جدیدترین کالکشن مانتو ارزان قیمت پاییزه

بهترین تولیدی مانتو زنانه

تولیدی مانتو سنتر یکی از معروف ترین و مشهورترین تولیدی های مانتو در کشور می باشد که شما می توانید به راحتی مانتو مورد نظر خود را از این تولیدی تهیه و خریداری کنید که البته قبل از آن بایستی به آدرس وب سایت اینترنتی ما مراجعه کرده و سپس سفارشتان را به ثبت برسانید.

چکیده

امروزه بسیاری از مردم به دنبال معتبرترین و مشهورترین تولیدی مانتو زنانه هستند تا بتوانند مانتوی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت های ممکن تهیه و خریداری کنند. شما می توانید متنوع ترین مدل های مربوط به مانتوهای زنانه را به راحتی به وب سایت اینترنتی تولیدی ما مراجعه کرده و با توجه به سلیقه و علاقه ی خود، شیک ترین مانتو را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

بهترین تولیدی مانتو

شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و شیک ترین انواع مانتوهای زنانه هستید؟ آیا می دانید که برای خرید ارزان قیمت مانتو بایستی از کدام تولیدی مانتو اقدام کرد؟ شما می توانید برای مشاهده متنوع ترین مدل های مربوط به انواع مانتوها تولیدی ما، به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کرده و از این طریق جالب ترین و ارزنده ترین اطلاعات را به دست آورید.

مانتو یکی از مهمترین و ضروری ترین انواع پوشاک مورد استفاده بسیاری از خانم ها می باشد و شما می توانید در کمد لباس هر خانمی، تعداد بسیار متعددی از انواع مدل های مانتو را مورد مشاهده قرار دهید. توجه داشته باشید که امروزه تولیدی ها و برندهای بسیار زیادی نیز در زمینه طراحی و دوخت بهترین و شیک ترین مانتو ها فعالیت می کنند و شما می توانید با توجه به نیاز و سایز خود، یکی از دوست داشتنی ترین و مدرن ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. توجه تان را جلب می کنیم که تولیدی مانتو سنتر یکی از معتبرترین و بهترین تولیدی های مانتو در کشور می باشد که شما می توانید برای بازدید از محصولات شگفت انگیز و باکیفیت ما، به وب سایت اینترنتی مان مراجعه کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

همکاران ما در این تولید سعی بر آن دارند تا با استفاده از مدل های به روز و پارچه های بسیار مرغوب و باکیفیت، بهترین و بی نظیرترین انواع مانتوها را برای سلیقه های متفاوت طراحی کرده و آنها را آماده کنند. ما همچنین سعی بر آن داریم تا از الگوهای برندهای خارجی نیز بهره مند شده و از این طریق متفاوت ترین و شیک ترین مدل ها را برای دوخت مانتوها مورد استفاده قرار دهیم. اگر شما نیز دوست دارید تا بهترین و شیک ترین مدل از مانتوها را تهیه و خریداری کنید، بهتر است که با دقت بالایی اقام به بررسی محصولات ما داشته و سپس فرایند مربوط به خرید را انجام دهید که اولین گام برای این امر نیز مراجعه کردن به وب سایت اینترنتی تولیدی مانتو جدید ما می باشد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع مانتوها موجود در تولیدی ما، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع مانتو های زنانه

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی از انواع مانتوها را در فروشگاه های مختلف مورد مشاهده قرار دهید که هر یک از آنها از طرح و الگوی خاصی پیروی می کند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه ای که دارید، دوست داشتنی ترین و بهترین این مانتوها را در اولویت های خرید خود قرار دهید. البته شما می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی تولیدی مانتو سنتر ، جالب ترین و کامل ترین اطلاعات را در خصوص انواع مانتوهای زنانه به دست آورید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع مانتوهای زنانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         مانتوهای زنانه بلند: مانتوهای بلند از طرفداری بسیار بالایی در میان خانم های ایرانی بوده و شما می توانید این مدل از مانتوها را به راحتی با هر نوع شلواری ست کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. شما نیز می توانید با توجه به قدتان، یکی از بهترین انواع مانتوهای زنانه بلند را تهیه و خریداری کنید.

–         مانتوهای زنانه اسپرت: افرادی که علاقه مندی زیادی را برای پوشیدن لباس های اسپرت دارند، می توانند خرید مانتوهای زنانه اسپرت را در اولویت های خود قرار دهند. شما می توانید این مدل از مانتوها را در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی مورد مشاهده قرار دهید.

از دیگر انواع مانتو های زنانه موجود در تولیدی مانتو سنتر

–         مانتوهای زنانه کوتاه: از دیگر انواع مانتوهای زنانه را، مانتوهای کوتاه شکل داده است که از مدل های بسیار شیک و جذابی برخوردار بوده و افرادی که قد کوتاه تری را دارند، می توانند خرید این مدل از مانتوها را در اولویت های خود قرار دهند

–         مانتوهای زنانه مینیمال: از دیگر پرفروش ترین انواع مانتوهای زنانه می توان به مانتوهای مینیمال اشاره کرد که این مدل از مانتوها از طراحی بسیار ساده ای برخوردار بوده و شما می توانید به راحتی شیک ترین این محصولات را تهیه کنید.

–         مانتوهای فلورال: مانتوهای فلورال از طراحی و الگوهای بسیار جالبی برخوردار بوده و بسیاری از مردم این مدل از مانتوها را با اسم مانتوهای گل گلی می شناسند که شما با مراجعه به وب سایت تولیدی مانتو سنتر ، اقدام به بررسی این مدل از مانتوها داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین و شیک ترین انواع مانتو های زنانه از تولیدی مانتو سنتر

اگر شما نیز قصد دارید تا مانتو مورد نظر خود را از معتبرترین تولیدی مانتو تهیه و خریداری کنید، می توانید چنین فرصتی را از دست نداده و با مراجعه کردن به آدرس اینترنتی ما، اقدامات مربوط به خرید اینترنتی را انجام داده و صاحب یکی از بهترین و شیک ترین مانتوهای موجود در بازار باشید. تنوع مربوط به مانتوهای زنانه موجود در وب سایت تولیدی مانتو سنتر بسیار بالا بوده و قطعا شما می توانید از میان این محصولات، یکی از دوست داشتنی ترین و بهترین انواع مانتوها را تهیه کرده و آن را با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید.

قیمت مربوط به مانتوهای زنانه در تولیدی مانتو سنتر

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از خانم ها را در خرید مانتو زنانه به سوی خود مشغول کرده است، قیمت مربوط به این محصولات می باشد. شما می توانید با مراجعه کردن به آدرس تولیدی مانتو سنتر ، بهترین و به روزترین اطلاعات را در خصوص قیمت مربوط به مانتوهای مورد نظر خود را به دست آورده و سپس با توجه به قدرت مالی که در اختیار دارید، مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه کرده و به شیک پوش تر بودن خود بیفزایید.

ویژگی‌های مانتو مناسب

بدون شک جذابیت، ترکیب رنگ مناسب، نوع دوخت و البته یک پارچه مرغوب و هماهنگ با نوع کاربرد از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک مانتو مناسب زنانه است. ابتدا باید با اسم انواع پارچه‌های مانتویی آشنا شویم سپس با شناخت در مورد هر کدام اطلاعات جامع کسب کنیم. دانستن خصوصیات هر کدام از پارچه‌ها می‌تواند در خرید پارچه با قیمت ارزان، به شما کمک ویژه‌ای کند.

هر خانمی در خرید مانتو مناسب ابتدا به رنگ مانتو توجه می‌کند سپس طرح و مدل آن را ارزیابی می‌کند و پس از آن پارچه مانتویی را لمس می‌کند. اگر تمامی این سه مرحله به خوبی پیش رود و مورد پسندش باشد سپس درخواست پرو دارد تا آن را در تن مشاهده کند. مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن‌ها استفاده می شود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه‌ها (به طور مثال ۴ دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشند، دست و پاگیر نبوده و در پایان از لحاظ رنگ هم مناسب باشد با بتوان همه جا از آن استفاده کرد. همه این موارد باید در کنار زیبایی که به شما می‌دهد بتواند با نزدیک شدن فصل گرما، لباس مناسبی هم برای بهار و تابستانتان باشد.

مدل مانتو

مدل مانتو باید متناسب با اندام شما باشد یعنی مثلا اگر پایین تنه چاقی دارید از مدل‌هایی استفاده کنید که در پایین تنه گشاد و چین‌دار باشد و چاقی شما را نشان ندهد. اگر بالاتنه چاقی دارید از مدل‌های راسته گشاد استفاده کنید اگر اندام متناسبی دارید از هر مدلی می‌توانید استفاده کنید اما از مدل‌های تنگ دوری کنید چون نه تنها دیگر روی بورس نیستند بلکه بیشتر چروک شده و دردسر بیشتری دارند. بلندی مانتو باید متناسب با قد شما باشد اگر کوتاه هستید نباید مانتوی شما از روی زانو بالاتر باشد در مورد افراد قد بلند نیز این نکته صادق است. از آن جایی که دوران لباس‌های تنگ و کوتاه به سر آمده به طور کلی می‌توان گفت مناسب‌ترین طول این لباس برای یک خانم متشخص و خوش تیپ از روی زانو تا ده الی ۱۵ سانتی‌متر پایین‌تر از آن است.

مانتو مناسب افراد درشت اندام و چاق

از خرید مانتو‌های کوتاه و تنگ و مانتو‌هایی که دارای کمرهای کشی هستند خودداری کنید. مانتو شما باید کاملا متناسب با اندام شما باشد نه خیلی تنگ نه خیلی گشاد، اگر سایز مناسب خود را پیدا نمی‌کنید شروع به دوخت مانتویی طبق سایز خود کنید. استفاده از نقش‌های راه راه افقی و شطرنجی در مدل مانتویتان سبب درشت‌تر نشان دادن شما خواهد شد. خرید مانتو‌هایی که دارای شکاف‌های جانبی هستند برای اندام شما مناسب‌تر و شما را به هنگام حرکت کمتر اذیت خواهند کرد.

مانتو مناسب افراد با شکم بزرگ

از خرید مانتو‌هایی که از قسمت کمر تنگ هستند خودداری کنید زیرا با پوشیدن این نوع مانتو شکم شما بزرگ‌تر از آنچه هست نشان داده خواهد شد. از مانتوهایی که یک طرف لباس بر روی طرف دیگر پیچیده می‌شود یا یک فرم راسته دارند استفاده کنید و سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر و میانی بدن جیب، پلیسه و چین نداشته باشند.

مانتو مناسب افراد با سینه کوچک

برخی از خانم‌ها دارای سینه‌های کوچکی هستند این افراد برای انتخاب مانتو باید به برخی نکات توجه کنند. زنان دارای سینه‌های کوچک که اندام گلابی شکلی دارند و نیمه پایین بدن آن‌ها از نیم‌تنه بالایی آن‌ها بزرگ‌تر و سنگین‌تر است باید برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح‌دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشند اما همانطور که قبلا هم در دنیای مد نمناک توضیح دادیم اگر مانتو طرح‌دار انتخاب نمودید هرگز طرح‌های خیلی بزرگ را انتخاب نکنید و مانتو‌هایی که طرح‌های متوسطی دارند را انتخاب کنید. این افراد باید مانتوهایی انتخاب کنند که در قسمت سینه خود تزئینات دارند زیرا وجود تزئینات در ناحیه سینه موجب می‌شود سینه‌ها بزرگ‌تر به نظر برسند.

این افراد برای بزرگ‌تر نشان دادن سینه خود باید مدل‌هایی را انتخاب کنند که درست زیر سینه جمع می‌شود. این افراد برای بزرگ‌تر نشان دادن سینه خود باید پارچه‌های بافت دار یا براق را انتخاب نمایند. خانم‌های که سینه کوچک دارند برای بزرگ‌تر به نظر رسیدن سینه شان باید از مانتوهایی که در قسمت سینه دارای دگمه، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی هستند، استفاده کنند.

مانتو مناسب افراد قد بلند

خرید مانتویی که کاملا یک رنگ است قد شما را بلند‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهد پس هر‌گاه به دنبال این هستید که کوتاه‌تر و مناسب‌تر از قد‌تان نشان دهید باید تیپ‌تان یک‌دست نباشد و حداقل از دو رنگ در تیپ‌تان استفاده کنید و به این نکته توجه کنید که رنگ‌ها در کنار هم هارمونی زیبایی را ایجاد کنند. مانتوهای خیلی کوتاه نیز قد بلند شما را بیشتر نمایان خواهند کرد بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که انحنای بدنتان را بیشتر نمایان کند مثل مانتو‌های کمردار.

مانتو مناسب افراد ریز اندام و قد کوتاه

خانم‌های که قد کوتاهی دارند باید مانتوهایی را انتخاب نمایند که قدشان را بلندتر از آنچه هستند نشان دهد . این خانم ها باید در انتخاب مانتو دقت کنند و برخی نکات  را مد نظر بگیرند. خانم‌های ریز جثه و قد کوتاه بهتر است از مانتوهایی که راه‌های عمودی باریکی استفاده کنند زیرا وجود خطوط عمودی آنها را بلندتر نشان می‌دهد. خانم‌های قد کوتاه نباید مانتوهای خیلی بلند انتخاب کنند زیرا موجب می‌شود که کوتاه‌تر دیده شوند ، مانتوهای که قد آن‌ها تا روی زانو هست برای این خانم‌ها مناسب‌تر است و قد آن‌ها را بلند‌تر نشان می‌دهد.

خانم‌های قد کوتاه نباید مانتوهای گشاد و کلوش انتخاب کنند زیرا آن‌ها را چاق و کوتاه‌تر نشان می‌دهد. این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند. خانم‌های قد کوتاه بهتر است مانتو‌های ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنند و اگر سایز آستین و شانه مانتو بزرگ است به خیاط برای درست کردن آن بسپارند.

مانتو مناسب افراد با سینه بزرگ

برخی خانم‌ها سینه بزرگی دارند و دنبال مانتوهایی هستند که سینه آن‌ها را کوچک نشان دهد، این گونه مانتو‌ها ویژگی های را دارا هستند که در ادامه برای شما بازگو می‌کنیم. اینگونه خانم‌ها بهتر است، مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشند تا سینه‌هایشان کوچک‌تر به نظر برسد و از پوشیدن مانتوهای تنگ که اطراف سینه کشیده می‌شود خودداری کنند. خانم‌هایی که سینه بزرگی دارند بهتر است مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، نپوشند چرا که سبب بزرگ‌تر به نظر رسیدن سینه‌ها می‌شود.

برای اینکه توجه‌ها از سمت سینه‌های شما دور شود از لوازم جانبی ، روسری‌های رنگی زیبا ، کفش‌های زیبا استفاده کنید. مانتوهایی که بر روی سینه‌شان جیب دارند باعث جلب توجه به سینه‌های شما می‌شود پس این نوع مانتو‌ها را انتخاب نکنید. مانتوهای پلیسه‌دار و چین‌دار که سبب می‌شوند توجه از سینه‌های شما دور شود ، انتخاب کنید.

رنگ مانتو

این که چه رنگ مانتویی بپوشید تماما به سلیقه شخصی شما بستگی دارد اما توصیه می‌شود از رنگ‌های خنثی و تیره مثل مشکی و سرمه‌ای و طوسی و آبی نفتی و قهوه‌ای و کرم استفاده کنید چون نه تنها شما را موقر و محجوب‌تر نشان می‌دهند بلکه دیرتر کثیف می‌شوند و نیاز به شستشوی کمتری دارند. در صورت علاقه به رنگی خاص می‌توانید مانتوی رنگی بپوشید اما برای هماهنگی بیشتر می‌توانید یک لباس دیگر مثلا کفش خود را با آن همرنگ کنید. سعی کنید سرتا پا یک رنگ نپوشید و حداقل از دو سه رنگ خنثی در استایل خود استفاده کنید تا جلوه بهتری داشته باشد.

جنس مانتو

جنس این لباس باید طوری باشد که نیاز به اتو نداشته باشد چون هیچ چیز مانند اتوی مکرر عمر مانتو را کم نمی‌کند و از طرفی هم نمی‌توان با مانتوی چروک و کثیف زندگی کرد. جنس‌هایی که پرز و کرک به خود می‌گیرند و یا پرز می‌دهند نیز جنس مناسبی برای مانتوی با مصرف روزانه نیست. قبل از انتخاب جنس مناسب باید جنس‌های مختلف مانتو را بشناسیم. مانتو‌ها از پارچه‌ها مختلفی تهیه می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند:

کشی یا غیر کشی

پارچه مانتویی می‌تواند تخت بافت یا به اصطلاح تار و پودی باشد که در این صورت کش نمی‌آیند. پارچه‌های کشی مانتویی نیز در دو نوع (در عرض کش یا کش در یک جهت – تمام کش و یا کشی در دو جهت ) هستند. کشی بودن پارچه در بدن‌نما بودن مانتو نقش بسزایی دارد. مشکل عمده پارچه‌های کشی در بعد شستشو است که امکان دارد دچار ابرفت شود و باعث تنگی مانتو شود. مزیت عمده کش هم این است که از چروک شدن پارچه جلوگیری می‌کند.

زیر‌دست

هر فردی برای خرید پوشاک لباس و به خصوص انواع مانتو ابتدا آن را لمس می‌کند. حس لامسه خریدار مهم‌ترین نقش را در اقدام به خرید فرد ایفا می‌کند. اگر پارچه مانتو زیر‌دست خوبی نداشته باشد سال‌ها در ویترین مغازه‌های مانتو فروشی خاک می‌خورد! لطافت و زبری پارچه مربوط به همین قسمت است.

میزان چروک‌پذیری

این روز‌ها هیچ کس فرصت اتو کشیدن ندارد. امروزه هم که همه می‌دانند باید ابتدا گوشه‌ای از مانتو را در دست مشت می‌کنند تا چروک‌پذیری پارچه را بسنجند.

ضخامت

همه چیز مربوط به فصل و اب و هوای محیط دارد. سرد باشد همه به دنبال مانتو زمستانی با پارچه ضخیم هستند. این موقع‌ها بیشتر مانتو با پارچه فوتر، پشمی و خز‌دار مورد توجه است. پارچه مناسب مانتو تابستانی هم که انواع زیادی دارد که در عام به اسم نخی و نازک جا افتاده است.

ساده رنگی یا طرح‌دار بودن

اکثر خانم‌ها با وجه رسمی به دنبال پارچه ساده و تمام رنگی هستند که در ایران اغلب رنگ‌های تیره‌ای همچون مشکی سرمه‌ای و طوسی برای مانتو محبوب‌تر است. بیشتر دختر‌های نوجوان و جوان هم به دنبال مانتو‌هایی با رنگ‌های شاد دخترانه و یا با پارچه طرح‌دار و چاپی هستند. طرح‌های فرهنگی با مزمون سنتی ایرانی می‌تواند برای دختران جذاب باشد.

نوع الیاف

مردم ما اغلب با لمس پارچه انواع نظر‌ها را در مورد الیاف کاربردی در پارچه می‌دهند و خود را پارچه‌شناسی متخصص می‌دانند. از نظر این متخصصین دو الیاف بیشتر وجود ندارد. یا نخ است یا پلاستیک!!! جدا از شوخی اگر شما صاحب یک تولیدی پوشاک کوچک یا بزرگ هستید باید به صورت حرفه‌ای در مورد الیاف طبیعی و مصنوعی، انواع آن، روش تشخیص، کاربرد و حکمت مصرف هر کدام در پارچه‌های مختلف آشنایی کامل پیدا کنید.

عرض پارچه

عرض پارچه در الگو‌زنی، استفاده بیشتر از پارچه مانتویی، کاهش ضایعات و دور ریز بسیار مهم می‌باشد. اکثر پارچه‌های مانتویی عرض ١۵٠ سانتی متر ( یک متر و نیم ) دارند که برای انواع الگو‌های دوخت و خیاطی ایده ال‌ترین عرض است.

متراژ هر طاقه پارچه

هر توپ پارچه چند متر است؟ سوال هر خریدار عمده پارچه می‌باشد که با توجه به آن تیراژ مضربی از پارچه مورد نظر را خرید کنید. متراژ پارچه در بحث برشکاری و میز برش نیز اهمیت دارد. بیش از ٩٠ درصد پارچه‌های مانتویی به صورت طاقه‌های رولی می‌باشد.

پارچه مانتویی خارجی بر حسب یارد می‌باشد که هر یارد ٩١/۴۴ سانتی‌متر است. در بازار اکثر پارچه فروشی‌ها و عمده فروشان هر یارد را ٩٠ سانت در نظر می‌گیرند. پارچه‌های مانتویی ایرانی نیز که بر حسب متر است معمولا ۴٠، ۵٠، ۶٠ متری هستند که اکثر کارخانه‌های تولید‌کننده میل به طاقه پیچی ۵٠ متری دارند. هر رول پارچه مانتویی خارجی نیز ۵٠ یارد است.

رنگ پارچه و کیفیت ثبات آن در شست و شو

بدون تعارف اگر بی‌سلیقه باشید نمی‌توانید در انتخاب یک مانتو مناسب موفق باشید. بهترین پارچه مانتویی دنیا هم را مصرف کنید اگر در انتخاب رنگ موفق عمل نکنید مالتان بیخ ریشتان! کیفیت رنگ پارچه و ثابت بودن آن را با توجه به علاقه فراوان خانم‌ها به شستشوی مانتو، را حتما در نظر بگیرید.

انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

انتخاب رنگ مانتو همانطور که بالاتر هم گفتیم  کاملاً سلیقه‌ای است اما در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای مانتو باعث زیبا‌تر و خوش هیکل‌تر به نظر رسیدن ما می‌شود پس مانتوی خود را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید.

مانتوی مناسب برای پوست‌های روشن

افراد دارای پوست روشن که دارای موهایی بلوند و روشن و رنگ چشم سبز، آبی، طوسی یا قهوه ای روشن هستند ، بهتر است مانتوهایی به رنگ‌های آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی سیر انتخاب کنند و از پوشیدن مانتوهایی به رنگ قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنند.

مانتوی مناسب برای پوست‌های تیره

افراد دارای پوست تیره که چشم و موهای مشکی یا قهوه‌ای تیره دارند بهتر است رنگ‌هایی مانند صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن بپوشند و از طبق آنچه دنیای مد نمناک توصیه کرده است پوشیدن لباس با رنگ‌های گرم و تیره و رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی، قرمز تیره خودداری کنند.

مانتوی مناسب برای پوستهای معمولی

افراد دارای رنگ پوست معمولی بهتر است مانتو خود را هماهنگ با رنگ چشمشان انتخاب کنند. رنگ‌های مناسب برای این افراد ، بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی است و رنگ‌های نامناسب برای این افرا د مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز است اما از پوشیدن مانتوهایی به رنگ پوستتان خودداری کنید.

انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن

مدل مانتو برای خانم‌های جوان

از مدل مانتو‌هایی که مناسب دختران جوان و نوجوان هستند، مدل‌های جلو باز، انواع مانتو اسپرت بلند و کوتاه، مانتو با طرح‌های سنتی و فانتزی و… می‌باشد. معمولا مانتوهای دخترانه امروزی و به سبک ساده مدل‌های بدون یقه هستند و در آن‌ها از پارچه‌های شل استفاده شده است. سبک‌های کلاسیک با طرح‌های نامتقارن نیز می‌تواند انتخابی خوب برای مدل مانتو دخترانه است. دختران جوان بهتر است مانتوهایی ساده اما با رنگ‌های شاد و فانتزی انتخاب کنند تا جذاب‌تر به نظر برسند.

مدل مانتو برای خانم های میانسال

مانتوی زنان میانسال باید تفاوت‌هایی با مانتوی زنان جوان داشته باشد، خانم‌های میانسال باید مدل لباس‌های سرسنگین و خانمانه انتخاب کنند و از استایل‌های اسپرت دوری کنند. مانتوهای بلند که کار شده یا ساده هستند برای آن‌ها مناسب‌اند. انواع مدل‌های مانتو مجلسی و مدل مانتو ساده و طرح‌دار برای خانم‌های میانسال مناسب هستند. خانم‌ها در این سن و سال می‌توانند بر حسب سلیقه خود از مدل مانتوها با رنگ‌های تیره و روشن مناسب استفاده کنند.

انواع مدل مانتو عقد با قیمت ارزان در مزون اینترنتی

انواع مدل مانتو عقد به صورت حرفه ای و تخصصی با دوخت تمیز مدل های متنوع و جدید خرجکاری های مدرن قیمت ارزان و کیفیت بالا در مزون اینترنتی ما عرضه می شود.

گالری انواع مدل مانتو عقد محضری

مدل مانتو عقد محضری یکی از مهم ترین انتخاب مانتو برای بانوان استزیرا برایشان خیلی مهم است که در مهم ترین روز زندگی خود یکی ازشیک ترین مانتو ها را بر تن داشته باشند.

گالری های زیادی در این مورد وجود دارد که شما میتوانید بصورت آنلاین هم گالری تصاویرشان را مشاهده کنید و سایز و مدل دلخواه خود را سفارش دهید.

شما میتوانید انواع مانتو عقد محضری را چه به صورت آنلاین و چه حضوری مشاهده و خریداری کنید.

تنوع در هر صورت وجود دارد و شما چه در خرید آنلاین و چه در خرید حضوری دارای گزینه های زیادی برای انتخاب هستید.

برخی گالری ها مخصوص مانتوهای عقد میباشند و شما میتوانید با مراجعه حضوری به این مزون ها و یا خرید آنلاین از آنها مانتو عقد محضری دلخواه خود را خریداری کنید.

مانتوهای عقد محضری در تنوع رنگ و مدل و طرح های مختلف تولید میشوند و در هر سایزی که بخواهید موجود میباشند و در صورت لزوم دوخته میشوند.

جدیدترین مدل مانتو عید و عقدی 1400

جدیدترین مدل های مانتوعید و عقد را میتوانید از جاهایی که بورس فروش مانتو هستند خریداری کنید.

فروشگاه های آنلاین هم هر سری با آمدن فصل جدید و سال نو مانتوهای جدید می آورند و شما میتوانید مانتوهای عقد محضری را بصورت آنلاین خریداری کنید.

جدیدترین مانتوهای عید و عقد 1400 را میتوانید از تولیدکنندگان مانتو و بدون واسطه خریداری کنید.

معمولا مزون ها جدیدترین مانتو ها را می آورند اما قیمت آنها در مقایسه با قیمت تولیدی های مانتو و دیگر فروشگاه ها ممکن است کمی گرانتر باشد.

با آمدن سال نو همه ی مانتو فروشی ها ، مانتوهای جدید برای عید و مانتوهای عقدی را به بازار می آورند و شما به هر فروشگاه یا مزونی مراجعه کنید میتوانید مانتوهای جدید عید و مانتوهای عقد را خریداری کنید.

فروشگاه های آنلاین هم دارای تنوع زیاد مدل های مانتو در سایز و رنگ و طرح های مختلف میباشند که شما میتوانید به این صورت هم خرید خود را انجام دهید.

مدل مانتوی عقد صورتی، گلبهی و کرمی

معمولا مانتوهایی که برای عقد میباشند دارای رنگ های ملایم و روشن مانند صورتی ، گلبهی و کرمی میباشند.

یکی از مدل و رنگ های پرطرفدار در بین مانتو های عقد، مدل مانتوی عقد صورتی میباشد و جزو محبوب ترین مدل ها میباشد.

برای خرید مانتوی عقد صورتی و یا گلبهی و کرمی رنگ میتوانید به فروشگاه های سراسر شهر خود مراجعه کرده و یا بصورت اینترنتی خریداری کنید.

مانتوهایی هم که در تولیدی های مانتو تولید میشوند همین رنگها هستند و مانتوی صورتی عقدی و یا سفید رنگ دارای تنوع بیشتری در بازار میباشند.

خانم ها میتوانند مدل مانتوی عقد مورد نظر خود را مشخص کرده و به مزون ها یا تولید کنندگان مانتو سفارش دهند تا برایشان در طرح و مدل دلخواه دوخته شود.

مانتوی عقدی صورتی همچنین در مدل های کوتاه و بلند، جلو باز و جلو بسته تولید و به بازار عرضه میشوند.

خانم های بیشتر طرفدار مانتوهای عقدی صورتی رنگ جلو بسته و در مدل کوتاه میباشند.

عرضه مانتو عقدی در اینستاگرام

همانطور که میدانید یکی از صفحات اجتماعی که دارای کاربران زیادی میباشد و بسیاری از مانتو فروشی ها در آن صفحه دارند ، اینستاگرام است.

شما برای خرید مانتو عقدی در هر رنگ و مدلی که مد نظرتان است میتوانید از طریق اینستاگرام عمل کنید و در آنجا مانتوی مورد نظر را از مزون ها خریداری کنید.

فروشگاه های زیادی در اینستاگرام هستند که به تولید مانتو عقدی در اینستاگرام میپردازند.

یکی از مزیت های خرید مانتو عقدی در اینستاگرام این است که شما هرجای دنیا که باشید در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید سفارش مانتو عقدی خود را از طریق اینستاگرام ثبت کنید.

از دیگر مزایای خرید از اینستاگرام میتوان به تنوع زیاد مانتوهای عقدی اشاره کرد.

همچنین تولیدی های بسیاری در اینستاگرام پیج دارند و از این طریق مانتوهای عقدی را در مدل های مختلف به فروش میرسانند.

شما نیز میتوانید از همین طریق مانتو عقدی را خریداری کنید و به راحتی درب منزل همان روز یا چند روز بعد تحویل بگیرید.

چند نمونه عکس مانتو های عقد بلند

حتما برای شما پیش آمده است که قبل از خرید مانتو عقد، مدل های آنها را در اینترنت سرچ کرده باشید تا مدل هایی را که خوشتان می آید را مد نظر داشته باشید.

برای دیدن نمونه های مانتو میتوانید از طریق اینترنت عمل کنید و بیش از صدها مدل مانتو عقد را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره کنید تا اگر خواستید چنین مانتویی بخرید عکس انرا به طراح نشان دهید.

برای دیدن عکس مانتو های عقد بلند میتوانید به همین روش عمل کنید و عکسهای بسیار زیادی از مدل این مانتوها مشاهده کنید.

مانتوهای بلند دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ نسبت به مانتوهای کوتاه میباشند.

همچنین اگر قصد خرید مانتوعقد بصورت آنلاین را ندارید میتوانید بصورت حضوری به مزون ها و یا فروشگاه های مانتو مراجعه کنید و از فروشندگان آنها بخواهید تا عکس مانتوهای عقد بلند را به شما نشان دهند.

بطور کلی برای دیدن عکس مانتوهای عقد میتوانید به دو صورت آنلاین و حضوری خرید خود را انجام دهید.

لیست مدل مانتو های عقد محضری با قیمت

برای اطلاع از قیمت های مدل مانتو های عقد محضری میتوانید بصورت آنلاین و یا حضوری مراجعه کنید.

معمولا اگر بخواهی مانتوهای عقد محضری را بخرید باتوجه به طرح های بکار رفته در آنها قیمت آنها متغیر میباشد.

هرچه قدر مانتو طرحش بیشتر باشد و در دوخت مانتو از مواد با کیفیتی استفاده شده باشد، مانتو گران قیمت تر میباشد.

برای خرید مانتو ارزان قیمت محضری با قیمت مناسب میتوانید به تولیدی های مانتو مراجعه کنید و مانتو را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

اگر وسواس زیادی در انتخای مانتوی عقد خود دارید میتوانید با یکی از طراح های با سابقه و کار بلد صحبت کنید و دوخت مانتوی عقد خود را به آنها بسپارید اما در این صورت هزینه ی بیشتری هم باید پرداخت کنید.

مانتوهای عقد در انواع قیمت ها در بازار به فروش میرسند و همین باعث رقابت در بین آنها شده است.

برای اطلاع از لیست قیمت مانتوهای عقد میتوانید بصورت هایی که در بالا گفته شد عمل کنید و با اطلاع قبلی از قیمت ها ، خرید خود را انجام دهید.