الهندی: دیگر توان بازدارندگی برای رژیم صهیونیستی معنا ندارد

الهندی: دیگر توان بازدارندگی برای رژیم صهیونیستی معنا ندارد

معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: هدف رژیم صهیونیستی از کشتار در غزه ایجاد بازدارندگی برای این رژیم است این در حالی است که موشک‌باران تل‌آویو در هفتاد و چهارمین روز مقاومت غزه، نشان‌دهنده شکست تجاوز اشغالگران است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد الهندی، معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد جنگ و تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه توسط غرب با هدف حفظ بازدارندگی رژیم صهیونیستی مدیریت می‌شود و آرزوها و توهمات آمریکا در منطقه، این بار نقش بر آب و دفن خواهد شد.

الهندی تأکید کرد هدف رژیم صهیونیستی از جنایات و کشتار در نوار غزه بازگرداندن بازدارندگی برای این رژیم است. این در حالی است که موشک‌باران تل‌آویو در هفتاد و چهارمین روز مقاومت غزه، نشان‌دهنده شکست تجاوز اشغالگران به این منطقه از خاک فلسطین است.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی با ارتکاب جنایات وحشتناک در غزه در مقابل دیدگان جهانیان از شکست در میدان نبرد فرار می‌کند و این رژیم برای بالا بردن روحیه‌اش پس از شکست‌های میدانی پیاپی تلاش می‌کند.

معاون دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: ادعاها درباره مراحل جنگ، عاری از صحت است و سراسر نوار غزه را بمباران کرده‌اند.

محمد الهندی هدف رژیم صهیونیستی از تجاوز اخیر را ریشه‌کن کردن مقاومت دانست و تأکید کرد این هدف هرگز تحقق نخواهد یافت.

این شخصیت سیاسی برجسته فلسطینی افزود: با وجود اینکه کشورهای عربی اهرم‌های فشار قوی در اختیار دارند اما نمی‌خواهند از آنها استفاده کنند و هیچ‌گونه اراده سیاسی عربی برای توقف تجاوز اخیر به غزه وجود ندارد.

معاون دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در پایان خاطرنشان کرد: مطرح کردن راه‌حل تشکیل دو کشور، برای آرام کردن فلسطینی‌هاست.

نویسنده تحریریه مطالب هنری

با استفاده از انتخاب دقیق واژگان، تازگی و جذابیتی به نثرم اضافه می‌کنم.