۷ جاده در کشور مسدود شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور گفت: بر اساس گزارشات و مشاهدات دریافتی، در حال حاضر در برخی مناطق استان های اصفهان، کرمان، چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران و در برخی از استان های گیلان، اردبیل، یزد، فارس، کهگیلو، بویار احمد و بوشهر بارش باران را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه مه گرفتگی در ارتفاعات چالوس و فیروزکو گزارش شده است، بیان کرد: در شرایط مه آلود رانندگی با چراغ روشن و احتیاط بیشتر در هنگام رانندگی برای رانندگان ضروری است. اگر راننده قادر به ادامه رانندگی نیست، بهتر است در سمت امن تر جاده توقف کند تا غلظت مه کاهش یابد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه ادامه داد: با توجه به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی کشور لازم است رانندگان با احتیاط بیشتری در جاده ها تردد کنند. بهتر است زنجیر بیاورید و برنامه ریزی کنید کم اهمیت وارد جاده ها شوید تا با سرعت بیشتری به مقصد برسید. در این صورت حفظ فاصله طولانی با خودروهای دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی نیز گفت: هم اکنون در برخی از آزادراه ها و محورهای شهر تهران شاهد ترافیک عصرگاهی هستیم. بر اساس بررسی ترافیک آزادراه تهران – کرج – خسون حد فاصل شهرک جهان نما تا پل فردیس مهراویلاآزادراه خسوین – کرج، پل مهرشهر، پل فردیس و محور تهران – شهریار در برخی نقاط نیمه سنگین اما هموار گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره محدودیت‌های ترافیکی در کشور و مسدود شدن برخی محورها گفت: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع ثانوی مسدود است، تردد در مسیر جایگزین خرم آباد انجام می‌شود. -آزادراه پل سال و محور خرم آباد. فلات کوهستان همچنین محورهای ریگان – ایرانشهر، هشجرد جدید – طالقان، لاسم_ احترام، لاغر _ دانستنسروآباد پادنا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

شیرانی شماره ۱۲۰ را برای رانندگان و مسافران اعلام کرد تا قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و محورهای مسدود، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر انتخاب کنند. محدودیت های ترافیکی