راهنمای خرید سرچراغی پارکی

نورپردازی شهری یکی از مهم ترین جنبه های شهرسازی است که اجرای اصولی و بی نقص آن کمک بسیار زیادی به زیباسازی شهرها می کند. چراغ پارکی از آن جهت که در روشنایی پارک ها، زیبایی آن و ایجاد امنیت در شب ها نقش دارد، بسیار حائذ اهمیت است. همان طور که می دانید، این چراغ ها باید روی پایه هایی سوار شوند تا ایستایی و استحکام کافی را به دست آورند. علاوه بر تأمین ایمنی چراغ پارک، تأثیر به سزایی هم در زیبایی محوطه ها دارد.این مطلب راهنمای شما برای خرید و است. اگر در فکر خرید پایه چراغ پارکی هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید تا جواب سوالات خود را در این زمینه بگیرید.

هنگام خرید پایه چراغ پارکی باید به چه چیزهایی دقت کرد

این را بدانید که پایه چراغ پارکی تنها برای پارک های سطح شهر کاربرد ندارند. این منابع نوری عموما هستند که در موارد بسیاری کاربرد دارند. ممکن است شما صاحب یک ویلای خصوصی، خانه‌ای حیاط دار، یک باغ شخصی، یک باغ تالار مجلل یا هر محوطه ای باشید که برای تأمین روشنایی به چراغ روشنایی نیاز داشته باشد. در این صورت نیاز دارید که به تعداد چراغ هایی که تهیه می کنید، یا پارکی هم بخرید. با این تفاسیر لازم است بدانید که هنگام خرید پایه چراغ پارکی به چه نکاتی توجه کنید.

Guide to buying Sarcharagi Parki

تعداد پایه چراغ پارکی که به آن نیاز دارید

پایه تابلو ترافیکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید. لازم است در ابتدا ببینید که چه تعداد چراغ پارکی در اختیار دارید. در مرحله بعد باید به این نکته دقت کنید که نوع چراغ چیست. برخی از این چراغ های پارکی چندشاخه هستند و مجموعه‌ی آن ها به یک پایه نیاز دارد. بنابراین باید در وهله اول تعداد پایه های مورد نیاز را ارزیابی کنید.

بودجه ای که در اختیار دارید طبیعتاً بودجه ای که برای خرید پایه چراغ پارکی در اختیار دارید، عاملی مهم و تعیین کننده است. بسته به بودجه ای که در اختیار دارید، گزینه های متعددی پیش روی شما قرار می گیرد. برای مثال قیمت با معمولی متفاوت است. بنابراین لازم است بودجه را در ابتدا و پیش از اقدام به خرید تعیین کنید تا بدون نگرانی پایه چراغ پارکی را تهیه کنید.

مدل پایه چراغ پارکی که قصد خرید آن را دارید یکی از مهم ترین فاکتورها در خرید پایه چراغ پارکی مدل آن است. به هر حال سلیقه شما به عنوان خریدار نقش مهمی در انتخاب پایه روشنایی دارد. برای خرید پایه چراغ پارکی بهتر است فروشگاه های مختلف را بررسی و با مقایسه مدل های مختلف، نسبت به خرید انواع و سنتی اقدام کنید. فرایند و مدل آن تاثیر بسزایی در تعیین قیمت آن دارد.

پایه چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی با نام دیگر پایه چراغ ترافیکی ، دکل های چند وجهی بازوداری هستند که محل نصب چراغ های راهنمایی رانندگی به همراه کانتر ویا تابلوهای مسیریابی می باشد. پایه چراغ راهنمایی که بیشتر در تقاطع ها پشت چراغ قرمز مشاهده می کنید، نقش بسزایی در کنترل ترافیک و روان سازی عبور و مرور دارد. همچنین این پایه ها یکی از فاکتور های زیبایی تاثیرگذار در معماری شهری است.

فروشگاهی که پایه چراغ پارکی را از آن می خرید

مهم است که کدام فروشگاه را برای خرید خود انتخاب می کنید. فروشگاه های معتبر آنلاین همیشه بهترین گزینه برای خرید چنین محصولاتی هستند. با مراجعه به وب سایت های معتبر فروش تجهیزات روشنایی می توانید انواع مدل های مورد نظر را بر اساس بودجه با هم مقایسه کنید، با کارشناسان فروش و پشتیبانی در ارتباط باشید و خرید آسان و مطمئن را تجربه کنید.یک فروشگاه اینترنتی معتبر آنلاین برای خرید پایه چراغ پارکی است که امکان مقایسه محصولات و بررسی مشخصات هریک را به صورت لحظه ای برای شما فراهم کرده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره برای خرید پایه چراغ پارکی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آیا جنس پایه چراغ پارکی در طول عمر آن تاثیر دارد؟

مسلماً بله. اگر پایه چراغی بی کیفیت تهیه کنید، عملاً با دست خودتان چراغ را در معرض انواع تغییرات محیطی قرار داده اید. تصور کنید که پایه ای بی کیفیت و با جنس غیر استاندارد خریده اید. بعد از مدتی پایه چراغ شما فرسوده می شود. پر واضح است که احتمال سقوط چراغ یا نفوذ آب به قسمت‌های پایینی آن افزایش می یابد. بنابراین لازم است هنگام خرید پایه چراغ پارکی دقت کنید که جنس آن مرغوب باشد تا به این وسیله از فرسایش چراغ در طولانی مدت جلوگیری کنید.شرکت احداث گستر با تولید و عرضه بهترین پایه های چراغ پارکی این دغدغه را برای شما برطرف می کند. برای استعلام با کارشناسان تماس بگیرید.

آیا هنگام خرید پایه چراغ پارکی به نصب باید دقت کرد؟

سرچراغ های پارکی در مدل های مختلفی وجود دارند معمولاً از آن ها برای روشن کردن فضای خیابان ها، شهرک ها، پارک، حیاط، فضای بیرونی ویلاها و …. استفاده می گردد. برای روشن نمودن این چراغ ها جهت تامین روشنایی از نیروی برق استفاده می کنند. در سال های اخیر نوعی سرچراغی با عنوان خورشیدی به بازار آمده است که بسیار مورد توجه قرار نگرفته اند. عملکرد این چراغ ها به دو شکل مختلف انجام می شود به این ترتیب که در طول روز نیروی لازم را جذب و ذخیره می کنند و در هنگام شب برای روشنایی از آن استفاده می کنند. این مدلها به دلیل بازدهی پایین ، هزینه تعمیر و نگهداری بالا و همچنین قابل سرقت بودن خیلی در ایران مورد پسند قرار نگرفت .

سرچراغی پارکی خورشیدی در یک نوع دیگر نیز طراحی شده است که از سیستم های محافظتی برخوردار هستند. به این ترتیب که اگر بنا بر دلایلی مانند بارش باران چراغ ها قادر به ذخیره انرژی خورشیدی به میزان لازم نشوند ذخیره ی انرژی داشته باشند و باتری آن ها به صورت کامل تخلیه نشود. در بخش پایینی این مدل از چراغ های پارکی درب هایی تعبیه شده است تا به این شکل یک کابل به وسیله پایه یا لوله به طرف منبع ولتاژ هدایت شود. سپس این کابل از آن خارج شده و به برق اتصال پیدا می کند.

مدل نورپردازی

پیش از اینکه نسبت به خرید سرچراغی پارکی اقدام کنید باید دقت داشته باشید که به چه نوع نورپردازی علاقه مند هستید. پس از آن می توانید بر اساس نیازتان سرچراغی مورد نظر را انتخاب نمایید. بهتر است در هنگام انتخاب این تجهیزات دو فاکتور کاربردی و زیبایی را مد نظرتان داشته باشید.

فرم ظاهری و رنگ بندی

خرید سرچراغی پارکی به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون بیرونی به شمار می رود. مسلماً دکوراسیون خارجی برای هر محیطی بر اساس ایده هایی انجام می گیرد که از ابتدا مشخص شده باشد. شما نیز باید در هنگام خرید تجهیزاتی نظیر سرچراغ ها از این سبک پیروی کنید.

نکته دیگری که در هنگام خرید این محصولات مطرح است رنگبندی این تجهیزات است که باید با فضا و محیط پیرامون خود در هماهنگی باشد. معمولا سرچراغ های پارکی که در سبک های کلاسیک، سنتی و سلطنتی ساخته می شوند را می توانید در رنگ های پتینه برنزی و مسی مشاهده کنید. در صورتی که قصد دارید از این سرچراغ ها در محیط های مدرن استفاده کنید باید از رنگ های خنثی مانند مشکی و سفید استفاده کنید. سرچراغ های پارکی معمولا با بدنه های متنوعی وجود دارند.

سرچراغی پارکی باید از یک بدنه ی مقاوم برخوردار باشد. پایه ها نیز باید از پایداری زیادی برخوردار باشند تا بتوانند سرچراغ ها را به راحتی نگه دارند. می توانید این پایه ها را بنا بر نیاز و سلیقه ی خود انتخاب کنید که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. لازم است قبل از خرید دقت داشته باشید چه نوع سرچراغ از چه جنس و چه مدلی را می خواهید تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید. این محصولات باید از کیفیت بالایی متناسب با محیط مورد استفاده ی آن ها برخوردار باشند.

یکی از مراحل مهم در تأمین روشنایی پارک ها، نصب پایه چراغ است. این موضوع به این دلیل اهمیت دارد که در صورت نصب سهل انگارانه و نامطمئن، ایمنی چراغ به خطر می افتد. فراموش نکنید که در معرض عوامل محیطی و جوی بسیاری هستند. بنابراین هنگام نصب آن ها باید مطمئن شد که چراغ با پایه ای استاندارد و به طور صحیح در جای خود محکم شود تا رطوبت به قسمت های پایینی آن که محل تجمع سیم های برق است، نفوذ نکند.
تکنسین های احداث گستر با داشتن سال ها سابقه در زمینه نصب انواع پایه های روشنایی ایمن فرایند نصب را به بهترین و ایمن ترین شکل برای شما پیش می برند.

پایه چراغ

پایه های چراغ روشنایی با نام دیگر تیر برق ، سازه های فلزی هستند که به همراه پرژکتور و چراغ خیابانی به منظور روشنایی خیابان، بزرگراه، پارک، معابر و… نصب میشود. این پایه ها در ابعاد مختلف متناسب با سفارش قابل ساخت است. به دلیل کاربرد زیبایی پایه چراغ ، تیر برق مخصوصا در قسمت سرچراغی بسیار متنوع ساخته میشود و دست طراحان صنعتی برای خلق آثار زیبا باز می باشد. در ادامه به بررسی کامل این سازه خواهیم پرداخت.