بهترین بازیکن سری‌آ از نظر کارلوس توس

مهاجم آرژانتینی سابق یوونتوس هموطنش را بهترین بازیکن این فصل فوتبال ایتالیا معرفی کرد.

به گزارش آوای البرز، کارلوس توس مهاجم سابق باشگاه یوونتوس باور ندارد که تیم سابقش فصل را بالاتر از رتبه سوم به پایان برساند.

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری در حال حاضر ۶ امتیاز کمتر از میلان رده دومی دارند و تنها هفت هفته تا پایان فصل جاری سری آ باقی مانده است.

به گزارش گاتزتا دلواسپورت، کارلوس توس درباره شرایط تیم سابقش گفت: یوونتوس اکنون در رده سوم قرار دارد و فکر نمی‌کنم باشگاه در رتبه بالاتری قرار بگیرد. ما به دیدن قهرمانی‌های یوونتوس عادت کرده‌ایم، بنابراین تعجب‌آور است که ببینیم اوضاع در دو سال گذشته برای تیم چقدر بد پیش رفته است. 

او در بخش بعدی افزود: در حال حاضر بهترین باشگاه سری آ اینتر است. این تیم برتری زیادی نسبت به تیم‌های دیگر لیگ دارد.

 مهاجم سابق یوونتوس در پایان بازیکنی را که از نظر او بهترین بازیکن سری آ ایتالیاست معرفی کرد و گفت:  لائوتارو بدون شک بهترین بازیکن در فوتبال ایتالیا است. او از بقیه بازیکنان در سری آ متمایز است. اگر مهاجمی دارید که مثل لائوتارو این همه گل به ثمر می‌رساند، معلوم است که قهرمان می‌شوید. 

انتهای پیام 

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.