طرز استفاده خوشبو کننده ماشین

این خوشبو کننده که ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد، شامل یک ظرف شیشه ای شفاف، درپوش و چند عدد چوب نازک می باشد. داخل ظرف شیشه ای خوشبو کننده EYFEL مدل اوشن ( اقیانوس )، 10 میلی لیتر مایع خوشبو کننده با رایحه بسیار دلپذیر اوشن ( اقیانوس ) قرار دارد توسط درپوشی که روی آن قرار گرفته است، محکم شده است.برای استفاده از خوشبوکننده ایفل EYFEL مدل اوشن ( اقیانوس )، ابتدا درپوش بیرونی را با پیچاندن، باز کرده، سپس درپوش داخلی را برداشته و مجدد درپوش بیرونی را روی درب شیشه میگذاریم.

خوشبو کننده آویز خودرو | لوازم خودرو

با توجه به میزان بزرگی فضایی که قرار است از خوشبو کننده هوای ایفل EYFEL با رایحه اوشن ( اقیانوس ) استفاده کنیم، می توانیم یک یا چند عدد از شاخه های چوبی نازک که در بسته بندی قرار دارد را درون شیشه خوشبوکننده قرار دهیم.

بنابراین، چوب ها را بنا به میزان کم و زیاد بودن رایحه بین 1 (رایحه کمتر) تا 4 (رایحه بیشتر) شاخه داخل شیشه قرار میدهیم که بستگی به میزان علاقه ما به قوی یا ملایم بودن رایحه و یا بزرگی و کوچکی فضا دارد.

بعنوان مثال، اگر رایحه ملایم تری میخواهید یا فضای کوچکتری مثل یک اتاق دارید، یک شاخه کافی هست؛ ولی اگر رایحه قوی تری میخواهید و یا فضای بزرگتری دارید، قرار دادن 3 یا 4 شاخه مناسب میباشد.

مایع خوشبو کننده داخل ظرف شیشه ای از چوب های نازک، به آرامی بالا رفته و در محیط منتشر میشود و فضای شما را معطر و خوشبو میکند. انتشار رایحه در تمام طول مدت استفاده از این خوشبو کننده بصورت دائم و یکسان میباشد و ماندگاری بالایی در محیط شما خواهد داشت.

توجه داش ته باشید که مدت زمان و عمر هر شیشه خوشبو کننده های 10 میلی لیتر ایفل EYFEL، بطور متوسط بین یک ماه ( اگر 3 یا 4 شاخه قرار دهید) تا 2 ماه (اگر یک شاخه قرار دهید) میباشد. ضمناً در محیط با دمای هوای گرم تر و یا زمانیکه چوب های خوشبو کننده هوای ایفل EYFEL در معرض باد و جریان هوای بیشتری قرار دارند، بخاطر اینکه مایع خوشبو کننده زودتر تبخیر می شود، معمولاً در زمان کوتاه تری تمام می شود.

از ویژگی های منحصربفرد این خوشبوکننده ها مقرون بصرفه بودن و ماندگاری بالای و مدت زمان استفاده بیشتر نسبت به بقیه خوشبو کننده های موجود در بازار و همه پسند بودن رایحه های آن میباشد و همچنین بدلیل وجود الکل چرب در این مایع به ضدعفونی کردن محیط نیز کمک شایانی میشود.

برای خوشبو کردن فضا می‌توان از خوشبو کننده های هوا مدل «اوشن ( اقیانوس )» برند «EYFEL» (ایفل) استفاده کرد که رایحه‌ ی خوش اوشن ( اقیانوس ) دارد.خوشبو کننده های ماشینی برند ایفل به سرعت بوی نامطبوع محیط را جذب و بوی خوش خود را پراکنده می کنند و تا هفته ها و ماه ها، رایحه ای ملایم و ثابت اوشن ( اقیانوس ) را در فضا پراکنده می کنند.

از خوشبو کننده اوشن ( اقیانوس ) ایفل می‌توان در هنگام مهمانی، زمان مطالعه و کار، در اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و راهروی ساختمان استفاده کرد.طرز استفاده از ایفل های ماشینی : ابتدا درب چوبی خوشبو کننده را باز کرده و درب پلاستیکی ایفل را بردارید . سپس آن را به آیینه اتومبیل خود آویزان کنید . ( برای اینکه رایحه کمتری پخش شود و ایفل شما دیر تر تمام شود میتوانید به جای برداشتن کامل درپوش پلاستیکی روی آن حفره هایی ایجاد کنید . )

بسته‌بندی این خوشبوکننده ها بسیار زیبا و شکیل با ابعاد 5 سانتیمنر در 5 سانتیمتر در 24سانتیمتر است که یک شیشه زیبا با حجم 10 و به ابعاد 5سانتیمتر در 3سانتیمتر در 3سانتیمتر به همراه چند شاخه ی چوبی ( نی نازک) درون بسته بندی اش جای گرفته است.

عطرهای دریایی، با توجه به تازگی و شوری، برای روزهای گرم تابستان مناسب هستند. نت های دریایی در عطرهای مختلف برای ایجاد یک ترکیب تازه به کار می روند و از عطر و طعم آب دریا متمایز بوده و ذهن و حواس ما را تازه می کند. این غیر معمول نیست که نسخه های جدید، برخی از رایحه های قدیمی را در یک نسخه ویژه با عطر آب دریا و طراوت ارائه می دهند. عطر و بوی دریا که از اجزای ترکیبی بسیار پیچیده ی شیمی آلی گرفته شده است. نت”دریایی”

بنا بر اعلام شرکت سازنده ی خوشبوکننده های ایفل EYFEL، تمامی رایحه های این شرکت که در مدل ها، بو ها، عطر های مختلف و حجم های مختلف به بازار عرضه می شود، همگی استاندارد های بهداشتی لازم را کسب کرده و سازگار با محیط زیست می باشند.

خوشبو کننده هوای رومیزی ایفل EYFEL، ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد، نظیر:

عطرهای دریایی، با توجه به تازگی و شوری، برای روزهای گرم تابستان مناسب هستند. نت های دریایی در عطرهای مختلف برای ایجاد یک ترکیب تازه به کار می روند و از عطر و طعم آب دریا متمایز بوده و ذهن و حواس ما را تازه می کند. این غیر معمول نیست که نسخه های جدید، برخی از رایحه های قدیمی را در یک نسخه ویژه با عطر آب دریا و طراوت ارائه می دهند. عطر و بوی دریا که از اجزای ترکیبی بسیار پیچیده ی شیمی آلی گرفته شده است. نت”دریایی”

مناسب منازل، فروشگاه ها و ادارات و فروشگاه ها و قابل استفاده در کنار بقیه لوازم دکوری و تزئینیاستفاده از خوشبو کننده اوشن ( اقیانوس ) ایفل می‌تواند رایحه و عطر دلنشینی را در محیط منزل شما پدید آورد که با باز کردن در ورودی مهمانان را به وجد آورد.

به صورت خلاصه می توان انواع خوشبو کننده ها را بر اساس نوع کاربردی که دارند، به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد:

 1. خوشبو کننده هوا ایفل مدل اوشن ( اقیانوس ) Ocean
 2. خوشبو کننده ماشین (خودرو) اوشن ( اقیانوس ) Ocean
 3. خوشبو کننده سرویس بهداشتی (دستشویی) ایفل اوشن ( اقیانوس )
 4. خوشبو کننده رومیزی EYFEL رایحه اوشن ( اقیانوس )
 5. خوشبو کننده خودکار و نیمه خودکار ایفل مدل اوشن ( اقیانوس )

از دیگر عواملی که می توان خوشبو کننده های هوا را دسته بندی کرد، بر اساس رایحه و بوی آن ها می باشد. از مهمترین انواع دسته بندی خوشبوکننده ها براساس رایحه و بو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • خوشبو کننده با رایحه گل و گیاه
 • خوشبو کننده با رایحه خوراکی
 • خوشبو کننده با رایحه میوه ای
 • خوشبو کننده با رایحه ادکلنی
 • خوشبو کننده با رایحه طبیعت
 • خوشبو کننده با رایحه جنگل
 • خوشبو کننده با رایحه آرامش دهنده
 • خوشبو کننده با رایحه کائنات
 • خوشبو کننده با رایحه قهوه و کافی شاپ
 • خوشبو کننده با رایحه انرژی بخش.
ویژگی محصول
نام محصول: خوشبو کننده هوا اوشن ( اقیانوس )
نام لاتین: Ocean
حجم: 10 میلی لیتر
برند: ایفل  –  EYFEL
ساخت کشور: ترکیه
ابعاد بسته بندی: 5سانتیمتر در 3سانتیمتر در 3سانتیمتر
امکان فروش عمده محصول: وجود دارد (جهت هماهنگی تماس گرفته شود)

شما می توانید از طریق سایت ، اقدام به خرید خوشبو کننده خودرو نمائید و یا بمنظور سفارش عمده، با شماره های درج شده در سایت ما  تماس بگیرید.

قیمت خرید خوشبو کننده ایفل اوشن ( اقیانوس ) چقدر است؟

از کجا خوشبو کننده هوا EYFEL مدل اوشن ( اقیانوس ) بخرم؟

مرکز در جستجوی هستید؟ انواع بسیاری از خوشبو کننده های هوا وجود دارد و انتخاب بهترین آن‌ها می‌تواند مشکل باشد. رایحه هرکدام متفاوت است، بنابراین در ادامه توصیه‌ها و گزینه‌هایی پیشنهاد می‌شود که می‌تواند در خوشبو کردن خودرو شما موثر باشد. با 7 روش خوشبو کردن ماشین و نکات خوشبو شدن خودرو همراه ما باشید.

چه چیزی در ماشین‌ها باعث می‌شود که آن‌ها همیشه بد بو باشند؟ اگر بچه‌ یا حیوان خانگی دارید؛ می‌تواند بخشی از این مشکل باشد. ذرات بو باقی می‌مانند. اما حتی اگر بچه یا حیوان خانگی نداشته باشید، بعد از مدتی، به‌خصوص در تابستان، خودروی شما بوی عجیبی پیدا می‌کند.

خوب نیست اگر یک راه سریع و آسان برای خلاص‌شدن از شر آن بو وجود داشته باشد؟! بالاخره new car smell خیلی دلنشین است! اما چگونه بوی ماشین خود را بهتر کنید؟ با روش های خوشبو کردن ماشین، سریع رایحه خوبی را به خودرو خود بدهید.

 1. ساخت خوشبو کننده هوای دست ساز با گیره و اسانس

یک خوشبو کننده هوا برای ماشین خود با ماندگاری بالا می‌خواهید؟ گلوله‌های پنبه‌ای را به گیره لباس بچسبانید و 5 تا 10 قطره از اسانس‌های موردعلاقه خود را روی آن‌ها بریزید. آن را با گیره به دریچه‌های خودرو ببندید، کولر یا بخاری را روشن کنید و ماشین شما تنها در چند ثانیه بوی خوب و مطبوعی می‌دهد.

نکته خوب در مورد Car air freshener دست‌ساز این است که می‌توانید به‌راحتی رایحه‌ها را تغییر دهید! تعدادی از عطرهای موردعلاقه خود را داشته باشید و آن‌ها را تغییر دهید تا باروحیه شما مطابقت داشته باشد. به همین سادگی ترفند ساده برای خوشبو کردن داخل ماشین را یاد گرفتید.

 1. استفاده از جوش شیرین به عنوان خوشبو کننده

خوشبو کننده هوا کلاسیک و بدون مواد عطرزا می‌خواهید و قصد خوشبو کردن ماشین با استفاده از روش‌های طبیعی دارید؟ یک خوشبو کننده هوا غیرسمی، آسان و دست‌ساز وجود دارد که می‌توانید با جوش شیرین و اسانس درست کنید. جوش شیرین هر بوی بدی را جذب می‌کند در حالیکه اسانس‌ها رایحه‌ای مطبوع به ماشین شما می‌بخشد.

اگر حیوانات خانگی یا بچه کوچک در ماشین خود دارید و می‌خواهید انواع مواد استفاده شده را محدود کنید، این گزینه عالی است. با وجود اینکه این روش غیرسمی است، اما بهتر است این خوشبو کننده ماشین و سایر موارد موجود در این مطلب را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.

 1. استفاده از موم شمع معطر

چند مکعب موم معطر را در یک شیشه بیندازید و روی آن را سوراخ سوراخ کنید تا آن (مخصوصاً در یک ماشین گرم) با ذوب‌شدن موم بوی فوق‌العاده‌ای بدهد. اگر در آب و هوای گرم و تابستانی زندگی می‌کنید، این گزینه عالی است؛ زیرا هرچه موم بیشتر ذوب شود، عطر بیشتری منتشر می‌شود! راه جالبی برای حفظ بوی تازه ماشین شما برای چند ساعت! شیشه‌های مختلف (یا فقط مکعب‌های موم مختلف) را بچرخانید تا عطرها را تازه نگه دارید.

 1. استفاده از خاک ژله‌ای و روغن بُخور

خوشبو کننده هوایی وجود دارد که می‌توانید آن را فشار دهید تا بوی خوبی به ماشینتان بدهید! با استفاده از خاک ژله‌ای و روغن بخور یک خوشبو کننده هوا ژلی درست کنید. شما می‌توانید دسته‌هایی از این‌ها را فقط با چند هزار تومان درست کنید! آنها را در یک شیشه درب‌دار (با سوراخ) قرار دهید تا نریزد. اینها یک راه عالی برای ایجاد بوی بهتر و درعین‌حال تزئینی به هر فضایی هستند!

 1. استفاده از خوشبو کننده ماشین ایفل

به دنبال خوشبو کننده هوا بدون دردسر و با کیفیت و با قیمت مناسب هستید؟ از برای ماشین خود استفاده کنید. در رایحه‌های متنوعی همچون انبه، هلو، طالبی، اقیانوس، جنگل استوایی و… به صورت آویز عرضه می‌شود که شما بسته به سلیقه خود می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. لازم به ذکر است که برای داشتن عمر بیشتر این خوشبو کننده هوا پلمپ پلاستیکی این محصولات را سوراخ کنید. توجه کنید که حتما را خریداری کنید و از نمونه‌های فیک و تقلبی آن استفاده نکنید.