مشخصات انواع کاور زن توالت فرنگی

کاور زن توالت فرنگی؛ وسیله‌ای مدرن برای رعایت بهداشت

استفاده از کاور زن توالت فرنگی به دلیل کنار رفتن تدریجی توالت‌های ایرانی،در همه سرویس‌های بهداشتی عمومی و خصوصی در حال ترویج است.امروزه تقریبا همه متوجه شده‌اند که نشستن در توالت‌های ایرانی چقدر به زانو‌ها و کمر انسان فشار وارد می‌کند ودر مواقع مریضی و بی‌حالی نیز استفاده از آنها تقریبا برای افراد غیرممکن می‌شود. اما توالت‌های فرنگی نیز که جایگزین مدل‌های ایرانی شده‌اند، همگی با مشکل عدم رعایت بهداشت مواجه‌اند که کاور زن‌های توالت فرنگی این مشکل را به کلی حل کرده‌اند.

چرا باید از کاور در توالت فرنگی استفاده کنید

در گذشته با رواج استفاده از توالت‌های فرنگی، افراد متوجه مشکلی بهداشتی در فرآیند استفاده از آن شدند.وقتی فردی روی توالت فرنگی می‌نشیند، بعد از استفاده او فرد دیگری دقیقا روی همان سطح می‌نشیند کهاز لحاظ بهداشتی چند ایراد بزرگ دارد. اول اینکه تماس ران و باسن با سطحی که قبلا بدن فرد دیگری روی آن قرار گرفته است، باعث ایجاد بیماری‌های پوستی برای افراد می‌شود. دوم اینکه رطوبت موجود بر روی توالت فرنگی باعث می‌شود باکتری‌هایموجود بر روی سطح توالت به همراه رطوبت آن، به بدن فرد مصرف کننده منتقل شود که این نیز موجب ایجاد بیماری‌هایی نظیر قارچ می‌شود.اما همه این مشکلات با گذاشتن رول توالت فرنگی بر روی توالت فرنگی حل می‌شود و هر فرد با کاور زن توالت فرنگی اتوماتیک،بر روی محیط بهداشتی یک بار مصرف مخصوص به خودش می‌نشیند.

نحوه کار کاورزن توالت فرنگی

قبل از رایج شدن این دستگاه برای استفاده بهداشتی از توالت فرنگی،افراد باید به صورت دستی یک کاور بر روی سطح توالت فرنگی می‌کشیدند و بعد از تمام شدن کارشان آن کاور را جدا می‌کردند کهخود این کار کمی غیربهداشتی بود. برای حل این مشکل نیز دستگاه کاور زن توالت فرنگی اتوماتیک به وجود آمد که ساختار جمع و جوری دارد وبر روی سطح توالت قرار می‌گیرد و دور تا دور آن را پوشش می‌دهد.هر فردی که می‌خواهد از توالت فرنگی استفاده کند، کلید کاور زن توالت فرنگی را می‌زند ودستگاه به صورت خودکار کاور قبلی را جدا می‌کند و کاور جدید برای استفاده فرد جدید آماده می‌شود.با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به تماس دستی با کاور توالت فرنگی ندارید و فقط بایک کلیک پوشش کثیف را برداشته و پوشش جدید بر روی توالت فرنگی می‌گذارید.

مجهز به سیستم چشمی

در این مدل از کاور زن‌های توالت فرنگی علاوه بر دکمه دستی، یک سنسور چشمی هم کار گذاشته شده است کهبا فرد مصرف کننده می‌تواند با تکان دادن دستش در جلوی این چشمی، به دستگاه فرمان تعویض کاور توالت فرنگی را بدهد.مزیت بزرگ این فناوری در این است که در فرآیند تعویض کاور هیچ نیازی به بکارگیری دست،حتی به اندازه زدن یک دکمه نیز وجود ندارد. این معمولا بالای توالت فرنگی نصب می‌شود وبا تشخیص حرکت دست، اقدام به تعویض کاور می‌کند.

فرآیند نصب بسیار آسان

بر خلاف بسیاری از تجهزیات ساختمانی دیگر، نصب این کاور زن اتوماتیک با سرعت و سهولت بالایی انجام می‌شود کهباعث رفع دغدغه خیلی از مصرف کنندگان است. این کاور زن به راحتی بر روی سطوح مختلف توالت فرنگی چفت می‌شود وزمان زیادی هم برای نصب لازم ندارد که به همین دلیل برای توالت‌های عمومی بسیار مناسب است. شما می‌توانیدبرای توالت فرنگی خود در شکل و ابعادی، این کاور زن توالت فرنگی اتوماتیک را خریداری و استفاده کنید.

مناسب برای هتل‌ها و رستوران‌ها

شاید تصور شود که چنین محصولی برای مصارف متعدد و پشت سر هم ساخته نشده و بیشتر مناسب استفاده در خانه‌ها است.اما واقعیت این است که مجموعه این دستگاه توسط یک برد الکتریکی و هوشمند مدیریت می‌شود که بازده‌ای ۱۰۰ درصدی دارد وبه این راحتی‌ها از کار نمی‌افتد. به کارگیری این قطعه پیشرفته باعث می‌شود که دستورات متعدد ومتوالی برای تعویض روکش توالت فرنگی باعث ایجاد مشکل نشود و دستگاه از کار نیافتد و به همین علت استفاده از این دستگاهدر مکان‌های عمومی پررفت و آمد مانند هتل و رستوران هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند.

دلیل دیگر استفاده از این کاور زن توالت فرنگی اتوماتیک، همه گیر شدن استفاده از آن است وچنانچه یک هتل یا یک رستوران مدرن از این مدل تجهیزات پیشرفته بهداشتی استفاده نکند، باعث افت وجهه برند خود می‌شود.امروزه هر سرویس بهداشتی مطلوبی باید از این مدل دستگاه‌های بهداشتی تمام اتوماتیک برخوردار باشد تا نیاز‌های اولیه مشتریان خود را با رعایت ۱۰ درصدی بهداشت برآورده کند.

در استفاده از کاور زن توالت فرنگی شک نکنید

در این مطلب متوجه شدید که استفاده از دستگاه کاور زن اتوماتیک در توالت فرنگی ضمن ایجاد شرایط بهداشتی دراستفاده از سرویس بهداشتی، باعث کاهش احتمال انتقال بیماری‌های مختلف پوستی به افراد می‌شود وبه همین دلیل برای مکان‌های خصوصی و عمومی کاربرد فراوانی دارد. اگر شما هم نگران وضع بهداشتی دستشویی خانه یامحل کار خود هستید و می‌خواهید با آسودگی خاطر از توالت فرنگی خودتان استفاده کنید،پیشنهاد قطعی ما خرید و استفاده از این دستگاه کاور زن اتوماتیک است ومطمعنا این روزها که رعایت بهداشت حرف اول را در حفظ سلامتی افراد می‌زند، از خرید این دستگاه مدرن پشیمان نمی‌شوید.

کاور زن اتوماتیک سرویس فرنگی

این دستگاه این امکان رو فراهم می کند تا بدون دخالت دست نسبت به تعویض کاور پلاستیکی نشیمنگاه صورت گیرد.کاور کردن قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی جهت افزایش سطح بهداشت عمومی فرد مناسب بوده و از تماس بدن با قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی جلوگیری می کند که این امر سطح بهداشتی را بالا می برد. در اکثر موارد دیده میشود که فرد با استفاده از دستمال کاغذی نسبت به برطرف کردن این معظل اقدام می کند، با استفاده از این دستگاه روکش زن نایلونی توالت فرنگی این معظل به راحتی حل می شود

مزایای استفاده از دستگاه کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

همانطور که می دانید امروزه با بررسی برخی از ضرر های استفاده از توالت های سنتی یا قدیمی مانند ایجاد درد های مفاصل زانو درد و پا درد، عموم مردم به استفاده از توالت فرنگی روی آورده اند . حال بحثی مطرح می شود که آیا استفاده از توالت فرنگی بهداشتی بوده یا نه ؟ قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی از لحاظ بهداشتی نامناسب می باشد که این معظل با استفاده از دستگاه کاور زن اتوماتیک سنسور دار حل شده و دیگر نیاز نیست افراد با استفاده از دستمال های کاغذی یا پد های یکبار مصرف برای تمیز کرد قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی اقدام کنند. این دستگاه به راحتی نایلون پلاستیکی را در قسمت نشیمنگاه آماده می کند و مانع تماس مستقیم بدن با سطح توالت فرنگی می شود و معظل غیر بهداشتی بودن را به سادگی بر طرف می سازد. می توان به برخی از ویژگی های دستگاه روکش زن توالت فرنگی اشاره کرد :

قیمت مناسب و کارایی بالا

قابل استفاده برای کلیه افراد به ویژه مهمانان

کارکرد آسان و بدون تماس دست

نصب سریع و آسان و قابلت جابجایی

مصرف برق بسیار پایین

عملکرد با برق شهری و حتی باتری

کم هزینه بود رول مصرفی