2 کارویژه در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی تنگستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، مجتبی حکیم ساد در دیدار با علی حیدری فرمانده سپاه امام علی (ع) در تنگستان اظهار کرد: تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از معجزات مدیریت است. رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و این نهاد مقدس امروز در سراسر کشور تجسم و تجلی یافته است.

وی دو ویژگی مهم و مهم دوره مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم) در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اشتغال دانش بنیان و ایجاد اشتغال را مبنای سند انتقال عنوان کرد. دانشگاه آزاد اسلامی در فاز دوم، نقش و نقشی را که جامعه از نهاد دانشگاه انتظار دارد، در نظر می گیریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم) گفت: در حوزه فرهنگی معتقد به ترویج تاریخ و حجاب، پاسداشت و تکریم شهدا و بحث آزادی خواهی از نظر اجتماعی و اجتماعی هستیم. کرسی های اندیشه، اقدامات اصولی، دائمی و راهگشا.

حکیم‌ساده افزود: یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربفرد این واحد دانشگاهی، فراهم‌کردن فرصت‌های شغلی و ایجاد فرصت‌های شغلی در اقتصاد دانش‌آموزی بر اساس توانمندی‌های واحد تنگستان (کبد) شامل کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و اعضای هیات علمی و با شرکت‌ها و مخترعان.” علما گام های خوبی در این زمینه برداشته شده و امیدواریم نتایج و دستاوردهای آن در آینده نزدیک در جامعه نمایان شود.

دانشگاه آزاد اسلامی باید در راستای اشتغال گام های عملی بردارد

فرمانده سپاه پاسداران تنگستان همچنین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید با استفاده از سامانه های علمی در راستای تولید، اشتغال و خودکفایی در منطقه اقدام کند. اگر دانشگاه ها برای رفع دغدغه های اسلامی و دینی و آسیب های مختلف جامعه تلاش کنند، تأثیر بیشتری در روند رشد و توسعه خواهند داشت.

علی حیدری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم کارنامه خوبی در حوزه فرهنگی دارد و نباید فعالیت های آن محدود به دانشگاه باشد. بلکه باید از این پتانسیل عظیم برای حرکت در مسیر توسعه و رشد شهر اقدامات موثر و مفیدی انجام داد.

به گزارش آنا، حمایت دکتر چمچری از تشکیل یادواره شهادت امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگاله در این جلسه در خصوص بهره برداری و اجرای طرح های مالی دانش بنیان واحد بحث و تبادل نظر شد. و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/4121/4062/