مجوز بدون محدودیت تیم‌داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال صادر شد

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از آذربایجان‌غربی، احد یوسفی در نشست هفتگی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: خوشبختانه نامه مجوز تیم‌داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال بدون محدودیت برای سال‌های آتی از سوی وزارت کشور با امضای معاون وزیر به شهرداری ارومیه ابلاغ شد.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به ضرورت سرعت و دقت در جذب و تمدید بازیکنان و کادر فنی در اسرع وقت افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه به قید فوریت طی جلسه ای با مربی تیم جهت بررسی نقاط ضعف و قوت تیم فصل گذشته و تبادل نظرات لازم برای جذب و تمدید بازیکنان تشکیل دهند.

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه بیان کرد: تیم‌های پایه‌ای شهرداری ارومیه در فصل گذشته توانستند در رده نوجوانان و جوانان برای اولین بار قهرمان شوند که نوید بخش آینده ای بهتر برای شهر ارومیه است.

یوسفی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از بازیکنان تیم‌های پایه شهرداری در ترکیب اصلی تیم شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: شهرداری در جذب و تمدید قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیم باید سرعت و دقت لازم را داشته تا از جذب بازیکنان حرفه‌ای و تاثیرگذار غافل نمانیم.

گفتنی است طی روزهای گذشته، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه از صادر نشدن مجوز از سوی وزارت کشور به عنوان دلیل سکوت باشگاه شهرداری ارومیه برای جذب بازیکن و حضور در لیگ برتر والیبال خبرداده بود.

46