۳ مولفه توسعه حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد/ تاکید بر ادامه روند احداث پروژه تله‌کابین یاسوج

3 عامل توسعه مناطق گردشگری کهگیلو و بویراحمد/ پروژه تله کابین یاسوج بر تداوم ساخت تاکید دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویار احمد بر تداوم روند ساخت پروژه تله کابین یاسوج تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سید احسان عسکری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در خصوص پروژه تله کابین یاسوج گفت: تله کابین یاسوج را یک پروژه واحد نمی بینیم، تله کابین یاسوج منحصر به فردترین سازه گردشگری است، احتمال راه اندازی تله کابین یاسوج و سیزاخت وجود دارد. خودروها به دلیل مناطق گردشگری بکرشان.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویار احمد افزود: پروژه امواج آبی، پل معلق و تله کابین که اواخر آذرماه به بهره برداری می رسد سه مولفه توسعه گردشگری است.

عسگری با اشاره به توقف پروژه تله کابین به دلیل گرانی گفت: نباید سرمایه گذار را در این زمینه مقصر دانست، بنابراین باید با او همکاری کنیم.

وی با اشاره به اینکه بانک باید نسبت به سرمایه گذار انعطاف بیشتری داشته باشد، خاطرنشان کرد: سرمایه گذار می تواند با توجه به تسویه 7 میلیارد تومانی تسهیلات دریافتی از بانک سپه، مبلغ 100 میلیارد تومان از تبصره 18 را ادامه دهد. پروژه تله کابین یاسوج.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویار احمد تصریح کرد: شرکت های آب، برق و گاز باید خدمات لازم را برای پروژه تله کابین یاسوج ارائه دهند تا سرمایه گذار با حداقل دغدغه به کار ادامه دهد.

عسگری در ادامه با بیان اینکه در دولت انقلابی نیازمند مدیران فعال هستیم، ادامه داد: مدیران باید به توصیه های اجلاس اقتصاد مقاومتی عمل کنند و با احساس مسئولیت سرمایه گذاری را در استان ارتقا دهند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان های همجوار کهگیلویا و بویراحمد در حوزه گردشگری رقیب هستند و اگر تلاش نکنیم حوزه گردشگری استان را فعال کنیم از این استان ها عقب می مانیم.

عسگری خاطرنشان کرد: هر چقدر هم در حوزه زیرساخت خوب عمل کنیم، برای ایجاد اشتغال اقدامات قوی انجام داده ایم.

در جلسه مالی دفاعی مقرر شد سه پروژه واگذار شده به بخش خصوصی یعنی تنگ گانچی، تنگ تامرادی و باغ فردوس و استفاده انفرادی سرمایه گذاران مورد بررسی و تعیین تکلیف قرار گیرد. تعیین این پروژه ها با حضور سرمایه گذاران و از طریق نظام حقوقی.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف