قیمت زمین کشاورزی در قبرس شمالی

کشوری که تمامی افراد در سراسر دنیا به عنوان مقصد مهاجرتی آن را انتخاب می کنند، کشور قبرس شمالی می باشد، این کشور دارای بیشترین میزان از خدمات رفاهی و اجتماعی و همچنان شما میتوانید از خدمات آموزشی عالی که شامل تحصیل در قبرس است استفاده کنید و همچنین میزان جرایم ثبت شده در قبرس بسیار کمتر از دیگر کشورهای مهاجرتی بوده و فرآیند اقامت و همچنین پذیرش بسیار راحت و آسان می باشد، شما با برخی از روش های ساده و قانونی به راحتی می توانید یکی از شهروندان کشور قبرس شمالی شوید. یکی از روش های رایج جهت اخذ به موقع و آسان اقامت در قبرس شمالی خرید زمین کشاورزی و همچنین خرید ملک در قبرس شمالی می باشد. شما با این راهکار ساده می توانید به راحتی جزء شهروندان رسمی و قانونی این کشور شوید و حتی قیمت زمین کشاورزی در قبرس شمالی بسیار مناسب می باشد.

خرید زمین کشاورزی در قبرس شمالی

از روش های رایج جهت دریافت آسان اقامت هر کشوری سرمایه گذاری می باشد، شما با مقدار بودجه های مختلفی می توانید زمین های کشاورزی گوناگونی را در کشور قبرس شمالی خریداری کنید و از زمانی که شما مالک رسمی آن ملک می شوید، می توانید نسبت به کارهای اخذ اقامت خود اقدام کنید زیرا اداره مهاجرت قبرس شمالی به راحتی به شما این امکان را میدهد که با سرمایه گذاری بتوانید در آنجا اقامت خود را بگیرید. همچنین خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور کاملا عقلانی و سود آور است، چون در کوتاه ترین زمان ممکن شما بیشترین میزان از سود را دریافت خواهید کرد و همچنین تمامی مراحل در دفاتر رسمی ثبت می شوند و هیچ گونه کلاهبرداری وجود ندارد، شما با خرید این نوع از ملک می توانید:

  1. سرمایه خود را آینده چند برابر بیشتر کنید.
  2. روند دریافت اقامت و همچنین تحصیل در کشور قبرس شمالی برای شما آسان تر می شود.
  3. بعد از دریافت شهروندی می توانید در این کشور برای خود حساب بانکی ایجاد کنید.

تمامی این ویژگی های مثبت بعد از خرید ملک برای شما قابل دسترسی است و فقط شما باید بهترین مجموعه را جهت خرید این نوع از ملک ها انتخاب کنید، که سابقه کاملا درخشانی داشته و تمامی مراجعه کنندگان رضایت خود را پس از اتمام مراحل ذکر کرده باشند. شرکت مهاجرتی و سرمایه گذاری بازرگان دارای شماره ثبتی و قانونی از طرف مراجع ذی صلاح می باشد و تمامی مراحل را به صورت قانونی همیشه طی می کند.

The price of agricultural land in Northern Cyprus

همچنین شما در زمین کشاورزی که در قبرس شمالی خریداری می کنید، می توانید فعالیت های مختلفی را انجام دهید و حتی از این طریق می توانید برای خود کسب درآمد داشته باشید. خرید زمین کشاورزی و مغازه از جمله سرمایه گذاری هایی است می توانید از طریق آن کسب درآمد داشته باشد. البته قبل از هر چیزی باید را بدانید.

مهاجرت به کشور قبرس شمالی را به کمک مجموعه بازرگان به راحتی می توانید تجربه کنید و همچنین هزینه تحصیل در قبرس شمالی بسیار ارزان است. این مجموعه به شما در ثبت شرکت در قبرس شمالی نیز می تواند کمک کند و همچنین سرمایه گذاری در قبرس شمالی می تواند آینده شما و فرزندانتان را به راحتی تامین و تضمین کند.حتما شما هم پس از فهمیدن این همه ویژگی مثبت قصد خرید زمین کشاورزی در کشور قبرس شمالی را دارید، خوشبختانه میزان تورم در این کشور بسیار پایین است و شما با یک بودجه کم و کاملا معقولانه می توانید در هر متراژی که دوست داشتید، در این کشور زمین کشاورزی خریداری کنید.

زمین های کشاورزی این کشور دارای کاربری های متفاوت هستند و شما باید هنگام خرید به این نکته توجه کرده و بهترین زمین را جهت خرید نهایی انتخاب کنید. با این خرید کاملا عاقلانه شما می توانيد گام موثری در جهت دریافت اقامت کشور قبرس شمالی بردارید. همچنین این زمین های کشاورزی ارزش بسیار زيادی دارند و در آینده نه چندان دور ارزش واقعی آن ها حتی بیشتر خواهد شد، چون این کشور هر سال رتبه بهتری را از نظر ارائه خدمات شهروندی نوین در دنیا کسب کرده و همه ساله تعداد زیادی مهاجر به این کشور مهاجرت می کنند و همچنین مجموعه بازرگان در این حوزه فایل های متنوعی دارد.

شما با توجه به بودجه و همچنین ویژگی های مد نظرتان می توانید بهترین نمونه را جهت خرید انتخاب کنید. این شرکت با بیش ۱۱ ساله سابقه درخشان و جلب رضایت بیش از ۹۸ درصد از مراجعه کنندگان همیشه حرف اول را در ایران می زند و بیشتر از هر چیزی به رضایت شما مراجعه کنندگان عزیز فکر می کند. میزان سودی که شرکت برای خود همیشه در نظر می گیرد، بسیار ناچیز است و به هیچ عنوان قیمت هایی که مجموعه بازرگان ارائه می کند، با قیمت سایر شرکت های قانونی قابل مقایسه برای یک سرمایه گذاری موفق باید ابتد سوالات زیادی را در ذهن خود مطرح کنیم.

به عنوان مثال اصول مهم در خصوص سرمایه گذاری روی زمین، راههای کسب درآمد با خرید زمین و یا اینکه باید بر روی کدام حوزه از زمین باید سرمایه گذاری کنیم. ما در این مقاله میخواهیم در خصوص قیمت زمین در قبرس شمالی و نحوه سرمایه گذاری در این بخش با شما صحبت کنیم.قبل از ادامه دادن به این موضوع لازم است این نکته بیان شود که اگر قصد خرید زمین در قبرس شمالی را دارید ، میتوانید از قسمت سوالات خودتان را از ما بپرسید، چرا که ما بر روی کلیه املاک قبرس شمالی اشراف داشته و از می باشیم و می تواینم اطلاعات قیمت زمین در کشور قبرس شمالی با کاربری های مختلف در تمامی مناطق آن را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا سرمایه گذاری روی ملک در قبرس شمالی؟

همانطور که قبلا نیز بیان شد ، مزایای بسیار زیادی دارد که میتوان به رشد سالیانه عالی آن ، تنوع قیمت و شرایط و تسهیلات پرداخت و ضمنا اخذ اقامت قبرس شمالی اشاره کرد. باید بدانید که سرمایه گذاری روی ملک به عنوان یکی از رایج ترین سرمایه گذاری ها در دنیا محسوب می شود ، اما خرید ملک در این کشور با توجه به می تواند، جذابیت بیشتری داشته باشد  و تحولات سیاسی و اقتصادی در افزایش چند برابری قیمت زمین نقش بسیار موثری را دارند.

جالب است بدانید اگر پنج سال پیش در قبرس شمالی روی زمین سرمایه گذاری کرده بودید، الان قیمت زمین شما در قبرس شمالی بیش از چند برابر رشد کرده بود.این افزایش قیمت در بعضی مناطق تا 1400 درصد نیز بوده است و مهمتر از هم اینکه این رشد و درصد سود به پوند می باشد و اگر بخواهیم موضوع افزایش قیمت پوند را در ایران نیز در نظر بگیریم که این اعداد بسیار جابه جا خواهد شد.

نکات مهم در خصوص خرید زمین در قبرس شمالی

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد ، به عنوان یکی از مشاورین در حوزه املاک در کنار شما دوستان هست تا شما یک زمین مناسب با شرایط خودتان در قبرس شمالی خریداری نمائید ، اما باز هم بر خود لازم دانستیم تا نکاتی را جهت راهنمایی بیشتر برای شما عنوان کنیم.

با توجه به بودجه ای که دارید خرید کنید

همیشه برای یک خرید و سرمایه گذاری موفق در حوزه زمین و املاک در نظر گرفتن بودجه شخص شما می باشد ، زمینی را در قبرس شمالی بخرید که با بودجه شما متناسب باشد و اگر برای تامین این زمین روی وام بانکی نیز حساب باز کرده اید باید این نکته را مد نظر داشته باشید که اقساط طوری باشد که حتما از عهده پرداخت آن بربیائید.

هزینه جانبی را در نظر بگیرید

هزینه های جانبی مثل پرداخت مالیات،عوارض، تسطیح زمین و یا موارد دیگر را نیز در نظر بگیرد و حتما با یک ماشین حساب همه هزینه ها را جمع بندی کنید.

همه استعلامات لازم برای زمین را بگیرید.

یکی از فروش زمین هایی هست که دارای مشکلاتی هست و متاسفانه این موضوع در زمان خرید به شما گفته نمی شود، شاید در این زمان کمتر کسی به فکر گرفتاری های بعدی خرید زمین در قبرس شمالی باشد ، پس نیاز هست از تمامی قوانین زمین در آن منطقه اطلاع حاصل کنید.استعلام از شهرداری و دارایی و اداره ثبت و کلیه اداراتی که مد نظرتان هست را حتما انجام دهید تا از کاربری و مجوزهایی که در زمان خرید به شما نشان می دهند مطمئن شوید، حتما سند را بررسی کنید ما قبلا در خصوص انواع سند ملک در قبرس شمالی با شما صحبت کرده بودیم.

موقعیت زمین بسیار مهم است.

قبرس شمالی به سرعت در حال ساخت و ساز است و یک کشور مهاجر پذیر است که بیشتر مهاجرین دوست دارند تا خانه ای داشته باشند که در کنار دریا بوده و یا اینکه به ساحل نزدیک باشد ، پس حتما موقعیت زمین و راههای دسترسی آن به ساحل را بررسی کنید ، سعی کنید که در آینده ممکن است ایجاد شوند را زیر نظر بگیرید تا در حد ممکن زمینی را در اطراف این پروژه ها بگیرد ، چرا که قطعا آینده بهتری خواهد داشت.

قیمت کدام زمین ها گرانتر است؟

دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و معمولا زمین هایی که دارای سند ترکی می باشند ، از بقیه زمین ها گرانتر و خرید و فروش آن ها نیز راحت تر می باشد ، امکان دریافت وام بانکی روی این نوع زمین ها که دارای سند ترکی می باشند میسر است.اما تسهیلات روی زمین ها با سند غیر ترکی به سختی داده می شود ، اما قیمت زمین در قبرس شمالی فقط تحت تاثیر نوع سند نمی باشد و به عوامل دیگری هم بستگی دارد ، زمین هایی که به ساحل دریا نزدیک تر باشند ، قیمت های بیشتری دارند و در ضمن آینده بهتری داشته و برای سرمایه گذاری نیز مناسب تر هستند، به عنوان مثال در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و البته زمین های ساحلی دیگری نیز در قبرس شمالی وجود دارند.

هدف سرمایه گذاری خودتان را مشخص کنید.

هنگام خرید زمین باید هدفتان را مشخص کنید ، زمین را برای ساخت خانه برای خود می خواهید یا میخواهید یک آپارتمان برای فروش درست کنید ، شاید هم هدفتان ساخت هتل ، کازینو ، کلاب و مجموعه ورزشی و …. باشد ، چرا که داشتن هدف می تواند کمک بسیاری خوب را در انتخاب زمین می تواند بکند.

چند نمونه قیمت زمین در قبرس شمالی

برای اینکه شما یک دید کلی نسبت به قیمت زمین در قبرس شمالی داشته باشید ، چند نمونه قیمت زمین در قبرس شمالی در لیست زیر آمده است ، البته اینها بخشی از زمین های فروشی در قبرس شمالی بوده و شما برای دریافت لیست کامل آن می توانید با ما در تماس باشید.

ردیف منطقه مساحت قیمت زمین
1 گیرنه 700 متر مربع 195000 پوند
2 لفکوشا 507 متر مربع 85000 پوند
3 لانگ بیچ 159 متر مربع 650000 پوند

قیمت زمین در قبرس شمالی چگونه است؟

قیمت زمین در قبرس شمالی با توجه به موقعیت مکانی و کاربری تعئین می شود و شما میتوانید لیست قیمت زمین در نقاط مختلف را از ما دریافت کنید

خرید و سرمایه گذاری روی زمین در قبرس شمالی چقدر سود دارد ؟

اگر با یک مشاوره درست در قبرس شمالی خرید انجام دهید ، سودهای بسیاری زیادی می توانید از خرید زمین در قبرس شمالی به دست آورید.آینده ای درخشان و سراسر از امید در انتظار تمامی افرادی که قبرس شمالی را جهت مهاجرت انتخاب کرده اند، است و این انتخاب هوشمند می تواند آینده آن ها را تضمین کند. باخرید ملک در قبرس شمالی شما می توانید در سایر هزینه های اقامتی نیز صرفه جویی کنید و همچنین در هنگام خرید کاربری هر زمین کشاورزی نیز با تمامی جزئیات به شما ذکر می شود، تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.