​رویداد «ماه امت»، ملیت های مختلف را به زندگی مسالمت آمیز دعوت کرده است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، رویداد بین المللی ماه مشهد را فرصتی مناسب برای گسترش ارزش های فرهنگی اقوام دانست و گفت: این رویداد فرهنگی، ملیت های مختلف را به زندگی در آرامش دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از مشهد، مهدی ناصحی در مراسم ملی «ماه امت» گفت: مصوبه ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد، مصوبه جهان مشهد، شهر برکت و کرامت است. نتیجه این است که نژادهای مختلف موجود را بسیج می کند تا فرهنگ تحت سلطه خود را صادر کند.

وی ادامه داد: واقعه امت یا جهانشهر یکی از این رویدادهاست که برکت این گونه رویدادها این است که ملیت های مختلف می توانند با آرامش در کنار هم زندگی کنند و ارزش های فرهنگی خود را گسترش دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: درخواست ما از شهرداری این است که با توجه به اینکه اکثریت مهاجران افغانستانی در حاشیه شهرها و مناطق کم برخوردار زندگی می کنند، اقدامات فرهنگی برای ورود مردم برگزار شود. در این منطقه بدوید

اولین رویداد بین المللی «رمضان ماه امت» تا 15 اردیبهشت ماه در تالار شهدای مدافع حرم واقع در آوینی 57 (گلشهر) برگزار می شود. شهروندان می توانند با ارسال پیامک 8 به شماره 1000108 و یا ثبت نام در سامانه در این مراسم حضور یابند. هزینه ثبت نام برای بلیط معمولی 5000 روپیه و برای بلیط ویژه 25000 روپیه است. در کنار گروه‌های خراسانی، گروه‌های قوالی پاکستانی، منگبات‌خانی افغان و لبنانی نیز در این رویداد فرهنگی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

انتهای پیام/