آشنایی با قرص مود پلاس نوتراکس

قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی یکی از بهترین قرص هایی است که به منظور تامین اسیدهای آمینه، گیاهان دارویی و … برای کاهش استرس و اضطراب استفاده می شود. استرس ها و تنش های روحی می توانند در اثر قرار گرفتن در شرایط سخت زندگی به وجود بیایند و آسیب زا باشند. به هر حال بسیاری از مردم علاقه مند هستند که با روش های اصولی، استرس و اضطراب خودشان را کاهش دهند، ولی عمدتا امکان این موضوع نیست و نمی توان این کار را بدون دخالت پزشکان متخصص انجام داد

. قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی یک مکمل تغذیه ای است که به واسطه داشتن برخی از ترکیبات مفید برای بدن، می تواند نقش موثری در درمان مشکلات روحی داشته باشد. مزیت این مکمل این است که هیچ عارضه جانبی و یا حس اعتیادی را در افراد ایجاد نمی کند. بنابراین، می توان با مصرف قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی شاهد بهبود شرایط جسمی و روحی بود.

Familiarity with Mod Plus Nutrax tablets

با قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی بیشتر آشنا شویم

قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی یکی از بهترین قرص هایی است که به منظور رفع استرس و اضطراب مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل از ترکیب اسیدهای آمینه مختلف و برخی از عصاره های گیاهی آرامبخش تشکیل شده است و می تواند بدون ایجاد عوارض جانبی، باعث ایجاد حس آرامش و بهبود خلق و خو گردد.ئقرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی حاوی اسیدهای آمینه مختلفی می باشد. این اسیدهای آمینه عمدتا می توانند در مغز به عنوان یک پیام رسان باشند و در انتقال پیام های عصبی نقش موثری را ایفا کنند. قرص مود پلاس با کاهش فعالیت سیستم عصبی، می تواند مغز را آرام کند و از تنش ها و استرس های شدید مغزی جلوگیری نماید.

یکی از اسیدهای آمینه های موجود در قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی، اسید آمینه تریپتوفان می باشد. این اسید آمینه جزء اسیدهای آمینه ضروری محسوب می شود که در ساختار پروتئین ها وجود دارد. این اسید آمینه می تواند باعث تشکیل میانجی های سیستم عصبی مانند سروتونین گردد. به همین خاطر، مصرف این اسید آمینه در ایجاد حس شادابی و نشاط بسیار موثر می باشد. قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی دارای اسید آمینه دیگری به نام ال تیانین می باشد. این اسید آمینه در ترکیبات مختلفی از جمله چای سبز، قارچ ها و چای سیاه وجود دارد. ال تیانین در بهبود عملکرد انتقال دهنده های عصبی نقش موثری دارد. از این رو می تواند به واسطه بهبود عملکرد سیستم عصبی، فشارهای عصبی را کاهش دهد.

قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی دارای اسید آمینه دیگری به نام ال تیروزین می باشد. این در تحریک احساس خوب در مغز موثر بوده و می تواند باعث بهبود شرایط جسمی گردد. قرص مود پلاس به واسطه داشتن این اسید آمینه، می تواند ترشح آدرنالین و دوپامین را تنظیم کند و باعث ایجاد حس نشاط و لذت بیشتر گردد. بنابراین، به طور کلی قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی در درمان مشکلات روحی و کاهش استرس و اضطراب موثر می باشد. این قرص حاوی اسیدهای آمینه مختلف ساخت کشور ایران بوده و در شرکت داروسازی پارس حیان به تولید رسیده است. و میتوانید از داروخانه آنلاین شهریار  سفارش دهید.

ویژگی های قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی

قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی یکی از بهترین قرص هایی است که به منظور تامین اسیدهای آمینه ای که باعث بهبود استرس و اضطراب می شوند، استفاده می شود. این قرص به واسطه داشتن اسیدهای آمینه مختلف، از جنبه های متفاوتی باعث کاهش استرس و اضطراب می گردد. به همین خاطر، مصرف قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی به افرادی که دچار استرس های شبانه و تنش های روحی می باشند، توصیه می شود. این قرص می تواند احساس شادی را افزایش دهد و در پیشگیری از افسردگی موثر باشد.

 1. موثر در ایجاد حس آرامش در ذهن
 2. تسکین دهنده افکار سیستم عصبی
 3. کمک به درمان مشکلات روحی
 4. موثر در کاهش فعالیت سیستم عصبی برای آرام گرفتن ذهن
 5. بهبود خلق و خوی افراد عصبی
 6. موثر در بهبود شرایط استرس های شدید و تنش های روحی

نکاتی درباره استفاده از قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی

قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی یکی از بهترین قرص هایی است که به منظور تامین اسیدهای آمینه ضروری برای بدن مورد استفاده قرار می گیرد. قرص مود پلاس نوتراکس باید با رعایت نکات زیر مورد استفاده قرار گیرد.

 • تداخلات دارویی: قرص مود پلاس می تواند با داروهای مختلفی از جمله داروهای اعصاب مانند بازدارنده های مونوآمین اکسیداز و مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین، تداخل دارویی داشته باشد.
 • بازه سنی مصرف: قرص مود پلاس نوتراکس برای بازه سنی بزرگسال باید مورد استفاده قرار گیرد.
 • منع مصرف: افرادی که به هر یک از ترکیبات کار رفته در قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی حساسیت دارند، از مصرف این محصول خودداری کنند.

در نظر داشته باشید که این محصول به عنوان یک درمان کننده اضطراب و افسردگی و استرس نیست و فقط به عنوان یک مکمل تغذیه ای قابل مصرف است. در صورت نیاز به مصرف طولانی مدت قرص مود پلاس، با پزشک مشورت نمایید.

 • مصرف در مادران باردار و شیرده: بهتر است که زنان باردار و شیرده برای مصرف این قرص ضد استرس و اضطراب با پزشک متخصص مشورت نمایند.
 • عوارض جانبی دارو: احتمال بروز عارضه جانبی در اثر مصرف قرص مود پلاس بسیار کم است. اما در صورت بروز حساسیت و واکنش های گوارشی شدید بعد از مصرف این قرص، از ادامه مصرف آن خودداری کنید.

شیوه مصرف

 • بزرگسالان می توانند روزانه 1 الی 2 عدد از قرص قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی را به همراه یک لیوان تا دو لیوان آب مصرف نمایند.
 • قرص مود پلاس می تواند به همراه غذا نیز مصرف شود.

ترکیبات

در جدول زیر ترکیبات به کار رفته در قرص مود پلاس نوتراکس ۳۰ عددی را مشاهده می کنید.

 نام ترکیب مقدار در 1 قرص
Vitamin B6 5 میلی گرم
Magnesium 40 میلی گرم
L-Tyrosine 150 میلی گرم
Ashwagandha Root Extract 100 میلی گرم
5-HTP 75 میلی گرم
Passion Flower Extract 75 میلی گرم
GABA 50 میلی گرم
L-Theanine 50 میلی گرم
Rhodiola Root Extract 25 میلی گرم
Chamomile Flower Extract 10 میلی گرم
Lemon Balm Herb Extract 10 میلی گرم

نتیجهترکیبات تشکیل دهنده مود پلاس نوتراکس، مخلوطی از به همراه آمینو اسیدها و همچنین ترکیبات گیاهی ویژه و سنتی برای ایجاد آرامش است. به عنوان اصلی ترین ترکیب مود پلاس نوتراکس حاوی دو ترکیب آشنا در ایجاد آرامش است. دو ترکیب موثر و آشنایی هستند که به بهبود عملکرد بدن کمک کرده و باعث کاهش استرس و اضطراب می شود. علاوه بر این دو ترکیب، عناصر ویژه ای همچون ۵ اچ تی پی یا تریپتوفان، ال تیروزین، عصاره گیاه گابا، عصاره گیاه لیمو و … در مود پلاس نوتراکس موجود می باشد. در تولید مود پلاس نوتراکس نیز از مواد حساسیت زا نظیر سویا، شیر، گندم، گلوتن و تخم مرغ استفاده نشده و این محصول فاقد هر گونه شیرین کننده و یا نگهدارنده می باشد. مود پلاس نوتراکس در بسته بندی 30 عددی تولید و بسته بندی شده است.