مسئولان شعب مجاز به نوشتن رای نیستند

اطلاعیه شماره ۲۹ ستاد انتخابات کشور:

مسئولان شعب مجاز به نوشتن رای نیستند

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۹ اعلام کرد: مسئولان شعب، اعم از نمایندگان فرماندار، اعضای شعبه، ناظرین هیئت نظارت، عوامل انتظامی، نمایندگان نامزد‌ها و بازرسین مجاز نیستند برای رای دهندگان اقدام به نوشتن رای کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۹ اعلام کرد: مسئولان شعب، اعم از نمایندگان فرماندار، اعضای شعبه، ناظرین هیئت نظارت، عوامل انتظامی، نمایندگان نامزد‌ها و بازرسین به هیچ وجه مجاز نیستند برای رای دهندگان اقدام به نوشتن رای کنند.

 متن اطلاعیه شماره ۲۹ ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع آن دسته از هموطنان عزیزی که ازنعمت سواد خواندن و نوشتن محرومند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رای خود نیستند می‌رساند، برای شرکت در انتخابات و دادن رای می‌توانند به همراه شخصی با سواد از افراد خانواده و یا فردی مورد اعتماد، به یکی از شعب اخذ رای مراجعه و پس از انتخاب نامزد مورد نظر با کمک وی نام و نام خانوادگی و کد نامزد را در برگ رای بنویسند و سپس آن را شخصاً به صندوق رای بیندازند.

ضمناً مسئولین شعب، اعم از نمایندگان فرماندار، اعضای شعبه، ناظرین هیئت نظارت، عوامل انتظامی، نمایندگان نامزد‌ها و بازرسین به هیچ وجه مجاز نیستند برای رای دهندگان اقدام به نوشتن رای کنند.

نویسنده تحریریه مطالب هنری

با استفاده از انتخاب دقیق واژگان، تازگی و جذابیتی به نثرم اضافه می‌کنم.