با شما تماس خواهد گرفت تا به شما اطلاع دهد که تلویزیون شما آماده است.

سپس باید هزینه تعمیرات را بپردازید و تلویزیون خود را ببرید. در بیشتر موارد، می توانید با کارت نقدی، اعتباری یا چک پرداخت کنید.

5 نمایندگی تعمیرات تلویزین برتر در غرب تهران

 1. تعمیرات تلویزین رضا زاده

تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی با  8 سال سابقه کاری در مجموعه تعمیرات رضازاده با انواع ایرادهایی همچون: تصویر نداره اما صدا داره، آب خوردگی صفحه نمایش، سایه و نور زیاد در صفحه نمایش، دستگاه خاموش شد ولی چراغ stand by روشن است، چشمک زدن چراغ standby ، تعویض انواع اسیلی ناند و چیپ با دستگاه BGA پروگرم و انواع اسیلی های ناند تمامی مول ها صورت می‌پذیرد. مفتخریم که بیش از 90% رضایت مشتری را در این سال‌ها تجربه کرده‌ایم….

تماس:02166019888

آدرس: تهران، استاد معین، ابتدای خیابان طوس، نرسیده به 21 متری جی، نبش کوچه یازوک، پلاک 796

 1. مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون تی وی مانیتور
 2. مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون Top TV Service (ایران الکترونیک)
 3. مرکز تعمیر تلویزیون «تعمیر با ما»
 4. مرکز تعمیر تلویزیون دیبا پشتیبان

اگر از تعمیرات انجام شده راضی نیستید، می توانید با مرکز تعمیرات تماس بگیرید و شکایت خود را مطرح کنید. در بیشتر موارد، مرکز تعمیرات مشکل را حل می کند یا به شما بازپرداخت می دهد.