۷۲ متهم شبکه فساد و فحشا بازداشت شدند

آفتاب‌‌نیوز :

سازمان اطلاعات انتظامی تهران بزرگ در بیانیه خود آورده است: در این زمینه تعداد ۷۲ نفر دستگیر و صفحات اینستاگرامی با تعداد دنبال کننده قریب به ۲۷ میلیون نفر مسدود گردید.

 در این اطلاعیه آمده است با رصد اطلاعاتی ویژه مأموران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات انتظامی تهران بزرگ شرکتی تبلیغاتی که در پایتخت و استان‌های همجوار تحت پوشش تبلیغات در بیلبورد‌های شهری اقدام به ارتباط‌گیری با بیش از ۳۰۰ بلاگر و اینفلوئنسر در اینستاگرام در راستای تولید و انتشار محتوای هنجارشکنانه و منافی عفت در فضای مجازی می‌کرد شناسایی و متلاشی کرد و در این زمینه شرکت مورد اشاره پلمب و تعداد ۷۲ نفر از مدیران و کارکنان آن به همراه تعدادی از بلاگر‌ها دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شدند؛ همچنین چندین صفحه در اینستاگرام با تعداد تقریبی ۲۷ میلیون دنبال کننده نیز مسدود شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است شرکت مذکور علاوه بر تولید و انتشار محتوای تبلیغاتی غیراخلاقی در بستر اینستاگرام با برگزاری انواع پارتی‌های مختلط و هنجارشکنانه از جمله استخر پارتی و انتشار آن در فضای مجازی به نوعی اشاعه فساد و فحشاء به صورت سیستماتیک، تبلیغ زندگی تجملی و غربی، ترویج کشف حجاب و حیا زدایی نیز صورت می‌گرفته است.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.