طراحی داخلی خانه ویلایی یک طبقه

توسعه طرح طبقات تخصصی در پلان ویلایی یک طبقه

چالش برانگیزترین کار در انجام چنین توسعه هایی برای املاک مسکونی، ایجاد یک پلان طراحی داخل ویلا باغ است. این ممکن است بالاترین استانداردهای اجرا را در سطوح و ابعاد هر منطقه داخلی داشته باشد. با این حال، بزرگترین هدف در توسعه برنامه های راهبردی خانه، ایجاد تعادل کامل در طراحی داخلی و فضاهایی است که نتایج شگفت انگیزی را نسبت به فضای داخلی و نتایج پلان ویلا آن به ارمغان می آورد.

 طراحی پلان ویلای یک طبقه

طراحی مغازه همانطور که در مورد آنچه در طول باید انتظار داشته باشید تحقیق می کنید، باید ایده ها و برنامه های خود را نیز ترسیم کنید که این نیاز به طراحی پلان دارد جهت جاگذاری فضاهای مختلف ویلا
هر قسمت اصلی از فضای داخلی نیاز به چیدمان پلان شگفت انگیزی دارد، که اهمیت متفاوتی در چیدمان و طراحی نسبت به هر داخلی می طلبد. با انجام برنامه ریزی فضایی مناسب، هر حال و هوای داخلی به بهترین ظرافت و عظمت در تعادل در هر طراحی و دکوراسیون دست می یابد. به عنوان مثال، یک طراحی اتاق خواب مدرن که دارای کمد لباس و حمام خاص خود در داخل است، توسط طراحان داخلی اتاق خواب مدرن به خوبی توسعه یافته و طراحی شده است. با اجرای برنامه ریزی استراتژیک، طراحی اتاق خواب مدرن مطمئنا تعادل کامل را در فضای داخلی با آرامش و دنج کامل خواهد داشت.

طراحی داخلی خانه با طراحی تیم آتلیه معماری مسعودیان، هر برنامه ریزی مسکونی همیشه منجر به دستیابی به موفق ترین و خارق العاده ترین نتیجه لوکس می شود. برای اینکه بتوان به رضایت‌بخش‌ترین نتیجه طراحی دست یافت، همیشه به بهترین تیم و اجرای متخصص نیاز است. و با اجرای درست برنامه ریزی راهبردی خانه، مهم نیست خانه چقدر بزرگ یا کوچک باشد، قطعا رضایت بخش ترین حالت را به دست می آورد.

ما تعادل کاملی را برای هر طراحی و چیدمان پلان ویلایی یک طبقه لوکس ایجاد می کنیم. از آنجایی که ما متخصص ترین و حرفه ای ترین تیم را داریم که توانایی کامل برای اجرای سیستماتیک ترین و استراتژیک ترین راه حل ها را در توسعه هر طرح خانه مطابق با آن دارد.

 برنامه ریزی سیستماتیک برای یک ویلای مدرن

این پلان ویلایی یک طبقه اجرای حرفه ای مطلق کار را برای دستیابی به تعادل کامل فضاها و مناطق در سراسر هر طبقه نشان می دهد. تمام ویژگی های خاص و مواد تزئینی به خوبی ارائه شده است تا بتوان چیدمان دقیق تمام قسمت ها را مشاهده کرد. تیم طراحی آتلیه معماری مسعودیان اطمینان حاصل می کند که تمام قسمت های خانه را مطابق با آن ارائه می دهد تا بتواند بر جزئیات دقیق نظارت کند.

چگونه ارتفاعات متقارن برای ویلای مدرن ایجاد کنیم؟

ایجاد طراحی بیرونی یکی از عوامل مهم برای تمرکز شغل در هر پروژه است. هر طراحی بیرونی نمایانگر ویژگی اصلی و سبک زندگی خانواده صاحب خانه خواهد بود. اولین مراحل ایجاد یک طراحی موفق برای نمای بیرونی، کار برای بهترین راه حل ها و پیشرفت ها در ارتفاع پروژه است. طرح ارتفاع باید دارای تعادل کامل برای تمام ویژگی های بیرونی خانه مانند پنجره ها، درب اصلی و سایر مواد تزئینی برای فضای باز باشد.

فضای داخلی یک ویلا اولین برداشت از زندگی شماست. نحوه طراحی آن چیزهای زیادی در مورد شخصیت افرادی که در آنجا زندگی می کنند به شما می گوید. ساخت ویلا یا خانه کار بسیار بزرگی است که باید در بودجه محدود و در کمترین زمان ممکن انجام شود. اگر در حال برنامه ریزی ویلایی کاملا مستقل هستید، این کار چالش برانگیزتر است. در چنین مواردی، بسیار مهم است که بفهمید چه می خواهید و چگونه می خواهید زندگی کنید. تیم ما از طراحان حرفه ای داخلی ویلا به شما کمک می کند مبلمان و عناصر طراحی مناسب را انتخاب کنید که کاملاً با محیط، سبک زندگی و شخصیت شما مطابقت دارد. ما همچنین اطمینان می دهیم که دکور کاربردی و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است. بنابراین اگر به دنبال خدمات طراحی داخلی ویلا هستید،تیم طراحی آتلیه معماری مسعودیان اهمیت فضا و نیاز به به حداکثر رساندن هر متر مربع از ملک شما را درک می کند و آماده طراحی و ساخت اجرا ویلا می باشد

 فاکتور های اساسی در دکوراسیون خانه ویلایی

برای دکوراسیون خانه ویلایی، ایده های بسیار زیادی وجود دارد، و هزینه نسبتا بالایی را برای اجرایی کردن ایده ها، و تهیه امکانات برای داخل ویلا، نیاز داریم. در واقع برای لوکس کردن محیط ویلا، نیاز به تهیه وسایل زیبا و شیک و در نهایت نیاز به چیدمان مدرن با وسایل لاکچری می باشد. علاوه بر تهیه و چیدمان وسایل لاکچری و شیک، نیاز به تهیه امکانات رفاهی است که، علاوه بر شیک بودن و لاکچری بودن، موجبات آرامش افراد و ساکنین ویلا را باید فراهم کند.

 نحوه طراحی دکوراسیون خانه ویلایی

در طراحی داخلی خانه ویلایی یا ویلاها، نحوه چیدمان وسایل، یکی از ملاک های مهم می باشد و حتی انتخاب این وسایل باید بسیار با سلیقه و با دقت خاصی بر اساس نیاز و کاربرد آنها انجام شود. همانطور که گفته شد، در شیک ترین خانه های ویلایی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از موارد دیگری که در دکوراسیون خانه ویلایی اهمیت بسیار زیادی دارد، نورپردازی مناسب می باشد. در دکوراسیون و طراحی این ویلاها از پنجره هایی با اندازه های بسیار بزرگ استفاده شده است که نور و روشنایی را به داخل محیط می آورد و در کیفیت هوای محیط بسیار تاثیر گذار می باشد.

همچنین در قسمت هایی از سقف و دیوارهای ویلا، از نورپردازی های بسیار زیبا و به روز استفاده می شود، تا در هنگام شب، زیبایی بیشتری را به ارمغان بیاورد. استفاده از رنگ های شیک و روشن در فضای داخلی این ویلاها، حس آرامش را برای ساکنین این ویلا فراهم می کند. علاوه بر آن، از روشنایی های مصنوعی استفاده شده که زیبایی و روشن شدن فضای داخلی آن را دو چندان می کند. در تصاویر زیر نمونه هایی از این طرح را برای شما نشان می دهد.

فراموش نکنید که استفاده از وسایل زیبا و لوکس در بسیار موثر می باشد، و زیبایی چشمگیری به آن می بخشد. استفاده از حداقل ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی باعث سرزندگی بیشتر ساکنان ویلا می شود. استفاده از آینه، در مکانی مناسب که نور بیشتری وجود دارد، در بزرگنمایی فضای ویلا تاثیر بسیار زیادی دارد.

 دکوراسیون خانه دوبلکس چگونه است؟

دکوراسیون خانه های دوبلکس به دلیل فضای بسیار زیادی که دارند، نیازمند توجه بیشتر در معماری می باشد. خانه های دوبلکس به دلیل دو طبقه بودن و زیر بنای زیادی که دارند، دارای هماهنگی بیشتری در دکوراسیون داخلی می باشند. افرادی که دارای سرمایه زیادی می باشند، بیشتر علاقه مند به ساخت و یا خرید خانه های دوبلکس هستند، چون در این خانه ها نیاز به هزینه زیاد در ساخت و طراحی دارند و هر کسی توان پرداخت این هزینه ها را ندارد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با طراحی داخلی خانه دوبلکس آشنا کنیم.
خانه های دوبلکس از زیبایی بی نظیری در معماری و دکور برخوردار هستند. به طوریکه که اگر معماری و دکور زیبا نداشته باشند خانه بزرگ هیچ کارایی و زیبایی ندارد. در این بخش به ویژگی های خانه های دوبلکس می پردازیم. مهم ترین موردی که در زیبایی داخلی خانه های دوبلکس تاثیر گذار میباشد، طراحی راه پله های مدرن و خلاق می باشد که در زیبایی این خانه ها نقش بسیار زیادی ایفا می کند. طراحی راه پله در اکثر خانه های ویلایی و حتی به راحتی قابل انجام است.

امروزه انواع پله در مدل و جنس های مختلف وجود دارد. در تصاویر زیر می توانید طراحی راه پله ها ی خانه های دوبلکس را مشاهده کنید . شاید علاقه بسیاری از افراد به خانه دوبلکس، به دلیل راه پله های جذاب و مدرن می باشد. این راه پله ها به شکل های مختلفی از جمله راه پله گرد و راه پله مارپیچ و غیره طراحی شده اند.

اگر خانه ویلایی شما دو طبقه است، راه پله تأثیر زیادی در نمای کلی خانه دارد. اگر خانه ویلایی شما بزرگ است راه پله را می‌توانید درمرکز آن تعبیه کنید. اما اگر فضای کمتری دراختیار دارید، بهتر است که آن را کنار دیوار قرار دهید.

دکوراسیون خانه ویلایی هنرمندانه

این خانه چشمگیر و زیبا نه تنها با معماری مدرن و شیشه ای، بلکه با دکوراسیون داخلی شاد و پرانرژی خود در گوشه ای سرسبز از حومه یک شهر خودنمایی می‌کند. علاقه صاحبخانه به رنگ‌های شاد و تنوع مصالح بود که شرکت پروژه را به خلق چنین اثری هدایت کرد.

مدیر پروژه می‌گوید: “با استفاده از کلکسیون هنری عظیم و متنوع صاحبخانه موفق شدیم یک ارتباط پویا بین آثار هنری و مبلمان خانه برقرار کنیم.”

این ارتباط به محض ورود به راهروی ورودی وسیع مرمری قابل مشاهده است. این راهرو با یک کابینت هندسی شاد که شبیه حرف C طراحی شده، یک کاناپه دو رنگ جیر، قالی زاویه دار و یک میز با طراحی ارگانیک دکور شده.

بعضی از سازه های آهکی سفید و بتنی، از پشت نورپردازی شده و فضای بی نظیری برای استراحت های عصرگاهی به وجود آورده اند. این زیبایی شناسی بافت دار، روی صندلی های دسته دار که طرح های مواج دارند هم دیده می شود.

اتاق نشیمن در خانه ویلایی

در صورتی که پذیرایی شما بزرگ است بهتر است آن را به چند قسمت تقسیم کرده و هر بخش را به طور جداگانه دکور کنید. بخش‌های نشیمن شما می‌تواند شامل محلی برای نشستن، محلی برای غذا خوردن و مانند آن باشد. دیوارهای فضای نشیمن را با رنگ سفید نقاشی کنید تا دستتان برای انتخاب مبلمان و سایر دکوراتیوها بازتر باشد. اگر فضا به شما اجازه می‌دهد، از دو دست مبلمان استفاده کنید، اما در انتخاب نوع مبلمان دقت کنید که فضا برای حرکت به اندازه کافی وجود داشته باشد. با استفاده از اکسسوری‌های مناسب مثل تابلو، آباژور، مجسمه و مانند آن فضای نشیمن را جذابتر کنید.
اگر فضای جداگانه برای غذاخوری در نظر گرفته اید، توجه داشته باشید که نوع صندلی‌ای که انتخاب می‌کنید با بقیه مبلمان هماهنگی داشته باشد. تا جایی که می‌توانید برای پنجره‌ها از پرده‌های نازک و با ضخامت کم استفاده کنید تا نور طبیعی را مهمان خانه کنید.

طراحی خانه ساحلی

طراحی خانه ساحلی یکی از سبک های بسیار محبوب در طراحی و دکوراسیون میباشد، به دلیل نزدیکی که با دریا دارند، روزها با صدای دریا و پرندگان دریایی، اوقات خود را سپری میکنید که، آرامش خاصی را برای ساکنان این خانه ها فراهم می کند. از فضاهای بسیار وسیع و بزرگ در طراحی این خانه ها استفاده شده است، و با داشتن پنجره های بزرگ که رو به بیرون باز می شود، چشم اندازی زیبا برای ساکنان این خانه به وجود آورده است. در طراحی خانه های ساحلی با ارتباط بین فضا ها به خوبی اجرا می شود. تراس های بسیار گسترده و زیبا که بیشتر مناظر از دو طرف به نمایش گذاشته می شوند در طراحی ویلا ها اکثر این موارد رعایت می شوند.

در نقاط مختلف ایران مثل شمال کشور و سواحلی جنوبی بسیار رایج است در طراحی دکوراسیون خانه ویلایی که دید و منظره خوبی دارد معمولا از پنجره های بسیار گسترده استفاده می کنند تا هم چشم انداز عالی به سواحل و دریا داشته باشیم و هم تهویه هوا به دلیل شرجی بودن این مناطق راحت تر صورت گیرد