درویش: بعد از بازی درباره اوسمار تصمیم می‌گیریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پرداخت شدن ۸۰ درصد قراردادهای بازیکنان پرسپولیس خبر داد.

به گزارش آوای البرز، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از آغاز دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان در هفته پایانی لیگ برتر اظهار کرد: ما از هفته ۲۲ گفتیم که اگر همه بازی‌های خودمان را ببریم قهرمان می‌شویم. خدا کمک کرد و زحمات بچه‌ها به بار نشست. در ایستگاه آخر هم یقین دارم با کمک خداوند می‌بریم و قهرمانی به دست می‌آید. باید همه توان خود را بگذاریم تا بازی را ببریم. 

او درباره تمدید قرارداد اوسمار نیز گفت: بعد از اتمام بازی و لیگ درباره قرارداد اوسمار تصمیم می‌گیریم. 

درویش درباره برنامه‌های باشگاه پرسپولیس برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا نیز گفت: یقینا باید تیمی در خور آسیا ببندیم تا بتوانیم با تیم‌های بزرگ تقابل کنیم. ما توانایی مالی و شرایط آنها را نداریم اما باید در حد توان خود تلاش کنیم. بانک شهر در چند روز اخیر پشتیبانی بسیار خوبی از تیم داشته است.

او گفت: امروز حدودا ساعت ۱۲ نامه زدیم که مقداری از قراردادها پرداخت شود که تا ساعت ۲ پول‌ها واریز شد. نزدیک ۸۰ درصد واریز شده است. بعد از پایان فصل اولویت بندی می‌کنیم که سایر موارد مالی هم حل شود.

درویش درباره برداشته شدن محدودیت بازیکن خارجی در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: ما باید خودمان را با خودمان مقایسه کنیم. اینکه کشورهای دیگر چه کار می‌کنند مهم نیست، مهم این است که ما چه کار می‌کنیم. 

او در پاسخ به این سوال که فعالیت باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از چه زمانی آغاز می‌شود؟ اظهار کرد: از فردا.

انتهای پیام