خادمان امام رضا (ع) با ۲ خانواده شهید دردشتستان دیدار کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، خادمان امام مهربانی‌ها به مناسبت دهه کرامت در قالب هفدهمین دوره جشن‌های مردمی با حضور در منزل شهید صداقت از شهدای کنسولگری سوریه و شهید امینی از شهدای دفاع مقدس در دشتستان با خانواده گرانقدر این شهیدان دیدار کردند.

حجت الاسلام رجایی خراسانی، خادم حرم رضوی جمعه شب در این دیدار با تبریک دهه کرامت بیان کرد: خوشحال هستیم که توانستیم با پرچم متبرک امام رضا (ع) درجمع خانواده شهدا باشیم.

خادم حرم رضوی با بیان اینکه شهادت در راه خدا، یک افتخار و سعادت بزرگ است، افزود: یکی از امتیازات شهید مقام شفاعت است، امیدواریم شهدای عزیز همه ما را مورد شفاعت قرار دهند.

حجت الاسلام رجایی خراسانی، تصریح کرد: پدر و مادر شهید، جایگاه ویژه‌ای از نظر معنوی دارند؛ زیرا وجودشان که همان فرزند بوده در راه ارزش‌ها، وطن و امنیت کشور، شهید شده است.

خانواده شهدا ضمن خوش آمد گویی به خادمان امام رضا (ع) که محبت آن حضرت در دل همه ایرانیان جای دارد و همه دل تنگ حرم نورانی می‌شوند تاکید کردند: به دشمنان ایران، انقلاب و اسلام اعلام می‌کنیم که همه ما ادامه دهنده راه شهدا هستیم.

در این دیدار که در فضایی آکنده از معنویت انجام شد، خادمان آستان حضرت شمس الشموس (ع) خانواده شهید را مورد تفقد خود قرار دادند و یاد این شهدا را گرامی داشتند و هدایای متبرکی را به خانواده شهدا اهدا کردند.

شهید محسن صداقت از مسئولان هوافضای سپاه و به عنوان مستشار نظامی در کشور سوریه بود که در حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق به شهادت رسید.

پیکر مطهر شهید قدرت الله امینی تا هشت سال مفقود الاثر بود تا اینکه در تاریخ ۱۳۷۵/۱۱/۱۰ پیکر مطهر مطهرش توسط گروه تفحص و تجسس کشف شد و تکه استخوان‌های عاشقش در «بهشت سجاد (ع)» برازجان آرام گرفت.