فرصت سامانه یکپارچه برای انصراف و ثبت‌نام در طرح‌های جدید

ثبت‌نام‌کنندگان در سامانه یکپارچه که قرار است در تاریخ‌های بعدی خودرو به آن‌ها تعلق گیرد، در صورتی که فعلا تمایل به خرید ندارند و قصد شرکت در طرح‌های آتی را دارند، می‌توانند نسبت به انصراف از خرید اقدام کنند.

فرصت سامانه یکپارچه برای انصراف و ثبت‌نام در طرح‌های جدید
آفتاب‌‌نیوز :

براساس اطلاعیه شماره هشت سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی، متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت‌بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودروهایشان، تمایلی به واریز وجه خوردوی انتخاب شده خود نداشته و یا در آینده نخواهند داشت و تمایل به شرکت در طرح‌های عرضه آتی را دارند، از تاریخ ۱۴۰۲.۱۱.۱۰ لغایت ۱۴۰۲.۱۱.۱۴ ساعت ۲۳:۵۹ فرصت دارند با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی به آدرس https://esalecar.ir نسبت به انصراف از طرح اقدام کرده تا امکان شرکت در طرح‌های آتی برای آن‌ها فراهم شود.

‌در صورت عدم انصراف، سفارش‌ها محفوظ مانده و لغو نخواهد شد، ولی امکان شرکت در سایر طرح‌های آتی برای آن‌ها وجود نخواهد داشت.

همچنین متقاضیانی که در وب سایت خودروساز واریز وجه کرده‌اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهند داشت.

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.