مهارت های مورد نیاز برای تعمیرات موبایل

در این قسمت از سری آموزش تعمیرات موبایل به سراغ آموزش مهارت های مورد نیاز برای تعمیرات موبایل می رویم

راز تعمیر هر گوشی هوشمند جداسازی و مونتاژ گوشی است. اگر یاد بگیرید چگونه قطعات یک گوشی هوشمند را جداسازی و جمع کنید، به راحتی می توانید بیشتر تعمیرات موبایل های اندروید و آیفون را انجام دهید.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل فن آموزان تمامی جزئیات و فوت و فن های جداسازی و مونتاژ، تمامی نکات مربوط به تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل های اندروید و ios و نیز ابزار های لازم برای انجام تعمیرات با تمرکز بر تمرین عملی کارآموز یاد داده می شود.

شرکت در دوره تعمیر موبایل یکی از بهترین روش ها برای اشتغال سریع و یادگیری مهارت های مورد نظر در زمانی کوتاه می باشد. افراد می توانند در این دوره های آموزشی مباحث مختلف را به صورت تئوری و عملی فرا گرفته و در نهایت در صورتی که کلاس ها از کیفیت مناسبی برخوردار باشند، جذب بازار کار گردند.

دوره تعمیرات موبایل مناسب چه کسانی هست؟

دوره های پیشرفته آموزش تعمیرات موبایل در تهران برای دانشجویان و متخصصانی که می خواهند در زمینه سرویس دهی گوشی فعالیت کنند، برگزار می شود. این دوره شامل تعمیرات همه برندهای عمده تلفن های همراه است. دوره آموزش تعمیرات موبایل تمام مهارت های مورد نیاز برای تعمیر و سرویس دهی انواع گوشی های اندورید و ios را پوشش می دهد.

آموزش در فن آموزان از اصول آغاز می شود و تا عیب یابی پیشرفته خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری ادامه دارد. پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل ، کارآموز می تواند به راحتی در تعمیر و سرویس دهی انواع گوشی های موبایل فعالیت کند.

هر شخصی که می خواهد در تعمیرات موبایل حرفه ای شود می تواند به این دوره تعمیر موبایل بپیوندد. همچنین صاحبان مغازه های تلفن همراه ، صاحبان مشاغل خدمات تعمیر رایانه و لپ تاپ می توانند دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را به عنوان منبع درآمد اضافی شرکت کنند.

دانشجویان رشته های مهندسی می توانند تعمیر موبایل را در موسسه ما بیاموزند تا الکترونیک و ارتباطات از راه دور را به روشی بهتر درک کنند زیرا تلفن های همراه پیشرفته ترین ابزارهای الکترونیکی امروز هستند.

ما نه تنها تکنسین تعمیرات موبایل آموزش می دهیم ، بلکه پشتیبانی و راهنمایی فنی را برای کلیه کارآموزان جهت ورود به بازار کار ارائه می دهیم.

جای تعجب نیست که فن آموزان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران محسوب می شود. کارآموزان از سراسر ایران برای دریافت بهترین آموزش تکنسین تعمیر گوشی های همراه به اینجا می پیوندند. ما همچنین برای تقدیر از انتخاب شما ، به کارآموزان شرکت کننده از شهرهای مختلف خوابگاه ارائه می دهیم

تعمیر ات موبایل یک دوره کوتاه مدت است و هر کسی که به آن ملحق شود می تواند در کوتاه مدت به بازار کار این حرفه بپیوندد. بازار اشتغال صنعت تعمیر موبایل تقاضای و درآمد بالایی دارد. از این رو هر کسی که بخواهد شغلی با درآمد بالا داشته باشد ، می تواند به این دوره آموزش تعمیرات موبایل بپیوندد و پس از اتمام دوره آموزش تکنسین تعمیر تلفن همراه درآمد خود را تضمین کند.

کارآموزانی که علاقه ای به ادامه تحصیل ندارند ، می توانند برای انجام یک کار سریع و روشن به ما بپیوندند. تحصیلات ، سابقه الکترونیک یا تجربه قبلی برای پیوستن به دوره آموزش تعمیرات موبایل لازم نیست.

دانشجویان ، متخصصان ، افرادی که می خواهند کسب و کار خودشان را داشته باشند ، صاحبان فروشگاه های موبایل ، دانشجویانی که نمی خواهند بیشتر تحصیل کنند ، افرادی که می خواهند شغل خود را تغییر دهند ، افرادی که می خواهند یک شغل پر درآمد دوم داشته باشند و هر کسی که علاقمند به تعمیر تلفن های هوشمند و یا یادگیری یک مهارت جدید هستند ، می توانند در این دوره شرکت کنند.

نحوه برگزاری کلاس تعمیرات موبایل به چه صورت هست؟

 • شیوه برگزاری کلاس موبایل به صورت ترکیب آموزش تئوری و عملی می باشد که زمان برگزاری کلاس به طور عمده در کارگاه عملی سپری می شود.
 • اساتید کلاس آموزش تعمیرات موبایل در طول دوره سعی می کنند تمامی مباحث کاربردی در بازار کار را از صفر تا صد به کارآموز آموزش داده به طوری باشد که کارآموزان بعد از دوره بتوانند وارد بازار کار شوند.
 • زمان برگزاری کلاس ها طوری برنامه ریزی شده اند که منعطف بوده و همه افراد متقاضی یادگیری تعمیرات موبایل بتوانند نسبت به شرایط خاص خود در این کلاس ها شرکت کنند. ساعت برگزاری کلاس ها در شیف صبح ، ظهر، کلاس های ویژه شاغلین که در بعد از ظهر و روز های پنج شنبه برگزار می شوند، برنامه ریزی شده اند. به علاوه کلاس های آنلاین و مجازی برای کسانی که مسافت دوری دارند و یا به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، تدارک دیده شده است.
 • در تدوین دوره سعی شده تا همه رده های سنی بالای 12 سال بتوانند در کلاس شرکت کنند.
 • برای افرادی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند یا محل زندگی آن ها از شهر تهران دور هست، کلاس های آنلاین و مجازی اختصاص داده شده است. این کلاس ها همه مزایای کلاس های حضوری را دارند و علاوه بر اینکه سرفصل های دوره حضوری به صورت کامل در دوره آنلاین نیز ارائه می شود، بهره مندی از پشتیبانی نامحدود اساتید دوره، امکان پرسش و پاسخ داخل گروه ها، ارتباط با کارآموزان دیگر و امکان استفاده از تجربیات یکدیگر و ارائه مدرک فنی و حرفه ای به شرکت کنندگان در دوره آنلاین نیز مهیا می باشد. به علاوه افراد علاقه مند به یادگیری تعمیرات موبایل می توانند با شرکت در کلاس های مجازی از تلف شدن زمان و هزینه خود در مسیر های پر ترافیک شهر تهران جلوگیری کنند.

در نهایت اگر پس از شرکت در کلاس های مجازی، به هر دلیلی تصمیم به شرکت در کلاس حضوری داشته باشید می توانید با پرداخت ما به تفاوت شهریه کلاس ها، در کلاس های حضوری عملی هم شرکت کنید.

 • برای شرکت در این دوره نیاز به کارت پایان خدمت ندارید.
 • تمامی اساتید با حساسیت انتخاب شده اند و دارای سابقه کار چندین ساله در بازار کار تعمیرات موبایل هستند و تخصص کافی در بیان مطالب این دوره دارند. به علاوه می توانید از تجربه چندین ساله اساتید برای شروع کسب و کار خود بهره مند شوید. در این دوره سعی شده است تا جای ممکن از شاخ و برگ های تئوری کاسته شود و 80 درصد تمرکز دوره روی کار عملی و فوت و فن های عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات معیوب مورد استفاده در بازار می باشد.

نحوه دسترسی به آموزشگاه موبوفیکس

کارآموزانی که از سایر شهرستان ها در این کلاس شرکت می کنند می توانند از ترمینال های غرب، شرق و جنوب شهر با خط مترو و بی آر تی به آموزشگاه دسترسی داشته باشند. هم چنین با توجه به وسعت شهر تهران و محل آموزشگاه، خوابگاه های متنوع با هزینه های مناسب در اطراف آموزشگاه برای اقامت وجود دارد و مشاورین آموزشگاه راهنمایی های لازم را برای انتخاب محل مناسب اسکان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

با توجه به این که برنامه های کلاسی آموزشگاه به صورت منعطف برنامه ریزی شده اند، کارآموزانی که از شهر های دور و نزدیک در دوره حضوری شرکت می کنند می توانند با شرکت در کلاس های فشرده، طول دوره آموزشی را کاهش داده و در سریع ترین زمان ممکن به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوند.

مزایای دوره تعمیر موبایل

اگر به این رشته علاقمند هستید بهتر است هر سریع تر تصمیم خود را قطعی کنید. به علت استفاده زیاد و پیشرفت هر روز دستگاه های تلفن همراه و تنوع برند ها و مدل های گوشی های هوشمند، نیاز به تعمیرات آن ها امری اجتناب ناپذیر محسوب می شود. به علاوه با توجه به تفاوت گسترده هزینه تعمیر نسبت به خرید گوشی جدید، بازار کار خوبی در انتظار شما هست. این شغل را بصورت جدی شروع کنید و با گذراندن یک دوره آموزش جامع و عملی و هم چنین اخذ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای شغل خودتان را راه اندازی کنید. این شغل می تواند در آینده درآمد خوبی را برای شما داشته باشد و می توانید از مزایای یک شغل مستقل به صورت کامل بهره مند شوید.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای تعمیر موبایل

بعد از اتمام دوره یک گواهینامه داخلی برای شما بصورت اینترنتی صادر می شود که از قسمت استعلام مدرک در سایت قابل مشاهده و دریافت است. همچنین آموزشگاه تعمیرات موبایل فن آموزان در پایان دوره، افراد را برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای تعمیر گوشی و موبایل معرفی نموده و در صورت کسب نمره قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای آنها صادر می گردد.

هم چنین مدرک فنی حرفه ای دوره که به کارآموزان اعطا می شود. این مدرک می تواند در داخل و خارج از کشور برای این افراد مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و دارای اعتبار بین المللی هست. با این مدرک راه اندازی کسب و کار، گرفتن جواز و امکان مهاجرت به کشورهای دیگر توسط این مدرک و همچنین استخدام در شرکت های مختلف در داخل کشور امکان پذیر می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل در تهران

از دغدغه های فراگیری که امروزه بین همه مردم جهان وجود دارد، مشکل خرابی و تعمیر موبایل است. در ایران، در چند سال اخیر، بعلت قیمت های بسیار بالای گوشی های موبایل، تعمیرات رونق بیشتری پیدا کرده است. اگرچه هیچ آمار و ارقام جدی وجود ندارد ، اما تعجب آور نیست که هر ماه تعداد زیادی تلفن همراه خراب می شوند.

کلاس آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فن آموزان به صورت حضوری در تهران برگزار می شود. محل آموزشگاه در مرکز تهران و با دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی مانند قطار شهری، بی آر تی، اتوبوس و تاکسی قرار داشته و علاقه مندان به حضور در این کلاس که در شهر تهران سکونت ندارند، می توانند با اقامت در خوابگاه های نزدیک به محل آموزشگاه با امکانات مناسب استفاده نمایند. به علاوه آموزش تعمیرات موبایل در شعب کرج و اصفهان آماده خدمت رسانی به علاقه مندان می باشد.

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

شما برای اینکه در حوزه تعمیرات موبایل حرفه ای شوید و بتوانید بازار کار را دست تان بگیرید، باید به دنبال آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل باشید. این اموزش شامل بخش های تعمیرات سخت افزار، نرم افزار، گوشی های لمسی و معمولی، گوشی های اندروید، گوشی های آیفون و … می شود و هر آنچه که باید در این باره بدانید به شما یاد داده می شود. علاوه بر این، تمامی مشکلاتی که امکان دارد برای یک گوشی موبایل اتفاق بیفتد نیز برای شما توضیح داده می شود و راه حل های برطرف کردنشان نیز به صورت عملی توضیح داده می شود.

این مشکلات شامل موارد زیر می باشد:

 • روشن نشدن گوشی
 • شارژ نکردن
 • خراب شدن ال سی دی
 • داغ شدن بیش از حد موبایل
 • هنگ کردن گوشی
 •  و …

در فن آموزان هدف آموزش صفر تا صد تعمیر موبایل می باشد که شامل دو بخش دوره آموزش نرم افزار موبایل و دوره آموزش سخت افزار موبایل می شود. بعد از اتمام دوره دانشجویان قادر به ورود به بازار کار هستند و به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل می شوند. غیر ممکن است در این دوره شرکت کنید ولی نتوانید مشکلات موبایل را با تسلط کامل برطرف کنید.

آموزش تعمیرات نرم فزار موبایل

دوره تعمیرات نرم افزار موبایل، از دوره های تخصصی مربوط به موبایل است. در واقع تعمیرات موبایل به دو روش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود.

در روش نرم افزاری مباحثی در رابطه با فلش کردن گوشی های مختلف، نحوه بک آپ گرفتن از گوشی، رفع مشکلات بوت و لوگوی گوشی ها، آنلاک کردن شبکه، ساخت اپل آی دی در گوشی های آیفون، شناخت فایل های نرم افزاری، ریکاوری گوشی برای برگرداندن اطلاعات پاک شده و … به کارآموزان و علاقه مندان آموزش داده می شود.