200 دستگاه ون در تهران نوسازی شد

200 دستگاه وانت در تهران ارتقا یافت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 240 میلیارد تومان برای ارتقاء 200 دستگاه وانت پیش بینی کردیم که هزینه این پروژه معادل اعتبار، سازمان حمل و نقل و ترافیک و صندوق کارآفرینی امید باشد که 120 پرداخت خواهد کرد. هر کدام میلیارد تومان

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ سیدمزتبی شفیع معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به کد پوشش حدود 50 درصد تاکسی ها و 100 درصد وانت های تهران گفت: پس از ارتقا، وانت ها بسیار مدرن، با کیفیت و با کیفیت خواهند بود. کیفیت بالا. سقف و سرنشینان به راحتی می توانند جابجا شوند و کار کنند و همچنین استاندارد آلایندگی و مکانیکی آنها نسبت به وانت های موجود بهتر است و نحوه سرویس دهی، نمایش تعداد سرنشینان جابجا شده و تعرفه الکترونیکی پیش بینی شده است.

معاون شهردار تهران درباره نحوه تامین مالی وانت های هوشمند گفت: رانندگان و مالکان خودروهای وانت جدید را به دلیل گرانی بیشتر از وانت های قبلی و کمک های مالی شهرداری تهران به مالکان برای بازپرداخت وانت های جدید، مطلوب است. یک مدل مالی موفق که می تواند کل ناوگان وانت را در عین حال مدرن کند.

وی افزود: بر اساس این قرارداد در فاز اول 240 میلیارد تن برای ارتقاء 200 دستگاه وانت پیش بینی کرده ایم و در آینده تا 2000 دستگاه ارتقاء خواهیم داد.

انتهای پیام/