باشگاه‌ها در انتظار تصمیم سازمان لیگ برای برنامه نیم فصل دوم، مسئول مسابقات در دوحه

باشگاه‌ها در انتظار تصمیم سازمان لیگ برای برنامه نیم فصل دوم، مسئول مسابقات در دوحه

درست است که وضعیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا مشخص نیست اما آیا این دلیل می‌شود که باشگاه‌ها برنامه نیم فصل دوم را ندانند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، این روزها باشگاه های لیگ برتری در حال تمرینات و برگزاری اردوهای بلند مدت هستند تا تعطیلات نیم فصل خود را به بهترین شکل به پایان ببرند.

طبق تصمیمی که سازمان لیگ گرفته به دلیل نامشخص بودن صعود یا عدم صعود تیم ملی تا مراحل پایانی جام ملت های آسیا فعلا تصمیم گرفته در سه تاریخ 19 و 20 بهمن مسابقات جام حذفی برگزار شود که البته در صورت صعود تیم ملی تا مرحله نیمه نهایی و فینال باشگاه هایی که دارای بازیکن ملی پوش بیش از دو نفر در تیم ملی باشند مسابقاتشان به زمان دیگری موکول می شود.

با توجه به همین فرمول هنوز برنامه هفته شانزدهم به بعد لیگ برتر اعلام نشده و همین باعث نگرانی باشگاه ها شده است. دلیل آن هم مشخص است. با توجه به وضعیت جوی در روزهای پایانی سال و همچنین پیدا کردن بلیت هواپیما و رزرو هتل در شهرهای مختلف این بلاتکلیفی دغدغه اکثر باشگاه ها شده است اما نکته جالب اینجاست اگر بنای سازمان لیگ به برگزاری لیگ بعد از فینال جام ملت هاست چرا تاریخ برگزاری مسابقات را مشخص نمی کند تا مسئولان باشگاه ها برای رفت و آمد و رزرو هتل های خود از حالا اقدام کنند.

نکته جالب اینجاست که سهیل مهدی مسئول مسابقات لیگ برتر در دوحه به سر می برد و این در شرایطی است که طبق پیگیری های خبرنگار آنا برخی باشگاه ها نامه هایی را برای مشخص شدن تکلیف خود به سازمان لیگ داده اند اما به دلیل نبود مهدی در تهران کسی جوابگوی آنها نبوده است.

نویسنده تحریریه مطالب هنری

با استفاده از انتخاب دقیق واژگان، تازگی و جذابیتی به نثرم اضافه می‌کنم.